Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: blarkenehogymár (csak) ennyire van kakukkosóra-effektus benned katz eleresztése után :__devil: (lásd: Mit láttál legutóbb...)
Most erre mit reagáljak? De õszintén. Nekünk tetszik, másnak nem. Mindenkinek vannak érvei, éppencsak katz olyan ember akivel szemben ezeknek semmi értelme, mert vagy azt gondolod, és úgy, ahogy õ, vagy nem is gondolsz semmit. No offense, csak nekem ez jön le a postjai többségébõl.

 Rounin meg ezekszerint tényleg ignore-ra pakolt minket :bruhuhu::D.. megyek is és felvágom az ereimet...hosszában...

 Banyek, nekem holna..izé, ma reggel kilenckor vizsgám van... sitfák!

Rounin

Quote from: LythisRounin meg ezekszerint tényleg ignore-ra pakolt minket :bruhuhu::D.. megyek is és felvágom az ereimet...hosszában...

 Banyek, nekem holna..izé, ma reggel kilenckor vizsgám van... sitfák!

Bloody hell! Mirõl maradtam volna le, ha tényleg oda pakollak. :eek: Minthogy tejfelesszájú tini lánynak néztelek elsõre, az a csan jogos volt.. most :p

A vizsgára meg kéz- és lábtörést. Fogsz aludni? Vagy butaságot ne kérdezzek? :D

Lt. Simoan Blarke

gl Lythis... tõlem a drága jó Elektronikai Eszközök Tanszék elvette a mai vizsgalehetõséget :/ :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Anyám.. elolvastam a feltöltéssel foglalkozó threadet és egy olyan címre bukkantam, amit már el is feledtem O.O Valami Elsüllyedt világok.. brr, most kirázott a hideg. Nem, nem azért mert szörnyû volt, hanem azért, mert eszembe jutott, milyen lehangoló, nyomasztó és depibe taszító volt ez nekem még kiskoromban.
Másnak is ez volt róla a véleménye? O.o

Lythis

blarke: én meg simán azon agyalok, h skippelem. mindenesetre, ha 9 körül postolok, akkor kimaradt...

Rounin: hmm.. nem nagyon emlékszem rá igazából. Leginkább az az elvont kék hajó ami rémlett belõle. Mondjuk egyik ismerõsöm beszerezte vhonnan (asszem DC-rõl), és mutatott belõle egy részt... hát, a korok és az emberek változnak, engem ezért leginkább az sokkolt, hogy mennyire laposak az akció részek benne.
Mondjuk szerintem simán idõsebb a sorozat nálam..

 Amit nagyon szerettem az az Elveszett Aranyváros c sorozat volt, csak abból sem emlékszem már mindenre sajna... hiába no, régen volt.

 egyébként ne kérdezz hülyeségeket:D (elvben kéne aludnom, de még anime-t is akarok nézni.... ehh.. so much to do in so little time...:S)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythisblarke: én meg simán azon agyalok, h skippelem. mindenesetre, ha 9 körül postolok, akkor kimaradt...
ez nem jó dolog... :D

Rounin én nem ismerem :/

na én viszont húzok innen, szépen elkezdem redukálni az ablakokat, mert 10kor kelek, és legkorábban szerda délután fekszek le aludni... páp, gl :jee:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: LythisRounin: hmm.. nem nagyon emlékszem rá igazából. Leginkább az az elvont kék hajó ami rémlett belõle. Mondjuk egyik ismerõsöm beszerezte vhonnan (asszem DC-rõl), és mutatott belõle egy részt... hát, a korok és az emberek változnak, engem ezért leginkább az sokkolt, hogy mennyire laposak az akció részek benne.
Mondjuk szerintem simán idõsebb a sorozat nálam..

Meglehet :D Ebben volt valami Zsebszutyok is azt hiszem. Vagy nem? Eh, mindegy. Csak a nyomasztó hangulat maradt meg -.-

Lythis

Zsebszutyoook? nem rémlik. Egyrészt nagyon régen volt, másrészt szerintem nem néztem mindíg.... legalábbis nem rémlik.
 A zenéjébõl rémlik valami (asszem az endingbõl), és az télleg kissé melankólikus/depresszív volt.

Rounin

Quote from: LythisZsebszutyoook?

Jóóó, hát baromi régen volt és ez könnyen lehet, hogy másik rajzfilmben volt. Vagy öcsém 'Dilibogyó' c. képregényébõl? O.o Fene se tudja. Ott is érdekes arcok voltak O.o
Eh, mindegy. Babgulyás felmelegítve, mentem enni :D Ittadakimasu!!!!!!!!!!!! ^^

Mattanja

Quote from: RouninAnyám.. elolvastam a feltöltéssel foglalkozó threadet és egy olyan címre bukkantam, amit már el is feledtem O.O Valami Elsüllyedt világok.. brr, most kirázott a hideg. Nem, nem azért mert szörnyû volt, hanem azért, mert eszembe jutott, milyen lehangoló, nyomasztó és depibe taszító volt ez nekem még kiskoromban.
Másnak is ez volt róla a véleménye? O.o
Igen, én is szerettem, mindig meg akartam nézni, amikor ment. Most is szívesen újranézném, ha tudnám.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: kisviragja, egyébként asszem Ramiz tudom mire gondolsz velem kapcs.
mindig magyarázom a bizonyitványom :D
Így is lehet mondani. :)

Quote from: RouninNone taken :D De ha egyszer annyira jó, amikor vígasztalgatnak : nem is úúúgy értettük *buksisimi^^*
Értem ééén... ügyes móccer. :cool:

Quote from: blarkeazért elég erõteljes a sarkítás, és mutatja Ramiz érzékenységét is (pl. az olyasmi finomságok, hogy "AKKORISELFENLIEDÉSYUKACHAN!!!!!" úgy látszik nem rakódtak le benne. különbözõ emberi perspektívák sux és rulez. paradoxonok szintén)
Zenés topikba többet járok, mint EL-esbe és/vagy a "Vitatkozzunk egymás kedvenceirõl, hogy melyik jó és melyik sz..."-ba.

Quote from: RouninMivel folyton azon erõlködik, hogy ne figyeljen az avádra és aláírásodra, melyeket ez a fajta hozzáállás figyelembevétele rögvest eszébe idézne :D Hiszen ezek nagyon közrejátszottak anno, hogy kikapcsolta megjelenítésüket :p
( Így már nem is olyan erõlködés. ;) )

Quote from: blarkejó hát tudom, bekondicionáltam kicsit. pavlovi reflexek rulez. de A MAI NAPIG NEM ÉRTEM, hogy egyesek HOGYAN TUDNAK SZIDNI VALAMIT, HA NEM IS ISMERIK?!?!! (ugye, kékgermó? :p)
Pedig nagyon egyszerû: keress rá az Elfen Lied-es postjaimra. :hehe:
Egyébként: apróra menõ kritikába nem is mennék bele. De jeleneteket láttam (kíváncsi voltam, hogy hogyan adják elõ azt a lelket megérintõ brutálisságot: egy "kawaii!" fiatal lány feldarabolt egy másikat... jólvan), sztorit ismerem, és a legfõképpen az rémísztett meg (a hypeon kívül), hogy aki szereti, az miért szereti (a véleményeket elolvastam)... Na mindegy, nehogy még egyszer belemenjünk, a fenébe is. :)


Ja, egyébként már félig a párnámba fúródott álmos fejjel jutott eszembe az elalvás szakadékjának peremén táncolva, hogy kihagytam még egy csomó mindenkit, például Necrid magyar nyelvtan-törõ postjait, amikbõl rögtön szállóigék lettek... na mindegy most már.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Hát ez nem igaz, tegnap a nap jórészén itt vagyok, alig történik valami, elmegyek, erre nem írtok vagy öt oldalt ide? :__devil:

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiHát ez nem igaz, tegnap a nap jórészén itt vagyok, alig történik valami, elmegyek, erre nem írtok vagy öt oldalt ide? :__devil:
Én is így jártam, de már átrágtam magam mindenen. Még emésztem :)

Member

Azóta kicsit változott a téma, ehhez már hozzászólni semigen tudok (szerencsétek :)).

kisvirag

Shiroi: valami másfél hónappal ezelõtt barátnõnél valamelyik kábelcsatornán láttam egy részt az Elveszett Világokbol! ha elõkerül rákérdezek, melyik channel volt.


és igen, én is emlékszek, én is szerettem! nekem a fõnixes rész maradt meg nagyon, mikor kiengedik gógot meg magógot :D
az tény, hogy régi, és ez mindenen látszik (sztori, rajzolás, zene, mondanivaló) de igazi gyöngyszem!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Hork

Kisvirag!
Szerintem MINIMAX.


nem tudom, hogy kell rendesen hasznalni a forumot...

kisvirag

megerõsitettek, hogy Minimax volt, de ahogy nézegettem a müsort már nem megy, de ez nem számit!

Örömmel értesitek minden kedves ez iránt érdeklõdõt, hogy hamarosan a birtokomba fog kerülni a sorozat :D

ja, és ebben volt zsebpiszok.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Zsebpiszok^^ csak nem vagyok olyan szenilis, mint hittem ^^

Quote from: kisviragRounin: arra akartam utalni h en se vagyok eleg bogyos, csak blarke elem furakodott a postjával....

Tudom :hehe: A lényeg, hogy ezen megsértõdtem... mivel azt mondtad detto, elismerted hogy igaz volt az állításom. Szóval nem vagyok elég bögyös hozzá O.o
Sznüpp... milyen dolog ez már? Miért ne lennék elég jó nõnek? :confused: :teccik: :whoah: :hahaha:

Szóval kéjem a buksisimit és el van intézve :lazza:

kisvirag

hm, micsoda kis követelözö... szerintem téged a buksisimi leégit ki, azér akarsz ennyit :hehe:

egyébként meg:

én nõként se vagyok elég bögyös, akkor te férfiként hogy lehetnél! :szniff:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviraghm, micsoda kis követelözö... szerintem téged a buksisimi leégit ki, azér akarsz ennyit :hehe:

Ha ló nincs, megteszi a szamár is :)

Quoteegyébként meg:

Köff^^

Quoteén nõként se vagyok elég bögyös, akkor te férfiként hogy lehetnél! :szniff:

Hogy? Hát nagyon. :p

Edit: csak tunyulni kell :D

Pirula

Quote from: kisviragja, és ebben volt zsebpiszok.
És Ratyimatyi is azt hiszem. :)
Anno nekem is okozott pár fura álmot.

Rounin

#18951
Quote from: kisviraghm, micsoda kis követelözö... szerintem téged a buksisimi leégit ki, azér akarsz ennyit :hehe:

Ha ló nincs, megteszi a szamár is :)

Quoteegyébként meg:

Köff^^

Quoteén nõként se vagyok elég bögyös, akkor te férfiként hogy lehetnél! :szniff:

Hogy? Hát nagyon. :p

Edit: csak tunyulni kell :D

Edit #2: Ratyimatyit már nem mertem kérdezni, féltem, hogy azt csak én képzeltem hozzá, de most megnyugtattál :Phew:

[COLOR="Red"]Edit #3: Görbe harántirányban volt az a beelõzés^^[/COLOR]

Pirula

:eek: Hoppá... ez a post meg balról beelõzött!

Ramiz

Hoppá micsoda téma, erre még Pirula is felébredt! :D
Ifitalálkozós emlékek... "FRÖCS-CSÖCS! FRÖCS-CSÖCS!" :whoah: :muhahah:
Egyébként meg nemtom miért nem hiszik el a nõk, hogy igenis vannak férfiak, akik a relatíve kis keblekért bolondulnak... (= inkább kicsi (igen kicsi!) mint nagy!) Én speciel csak rajzon szeretem a nagy melleket. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizEgyébként meg nemtom miért nem hiszik el a nõk, hogy igenis vannak férfiak, akik a relatíve kis keblekért bolondulnak... (= inkább kicsi (igen kicsi!) mint nagy!)

Én pár hónap küzdelem után feladtam. Ha neked sikerül, akkor vendégem vagy amire csak akarod (ital tekintetében^^) :tezsvir:

Member

Quote from: RamizHoppá micsoda téma, erre még Pirula is felébredt! :D
Ifitalálkozós emlékek... "FRÖCS-CSÖCS! FRÖCS-CSÖCS!" :whoah: :muhahah:
Egyébként meg nemtom miért nem hiszik el a nõk, hogy igenis vannak férfiak, akik a relatíve kis keblekért bolondulnak... (= inkább kicsi (igen kicsi!) mint nagy!) Én speciel csak rajzon szeretem a nagy melleket. :D

RAMIZ?! Mi egyetértünk valamiben :)?
Én még rajzokon sem szeretem a nagy melleket, tehát az amit a GitS fõhõsnõje, Urd (AMG) vagy Victoria (Hellsing) birtokol, már nem tetszik. Sõt, az is zavar, amikor egy olyan vékony lánynak, mint Lucy, a melle ennyire a testvonalán kívül esik (ráadásul egyszerre mindkettõ, ami tényleg fura).

Pirula

Quote from: RamizIfitalálkozós emlékek... "FRÖCS-CSÖCS! FRÖCS-CSÖCS!" :whoah: :muhahah:
Ne is mondd... nagyon úgy néz ki hogy tényleg a búcsúkoncertünk volt. :(

Kuroi Tenshi

Látom már megint van téma :rolleyes:  :3x3:  :lul:

Ramiz

Quote from: PirulaNe is mondd... nagyon úgy néz ki hogy tényleg a búcsúkoncertünk volt. :(
:( Az kár... Akkor most bandát keresel? gondolom zenélni szeretnél még.

Quote from: RouninÉn pár hónap küzdelem után feladtam. Ha neked sikerül, akkor vendégem vagy amire csak akarod (ital tekintetében^^) :tezsvir:
1. Keresek egy kismellû nõt.
2. Megmondom, hogy felezünk egy üveg Chivas Regalt, ha azt mondja neked, hogy elhitte nekem.
3. Buli!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

akkor most nagyon gonosz leszek hozzátok.

én már találkoztam olyan pasival, akinek elhittem, hogy a kis melleket szereti :D
persze kérdés, hogy a kicsin mit definiálunk :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.