Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: EmarsharaeHelyes, helyes. És igenis cuki. :hehe:
Rounin: ennél jobban már csak akkor tetszene az avatarod, ha Yue Kato vagy Mika-chan lenne az. :D (...vagy esetleg Schuldig... :p)

Schuldig még ismeretlen elõttem ·.· Mea culpa -.-

Yue-rõl meg nem találtam még olyan képet, ami igazán, úgy istenigazán megfelelne nekem avatárnak. Ami igen, abba belelóg a szöveg :S
(Mika-chan.. hm, aranyos kölök, de nem tetszik az arctetoválása :/ )

Kvikveg

Schuldig? Hogy lehet valakit "Bunos"-nek hivni??! Weiss Kreuz, guglival megtalaltam, de ez akkor is meglepett. Es? Tenyleg bunos? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegSchuldig? Hogy lehet valakit "Bunos"-nek hivni??! Weiss Kreuz, guglival megtalaltam, de ez akkor is meglepett. Es? Tenyleg bunos? :hehe:

Nézz körül IRL.. vannak cifrábbak is a mi kis világunkban ;)

Emarsharae

Schuldig igazi neve ismeretlen.
Ha jól emlékszem, azt mondta azért hívja (hivatja) magát Schuldignak, mert abszolúte nem érzi bûnösnek magát és azt csinál amit akar. Szóval igen, bûnös... de a neve leginkább csak vicc a számára... amolyan inside joke. Imádom ezt a pasit. :haha:
Emellett, kedves Kvikveg, a kedvenc (abszolút kedvenc) anime pasimról beszélsz. Szóval csak finoman, mert harapok. :hehe:

Rounin: Weiss Kreuz. Gyorsan nézd meg, mert jó.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kvikveg

#11554
Hm. ES Posthumus - Pompeii-hez keresek passzolo szamot, es nem talalok... Surgosen bovitenem kell a keszleteimet...
edit: hm. Meg kene neznem a Weiss Kreuz-ot. Ha valaki ugyanolyan allergias Schuldig piszkalasara, mint en Alucard piszkalasara... :hihi:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Nem allergiás, csak... elõbb nézd meg, és utána mondj róla véleményt. Amúgy meg az, hogy megvéded a saját véleményedet egy szereplõrõl, még nem allergia.
Alucard...? Hm...
Asszem örülök hogy nem én vagyok az egyedüli aki a "scary" anime pasikat szereti.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: EmarsharaeAsszem örülök hogy nem én vagyok az egyedüli aki a "scary" anime pasikat szereti.

Erre talán saját egészségem érdekében jobb, ha nem reagálok semmi szubjektívet :D

Amúgy tényleg érzõdik a nyár hatása. 2 óra alatt behoztam 5 napi nethiány okozta lemaradásomat. Szörnyû. Mindenki élvezi a nyarat? Milyen dolog ez? Senki nem punnyad, tesped?

Kvikveg

#11557
Quote from: EmarsharaeAlucard...? Hm...
Asszem örülök hogy nem én vagyok az egyedüli aki a "scary" anime pasikat szereti.
:lul:  :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Rounin: én... általában, kivétel, ha nem.
Kvikveg:  :tezsvir: És csak hogy lásd, én is oda meg vissza vagyok a vámpírokért... az én kedvenc kisvámpírom az animékben... (eddig legalábbis) D. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Dragon

Quote from: FazékTeljesen korrekt dolog, amit mûvelsz, én is szeretek belekötni ebbe "gyûlölök mindenkit, kiírtanám a Földet" embertípusba :D  :__devil:
Én azokat utálom legfõképp, akik nem bírják megérteni, hogy miért utálom õket...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

Quote from: bpka000Én azokat utálom legfõképp, akik nem bírják megérteni, hogy miért utálom õket...
kifejtenéd? mert nem igazán értem :haha:

katz

Quote from: Fazékkifejtenéd? mert nem igazán értem :haha:
Te utálod õt, mert õ utálja az embereket, õ pedig utál téged, amiért nem tudod miért utálja õ az embereket :teccik: ;)

Fazék

Quote from: katzTe utálod õt, mert õ utálja az embereket, õ pedig utál téged, amiért nem tudod miért utálja õ az embereket :teccik: ;)
értettem fõnök!  :haha:

Emarsharae

Én is utálhatok akkor valakit? :p
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kvikveg


Tetszik ez a torottfogu smiley... :D

Ahh, ma lattam egy tokjo pasit a buszon. Meg a masik buszon utana, meg a villamoson. Arra ment, amerre en. Kivalo kinezete melle csak par gikszer tarsult: idosebb volt, mint en, plusz asszem a mobilkajaba nem szimpatikusan dumalt, de ez meg megmagyarazhato azzal, hogy felig hallottam csak.
Szoval a termeszet megaldotta egy kivalo alakkal es magassaggal, es egy jo arccal. Nyamm. Csak sajna ez nem eleg. Namindegy, hatha meg osszefutunk, es kiderul, hogy jofej, vagy kiderul, hogy bunko, ez esetben ejtve.
Goran Visnjic tesojanak elmenne kb. :D
De azert ma meg lebegek egy kicsit...  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

:d Örülök neked.
Én általában a jól kinézõ hosszú hajú pasikkal vagyok így. Vagy kiderül róluk hogy agyuk nincs, vagy csak pozõrök, vagy barátnõ lóg az oldalukon... vagy melegek. :D
De egyiknek sincs gyönyörû sasorra, magas homloka... és emellett szép hosszú fekete haja...
(Emellett az ilyeneket tök jó nézni meg nyáladzani rájuk... de húsz év múlva már a szépség semmit nem ér... mondom ezt a többi kevésbbé jóképûbb viszont értelmesebb pasikra nézve. Szóval én amíg nyáladzok rájuk... azért általában az átlagos de számomra megfelelõ személyiséggel rendelkezõ férfiakat keresem. :p)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: Emarsharae:d Örülök neked.
Én általában a jól kinézõ hosszú hajú pasikkal vagyok így. Vagy kiderül róluk hogy agyuk nincs, vagy csak pozõrök, vagy barátnõ lóg az oldalukon... vagy melegek. :D
De egyiknek sincs gyönyörû sasorra, magas homloka... és emellett szép hosszú fekete haja...
(Emellett az ilyeneket tök jó nézni meg nyáladzani rájuk... de húsz év múlva már a szépség semmit nem ér... mondom ezt a többi kevésbbé jóképûbb viszont értelmesebb pasikra nézve. Szóval én amíg nyáladzok rájuk... azért általában az átlagos de számomra megfelelõ személyiséggel rendelkezõ férfiakat keresem. :p)


nem nezek ki jol,viszont hosszu hajam van.
agyam van valamennyi,nem vagyok pozer,baratnom sincs es nem vagyok meleg.
sasorrom nincs, homlokom nem a legmagasabb, es a hajam is vilagos barna.

de ez is megfelel ugye?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipenem nezek ki jol,viszont hosszu hajam van.
agyam van valamennyi,nem vagyok pozer,baratnom sincs es nem vagyok meleg.
sasorrom nincs, homlokom nem a legmagasabb, es a hajam is vilagos barna.

de ez is megfelel ugye?
Meglátjuk, meglátjuk. :D
(Egy kérdést engedj meg kérlek: Ezt most komolyan kérded?  :3x3: )
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: EmarsharaeÉn is utálhatok akkor valakit? :p

ENGEM! Legalább lesz tudomásom ilyen emberrõl is^.^ Vagy adjak okot is?  :__devil:

katz

Quote from: MohaHehe, már kiváltottam magam. :hehe:
4500 pénz összejön 2 szopás árából.
Errõl jut eszembe (a neten terjeng):
Egy nagykunsági város mellett, a 4-es fõúton van egy bekötõút egy másik, kisebb város felé. Van itt egy benzinkút is, meg egy kis kamionparkoló, stb. Ideális hely a prostitúcióra. Áll az indiai lány az út mellett, jönnek a kuncsaftok.
- Mennyi?
- Öteze'!
- Ketten vagyunk!
- ... akkó kettõezeröt!
Azt azért még tudta, hogy az 5000-rel és a 2-vel valamelyik matematikai mûveletet kell ilyenkor végrehajtani...

Quote from: MohaAz OTP kitett magáért: hiába banki munkaidõn kívül utaltam, azonnal feldolgozta a tranzakciót, szóval már ott kell lennie a számlán.
Megjött. A netbank elõnye, h nincs semmi köze a jó magyar munkaerõhöz, amivel a héten nekem is volt szerencsém találkozni, netbekötés címén. OTP-n belül 1 napon belül meg szokott lenni az utalás.

Rounin

Quote from: White SeeDAham, csak ne általánosítsunk a hosszúhajú pasikról!

Nekem is hosszú a hajam. De nem nézek ki jól, van agyam (vagy a környezetemnek nincs?) :rolleyes: , nincs barátnõm, meleg meg pláne nem vagyok, amit szívesen be is bizonyítok, amint találok egy megfelelõ nõt:)...

A megfelelõ nõnek (fúj, de fúj kifejezés ^^) nem kell bizonyítani, elhiszi anélkül is :D Az meg pech ;)

sirtomi

Quote from: White SeeDPakolás közben rátaláltam erre a kis gamera.
Nekiálltam. Mivel utálom az erõszakot, és a bugyuta lényeket, a majmot választottam.
Az elsõ pályán nem volt gond.
a másodikon se. De miután a harmadikon végre kiszabadítottam azt az állatot....
Mindent elfelejtette. Utál, mert gonosz vagyok(Csak mert untam a healt és néha felégettem az ellenfél raktárát/cároscenterét, hogy ne tudjon rám varázsolni....), õ meg jó.
Az hagyján, hogy tanulni nem óhajt, de még egy buzi követ sem hajlandó arréb dobni, hogy izmosodjon..
Hülye makacs állat.
Van valakinek valami tippje, mi a +%!/"+!-t csináljak vele?
Mért utál? csak kétszer vertem el. Mikor megevett egy embert. Jó, azóta nem eszik.
Viszont miután elpáholtam mert eldobta a gabonát, már nem akarja megenni! Hiába simogatom azt a dögöt, nem hajlandó megenni. Viszont felfaléja a környék összes állatát...

Én nagyon régen játszottam vele, nekem már a 2. pályán voltak hasonló gondjaim.
Semmit sem akart csinálni a kis dög :)

sirtomi

Quote from: White SeeDDe, ha a kezébe nyomo a követ arrébviszi. De kissé unalmas a szigeten futtatni kaviccsal a kezében mikor más dolgom is lenne.
Azt szeretném, ha magát erõsítené. Igenis fogja meg a hülye követ magától és dobálja, hogy izmosodjon. Vagy 10 percen át mutattam neki, hogy hogyan kell felvenni, és hova kell dobni. A követ elbírja, ha a kezébe a dom, akkor vagy megeszi, vagy leteszi...

+Az emberek nagy éhségére nincsen valami path? a szemetek 5 perc alatt bezabálják a 20K gabonát az oltárnál. De nem mindíg, +nem mindegyiknél. Ez is hatalmas gáz. Egy ekkora bug...
Én tigrist választottam, állandóan megette az embereket hiába pofoztam meg érte.
Ha megtanítottam neki valami varázslatot, akkor meg állandóan azt csinálta. Elõször mindenhova esõt varázsolt, ez még nem volt gond, de aztán felgyújtott mindent :)
Ée hajlamos volt szinte éhenhalni, mert elfelejtett enni. :)

Az oltárnál levõ emberkék nálam rendszeresen éhenhaltak. Pillanatok alatt felzabáltak mindent.

Nekem elegem lett a játékból. Abba is hagytam egy idõ után.

Azért a második részre kiváncsi leszek.

sirtomi

Quote from: Shiroihttp://www.kabalarians.com/female/emarsharae.htm

Edit: Ezt nem hiszem el. Tényleg igaz, amit a site-on írnak rólam...  :eeek:

Tényleg jó! Szinte minden igaz, amit a nevem elemzése alapján írt rólam  :haha:

sirtomi

Quote from: White SeeDHmmm, mondjuk ez azért nem igazán lehet hiteles, mert a neved születésed elõtt megkapod, és elvileg azt kapod, ami s züleidnek tetszik. Legalább is az utónevet:)

Kb annyi egyezik mint amennyi marhanagyot téved. Legalább is nálam.:)
Nálam is volt, ami nem illik rám, de több ami igen :)

Fazék

Quote from: White SeeDHmmm, mondjuk ez azért nem igazán lehet hiteles, mert a neved születésed elõtt megkapod, és elvileg azt kapod, ami s züleidnek tetszik. Legalább is az utónevet:)

Kb annyi egyezik mint amennyi marhanagyot téved. Legalább is nálam.:)
azt az apróságot elfelejted, hogy utána azzal a névvel nõsz föl... :) márpedig szerintem a nevelés legalább annyira számít, mint a genetikai örökség... és a nevedre a környezeted is reagál akarva/akaratlanul, stb stb :) és ezen élmények számíthatnak személyiséged kialakulásában ;)

katz

Quote from: Shiroihttp://www.kabalarians.com/female/emarsharae.htm

Edit: Ezt nem hiszem el. Tényleg igaz, amit a site-on írnak rólam...  
:lol: Próbaképpen rákerestem a nevedre. Femaleként lett is eredmény :lul: Teee, teee... nemi identitás tudat zavaros :lul:
Ezután egy szavad nem lehet, ha vki nõnek gondol a neved alapján ;) :D

katz

Quote from: Fazékazt az apróságot elfelejted, hogy utána azzal a névvel nõsz föl... :) márpedig szerintem a nevelés legalább annyira számít, mint a genetikai örökség... és a nevedre a környezeted is reagál akarva/akaratlanul, stb stb :) és ezen élmények számíthatnak személyiséged kialakulásában ;)
...
First name helyett ird be a választott neved. Az fejezi ki igazán a személyiséged (legalábbis azt, amit gondolsz magadról).

Rounin

Quote from: White SeeDMért mi a baj azzal, hogy én nem egy no IQ bombázóra vágyom, hanem egy szerényebb okosra?!?
Legalább is megfelelõ nõ alatt ezt értettem:)

:D
A kifejezés hat olyanak, mintha génlaborban kitenyésztett, konkrét útmutatások alapján elkészített nõ lenne :D A tökéletes, megfelelõ nõ^^ (tudom, hogy nem erre gondoltál, csak kicsit szólovagolok)

B&W
Add kezébe a gabonát és simogasd meg a hasát. Akkor megeszik bármit. Még az ürüléket is ;)

sirtomi

Quote from: White SeeDNekem aztán mind1 hogy hol tenyésztették ki. Én nem vagyok ennyire finnyás, hogy "génmanipulált, összerakott stb"
Engem nem zavarna, ha egyszer csak kopogtatna egy számomra tökéletes nõ azzal hogy nekem készült:)
Nem értem miért nem tetszik ez sok embernek. Mindíg azzal jönnek, hogy nem eredeti. És mért? Mi talán eredetibbek vagyunk?:)

Hiába simogatom a hasát eldobja. Inkább éhenhal minthogy megegye.
+Birom mikor rinyál hogy éhes. basszus, tudja hogyan kell gabonát teremteni. teremtsen és egye azt... Aszem nekiállok újra a tehénnel. Nah ha az sem eszi meg a búzát kiakadok... Bezzeg egyik haveromnak volt egy vegetáriánus tigrise. az kb így volt a hússal meg az emberekkel:)
Nekem is jó lenne, ha jönne egy nõ azzal, hogy nekem készült :D Én elfogadnám.

Az én tigrisem nem volt vegetáriánus. Ha éhes volt bement a faluba és megevett pár arrajáró emberkét :D