Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: LythisJah egyébk mit szóltok a vadiúj msn-es "tedd ki az X-et" õrülethez? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a dologból:s
Valamirõl lemaradtam asszem. Most épp milyen apropóval?

Necrid^

Quote from: LythisJah egyébk mit szóltok a vadiúj msn-es "tedd ki az X-et" õrülethez? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a dologból:s
:confused:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Most nem mindegy? Kifejezeten örülök, hogy egy USTEAM-es contactom sem jött ezzel. Milyen apropóból? Mghalt az a májmûtétes kislány, vagy mi.

 gz neki? Beztos.. simáncsak beszívta... mondjuk azért eddig értelmesebbnek tartottam annál, semminthogy kilencedikben - ráadásul sporttagozaton elkaszálják....
(lehet hogy tényleg csak adoptáltuk? :D)

Ramiz

Quote from: LythisMost nem mindegy? Kifejezeten örülök, hogy egy USTEAM-es contactom sem jött ezzel. Milyen apropóból? Meghalt az a májmûtétes kislány, vagy mi.
Miért sajnáljam jobban, mint akárki mást.
Lythis, ahhoz képest, hogy nem tetszik ez a reklámdolog neked, mégis te hoztad be ide. :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizLythis, ahhoz képest, hogy nem tetszik ez a reklámdolog neked, mégis te hoztad be ide. :ejnye:
ott a pont! :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: RamizMiért sajnáljam jobban, mint akárki mást.
Lythis, ahhoz képest, hogy nem tetszik ez a reklámdolog neked, mégis te hoztad be ide. :ejnye:
Nyílván... mivel mizantrópia topic nincs, ahol fröcsöghetnék, hogy éppen milyen társadalmi vackok miatt vagyok ki, ezért ide teszem meg, azért. De ha gondolod, akkor én is nekiállok :bruhuhu:, hogy milyen rettenetesen szörnyû ez az egész.., mert meghalt valaki, aki amúgyis meghalt volna....

 Legyél szomorú és gyászolj!!!
blarke: grat a postszámnövelõ hozzászóláshoz!

Ramiz

Quote from: LythisLegyél szomorú és gyászolj!!!
Nesze: [SIZE="2"]X[/SIZE]. (Hmm, miért van az, hogy nekem errõl egy anime jut eszembe? :D )
Mindenki tegyen ki egy X-et, aki szerint hülyeség ez az egész!!! :lol: :lul:
(Csak vicceltem. Ne tegyétek ki!!! :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

ehehe, most ilyenkor tényleg jolenne egy mizantrop topic, de errõl a véleményem, mert ugyis elmondom:

[21:23] kisvirag - szal, en nem akarok mizantropnak tunni
[21:23] kisvirag - de nemveletlen volt regen aza jokis szelektiv akarmi, h a eros megmaradt, a gyenge elbukott
[21:24] kisvirag - csodalkoznak h egyre tobb mutalodott meg degeneralt gyerek van, mikor az ember mestersegesen tartja eletben ezeket a degeneralt géneket...


azmeg, h sok hulye meber xesedik, szinten azt mutatja, h mennyi degeneralt gén rohangál szabadon...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Szóval emiatt.
Most kaptam meg én is MSN-en hogy tegyem ki.
Kamugyász hogy látsszon milyen empatikus és szociálisan érzékeny vagy.
Tapsot nekik.
:o

Ramiz

Quote from: kisviragehehe, most ilyenkor tényleg jolenne egy mizantrop topic, de errõl a véleményem, mert ugyis elmondom:
[21:23] kisvirag - szal, en nem akarok mizantropnak tunni
[21:23] kisvirag - de nemveletlen volt regen aza jokis szelektiv akarmi, h a eros megmaradt, a gyenge elbukott
[21:24] kisvirag - csodalkoznak h egyre tobb mutalodott meg degeneralt gyerek van, mikor az ember mestersegesen tartja eletben ezeket a degeneralt géneket...
azmeg, h sok hulye meber xesedik, szinten azt mutatja, h mennyi degeneralt gén rohangál szabadon...
Mégis volt valami igaza Hitlernek?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizMégis volt valami igaza Hitlernek?
Hogy Németországnak jó autópályákra van szüksége? :) Valóban!

kisvirag

eszembe jutott a szó. "természetes kiválasztódás".
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisvirageszembe jutott a szó. "természetes kiválasztódás".
:jee:
nem véletlenül nem értek egyet egynémely emberi húzással, de persze ilyenkor jöhetnének azok a szövegek, hogy "bezzeg ha a te gyereked...". szerintem a spártaiak csinálták jól. csak azért az se 100%os.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: kisvirageszembe jutott a szó. "természetes kiválasztódás".
Az a poén, hogy akármit is mondasz, a természetes kiválasztódás agyatlan ereje továbbra is szelektál, nem hagyott alább mûködni. Csak míg régen az volt az életképesebb, aki erõs, gyors, strapabíró volt, addig ma az, aki vagy szellemileg nagyon "erõs", vagy gátlástalan, vagy jó családba született. Onnantól meg mindegy, hogy "degenerált-e", tolókocsis-e, szellemileg instabil-e vagy mittudomén. Ezek már nem számítanak annyira az életképesség szempontjából.
Az meg a másik, hogy csak az hirdesse fennen, hogy "milyen jó lenne...", aki biztos benne, hogy õt nem kéne elporlasztani az emberiség érdekében, ha lehetne. :rolleyes: Nekem például biztos, hogy meg kéne halnom ez esetben: lusta vagyok, lelkileg instabil, abszolút nem innovatív, nincsenek nagy ötleteim, nem vagyok nagyon szociális stb. Felesleges ember.

Quote from: blarkeszerintem a spártaiak csinálták jól.
Ha Spártában születünk, mi biztos már rég a Taigetoszon nyaralnánk. :) De hát a hülye spártaiak hamar eltûntek, arról nem is beszélve, hogy nem is léteztek, hanem csak a történészek találták ki õket. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizHa Spártában születünk, mi biztos már rég a Taigetoszon nyaralnánk. :) De hát a hülye spártaiak hamar eltûntek, arról nem is beszélve, hogy nem is léteztek, hanem csak a történészek találták ki õket. :D
beszélj a magad nevében, én erõs kisbaba voltam :D mondjuk elsõ csatában lándzsahegyen végeztem volna :rolleyes:

Quote from: RamizAz a poén, hogy akármit is mondasz, a természetes kiválasztódás agyatlan ereje továbbra is szelektál, nem hagyott alább mûködni. Csak míg régen az volt az életképesebb, aki erõs, gyors, strapabíró volt, addig ma az, aki vagy szellemileg nagyon "erõs", vagy gátlástalan, vagy jó családba született. Onnantól meg mindegy, hogy "degenerált-e", tolókocsis-e, szellemileg instabil-e vagy mittudomén. Ezek már nem számítanak annyira az életképesség szempontjából.
hát ez szerintem már nem természetes, hanem mesterséges (civilizációs) kiválasztódás... de attól még kiválasztódás, csak más mûködteti.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkebeszélj a magad nevében, én erõs kisbaba voltam :D mondjuk elsõ csatában lándzsahegyen végeztem volna :rolleyes:
Gyerekkorban már ölniük kellett, és mi nem lettünk volna jó katonák. :)

Quote from: blarkehát ez szerintem már nem természetes, hanem mesterséges (civilizációs) kiválasztódás... de attól még kiválasztódás, csak más mûködteti.
Szerintem nem azért hívják természetesnek, mert a természet lágy ölén történik :D , hanem mert nem valakik szisztematikusan ölik a faj bizonyos tulajdonságokkal rendelkezõ tagjait, hanem a viszonyok folytán pont õk hullanak el, "természetes úton".
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

a spártaiak sem csinálták jol. láttam én már szépnagybabábol egy nagy senkit válni, de egy koraszülöttnek tituláltbol is góliátot...

én mondjuk mikor megszülettem is kicsi voltam....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizGyerekkorban már ölniük kellett, és mi nem lettünk volna jó katonák. :)
megint csak a saját nevedben beszélj :rolleyes: de nem tudhatod, hogy egy olyan korban hogy viszonyultál volna felebarátaid hátbadöféséhez :D

Quote from: RamizSzerintem nem azért hívják természetesnek, mert a természet lágy ölén történik :D , hanem mert nem valakik szisztematikusan ölik a faj bizonyos tulajdonságokkal rendelkezõ tagjait, hanem a viszonyok folytán pont õk hullanak el, "természetes úton".
nem a természet lágy ölére, hanem a természet veszélyeire: ragadozókra, betegségekre céloz a "természetes kiválasztódás" összetételben a "természet" tag.

Quote from: kisviragláttam én már szépnagybabábol egy nagy senkit válni
:merci:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: RamizSzerintem nem azért hívják természetesnek, mert a természet lágy ölén történik , hanem mert nem valakik szisztematikusan ölik a faj bizonyos tulajdonságokkal rendelkezõ tagjait, hanem a viszonyok folytán pont õk hullanak el, "természetes úton".
Hja.. kivéve ha az akit ölni akarnak erõsebb lesz vmi miért, és viszonozza nekik a szívességet.. (lásd Elfen Lied...:rolleyes: )

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisHja.. kivéve ha az akit ölni akarnak erõsebb lesz vmi miért, és viszonozza nekik a szívességet.. (lásd Elfen Lied...:rolleyes: )
hát azok azért nem "viszonyok", hanem szisztematikus legyilkolászás :D (de ez most neked hogy ugrott így be?:D:D:D mondjuk te Lucy-fan vagy, én meg Yuka-fétisiszta meg Kouta-skizofrén, de akkoris, ez már beteges :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

#18860
Quote from: kisvirageszembe jutott a szó. "természetes kiválasztódás".

Látom, komoly hatást gyakorolt rád Nietsche.
Sõt, a fórumot tovább olvasva egészen komoly jobboldali többség alakult ki. Ha mindenki magára hagyna mindenkit, kidöglenénk! Egyszer úgyis jön egy nálunk is hatalmasabb, az minket nyír le, aztán végül csak egy marad, mint a hegylakóban, aki végül kinyiffan bús magányában. Ore-tachi wa ningen desu! Mindenki az! Csak az olyanokat kell eltaposni, akiknek úgy nagy a pofája, hogy semmihez sem ért.

Lt. Simoan Blarke

#18861
Quote from: MemberLátom, hatást gyakorolt rá Nietzsche.
vagy pedig szimplán elborult hangulatban van :rolleyes: :D
megmondta, nem tud mindig figyelni rá, hogy hangulatához passzoló avát tegyen be. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: MemberLátom, hatást gyakorolt rá Nietzsche.
;)
Rá meg Darwin és Spencer gyakoroltak hatást.

Lythis

Quote from: blarkehát azok azért nem "viszonyok", hanem szisztematikus legyilkolászás :D (de ez most neked hogy ugrott így be?:D:D:D mondjuk te Lucy-fan vagy, én meg Yuka-fétisiszta meg Kouta-skizofrén, de akkoris, ez már beteges :D)
Hát nézd... azokat is nevezhetjük viszonynak, nem?:D
 (umm.. az evolúcióról, és a gyilkolászásról, meg a kiválasztódásról ugrott be egyébként... Betegesnek lenni ,eg jó dolog... a normális emberek úgyis sablonizáltak, és unalmasak:D)

Rounin

Rep pont 10-rõl indul alapban. :p

A riogatós képért bocsi :D

Amúgy elfeledtem mit akartam mondani. :p

Edit: TADAIMAAAA

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninRep pont 10-rõl indul alapban. :p
hm. úgy már lehet, hogy kijön :D

Quote from: RouninA riogatós képért bocsi :D
mint láthattad, a többségnél egy csöbör kávét helyettesített ;) {én sajna ismertem :(}

Quote from: RouninAmúgy elfeledtem mit akartam mondani. :p

Edit: TADAIMAAAA
jó szöveg. elérzékenyülsz, már majdnem bevallod, hogy szeretsz minket, aztán inkább "elfelejted". nembaj, mi bevallottan szeretünk! :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: MemberSõt, a fórumot tovább olvasva egészen komoly jobboldali többség alakult ki. Ha mindenki magára hagyna mindenkit, kidöglenénk! Egyszer úgyis jön egy nálunk is hatalmasabb, az minket nyír le, aztán végül csak egy marad, mint a hegylakóban, aki végül kinyiffan bús magányában. Ore-tachi wa ningen desu! Mindenki az! Csak az olyanokat kell eltaposni, akiknek úgy nagy a pofája, hogy semmihez sem ért.
1. Ennek semmi köze jobb- és baloldalhoz!!!
2. Én pusztán gyávaságból :lazza: és humánus okokból (piha!) hurrogom le a hasonló dolgokat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: Lythisa normális emberek úgyis sablonizáltak, és unalmasak:D)

Az emberek 75%-a tényleg az. Egyszerûen Alexander Anderson módra teledobálnám pengékkel azt, akit ha megkérdek, "Mi a hobbid?", azt mondja:
A: Nincs
B: Szeretek bulizni
C: Tanulok, nincs idõm.

És a legrosszabb:
D: Minden, ami Harry Potter

Member

Quote from: Ramiz1. Ennek semmi köze jobb- és baloldalhoz!!!
2. Én pusztán gyávaságból :lazza: és humánus okokból (piha!) hurrogom le a hasonló dolgokat.

A jobboldal alapja egy teljesen egyszerû dolog:
1. Meg kell gazdagodni
2. Ehhez lopni kell
3. Hogy lopj, a másikra azt kell mondanod, hogy hülye, kihalásra ítélt, nyomorék

Az elsõ 2 pont jelenleg nem érvényesül, de a 3. második fele elég csúnyán beleégett az emberek tudatába, egyfajta fasisztikus utórengés.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberAz emberek 75%-a tényleg az. Egyszerûen Alexander Anderson módra teledobálnám pengékkel azt, akit ha megkérdek, "Mi a hobbid?", azt mondja:
A: Nincs
B: Szeretek bulizni
C: Tanulok, nincs idõm.

És a legrosszabb:
D: Minden, ami Harry Potter
a Gyûrûk Urát kihagytad :lazza:
hiába, én utálom, ha egy fantasyból iparág lesz. (értsd Legolasos menü, Aragornos uzsistáska stb. stb.) és nem pengékkel dobálnám õket, mert mi van, ha saját "átlagosságuk" belátása nélkül halnak meg? nyúzás, só, korbácsolás skorpiókkal stb. gusztusosabb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster