Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: White SeeDA személyiségem kialakulásában igen kis szerepet kaptak a szüleim, vagy a genetiaki örökségem. Én magamat alakítom tudatosan, és megválogatom, hogy milyen külsõ tényezõk befolyásoljanak.
Legalábbis ezt hiszed. Tudatalatti folyamatokat te sem tudsz irányítani, még a legnagyobb pszichomókusok sem.

Xipe

Quote from: EmarsharaeMeglátjuk, meglátjuk. :D
(Egy kérdést engedj meg kérlek: Ezt most komolyan kérded?  :3x3: )


ha itt lennel hosszabb ideje, akkor tudnad.
csak csopog a szarkazmustol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: White SeeDNekem aztán mind1 hogy hol tenyésztették ki. Én nem vagyok ennyire finnyás, hogy "génmanipulált, összerakott stb"
Engem nem zavarna, ha egyszer csak kopogtatna egy számomra tökéletes nõ azzal hogy nekem készült:)
Nem értem miért nem tetszik ez sok embernek. Mindíg azzal jönnek, hogy nem eredeti. És mért? Mi talán eredetibbek vagyunk?:)

Következetesen félreértesz ;) Sebaj :/

Fazék

Quote from: White SeeDNekem aztán mind1 hogy hol tenyésztették ki. Én nem vagyok ennyire finnyás, hogy "génmanipulált, összerakott stb"
Engem nem zavarna, ha egyszer csak kopogtatna egy számomra tökéletes nõ azzal hogy nekem készült:)
Nem értem miért nem tetszik ez sok embernek. Mindíg azzal jönnek, hogy nem eredeti. És mért? Mi talán eredetibbek vagyunk?:)
Nem pont ezt írtad lejjebb, hogy te totál eredeti tisztán saját fejlesztés vagy? :D

Kvikveg

Quote from: Emarsharae:d Örülök neked.
Én általában a jól kinézõ hosszú hajú pasikkal vagyok így. Vagy kiderül róluk hogy agyuk nincs, vagy csak pozõrök, vagy barátnõ lóg az oldalukon... vagy melegek. :D
De egyiknek sincs gyönyörû sasorra, magas homloka... és emellett szép hosszú fekete haja...
(Emellett az ilyeneket tök jó nézni meg nyáladzani rájuk... de húsz év múlva már a szépség semmit nem ér... mondom ezt a többi kevésbbé jóképûbb viszont értelmesebb pasikra nézve. Szóval én amíg nyáladzok rájuk... azért általában az átlagos de számomra megfelelõ személyiséggel rendelkezõ férfiakat keresem. :p)
Na igen, ugy latszik pasikra is ervenyes: vagy jol nez ki, vagy okos. :D
Ha meg mindketto, akkor meg ugyis egy joban kinezo okosabb no mellett setalgat. :rolleyes:

Quote from: katz...
First name helyett ird be a választott neved. Az fejezi ki igazán a személyiséged (legalábbis azt, amit gondolsz magadról).
Nincs meg nekik. Semelyik irasmoddal. :(
Beadni meg nem fogom, mert gozom nincs, hogy Melville eredetileg honnan is vette...
A rendes nevemre kiirt eleg jo talalo eztazt.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

#11585
Quote from: White SeeDAham, csak ne általánosítsunk a hosszúhajú pasikról!

Nekem is hosszú a hajam. De nem nézek ki jól, van agyam (vagy a környezetemnek nincs?) :rolleyes: , nincs barátnõm, meleg meg pláne nem vagyok, amit szívesen be is bizonyítok, amint találok egy megfelelõ nõt:)...
Hm... én csak annyit mondtam, hogy szívesen nézegetek az utcán jóképû (szerintem jóképû, másnak nem biztos - ízlések és pofonok) hosszú hajú férfiakat, szóval ne tessék nekem megsértõdni. Számomra egy férfiban az agya és a személyisége (nomeg a velem való kompatibilitása) számít.
Bizonyítás? Nekem elég annyi, hogy legalább két hétig nem megy az agyamra ismeretségünk során. Ha ezt valaki képes teljesíteni, akkor elõször is nagyon meglepõdök rajta, és utána már (normális) emberszámba veszem.

PS: sok esetben a környezetnek nincs agya.
PS2: Xipe...  :3x3: sikítva menekülök, jó?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeHm... én csak annyit mondtam, hogy szívesen nézegetek az utcán jóképû (szerintem jóképû, másnak nem biztos - ízlések és pofonok) hosszú hajú férfiakat, szóval ne tessék nekem megsértõdni. Számomra egy férfiban az agya és a személyisége (nomeg a velem való kompatibilitása) számít.
Bizonyítás? Nekem elég annyi, hogy legalább két hétig nem megy az agyamra ismeretségünk során. Ha ezt valaki képes teljesíteni, akkor elõször is nagyon meglepõdök rajta, és utána már (normális) emberszámba veszem.

PS: sok esetben a környezetnek nincs agya.
PS2: Xipe...  :3x3: sikítva menekülök, jó?


miert menekulnel sikitva?
azert ennyire nem vagyok fortelmes.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipemiert menekulnel sikitva?
azert ennyire nem vagyok fortelmes.
Ha el is olvastad volna, amit beidéztél tõlem akkor tudhatnád, a külsõ nem sok szerepet játszik nálam. Viszont ha a lelki förtelmességre utalsz... annyira még nem ismerlek.
Arra utaltál?

PS: nem minden tünik szarkazmusnak elsõ, második vagy sokadik olvasásra abból amit annak hiszel.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeHa el is olvastad volna, amit beidéztél tõlem akkor tudhatnád, a külsõ nem sok szerepet játszik nálam. Viszont ha a lelki förtelmességre utalsz... annyira még nem ismerlek.
Arra utaltál?

PS: nem minden tünik szarkazmusnak elsõ, második vagy sokadik olvasásra abból amit annak hiszel.


elolvastam amit irtal igen.
lelkem nem lehet fortelmes, mert mar reg nem rendelkezem vele.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipeelolvastam amit irtal igen.
lelkem nem lehet fortelmes, mert mar reg nem rendelkezem vele.

Talán éppen e hiány kelt benne pánikérzetet? A hiány félelmetesebb lehe bármi rútságnál.

Emarsharae

Quote from: RouninTalán éppen e hiány kelt benne pánikérzetet? A hiány félelmetesebb lehe bármi rútságnál.
A "pánik"... max Xipe megjegyzéseire válasz. Rútság... Ugyan kérem.

És ismétlem kedves Xipe, nem minden megjegyzés szarkazmus, amire te azt hiszed hogy az.
Melleslegha most közlöd, hogy a lelked már (esetlegesen valamiféle sátánista szertartáson) továbbadtad, eladtad, kölcsönözted, elajándékoztad... körberöhöglek. :rolleyes:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: Emarsharae.... Melleslegha most közlöd, hogy a lelked már (esetlegesen valamiféle sátánista szertartáson) továbbadtad, eladtad, kölcsönözted, elajándékoztad... körberöhöglek. :rolleyes:
Igazából az én fényképezõgépemben van a lelke!!  :lazza: :D
Voltam olyan galád és lefényképeztem õt, aminek ilyen következményei vannak állítólag  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Emarsharae

Quote from: DjinnIgazából az én fényképezõgépemben van a lelke!!  :lazza: :D
Voltam olyan galád és lefényképeztem õt, aminek ilyen következményei vannak állítólag  :rolleyes:
Ok, feladom. :D Megszállt fényképezõgépeket nem vállalok amúgy. :hehe:
De azt áruld el... hogy lehet egy fényképezõgépnek hosszú haja és hogy tud gépelni? Vagyis mivel??  :eeek:  :3x3:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: EmarsharaeOk, feladom. :D Megszállt fényképezõgépeket nem vállalok amúgy. :hehe:
De azt áruld el... hogy lehet egy fényképezõgépnek hosszú haja és hogy tud gépelni? Vagyis mivel??  :eeek:  :3x3:
Hát ezt nem tudom, de szerintem nem a lelkével gépel, hanem a kezével. És a haja is inkább a fejéhez kapcsolódik, mint a lelkéhez...   :D
De ez csak tipp ugyebár, lehet tévedek  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Emarsharae

Quote from: DjinnHát ezt nem tudom, de szerintem nem a lelkével gépel, hanem a kezével. És a haja is inkább a fejéhez kapcsolódik, mint a lelkéhez...   :D
De ez csak tipp ugyebár, lehet tévedek  :rolleyes:
Ugyan pl. az egyiptomiaknak több lelke van, de nekünk magyaroknak elvileg csak egy. És ha az elveszik... akkor nem élünk tovább. (Persze ez nem bizonyított tény.)
Szóval... ha még beszél, gondolkozik (habár ez sem bizonyított még :D) és egyéb, akkor a lelkével kapcsolatban van... és ha a lelke egy fényképezõgépben van... az minden esetre fura.  :rolleyes:
Eh... unatkozom és fejtegetek. No mindegy...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: EmarsharaeUgyan pl. az egyiptomiaknak több lelke van, de nekünk magyaroknak elvileg csak egy. És ha az elveszik... akkor nem élünk tovább. (Persze ez nem bizonyított tény.)
Szóval... ha még beszél, gondolkozik (habár ez sem bizonyított még :D) és egyéb, akkor a lelkével kapcsolatban van... és ha a lelke egy fényképezõgépben van... az minden esetre fura.  :rolleyes:
Ezek szerint enegem csak átvert ezzel a fényképezõgép dumával???  :eeek:  :bruhuhu: :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Emarsharae

Quote from: DjinnEzek szerint enegem csak átvert ezzel a fényképezõgép dumával???  :eeek:  :bruhuhu: :D
Hát gondolj bele... a lélek távozik a testbõl (pl fel a mennybe), a test elporlad. Ezek után gondolj bele, magyaroknál ált. egy lélek van, és ha az elhagyja a testet... -> X_X
Persze mivel nem a magyarok és keresztények hisznek a fényképes lélekrablós babonákban, ezért ha Xipe nem magyar, keresztény vagy fejlett országokból származó, vagy esetleg pogány, õsi hitet követ, még mindig elraboltathatja a lelkét egy fényképpel. A kérdés csak az, akkor az õ testét ki szállta meg, hogy még él?  :3x3:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeA "pánik"... max Xipe megjegyzéseire válasz. Rútság... Ugyan kérem.

És ismétlem kedves Xipe, nem minden megjegyzés szarkazmus, amire te azt hiszed hogy az.
Melleslegha most közlöd, hogy a lelked már (esetlegesen valamiféle sátánista szertartáson) továbbadtad, eladtad, kölcsönözted, elajándékoztad... körberöhöglek. :rolleyes:


nem, nem igy tortent.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Emarsharae

Quote from: Xipenem, nem igy tortent.
Már hallottam hírét.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Xipe

Quote from: EmarsharaeHát gondolj bele... a lélek távozik a testbõl (pl fel a mennybe), a test elporlad. Ezek után gondolj bele, magyaroknál ált. egy lélek van, és ha az elhagyja a testet... -> X_X
Persze mivel nem a magyarok és keresztények hisznek a fényképes lélekrablós babonákban, ezért ha Xipe nem magyar, keresztény vagy fejlett országokból származó, vagy esetleg pogány, õsi hitet követ, még mindig elraboltathatja a lelkét egy fényképpel. A kérdés csak az, akkor az õ testét ki szállta meg, hogy még él?  :3x3:


mar elnezest, de miert is van szuksegem lelekre az elethez?
eddig is nagyon jol megvoltam nelkule.
attol mert nem vagyok kereszteny es magyarorszagot nem tartom fejlett orszagnak, meg nem kell lepoganyozni.
az en testemet en szalltam meg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

#11600
Quote from: katz:lol: Próbaképpen rákerestem a nevedre. Femaleként lett is eredmény :lul: Teee, teee... nemi identitás tudat zavaros :lul:
Ezután egy szavad nem lehet, ha vki nõnek gondol a neved alapján ;) :D
:wtf: Melyik részre gondolsz?
Quote from: BonciLegalábbis ezt hiszed. Tudatalatti folyamatokat te sem tudsz irányítani, még a legnagyobb pszichomókusok sem.
Mármint... mikre gondolsz? Nekem sikerült megcsinálnom, hogy 2 természetes reflex ne lépjen fel vagy ne mûködjön (vagy hogy mondjam) nálam. Sõt, még túlzásba is vittem egy idõ után. Kicsit átbillentem a másik oldalra.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

#11601
Quote from: Shiroi:wtf: Melyik részre gondolsz?

Mármint... mikre gondolsz? Nekem sikerült megcsinálnom, hogy 2 természetes reflex ne lépjen fel vagy ne mûködjön (vagy hogy mondjam) nálam. Sõt, még túlzásba is vittem egy idõ után. Kicsit átbillentem a másik oldalra.
A reflexek nem tudatalatti cselekvések tudtommal :3x3:

Mattanja

Quote from: BonciA reflexek nem tudatalatti cselekvések tudtommal :3x3:
Egy viccen való elmosolyodás mi?
Ezért kértem példát.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: ShiroiMármint... mikre gondolsz? Nekem sikerült megcsinálnom, hogy 2 természetes reflex ne lépjen fel vagy ne mûködjön (vagy hogy mondjam) nálam. Sõt, még túlzásba is vittem egy idõ után. Kicsit átbillentem a másik oldalra.
Fuuuu, mitmitmit??
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Xipe: fejtegettem. Nem mondtam, hogy pogány vagy, csak lehetõségként felsoroltam, hogy az is lehetsz akár, esetleg, netalántán. Emellett lélek vagy sem... most mondanám azt hogy meglátjuk, tudsz-e úgy élni. De ne félj, lelkekben nem én utazom.

Shiroi:
Mi volt Pavlov ajtajára kiírva?
"Kéretik kopogni,
csengetni TILOS!"
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

.Attila

Quote from: BonciIdézlek téged:

Ez mi ha nem harcias? Minek ez a stílus, ha csak beszélgetünk?

Aidan: a téma normális, a stílus nem volt az. Btw. én nem a képfrissítésrõl beszéltem.

További ilyen postokra az Offtopicban fogok válaszolni.
Erre a postomra kitõl és miért kaptam szürke rep-et? Indoklás és név nélkül nem tudom mire vélni...

Darkstar

Quote from: BonciErre a postomra kitõl és miért kaptam szürke rep-et? Indoklás és név nélkül nem tudom mire vélni...

A szürke rep mire való? Csak mert én is kaptam anno, persze névtelenül. Lehet, hogy az a szürke, amikor olyan ad, akinek nincs rep. powere?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: DarkstarLehet, hogy az a szürke, amikor olyan ad, akinek nincs rep. powere?
Szerintem igen. Semleges rep-et ugye nem lehet adni, mert csak 2 választási lehetõség van. Szürke pontnál meg nem változik a rep pontod sem. Viszont így comment nélkül nem tudni azt sem, hogy poziítvat vagy negatívat adott-e. :rolleyes:

Emarsharae

Pedig jöhetne még pár szín.... Mondjuk fekete. :D
Vajh az mire lenne adható...? Hm.....
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kvikveg

Quote from: EmarsharaePedig jöhetne még pár szín.... Mondjuk fekete. :D
Vajh az mire lenne adható...? Hm.....
Morbiditasmero? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.