Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: White SeeDAmúgy tényleg hihetetlennek hangzik de igaz a storim vége. Ráadásúl nem is volt ronda.:D És nem csak IY fan. (Csak én nértem hogyan lehet annyi fan-ja? Az anime sablonos, 30 rész után unalmasan ismétlõdõ. Vagy csak én gondolom így?)

Csak te.. eretnek!! Blaszfémia! :D Amúgy én sem értem a tengernyi fant, de megértem, ha valaki rajong érte. Nekem is tetszik alapvetõen :)

Djinn

[COLOR="DarkGreen"][SIZE="5"]Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk!![/SIZE] [/COLOR]

[SIZE="1"]És aki még nem végzett a fadíszítéssel annak sok sikert, nekem már 2x a fejemre dõlt... [/SIZE]
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Boldog Karacsonyt mindenkinek aki unnepli.
Aki meg nem unnepli az johet velem pialni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Djinn[SIZE="1"]És aki még nem végzett a fadíszítéssel annak sok sikert, nekem már 2x a fejemre dõlt... [/SIZE]

Hát mit csináltál? Tessék befogni egy hímet erre a feladatra :p

Kupo

#17524
Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)
^^Katt a szövegre^^ Egyébként háttérre jó, nekme most ez.Saját-készítésû.A bal alsó sarkába a nevem, halványan. :D
Csak a lány meg a háttér volt, a hóesést meg stb-t én raktam rá.

Rounin

Quote from: White SeeDEhh, tényleg ez még nekem hátravan.- Ráadásúl 2 fát is nekem kell díszíteni...

Amúgy csak én találom furcsának, hogy karácsonykor a szeretet ünnepén gyakorlatilag egy hullát aggatunk fel mindenféle színes cucokkal?:)

A mi fánk vissza lesz ültetve a helyére. Nem vagyunk _annyira_ barbárok ;>

katz

Quote from: XipeBoldog Karacsonyt mindenkinek aki unnepli.
Aki meg nem unnepli az johet velem pialni.
Az utobbi jobban hangzik

Rounin

Hmm.. Djinnre harmadszor is ráborult a fa? Gyászos karácsony lesz ez :|

kisvirag

juteszembe!
3 éves unokaocsém már félig otaku!
csak pokemonos poloban akar járni, mellékesen most h nézegettem a forumot, nagy vidáman kiálltott fel: Inuyashaaaaaa :D

ja, és a smileykat napocskanak hivja :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Djinn

Quote from: RouninHmm.. Djinnre harmadszor is ráborult a fa? Gyászos karácsony lesz ez :|
Jelentem még élek, a fa többet nem borult. Viszont megégett a rétes... :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnJelentem még élek, a fa többet nem borult. Viszont megégett a rétes... :eeek:

Aaaaaa!!! Inkáb a fa borult volna :morci: :beken: A púp begyógyulna, de a rétes... -_-

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninAaaaaa!!! Inkáb a fa borult volna :morci: :beken: A púp begyógyulna, de a rétes... -_-
Micsoda egy haspók :rolleyes:
Egy volt osztálytársam mondogatta, akinek a szüleinek kocsmája volt, hogy "Inkább a szemem folyjon, mint a söröm!"

Djinn

Quote from: RouninAaaaaa!!! Inkáb a fa borult volna :morci: :beken: A púp begyógyulna, de a rétes... -_-
Csak az egyik káposztás égett meg. Van másik. Meg túrós meg diós meg almás is. Meg 5000 másik sütemény. Viszont a fejem az nagyon tud fájni... :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: katzAz utobbi jobban hangzik


akkor mar ketten megyunk pialni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kuroi Tenshi

Quote from: DjinnJelentem még élek, a fa többet nem borult. Viszont megégett a rétes... :eeek:
Nálunk évek óta bevett megoldás: stabilan befaragni a lábába, aztán a csúcsánál damillal kikötni, legalább 2, de inkább 3 irányba ;)

kisvirag

káposztásért nem kár :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragkáposztásért nem kár :hehe:
egyetértek :D

Rounin

Quote from: DjinnCsak az egyik káposztás égett meg. Van másik. Meg túrós meg diós meg almás is. Meg 5000 másik sütemény. Viszont a fejem az nagyon tud fájni... :hehe:

Jól van no, csak rövidtávú felindulás volt :hehe: ... nyamm, káposztás rétes.. :drool:

Kuro_Tenshi : nem haspók, csak a megégett rétesnek vége, kaput, finito! Míg egy agyrázkódás helyrejön ám :p (a kifolyt szem.. hmm, ennyire azért nem vagyok fanatikus :rolleyes: )

Káposztás: valaha én is így gondoltam, de azóta tudom, az is finom.

katz

Quote from: Kuro_Tenshiegyetértek :D
detto

Kuroi Tenshi

Quote from: Rouninnem haspók
Nem vagy haspók?
Oké.
Akkor Rounin nem kér sütit, lemond a részérõl a javunkra :D

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiNem vagy haspók?
Oké.
Akkor Rounin nem kér sütit, lemond a részérõl a javunkra :D

Héhéhéhéhé!! Ez az én reszortom, kiforgatni mások szavait! Mellesleg jól van. Nem kérek. Elveszem magamnak :p

Mattanja

Quote from: Xipeakkor mar ketten megyunk pialni.
Mennék veletek, de inkább a ragnarok/töltött káposzta kombót választom itthon.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

#17542
Quote from: XipeBoldog Karacsonyt mindenkinek aki unnepli.
Aki meg nem unnepli az johet velem pialni.
Én is mennék piálni, kár hogy messze vagytok :(

Így marad a kötelezõ családi program, de legalább lesz süti.

Edit: Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Valamerre mindig dõl ez a fa, asszem én is kikötöm legalább három irényba.

sirtomi

Hagyma kell bele sok, de mi azt leszoktuk szûrni. Zöldpaprika már érdekesebb. Az hogy került bele? Én még sose láttam halászlében zöldpaprikát.

Ramiz

Quote from: PirulaMég szép! Hogy pedálozik a srác ifitalálkozóra! :D
Most már 2 literes flakonban kéri majd az ingyenvodkát! :D
(Én megelégszek mindössze negyedannyi Unicummal... naponta, és Mazsival közösen. Szerények az igényeink. :angyali: :lazza: )

Quote from: XipeBoldog Karacsonyt mindenkinek aki unnepli.
Aki meg nem unnepli az johet velem pialni.
Logikailag helytelen mondat, ti. azt feltételezi, hogy az ünneplés csak kézenfogva éneklést jelenthet. Pedig mi már ünneplünk, és már majdnem részegek vagyunk... :D Mire ti egyáltalán alkoholt emeltek szátokhoz, mi már fenyõfa-erdõnek fogjuk látni a fát. :cool:

Quote from: RouninRamiz, röviden és tömören: :p ;) :D
Három vigyori? Ezt a bõbeszédû locsogást... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: RouninHát mit csináltál? Tessék befogni egy hímet erre a feladatra :p
Sajnos a kutyák nem tudnak fát díszíteni, a pesti (= civilizált városi) férfiak pedig semmi pénzért nem aposztrofálnák magukat "hím"-nek, se kedvesüket "nõstény"-nek. :hehe: Persze lehet, hogy vidéken más a szokás... :ejj: (vagy csak rájátszol :ejnye: )

Quote from: kisviragjuteszembe!
3 éves unokaocsém már félig otaku!
csak pokemonos poloban akar járni, mellékesen most h nézegettem a forumot, nagy vidáman kiálltott fel: Inuyashaaaaaa :D
ja, és a smileykat napocskanak hivja :)
Az öcsém buliján meg azok a haverjai, akik még soha nem hallották az "anime" szót, "Songoku!!!"-t követeltek (van nekünk pár rész videón). Hja, az elsõ lépés... ^^
Egyébként meg: VIGYORI! VIGYORI! :hopp: (mondd meg neki is :lazza: )

(Sorry de a vigyorik miatt nem fért be 1 postba) (és hiába várom, hogy közbepostoljon valaki :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizSajnos a kutyák nem tudnak fát díszíteni, a pesti (= civilizált városi) férfiak pedig semmi pénzért nem aposztrofálnák magukat "hím"-nek, se kedvesüket "nõstény"-nek. :hehe: Persze lehet, hogy vidéken más a szokás... :ejj: (vagy csak rájátszol :ejnye: )

[...]

(Sorry de a vigyorik miatt nem fért be 1 postba) (és hiába várom, hogy közbepostoljon valaki :D )

Használj kevesebb schmájlit. :p

A "hím" magyarázata nagyon egyszerû. A férfit nem kell befogni, magától is segít. :D Ennyit errõl. :lazza:

Ramiz

Quote from: RouninA "hím" magyarázata nagyon egyszerû. A férfit nem kell befogni, magától is segít. :D Ennyit errõl. :lazza:
Mi pedig itt nem ismerjük a "hím" kifejezést, csak a "férfi"-t. Hogy miért? Mert minket nem kell befogni. Ennyit errõl. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMi pedig itt nem ismerjük a "hím" kifejezést, csak a "férfi"-t. Hogy miért? Mert minket nem kell befogni. Ennyit errõl. :lazza:

Értem. Téged hímeztelek le? (de szép a magyar nyelv :D) Csak hát nyilvánvaló, hogy Djinn számára egy férfi sem volt elérhetõ közelségben, ha egyszer õ szenvedett a fával (és még sütött is).

Pirula

Quote from: RamizMost már 2 literes flakonban kéri majd az ingyenvodkát! :D
(Én megelégszek mindössze negyedannyi Unicummal... naponta, és Mazsival közösen. Szerények az igényeink. :angyali: :lazza: )
Na gyönyörû! Zwack családot meg nyerjük meg támogatónak nem? :haha:

Karácsonyfával én is kínlódtam. Mire vonókéssel belefaragtam a talpba fogytam öt kilót.