Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

en az aggresszivitasomat konyekbol tanultam.
Peldaul a Piroska es a Farkasbol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Hm... eszembe jutott a Slayersbõl Prince Phil és az õ "BE KIND TO ALL CREATURES KICK"-je. :D
Gondolom szeretetbõl mi is adnánk neki egy jót. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Cobra

Quote from: Moha:lol:Elhiszem. :ejj:Az sajna drága mulatság ! :D (ilyen terméknevekkel tesztelgetem a jelenleg fejlesztés alatt álló számlázó programot... programozói humor :rolleyes: )

Hol van ez a benzinkút? Nekem kell egy Katana, ha csak 3500+áfa  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nethiree

Quote from: CobraHol van ez a benzinkút? Nekem kell egy Katana, ha csak 3500+áfa  :D
nekem is, ide egyet izibe ;)
amúgy :lol:

Emarsharae

Quote from: CobraHol van ez a benzinkút? Nekem kell egy Katana, ha csak 3500+áfa  :D
Én agynövesztõ kapszulát akarok. És egy bírósági végzést hogy bárkibe beletömhetem, ha úgy hozza úri kedvem.  :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeÉn agynövesztõ kapszulát akarok. És egy bírósági végzést hogy bárkibe beletömhetem, ha úgy hozza úri kedvem.  :haha:


uri kedved?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipeuri kedved?
Ajaj... Tudtomon kívül vörös posztót lengettem meg elõtted? :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeAjaj... Tudtomon kívül vörös posztót lengettem meg elõtted? :D

na majd egyszer, ha jo leszel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipena majd egyszer, ha jo leszel.
Valahogy ezzel nem nyugtattál meg. Sõt. ;)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeValahogy ezzel nem nyugtattál meg. Sõt. ;)

en, megnyugtatni?
soha.
gyere el egyszer meet-re vagy sorozni es meglatod miert.


kvikveg kezeskedik ertem, tudok normalis is lenni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: Xipekvikveg kezeskedik ertem, tudok normalis is lenni.
Megfelelõ mennyiségû nyugtató után? :hehe:

Emarsharae

Quote from: Xipeen, megnyugtatni?
soha.
gyere el egyszer meet-re vagy sorozni es meglatod miert.
Hát nemtom. Már voltam. Kicsit kaotikus volt. Találkoztam Baldyval. Azóta nem voltam. :D
Quote from: Xipekvikveg kezeskedik ertem, tudok normalis is lenni.
Hiszem ha látom. :hehe:
Kvikveg: kezeskedj!  :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

katz

Quote from: EmarsharaeHiszem ha látom. :hehe:
Kvikveg: kezeskedj!  :haha:
Elhiheted. Csak a forumon nagy szájú. Olyan mint egy kezes (fekete) bárány.

Xipe

Quote from: katzElhiheted. Csak a forumon nagy szájú. Olyan mint egy kezes (fekete) bárány.


galamb mondja verebnek....
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipegalamb mondja verebnek....
Tipikus xipe :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Emarsharae

Quote from: katzElhiheted. Csak a forumon nagy szájú. Olyan mint egy kezes (fekete) bárány.
Oi! A fekete bárány én vagyok! :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Necrid^

Quote from: EmarsharaeOi! A fekete bárány én vagyok! :hehe:
Bátor lány.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Emarsharae

Quote from: NecridBátor lány.
Gondolod?
Amúgy azt se említettem még, mivel kapcsolatban és hol vagyok fekete bari.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Necrid^

Quote from: EmarsharaeGondolod?
Amúgy azt se említettem még, mivel kapcsolatban és hol vagyok fekete bari.
nah hajra..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Xipeen, megnyugtatni?
soha.
gyere el egyszer meet-re vagy sorozni es meglatod miert.
kvikveg kezeskedik ertem, tudok normalis is lenni.
Oooo... Melyik meeten voltal? Vagy a keptarban? Szeniliiiiiiiiii!

Moha: itt a segitseged eredmenye, avagy mi eszkabalhato ossze 2,5 nap alatt, inditasnak 0 php, sql, es css tudassal:
http://tinglit.uw.hu/index.php
Tesztoldal! Kenobi es Luke nem szerepel a listan! :D
(Megkimellek titeket a reklamsavtol...)
Najo, kis lenyulas is volt benne. Nem vagyok hajlando tablazatokkal szarakodni, ketsegbeejtoen tudnak viselkedni. Annyira meg nem vagyok css guru, hogy onnan intezzem. :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Assassin

Quote from: Xipegalamb mondja verebnek....

talán bagoly :rolleyes:  :)
Õ kezesbárány? Katz ezt komolyan gondoltad? Akivel akar max azzal. :) Akkor te leszel a pásztora :lul:
U.i.: a leírásod magadról ha ezt te szarkazmusnak szántad..ahh inkább kishitü vagy ez jött le belõle.
" There is no sin to know their sins."

katz

Quote from: Assassintalán bagoly :rolleyes:  :)
Õ kezesbárány? Katz ezt komolyan gondoltad? Akivel akar max azzal. :) Akkor te leszel a pásztora :lul:
U.i.: a leírásod magadról ha ezt te szarkazmusnak szántad..ahh inkább kishitü vagy ez jött le belõle.
Igen katz komolyan gondolta. Amikor az elsõ meetjén vártunk rá (alig 1,5 órát késett), arra fogadtunk mekkora mértékben kamázott magáról. Én arra tippeltem, h egy 40 kilos kis monitorfejû geek. :D Ehhez képest lett egy fekete bennszülött, aki fél, h ellopja a lelkét a kamera.
Én legyek a pásztora? Akko meeten birkapürkütt lesz ;)
Szarkazmus? Há dumál mindenfélét, amin jókat lehet röhögni.

Assassin

Quote from: katzIgen katz komolyan gondolta. Amikor az elsõ meetjén vártunk rá (alig 1,5 órát késett), arra fogadtunk mekkora mértékben kamázott magáról. Én arra tippeltem, h egy 40 kilos kis monitorfejû geek. :D Ehhez képest lett egy fekete bennszülött, aki fél, h ellopja a lelkét a kamera.
Én legyek a pásztora? Akko meeten birkapürkütt lesz ;)


Mindig késik. :hehe:  De nagy csalódás lehetett az igazság :hehe: A lelkét? Van neki olyan?  :eeek: Nah akkor gyorsan vissza kell neki szolgáltatni. :)


Quote from: katzHá dumál mindenfélét, amin jókat lehet röhögni.

Ez így van :) .Amiket te írsz azon is :D nagyon jóók.
De sajnos a szarkazmusa néha nem annak tûnik :lazza: , túl komoly arcot vág hozzá :haha:
" There is no sin to know their sins."

katz

#11663
Quote from: BonciÖöö... nem volt egy NGE topic? Sok lesz az :_off: itt :)
De volt, de én se találom :confused:

Edit: csináltam egyet

Pirula

Quote from: katzIgen katz komolyan gondolta.
Mondat eleje volt azért írta naggyal. ;)

.Attila

NGE spoiler: nem egy jobb emberiséget akartak, egy tökéletes lényt akartak. Egy tökéletes lény, akiben nincs félelem, nem érez fájdalmat etc., amilyen állapotra mindenki vágyik (amire Shinji is vágyik). Rei mutatta meg Shinjinek, hogy ez az állapot valójában mit is jelent... egyedüllétet. Ezt utasította vissza Shinji, mert ez így nem helyes. És mivel mindenki kell az egyesüléshez (hogy az egyes emberekben lévõ lyukakat maradéktalanul be tudják tömni, így jönne létre a tökéletes lény), így meghiúsult az egyesülés.
Az még ok, hogy Adammal akartak egyesülni, és akkor jön a Third Impact, de ez csak egy eszköz a céljuk felé. Mi a céljuk?

katz

Quote from: BonciNGE spoiler: ...
de ez csak egy eszköz a céljuk felé. Mi a céljuk?
NGE spoiler: Istennek lenni

katz

Quote from: PirulaMondat eleje volt azért írta naggyal. ;)
Ez nem kifogás :)

.Attila

Quote from: katzNGE spoiler: Istennek lenni
Hmm... ez is lehetséges végülis.
Egyébként tényleg iszonyat jól fel van építve az anime. A 3 gyerek, mint a személyiség 3 részét képviselõk, Asuka az id, Rei a super-ego, és Shinji az ego... nagyon jól lett megoldva. Bár sajnos a fojtogatást még mindig nem egészen értem, hacsak spoiler: Shinji ugyebár az ego, a mindenki számára megjelenõ személyiség, Asuka az id, a tiszta érzelmek, vágyak megtestesítõje, és végül Rei a super-ego, aki normák és a morál alapján korlátozza, irányítja az ego-t... lehetséges, hogy Shinji dühös volt, el akarta pusztítani az id-et, amely neki ezeket az irányíthatlan, fájdalmas érzelmeket adta, amit Asuka testesített meg?
A Darkstar által adott linken vmi Pulsation of Death-rõl meg Pulsation of Life-ról írtak, amit nem nagyon tudok értelmezni. Halál lüktetése?

Pirula

Quote from: katzEz nem kifogás :)
Oké, akkor:
katz - magyar nyelvtan: 1-0 :haha: