Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: RouninA negatív rep mehet ide is, nem kell új acc :D Vagy csináljak Neked egyet? Van rutinom :D
Kösz, nem kell... tényleg nem érdekel a reppóver, amíg postolni tudok. ^^"
Amúgy király a "képregényed"! 2xrra leesett. :D
:hail: :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizFeldin postjainak az egyharmada az ún. "Feldin-flood" jelenségének eredménye. A maradék kétharmad fele pedig egy másfajta post: bizonyos filmek és animék említése után fordulnak elõ, és ennyibõl áll: "KELL!!!". :D :__devil:
:D:D:D:D:D
ez jó volt :D
van amirõl nem érdemes többet mondani, mert úgyse sikerülne azt amit akarsz :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

Quote from: RamizNagyon idevág egy rész a Bibliából (a legjobban ez tetszett az egészbõl). Ez most hülyén nézhet ki, hogy én a Bibliával jövök, de ez a mondat nem azért jó, mert abban a könyvben van, hanem mert nagyon jól megfogalmazza a lényeget: "Ne ítélj, hogy fölötted se ítéltessenek."
Most köpted szembe magad. :lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: ShiroiMost köpted szembe magad. :lol:
Be is vallottam, hogy én is gyakran elkövetem azt a hibát, hogy hamar ítélkezek, ha erre gondolsz. De az, hogy megemlítettem a Bibliát, nem hinném, hogy ciki lenne... tudod én nem "sátánista rosszember" vagyok, "antikeresztény", egyszerûen csak nem hiszek semmi természetfelettiben és a Bibliában is sok olyan dolog van, amit csak azért nem jellemzek "hülyeség"-ként, hogy ne sértsem meg a vallásos embereket. :) Ugye milyen jó vagyok? :ad:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

"Feldin-flood" :D Igen, ez már szállóigévé vált.
Aztán jövök és nyomok egy szép post merge-et. :haha:

Ramiz

Quote from: Moha"Feldin-flood" :D Igen, ez már szállóigévé vált.
Aztán jövök és nyomok egy szép post merge-et. :haha:
:eek: Van ilyen gomb? Vagy kézzel kell paste-elgetni? (Elsõre "postolgatni"-t írtam reflexbõl... :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Moha"Feldin-flood" :D Igen, ez már szállóigévé vált.
Aztán jövök és nyomok egy szép post merge-et. :haha:
hja :)
jelenség lettem :D
YEEEEEEE :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizBe is vallottam, hogy én is gyakran elkövetem azt a hibát, hogy hamar ítélkezek, ha erre gondolsz. De az, hogy megemlítettem a Bibliát, nem hinném, hogy ciki lenne... tudod én nem "sátánista rosszember" vagyok, "antikeresztény", egyszerûen csak nem hiszek semmi természetfelettiben és a Bibliában is sok olyan dolog van, amit csak azért nem jellemzek "hülyeség"-ként, hogy ne sértsem meg a vallásos embereket. :) Ugye milyen jó vagyok? :ad:
ezzel a hozzáállással a "vallásos" (mondjuk inkább: hívõ, mert a "vallás" szót szerepjátékon kívül nem csípem - bár nem szinonímák, de akkoris.) embereket ha lehet, még jobban megsérted, mint a "hülyeséges" hozzáállással... (most mesélhetném a vallásos angol táborból származó emlékeimet, ahol elkobozták és el akarták égetni a MAGUSos könyveimet, ahol megingattam a hitében egy asszem Thavanból származó fickót (áttérítettem szkeptikusnak :D), látványos botrányt csináltam, amikor vasárnap istentiszteletre akartak vinni... mindezt 12 évesen. egyik ottani kedves ismerõsömet kirúgták a táborból, mert a te hozzáállásodat követte. na most ezt hívják emberi hülyeségnek - és követhetetlen logikai fonalú postnak.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

#18908
Quote from: RamizBe is vallottam, hogy én is gyakran elkövetem azt a hibát, hogy hamar ítélkezek, ha erre gondolsz. De az, hogy megemlítettem a Bibliát, nem hinném, hogy ciki lenne... tudod én nem "sátánista rosszember" vagyok, "antikeresztény", egyszerûen csak nem hiszek semmi természetfelettiben és a Bibliában is sok olyan dolog van, amit csak azért nem jellemzek "hülyeség"-ként, hogy ne sértsem meg a vallásos embereket. :) Ugye milyen jó vagyok? :ad:
Ne beszélj mellé. Ha én idézek belõle, akkor az poén tárgya lehet? Lásd vallások thread. És nem kell válaszolnod, szövegelés nem hiányzik. Csak állj meg gondolkodni.
Quote from: Feldinhja :)
jelenség lettem :D
YEEEEEEE :D
XD
Quote from: blarkeezzel a hozzáállással a "vallásos" (mondjuk inkább: hívõ, mert a "vallás" szót szerepjátékon kívül nem csípem - bár nem szinonímák, de akkoris.) embereket ha lehet, még jobban megsérted, mint a "hülyeséges" hozzáállással... (most mesélhetném a vallásos angol táborból származó emlékeimet, ahol elkobozták és el akarták égetni a MAGUSos könyveimet, ahol megingattam a hitében egy asszem Thavanból származó fickót (áttérítettem szkeptikusnak :D), látványos botrányt csináltam, amikor vasárnap istentiszteletre akartak vinni... mindezt 12 évesen. egyik ottani kedves ismerõsömet kirúgták a táborból, mert a te hozzáállásodat követte. na most ezt hívják emberi hülyeségnek - és követhetetlen logikai fonalú postnak.)
Milyen érdekes... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: ShiroiNe beszélj mellé. Ha én idézek belõle, akkor az poén tárgya lehet? Lásd vallások thread.
Ezt nem mondtam! Még egyszer sorry, de ott olyan tömören odapottyantva, kommentár nélkül tényleg annak tûnt (pláne, hogy te is kevés vigyorit használsz). Én legalább megpróbáltam megmagyarázni, hogy mire gondolok. Mindenesetre van igazság abban, amit mondasz.

Quote from: Feldinhja :)
jelenség lettem :D
YEEEEEEE :D
Nocsak, nocsak, mi ez a bõbeszédûség? :D

-------

Hmm... mi jutott eszembe... lehetne csinálni egy "tipikus post"-gyûjteményt. Xipe például a nagyoncinikus ékezettelen beszólásaival lenne benne, Feldin egy sor flooddal ("Azumanga!!!!" és "KELL!!!"), Lythis a hatalmas bold betûtípusú PWNED!-jével, L.Mole egy dõlt betûs kommentárjaival megtûzdelt békítõs posttal, blarke sírva fílingeléssel, Rounin valami megsértõdésre okot éppen hogy nem adó piszka-posttal :), Shiroi a tömör Kinyilatkoztatásaival (vagy egy Biblia idézettel) :), Raggie sörrel és sok helyesírási hibával, roderick komoly, fejtegetõs szövegel és még több helyesírási hibával :), Moha a józan ész és a "Moderátor A Nép Közül" nyugodt hangján magyarázna, Beren/Mirror egy kétképernyõnyi, spontán levezetett gazdasági fejtegetéssel, Pirula egy sok kifacsart mondattal megtûzdelt vicces sztorival, Kuro_Tenshi a "És mégis mozog a Föld!" mintájára elõadott "És mégis az Evangelion a legjobb!"-bal, White_SeeD a rohadék amcsikkal :), Manu a reklám-aláírásával és egy filmrõl elmondott nagy Igazságról :), kisvirag egy, a mély filozófiai gondolatokat felmutató posttal, aminek a végén ártatlanul megkérdezi, hogy utána merünk-e merészkedni és belemélyedni a filozófiai kérdésbe, kecsap egy ügyesen és aprólékosan kitalált és kihirdetett politikusi taktikusságú Nagyon Demokratikus szavazással, pff nem tudom még ki mivel, hû de kifulladtam...

(Lehet, hogy valamelyik meetre megcsinálom... de "ha már, akkor már", nem kitalált postokkal, hanem igaziakkal. :D)

Ui.: nem volt elég vigyorim, hogy mindenhova tegyek, úgyhogy oda tettem, ami félreérthetõ, és minden vigyori azt jelenti, hogy "no offense meant".
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizHmm... mi jutott eszembe... lehetne csinálni egy "tipikus post"-gyûjteményt. Xipe például a nagyoncinikus ékezettelen beszólásaival lenne benne, Feldin egy sor flooddal ("Azumanga!!!!" és "KELL!!!"), Lythis a hatalmas bold betûtípusú PWNED!-jével, L.Mole egy dõlt betûs kommentárjaival megtûzdelt békítõs posttal, blarke sírva fílingeléssel, Rounin valami megsértõdésre okot éppen hogy nem adó piszka-posttal :), Shiroi a tömör Kinyilatkoztatásaival (vagy egy Biblia idézettel) :), Raggie sörrel és sok helyesírási hibával, roderick komoly, fejtegetõs szövegel és még több helyesírási hibával :), Moha a józan ész és a "Moderátor A Nép Közül" nyugodt hangján magyarázna, Beren/Mirror egy kétképernyõnyi, spontán levezetett gazdasági fejtegetéssel, Pirula egy sok kifacsart mondattal megtûzdelt vicces sztorival, Kuro_Tenshi a "És mégis mozog a Föld!" mintájára elõadott "És mégis az Evangelion a legjobb!"-bal, White_SeeD a rohadék amcsikkal :), Manu a reklám-aláírásával és egy filmrõl elmondott nagy Igazságról :), kisvirag egy, a mély filozófiai gondolatokat felmutató posttal, aminek a végén ártatlanul megkérdezi, hogy utána merünk-e merészkedni és belemélyedni a filozófiai kérdésbe, kecsap egy ügyesen és aprólékosan kitalált és kihirdetett politikusi taktikusságú Nagyon Demokratikus szavazással, pff nem tudom még ki mivel, hû de kifulladtam...
:lol:
(hm. ez lenne a legkarakteresebb és leggyakoribb típushozzászólásom? :rolleyes: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Feldingáz.
annak ellenére hogy csomóan beszóltak ezért, kb totálisan neked van igazad. Tényleg az. (És mellékesen ez a beceneve is :D)

kisvirag

#18912
érdekes látni, hogy szerinted mi vagyok...

egyébként abban Ramiznak igaza van, hogy annyira oda nem illõen, meg nem magyarázottan lett "odapottyantva" hogy könnyen elszabadultak az indulatok.

hülye emberek, mindent, amit nem értenek, hogy miért van, próbálnak megmagyarázni...
amit Ramiz idézett, egyébként elég "elcsépelt" ahhoz, hogy én csak most döbbenjek rá, hogy tényleg eredetileg a Bibliából van....

ja, egyébként asszem Ramiz tudom mire gondolsz velem kapcs.

mindig magyarázom a bizonyitványom :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: RamizRounin valami megsértõdésre okot éppen hogy nem adó piszka-posttal :)

Ui.: nem volt elég vigyorim, hogy mindenhova tegyek, úgyhogy oda tettem, ami félreérthetõ, és minden vigyori azt jelenti, hogy "no offense meant".

None taken :D De ha egyszer annyira jó, amikor vígasztalgatnak : nem is úúúgy értettük *buksisimi^^*

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragérdekes látni, hogy szerinted mi vagyok...
(nem véletlenül magyaráztam neked tíz ujjal és szókiegészítõ scriptekkel gyorsítva a kifejezésmódomat, hogy minden filozófiai cuccot fárasztó/szár stílustól függetlenül el kell olvasni és értelmezni. nekem asszem speciel Locke után esett le pár ilyen perspektíva-dolog :rolleyes: )
azért elég erõteljes a sarkítás, és mutatja Ramiz érzékenységét is :D (pl. az olyasmi finomságok, hogy "AKKORISELFENLIEDÉSYUKACHAN!!!!!" úgy látszik nem rakódtak le benne. különbözõ emberi perspektívák sux és rulez. paradoxonok szintén :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarke(pl. az olyasmi finomságok, hogy "AKKORISELFENLIEDÉSYUKACHAN!!!!!" úgy látszik nem rakódtak le benne.)

Mivel folyton azon erõlködik, hogy ne figyeljen az avádra és aláírásodra, melyeket ez a fajta hozzáállás figyelembevétele rögvest eszébe idézne :D
Hiszen ezek nagyon közrejátszottak anno, hogy kikapcsolta megjelenítésüket :p

Lythis

Ramiz! kihagytad mögüle, h "no jutsu":D
 (/\/\y pwn4g3 sh00d b3 ph33r3d!!!444)

Quote from: blarke(nem véletlenül magyaráztam neked tíz ujjal és szókiegészítõ scriptekkel gyorsítva a kifejezésmódomat, hogy minden filozófiai cuccot fárasztó/szár stílustól függetlenül el kell olvasni és értelmezni. nekem asszem speciel Locke után esett le pár ilyen perspektíva-dolog :rolleyes: )
azért elég erõteljes a sarkítás, és mutatja Ramiz érzékenységét is :D (pl. az olyasmi finomságok, hogy "AKKORISELFENLIEDÉSYUKACHAN!!!!!" úgy látszik nem rakódtak le benne. különbözõ emberi perspektívák sux és rulez. paradoxonok szintén :D)
khm.... "AKKORISELFENLIEDÉSLUCY!!" (kawaiinesspowa) :D

kisvirag

Quote from: blarke(speciel Locke után esett le pár ilyen perspektíva-dolog :rolleyes: )


talán a fórum nem ad helyet a személyiségem ilyetén kibontakozásához, de én rendkivül perspektivikus vagyok :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninMivel folyton azon erõlködik, hogy ne figyeljen az avádra és aláírásodra, melyeket ez a fajta hozzáállás figyelembevétele rögvest eszébe idézne :D
Hiszen ezek nagyon közrejátszottak anno, hogy kikapcsolta megjelenítésüket :p
én most nem a képi dolgokról beszélek, hanem a postjaimról :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Feldin

Quote from: RamizHmm... mi jutott eszembe... lehetne csinálni egy "tipikus post"-gyûjteményt. Xipe például a nagyoncinikus ékezettelen beszólásaival lenne benne, Feldin egy sor flooddal ("Azumanga!!!!" és "KELL!!!"), Lythis a hatalmas bold betûtípusú PWNED!-jével, L.Mole egy dõlt betûs kommentárjaival megtûzdelt békítõs posttal, blarke sírva fílingeléssel, Rounin valami megsértõdésre okot éppen hogy nem adó piszka-posttal :), Shiroi a tömör Kinyilatkoztatásaival (vagy egy Biblia idézettel) :), Raggie sörrel és sok helyesírási hibával, roderick komoly, fejtegetõs szövegel és még több helyesírási hibával :), Moha a józan ész és a "Moderátor A Nép Közül" nyugodt hangján magyarázna, Beren/Mirror egy kétképernyõnyi, spontán levezetett gazdasági fejtegetéssel, Pirula egy sok kifacsart mondattal megtûzdelt vicces sztorival, Kuro_Tenshi a "És mégis mozog a Föld!" mintájára elõadott "És mégis az Evangelion a legjobb!"-bal, White_SeeD a rohadék amcsikkal :), Manu a reklám-aláírásával és egy filmrõl elmondott nagy Igazságról :), kisvirag egy, a mély filozófiai gondolatokat felmutató posttal, aminek a végén ártatlanul megkérdezi, hogy utána merünk-e merészkedni és belemélyedni a filozófiai kérdésbe, kecsap egy ügyesen és aprólékosan kitalált és kihirdetett politikusi taktikusságú Nagyon Demokratikus szavazással, pff nem tudom még ki mivel, hû de kifulladtam...

(Lehet, hogy valamelyik meetre megcsinálom... de "ha már, akkor már", nem kitalált postokkal, hanem igaziakkal. :D)

Ui.: nem volt elég vigyorim, hogy mindenhova tegyek, úgyhogy oda tettem, ami félreérthetõ, és minden vigyori azt jelenti, hogy "no offense meant".



Ramiz!!!!!! :D
haláli!!!!!!
nagy lol :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: blarkeén most nem a képi dolgokról beszélek, hanem a postjaimról :rolleyes:

De ha õ leírja Veled kapcsolatban - bármiféle kontextusban forduljon is elõ - hogy Yukachanígymegúgy, akkor óhatatlanul és bevillan neki a -számára- förmedvény aláírásod és avatárod :p

Lt. Simoan Blarke

Quote from: FeldinRamiz!!!!!! :D
haláli!!!!!!
nagy lol :D
hm. kezd bennem lerakódni egy feldinista mozgalom alapötlete. mindjárt írok egy scriptet, ami random topicokban random dolgokat quote-ol a legutóbbi postokból, és a "lol", "haláli", "gáz", "elfenlied!", "kellkellkell" szavak véletlenszerû kombinációját (összesen 1d10-5, de minimum 1 szót választ ki ismétlés nélküli variációban). kíváncsi vagyok, hány nap alatt érné utol Ramizt postszámban :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: Ramiz(Lehet, hogy valamelyik meetre megcsinálom... de "ha már, akkor már", nem kitalált postokkal, hanem igaziakkal. :D)
Na, erre kíváncsi leszek. :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninDe ha õ leírja Veled kapcsolatban - bármiféle kontextusban forduljon is elõ - hogy Yukachanígymegúgy, akkor óhatatlanul és bevillan neki a -számára- förmedvény aláírásod és avatárod :p
jó hát tudom, bekondicionáltam kicsit. pavlovi reflexek rulez. de A MAI NAPIG NEM ÉRTEM, hogy egyesek HOGYAN TUDNAK SZIDNI VALAMIT, HA NEM IS ISMERIK?!?!! (ugye, kékgermó? :p)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Feldin

Quote from: blarkehm. kezd bennem lerakódni egy feldinista mozgalom alapötlete. mindjárt írok egy scriptet, ami random topicokban random dolgokat quote-ol a legutóbbi postokból, és a "lol", "haláli", "gáz", "elfenlied!", "kellkellkell" szavak véletlenszerû kombinációját (összesen 1d10-5, de minimum 1 szót választ ki ismétlés nélküli variációban). kíváncsi vagyok, hány nap alatt érné utol Ramizt postszámban :D
vigyázz kihúzod a gyufát :D
Elfen liedet nem ismerem. Zannen.
szal ezt hagyd ki a scriptbõl.
Gomen, ha fáradt vagyok tömör vagyok :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: Feldinvigyázz kihúzod a gyufát :D
Elfen liedet nem ismerem. Zannen.
szal ezt hagyd ki a scriptbõl.
Gomen, ha fáradt vagyok tömör vagyok :)

Nem Rólad volt szó.
(tömörség rulz^^)

Lythis

Quote from: PirulaNa, erre kíváncsi leszek. :)
szintúgy.... csakúgy, mint Rounin kronológiájára...mondjuk szerintem most lázasan azon dolgozik, hogy tényleg szerezzen egy pneumatic-...-rip-o-matic -ot, hogy ne égjen be:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninNem Rólad volt szó.
(tömörség rulz^^)
úgyvan, nem rólad volt szó. csak egy feldinista scriptrõl, természetesen rám igazítva, személyre szabva. a feldinizmus alapjaiban nincsen benne, hogy a követõk mind Feldin egyéniségét akarják felvenni (ahogy a buddhisták sem akarnak Buddhává válni, magukat keresik. satöbbi.). tehát kérlek Mester! ne kényszeríts! :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: FeldinElfen liedet nem ismerem. Zannen.
HÖRR:morci:.... Majd fogod :bsd::__devil::D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisHÖRR:morci:.... Majd fogod :bsd::__devil::D
nehogymár (csak) ennyire van kakukkosóra-effektus benned katz eleresztése után :__devil: (lásd: Mit láttál legutóbb...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster