Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Aha! :) És nincs valami új okosság? Érdekelne már!
Esztmostnemértem ... ? :confused:

ignus

Valami uj Shokku-s meglepi! Link, kép egyéb... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Valami uj Shokku-s meglepi! Link, kép egyéb... :)
I szí... most nincs :( ... de igyekszem... majd télleg postolok ki néhány képet megint az animelányokba, valszeg vasárnap környékén (lehet, hogy a késlekedés miatt valami eddigieknél nagyobb adagot ;))... meg keresek kedvenc átváltozott Kaoládról is valami épeszûbb képet.

// A Ön(arc)kép-ben (tudom, hogy nem ez a neve) meg nem önbizalomcsökkentésképpen írtam az avatar-IRL párhuzamra az ijesztõt, hanem mogorván néztél a gépbe beléje... azé... :D

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
I szí... most nincs :( ... de igyekszem... majd télleg postolok ki néhány képet megint az animelányokba, valszeg vasárnap környékén (lehet, hogy a késlekedés miatt valami eddigieknél nagyobb adagot ;))... meg keresek kedvenc átváltozott Kaoládról is valami épeszûbb képet.

// A Ön(arc)kép-ben (tudom, hogy nem ez a neve) meg nem önbizalomcsökkentésképpen írtam az avatar-IRL párhuzamra az ijesztõt, hanem mogorván néztél a gépbe beléje... azé... :D
Képeket linkeket előre is köszi (főleg a Kaollat :) )

A képen meg azért vagyok mogorva mert nagyon elhúhódott aza ***** fotózás.... :( (ez kb a 4,5. órában készült :( )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by Saori
Anime stereotyp, Inuyasha lennék ;)

Ööö... abban tudtommal nem konkrét karakter jön ki :confused:
Nekem pl. ugyan egy Inu Yasha kép jött ki, de igazából az eredmény: Tough Boy.

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
Ööö... abban tudtommal nem konkrét karakter jön ki :confused:
Nekem pl. ugyan egy Inu Yasha kép jött ki, de igazából az eredmény: Tough Boy.
Eléggé egy kaptafára megy... úgyszint... :p

Moloko

elfogyott a kexem :bruhuhu:
ha már itt tartok, van a társaságbasn valaki aki szokott sütni/főzni? (esetleg valaki, aki szivesen kölcsönadna nekem a jövő hét vége felé egy "fritőz"-t (gondolom nem így írják) ? - akik jönnének bécsbe azoknak fűződik hozzá egy kis saját érdek ;)) :D

Drótmalac

Mivel a mai napon sikeres államvizsgát tettem, avataromat meghatározatlan időre VF-1-ről SDF-1-re módosítottam, mert megalomániás vagyok:D

roderick

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Mivel a mai napon sikeres államvizsgát tettem, avataromat meghatározatlan időre VF-1-ről SDF-1-re módosítottam, mert megalomániás vagyok:D

:lol:
Amúgymeg gratula...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Mivel a mai napon sikeres államvizsgát tettem, avataromat meghatározatlan időre VF-1-ről SDF-1-re módosítottam, mert megalomániás vagyok:D

Basszus Malacka ez a folytonos avatarváltás már kezd egy kicsit unalmassá válni. :D Amúgy meg gratula a vizsgádhoz. :cool:

Xaga

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Mivel a mai napon sikeres államvizsgát tettem, avataromat meghatározatlan időre VF-1-ről SDF-1-re módosítottam, mert megalomániás vagyok:D

Gratula a vizsgához, Én meg megbuktam német nyelvvizsgámon másodszora is:beken: (elsőre 56% most meg 52%) igy bekel járnom németre, a tanár tuti :_piszka: fog. Ráadásul most kénytelen vagyok éretségi választott tantárgyamat németről( ami nyelvvizsgával automatikusan 5-ös lett volna) fizikára cserélni (jöbban megy mint német) szóval a nagybetűs élet megint jól kicseszet velem. ÉS EZÉRT KICSIT SEM VAGYOK IDEGES!!!!!!!

ignus

Grat Drótmalac! :zen:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

noriko

#2622
véééééééééééégeeeeeeeee!!!!!:hopp: :hopp:  mármint a vizsgaidőszaknak!
I am freeeeeeeee!!!!...na jó, nem teljesen sima az ügy, mert legutcsó vizsgámat buktam :(  így az sajna átcsúszott jövőre. (pedig elég fontos vizsga vala:bruhuhu: )
de mostmár mindegy, addigis több időm jut animékre:hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

QuoteOriginally posted by noriko
véééééééééééégeeeeeeeee!!!!!:hopp: :hopp:  mármint a vizsgaidőszaknak!
I am freeeeeeeee!!!!...na jó, nem teljesen sima az ügy, mert legutcsó vizsgámat buktam :(  így az sajna átcsúszott jövőre. (pedig elég fontos vizsga vala:bruhuhu: )
de mostmár mindegy, addigis több időm jut animékre:hehe:

Ezt a hozzáállást szeretem :D Dícséretes^^
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Grat ignus az új avatarhoz!!!

(ezt végre tudom, micsoda -> Naruto-ból az XY (a nevét azért nem tudom))
Uchihara Sasuke (Naruto)
Sagara Sasuke (FMP)
Sagara Sanosuke (RK)
csak én emlékszem rosszul a nevekre, vagy tényleg ennyire egyformák? lassan az az érzésem, hogy más nevet ki se tudnak találni....

Itachi

QuoteOriginally posted by Angel
Uchihara Sasuke (Naruto)
Sagara Sasuke (FMP)
Sagara Sanosuke (RK)
csak én emlékszem rosszul a nevekre, vagy tényleg ennyire egyformák? lassan az az érzésem, hogy más nevet ki se tudnak találni....
Tisztelt Kollegina!Ezt mellényúltad....
 :rolleyes:
Sagara Sousuke
Uchiha Sasuke......
Ja és úúúúútálom azt a k ö cs ö g Uchiha Sasuke t!!!!Shikamaru és Jiraiyya rulez!(Na meg Tsunade a DRÁGA.....)


u.i.:ha minden jól megy, akkor a most szombati meetre lehet ,hogy eltolom a pofám...:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by noriko
véééééééééééégeeeeeeeee!!!!!:hopp: :hopp:  mármint a vizsgaidőszaknak!
I am freeeeeeeee!!!!...na jó, nem teljesen sima az ügy, mert legutcsó vizsgámat buktam :(  így az sajna átcsúszott jövőre. (pedig elég fontos vizsga vala:bruhuhu: )
de mostmár mindegy, addigis több időm jut animékre:hehe:

Remélem ez felvidít, én két tantárgyból buktam meg (bár ezek közül csak az egyiket sajnálom). ;) Sebaj, majd jövőre jobban megy. :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ja és úúúúútálom azt a k ö cs ö g Uchiha Sasuke t!!!!Shikamaru és Jiraiyya rulez!(Na meg Tsunade a DRÁGA.....)

Attól eltekintve, hogy egy nagy paraszt, mi bajod vele? :D

Quoteu.i.:ha minden jól megy, akkor a most szombati meetre lehet ,hogy eltolom a pofám...:zen:

Az étterembe nem jössz el? :)

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Attól eltekintve, hogy egy nagy paraszt, mi bajod vele? :D

 

Az étterembe nem jössz el? :)
Étterem???Nem a BK emeletén lesz? :confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Basszus Malacka ez a folytonos avatarváltás már kezd egy kicsit unalmassá válni. :D Amúgy meg gratula a vizsgádhoz. :cool:
Köszi! Amúgy meg:
Mért, az anime változatlan maradt, csak a mecha hízott párezer brt-t:D

Nephilim

QuoteOriginally posted by Lorenor
Étterem???Nem a BK emeletén lesz? :confused: :zen:

Előtte megyünk egy még meg nem beszélt japán étterembe. Ha valakit érdekel, az jöjjön. Elméletileg délben fogunk összetalálkozni az érdeklődőkkel a wccben. Állítólag.
Utána meet.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Mért, az anime változatlan maradt, csak a mecha hízott párezer brt-t:D

Ez akár az önéletrajzom is lehetne...:hopp: (helyenkénti szóhelyettesítéssel)

Itachi

QuoteOriginally posted by Nephilim
Előtte megyünk egy még meg nem beszélt japán étterembe. Ha valakit érdekel, az jöjjön. Elméletileg délben fogunk összetalálkozni az érdeklődőkkel a wccben. Állítólag.
Utána meet.
Ahaa..Hát én semmiképp nem eszek se japán kajaát se BK kaját mivel enyhén xar az emésztésem.... :mad: Diétán vagyok,ezért BK kaja szóba sem jöhet,a legtöbb japán finomság pedig mind halból vagy tengeri herkentyűkből van amiket meg ilyenkor(mivel szerdán jól elbaxtam gyomrom ,májam stb..)nem visel el az emésztő rendszerem....:mad: Talán majd máskor...Akkor viszont TUTI,hogy enni fogok Takoyaki t meg Sashimi t..;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Tisztelt Kollegina!Ezt mellényúltad....
 :rolleyes:
Sagara Sousuke
Uchiha Sasuke......
Ja és úúúúútálom azt a k ö cs ö g Uchiha Sasuke t!!!!Shikamaru és Jiraiyya rulez!(Na meg Tsunade a DRÁGA.....)
mindegy, ígyis egyremegy :)
Gaara rulez :whoah: :)

más: nem akar nekem vki szakmányba cd-t írni? van 50GB kiirandóm :mad::mad:

Shadowolf

#2634
QuoteOriginally posted by Angel
mindegy, ígyis egyremegy :)
Gaara rulez :whoah: :)

Bocsi, de nemtom feltűnt e neked, hogy az a srác egy pszichopata állat ?! :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Bocsi, de nemtom feltűnt e neked, hogy az a srác egy pszichopata állat ?! :D
Hát nekem még mindig szinpatikusabb mint az Uchiha-gyerek...Végül is csak egy eltévedt lélek aki "sajátos" módon keresi létének bizonyosságát...Másrészt nem lehet rossz ember az akinek "szeretet" van a homlokának bal sarkába vérrel írva...:D :D :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hát nekem még mindig szinpatikusabb mint az Uchiha-gyerek...Végül is csak egy eltévedt lélek aki "sajátos" módon keresi létének bizonyosságát...Másrészt nem lehet rossz ember az akinek "szeretet" van a homlokának bal sarkába vérrel írva...:D :D :p :zen:

Az igaz, hogy Sasuke egy bunkó paraszt, de én akkor sem tudok egy olyan emberrel szimpatizálni, aki abban látja a saját életének az értelmét, hogy önmagán kívül mindenki mást kinyír. :rolleyes: Én inkább Kakashira voksolok. :D (Lightning Edge rulez! :hopp: )

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az igaz, hogy Sasuke egy bunkó paraszt, de én akkor sem tudok egy olyan emberrel szimpatizálni, aki abban látja a saját életének az értelmét, hogy önmagán kívül mindenki mást kinyír. :rolleyes: Én inkább Kakashira voksolok. :D (Lightning Edge rulez! :hopp: )
Chidori(Lightning Edge) a Jiraiyya féle Rasengan hoz képest kisded játék... ;) :rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Chidori(Lightning Edge) a Jiraiyya féle Rasengan hoz képest kisded játék... ;) :rolleyes: :p :zen:

Ez most nekem hirtelen nem mond sokat... Felsötétítenél?  :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ez most nekem hirtelen nem mond sokat... Felsötétítenél?  :D
Ezt csak akkor ismerheted ha a mangát olvasod mivel az anime ban még nem szerepelt....Ha érdekel a manga itt le tudod tölteni: //www.narutochuushin.com  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"