Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverMost jutott eszembe...ezzel az erõvel megkérhetnénk zsozsot tegyen minket moderátorrá, ilyenkor is kell egy a forumra nem? :D
kecskére káposztát?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Melyik a legjobb dvd lejátszó pc-re? (Win xp)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizMelyik a legjobb dvd lejátszó pc-re? (Win xp)
PowerDVD-t használok. eddig nem volt bajom vele.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Mplayer-t hasznalok hozza.
nagyon ritkan Media Player Classic-ot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

mplayer az jó, csak Ramiz pociját lehet megfeküdné. PowerDVD adja magát, hogy hogyan kell használni. gl.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Nem azért... nekem bármelyik jó lenne, csak nem viszik a filmeket. Lehet, hogy hibásak a dvd-k? De Verbatimból 9-bõl 9 hibás?!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Wuhhh... gigapost. :D Nem is tudtam, hogy shoppingfan vagy. :hehe: A sztori a végén jó. Bezzeg hozzám csak egy ronda srác jött eddig oda, hogy "jé, az Alucard?". Na mindegy, majd a "Look, Mom! I'm hentai!"-os pólómban fogok mászkálni, hátha több szerencsém lesz. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem azért... nekem bármelyik jó lenne, csak nem viszik a filmeket. Lehet, hogy hibásak a dvd-k? De Verbatimból 9-bõl 9 hibás?!
mindig is mondtam, hogy a te "tökéletesen felépített" kodekkompexumod se tökéletes :D de nem lehet, hogy simán gyári védelmesek, és átírva nem mûködnek?:s
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: RamizNa mindegy, majd a "Look, Mom! I'm hentai!"-os pólómban fogok mászkálni, hátha több szerencsém lesz. :lazza:
Na arra bukni fognak a lányok, az biztos. De csak arra. ;) Szerintem nyomtasd pólóra a la blue girl filmborítót. XD
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: RamizWuhhh... gigapost. Nem is tudtam, hogy shoppingfan vagy. :hehe: A sztori a végén jó. Bezzeg hozzám csak egy ronda srác jött eddig oda, hogy "jé, az Alucard?". Na mindegy, majd a "Look, Mom! I'm hentai!"-os pólómban fogok mászkálni, hátha több szerencsém lesz. :lazza:
:muhahah: :lol: :jee:

White SeeD: Vááúúú, YO hosszú post! Hail! Jó kis oknyomozós riport az ügyes (bajos:D) bevásárlásról! És hozzám miért nem jönnek oda lányok mondjuk százával:lol: , hogy: Jééé mangát olvasol? (mázlista) Bár nem tudom, hogy van-é barátnéd:)
Kõsz a sztorit jó volt olvasni:tezsvir: (csak kifolyt a szemem picit:D)

katz

Quote from: White SeeDItt a karácsony gondolom mindenki vett ajándékot szeretteinek...
Jah. 2 hete bejött anyám egy doboz parfümmel, h "ezt vetted nekem, csomagold majd be, 5k-t kérek" (Ismer. Régóta. :rolleyes: ) másik felemnek meg vettem jó kis ajándékot, már csak be kellene csomagolni. Szerdáig csak meg leszek vele :D


A vége olyan, mintha egy animébõl lenne. Ott a szegény kis barátnõ nélküli otaku és hirtelen az ölébe pottyan az ideális barátnõ :D :jee:


A reppet csak virtuálisan tudom adni, vagy esetleg szolok majd másik felemnek, h adjon neked ;)

Lythis

#17471
Hehh... letudtam a karácsonyi bevásárlás utolsó fázisát is, meg segítettem hazahurcolni annyi kaját, amennyit szerintem egy hét alatt nem eszünk meg de mindegy.... a lényeg h mostmár megvan a legtöbbminden... kivéve ilyen triviális dolgokat, mint pl csomagolópapír, de azt ráér holnap... ma nem vagyok hajlandó többet veszõdni ezzel....
 Persze nekem is utolsó napra kell hagyni néhány dolgot, remélve, hogy én vagyok az egyetlen olyan marha, aki nem rendezte le ezt korábban.... tévedni emberi dolog - mondta a sün és lemászott a drótkeférõl. ("de vannak még csodák - mondta, és visszamászott)

 Frász kitör ettõl a hülye tömegtõl.... ha ez így megy tovább, nem fogom hiányolni a havazást, viszont indítványozni fogom, h NAPALM hulljon az égbõl az embertömegekre (pff..akkor meg büdös lesz ehh...).
 Jah, és a gigalol rész: fa még nincs. Mondjuk öcsém annyira odavan, h majd õ választ, ezért hagyom is, h õ menjen érte holnap EGYEDÜL :bsd:

Edit:
katz: anyám is csinál ilyet, habár õ inkább célozgat. "láttam ezt és ezt itt meg itt, és kaphatnék tõletek mondjuk olyat karácsonyra" és egyéb diszkrét utalások..:D

Rounin

Quote from: RamizNa látjátok, hogy milyen jó ez a topik? :D Most megyek és utánanézek ennek a Morrowindnek, hogy tényleg rpg-e és nem csak gyaka-gyaka van-e benne, aztán ha jó, akkor talán megtaláltam azt a játékot, amit meg akartam csinálni. :)

Nem az (rpg) szóval ne fáradj vele.

Ramiz

Quote from: RouninNem az (rpg) szóval ne fáradj vele.
Sorry de nem értem... szóval nem rpg?

Karácsony téma: hogy tudtatok ennyit vásárolgatni? Mi össz 1szer elmentünk Sparba (illetve a bátyám elment a nevünkben) és vettünk pár üveg piát, oszt kész. Kaja meg nincs, szüleink szerint azért, mert majd vendégségbe megyünk mindig kajálni. :lul: Kár, pedig szerettem a tradicionális karácsonyi rántott hús + majonézes krumpli kombót...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

#17474
Quote from: RamizSorry de nem értem... szóval nem rpg?

Hát annak csúfolják, van benne sok szép fejlõdés, szörnyirtás, questek, böszme nagy terület.. csak nincs meg az érzés, hogy te most ott tényleg élsz. Mo-no-ton. Diablozhatsz is ennyi erõvel :p

Edit: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Legtöbb repum nekem van ^^ Teeeheee^^ Mindjárt visszaesek -chan korszakomba ^^^^^^^^^^ (ez ilyen fejrázva sikongató toporzékolós schmájli^^)

Rounin

Quote from: RamizSorry de nem értem... szóval nem rpg?

Hát annak csúfolják, van benne sok szép fejlõdés, szörnyirtás, questek, böszme nagy terület.. csak nincs meg az érzés, hogy te most ott tényleg élsz. Mo-no-ton. Diablozhatsz is ennyi erõvel :p

Edit: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Legtöbb repum nekem van ^^ Teeeheee^^ Mindjárt visszaesek -chan korszakomba ^^^^^^^^^^ (ez ilyen fejrázva sikongató toporzékolós schmájli^^)

Lt. Simoan Blarke

Diablóhoz csak a hentelésben van köze, nem lehet belõle a közgazdaságra vonatkozó megfigyeléseket tenni - ellentétben a diablóval, ahol a hentelés mellett a többi játékossal való kereskedelem a fõ cél :D
Morrowwind imho pocsék. barominagy, sok lehetõség van meg minden, de igen. ahogy Rounin mondta: nem "él". és monoton. hiába a fejlõdés meg minden. akkor már dungeon siege.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeDHa netán itt lenne, és olvassa amit írok írjon pm-et, de tuti nincsen akkora mázlim, hogy ezt most olvassa/ kidõlt már az írásom elején:D
Hát persze, ki nem dõl ki ettõl? :D
Grat a gigaposthoz és a sikeres bevásárláshoz!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizNa mindegy, majd a "Look, Mom! I'm hentai!"-os pólómban fogok mászkálni, hátha több szerencsém lesz. :lazza:
:D az a kép aranyos volt. De evvel se hinném, hogy a nõket vonzanád majd magadhoz :D :p

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisFrász kitör ettõl a hülye tömegtõl.... ha ez így megy tovább, nem fogom hiányolni a havazást, viszont indítványozni fogom, h NAPALM hulljon az égbõl az embertömegekre (pff..akkor meg büdös lesz ehh...).
Eh a kis elégedetlen, neked semmi se jó? :rolleyes:
:D

katz

Quote from: LythisFrász kitör ettõl a hülye tömegtõl.... ha ez így megy tovább, nem fogom hiányolni a havazást, viszont indítványozni fogom, h NAPALM hulljon az égbõl az embertömegekre (pff..akkor meg büdös lesz ehh...)
"Smells like chicken"

Rounin

Quote from: Kuro_Tenshi:D az a kép aranyos volt. De evvel se hinném, hogy a nõket vonzanád majd magadhoz :D :p

Dehogynem, majd körbeveszi a sok nagymami és csipkedik majd az arcocskáját és odáig lesznek a gyönyörûségtõl, hogy milyen éééédi ez a kisfiú és nahát meg hûha :D

Mattanja

Quote from: LythisFrász kitör ettõl a hülye tömegtõl.... ha ez így megy tovább, nem fogom hiányolni a havazást, viszont indítványozni fogom, h NAPALM hulljon az égbõl az embertömegekre (pff..akkor meg büdös lesz ehh...).
Én már régóta szeretném ezt. Csak kicsit máshogy fogalmaznék, de nem írom le, mert nem szeretném, ha nagy megrázkódtatás érne benneteket (gondolok itt fõleg a kicsikre és lányokra: Lythis, Rou-chan, Lazza-chan)...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

nyehehe
nekem is van egy elképzelésem a teljes emberiség kiirtásárol... lehet össze kéne fognunk?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragnyehehe
nekem is van egy elképzelésem a teljes emberiség kiirtásárol... lehet össze kéne fognunk?
MINDENKINEK van. De én nem fogok össze senkivel, mert ti is emberiség vagytok, csak éppen az otaku rassz :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: ShiroiÉn már régóta szeretném ezt. Csak kicsit máshogy fogalmaznék, de nem írom le, mert nem szeretném, ha nagy megrázkódtatás érne benneteket (gondolok itt fõleg a kicsikre és lányokra: Lythis, Rou-chan, Lazza-chan)...
:D
Nyugodtan írd, úgyis karácsony van, vagy micsoda
:D

Mattanja

Quote from: kisviragnyehehe
nekem is van egy elképzelésem a teljes emberiség kiirtásárol... lehet össze kéne fognunk?
Lehet. Hárman biztosan lennék. ^^ Na jó, elárulom, tudok még valakit. Avagy mindeki hozzon magával még egy embert.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kuroi Tenshi

szépen halkan finoman beúszik a Komm, süsser Tod melódiája...

Én is, én is! :D

Rounin

Quote from: ShiroiÉn már régóta szeretném ezt. Csak kicsit máshogy fogalmaznék, de nem írom le, mert nem szeretném, ha nagy megrázkódtatás érne benneteket (gondolok itt fõleg a kicsikre és lányokra: Lythis, Rou-chan, Lazza-chan)...

Hm... van egy olyan érzésem, hogy engem utóbbi kategóriába soroltál. Sebaj, te maradsz a 10%-ba. :p

[SIZE="1"](90%-nak atom, a maradéknak a sugárzás...)[/SIZE]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninHm... van egy olyan érzésem, hogy engem utóbbi kategóriába soroltál. Sebaj, te maradsz a 10%-ba. :p

[SIZE="1"](90%-nak atom, a maradéknak a sugárzás...)[/SIZE]
Látszik nem olvastad a Fallout Tactics szlogenjét.
"Egy nukleáris háború során csak a lakosság 30 %-a halna meg azonnal. A többieknek taktikára lesz szükségük."
:D go go! :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster