Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: blarkeLátszik nem olvastad a Fallout Tactics szlogenjét.
"Egy nukleáris háború során csak a lakosság 30 %-a halna meg azonnal. A többieknek taktikára lesz szükségük."
:D go go! :D

=) Olvastam, az viszont csak játék^^ Itt nem lesz 13-as kripta, nem lesz villámgyorsan elillanó háttérsugárzás, de nem ám :bsd:

Csak kicsit több atomot kell felhasználni :T Kész pénzpazarlás lenne, ha nem omlana össze utána úgyis a gazdaság.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin=) Olvastam, az viszont csak játék^^ Itt nem lesz 13-as kripta, nem lesz villámgyorsan elillanó háttérsugárzás, de nem ám :bsd:

Csak kicsit több atomot kell felhasználni :T Kész pénzpazarlás lenne, ha nem omlana össze utána úgyis a gazdaság.
KRIPTA?!?!!?! :uzi: nana! :D
de most az atom az baromság. vannak jobb és kegyesebb megoldások, például elszabadítani egyszerre N+1 féle vírust, ami mind levegõn át terjed, rezisztens mindenféle hatások ellen, kezdetben egyikre sincs vakcina, és 6-7 napos agonizációt ígér. Murphy szerint ugye az utolsó emberek még pont találnának gyógyszert az elsõ N vírusra. És az állatokat is megkímélted ^^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

én azért "humánus" vagyok.... szeretném ugy kiirtani az emberiséget, hogy a Föld a legkevesebb kárt szenvedje... egy atom sajna nem éppen jo megoldás ilyen feltételekkel :D

egyébként meg, emberiség???
vámpirok, õssárkányok, és egyéb hasonlo izgi lények közt? :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

#17493
Quote from: blarkeKRIPTA?!?!!?! :uzi: nana! :D
de most az atom az baromság. vannak jobb és kegyesebb megoldások, például elszabadítani egyszerre N+1 féle vírust, ami mind levegõn át terjed, rezisztens mindenféle hatások ellen, kezdetben egyikre sincs vakcina, és 6-7 napos agonizációt ígér. Murphy szerint ugye az utolsó emberek még pont találnának gyógyszert az elsõ N vírusra. És az állatokat is megkímélted ^^

Vault = kripta :] többek közt :p

A vírus meg baromság. Kockázatos. Elõferdülhet Murphy alapján, hogy már a legelején valami laborkocka feltalálja az ellenszert. :)
Az atom gyorsan öl, a 10%-ba meg majd valami felsõ erõ beválogatja az agonizációra érdemeseket.

A Föld majd helyrerázódik, szépen resetel egyet :p

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninVault = kripta :]
Nem is tudtam, hogy manapság kirptákban õrzik a bankok pénzét :3x3:

:p

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninVault = kripta :]
meg még sok minden más - például a "pince" és a "páncélterem" jelentését még a sztaki is ismeri. ne heroes3 alapján beszélgessünk angol szavakról, ok? :>

jó. ha nn vírus, akkor kezdjük vmi jó kis magegyensúly-megbontással. a felszínt elönti a láva, pár réteg részlegesen helyet cserél. kb. ugyanakkora az esély, hogy ilyen katasztrófából reinkarnálódjon a Föld, mint egy atomcsapásból, és még látványos is :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkejó. ha nn vírus, akkor kezdjük vmi jó kis magegyensúly-megbontással.
Egyszeûbb.
Osztogassunk ingyen fegyvereket mindenkinek!
Még legalább izgalmasabb is :D
:uzi:

Rounin

Quote from: blarkemeg még sok minden más - például a "pince" és a "páncélterem" jelentését még a sztaki is ismeri. ne heroes3 alapján beszélgessünk angol szavakról, ok? :>

jó. ha nn vírus, akkor kezdjük vmi jó kis magegyensúly-megbontással. a felszínt elönti a láva, pár réteg részlegesen helyet cserél. kb. ugyanakkora az esély, hogy ilyen katasztrófából reinkarnálódjon a Föld, mint egy atomcsapásból, és még látványos is :D

Szótár alapján s nem heroes3 miatt mondtam :rolleyes: Képzeld, láttam a többi jelentést is^^

Magegyensúly.. nézd, mit bajlódni vele annyit? Rosseb fog vacakolni =/

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiEgyszeûbb.
Osztogassunk ingyen fegyvereket mindenkinek!
Még legalább izgalmasabb is :D
:uzi:
talán csak annyi a bibi vele, hogy egy haverját meglövik a nagyszájú fegyveres barmoknak, és összef**sák magukat.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarketalán csak annyi a bibi vele, hogy egy haverját meglövik a nagyszájú fegyveres barmoknak, és összef**sák magukat.
Az anarchikus polgárháborúk ennél azért tovább szoktak jutni, fõleg ha egy kis népírtást is belekötünk (ld Balkán, Afrika, stb)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiAz anarchikus polgárháborúk ennél azért tovább szoktak jutni, fõleg ha egy kis népírtást is belekötünk (ld Balkán, Afrika, stb)
jó. nekem adsz ingyen fegyvert, annyi embert ölök meg, amennyit a lõszerrel bírok - most olyan hangulatban vagyok, hogy annihiláción kívül más nem nagyon állítana meg :D
na mindenkinek boldog karácsonyt :lol:, megyek aludni, holnap anyámékhoz, vasárnap este majd olvasom mit alkottatok itt Szenteste. javaslom a rasszizmust, sátánizmust és az OKSzECs (Otaku-ellenesek Kiírtására Szakosodott Elit Csapat) megalapítását és komolyanvételét :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Kicsit elszálltatok, gyerekek... Komoj dolgokkal dobálóztok... :ejnye:
Én pedig az emberiség maradéka nevében kérem (követelem), hogy akinek elege van az emberi fajból, az magát irtsa ki, ne mindenkit. (Ígérem én is így teszek, ha elegem lesz.) :merci: bekap.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizKicsit elszálltatok, gyerekek... Komoj dolgokkal dobálóztok... :ejnye:
Én pedig az emberiség maradéka nevében kérem (követelem), hogy akinek elege van az emberi fajból, az magát irtsa ki, ne mindenkit. (Ígérem én is így teszek, ha elegem lesz.) :merci: bekap.

A magyarázat részemrõl egyszerû. Nem szeretnék egyedül menni =D

Edit: azt a pontossssjét szedd ki onnan!!! De rögvest! :p

Ramiz

Quote from: RouninA magyarázat részemrõl egyszerû. Nem szeretnék egyedül menni =D
Hát akkor menj a többi emberiség-irtás-mániással. ^_^

Quote from: RouninEdit: azt a pontosssslyét szedd ki onnan!!! De rögvest! :p
Kérésed parancs. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: ShiroiLehet. Hárman biztosan lennék. ^^ Na jó, elárulom, tudok még valakit. Avagy mindeki hozzon magával még egy embert.
Nesze nektek.! Én felfedem magam, gerilla lennék!:uzi:
Mint az emberiség tagja, ellenállok. Majd jóhogynem hagyom magam kiirtani! Hol van az életösztön és a darwini elvek? Survive of the fattest? *töpörtyût és kenyeret töm magába*

HVp213

Quote from: Pirula*töpörtyût és kenyeret töm magába*
hagyma??? vodka???
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213hagyma??? vodka???
Most értem haza elõkarácsonyozásból, konyak és vörösbor már megvan bõven. Hagymát nem találtam itthon, a vodkától meg félek.
Rövid de drámai az én történetem.

HVp213

Quote from: PirulaMost értem haza elõkarácsonyozásból, konyak és vörösbor már megvan bõven. Hagymát nem találtam itthon, a vodkától meg félek.
Rövid de drámai az én történetem.
:tezsvir: jovan megbocsájtok... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213:tezsvir: jovan megbocsájtok... :p
Még szép! :D
Hogy pedálozik a srác ifitalálkozóra! :D

HVp213

Quote from: PirulaMég szép! :D
Hogy pedálozik a srác ifitalálkozóra! :D
ennyire feltünö volt??? :p
(még gyakorolni kell ezt a rejtett "nyalást")
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213ennyire feltünö volt??? :p
Nem is... :haha:
Csak valami földöntúli hatalom a kezébe kerítette a billentyûzetet az ujjaimon keresztül és mindenféle marhaságot írogatott a fórumba éjféltájt.
Gyõzök majd szólni az Editnek holnap. :)

HVp213

Quote from: PirulaNem is... :haha:
Csak valami földöntúli hatalom a kezébe kerítette a billentyûzetet az ujjaimon keresztül és mindenféle marhaságot írogatott a fórumba éjféltájt.
Gyõzök majd szólni az Editnek holnap. :)
Jo is lenne ha már nyár lenne és ifitali... :)
(najo még várok egy fél napot vele hátha kapok vmi jo cuccost a Jézuskátol...:p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213Jo is lenne ha már nyár lenne és ifitali... :)
(najo még várok egy fél napot vele hátha kapok vmi jo cuccost a Jézuskátol...:p)
Deci vodkát rakendroll koncert alatt? :haha:
Mocht nix, most viszont schlafengehen részemrõl, mindenki másnak:
[SIZE="6"][COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]BOLDOG KARÁCSONYT![/FONT][/COLOR][/SIZE]

HVp213

Quote from: PirulaDeci vodkát rakendroll koncert alatt? :haha:
Mocht nix, most viszont schlafengehen részemrõl, mindenki másnak:
[SIZE="6"][COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]BOLDOG KARÁCSONYT![/FONT][/COLOR][/SIZE]
asszem csatlakozom a remek ötlethö JÓÉJT!
Kellemetes Ünnepeket!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

roderick

Jahhajj... Boldog karácsonyt!
Kivánom mindenkien hogy olyan sok bejglit egyen hogy csak na....
akimeg nem szereti a bejglit az vessen magára.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Rounin

Ramiz, röviden és tömören: :p ;) :D

Lythis

[SIZE="5"][COLOR="Red"]BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!![/COLOR][/SIZE]


 Huhh, halljátok, szép kis postdömping... mire nem képes egy kis napalm:D
Shiroi: tényleg ne légy önzõ, oszdd meg velünk az elképzeléseidet:D

SaiyaGin


HVp213

Quote from: SaiyaGinErre már lehetek büszke, vagy még nem?
[img=http://img363.imageshack.us/img363/6016/1member1guest7zs.th.jpg]
nem...
van ott egy guest is :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

SaiyaGin

Quote from: HVp213nem...
van ott egy guest is :p

Akkor még próbálkozom...