Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ezt csak akkor ismerheted ha a mangát olvasod mivel az anime ban még nem szerepelt....Ha érdekel a manga itt le tudod tölteni: //www.narutochuushin.com  :zen:

Valóban csak az animét néztem, szóval arigato a linkért. :)

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az igaz, hogy Sasuke egy bunkó paraszt, de én akkor sem tudok egy olyan emberrel szimpatizálni, aki abban látja a saját életének az értelmét, hogy önmagán kívül mindenki mást kinyír. :rolleyes:
nemiis :) előbb utóbb úgyis rá fog jönni hogy van más megoldás is :) lehet hogy pont ez a sasuke gyerek fogja ráébreszteni vagy a mi beliebte Narutónk :)
különben se vérrek van az az "ai" odabiggyesztve, mert akkor mindig lemosódna :) és szegény Gaara tényleg csak egy eltévedt lélek :) biztos nem volt gyerekszobája :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Angel
nemiis :) előbb utóbb úgyis rá fog jönni hogy van más megoldás is :) lehet hogy pont ez a sasuke gyerek fogja ráébreszteni vagy a mi beliebte Narutónk :)
különben se vérrek van az az "ai" odabiggyesztve, mert akkor mindig lemosódna :) és szegény Gaara tényleg csak egy eltévedt lélek :) biztos nem volt gyerekszobája :D
Húú igaz tévedtem...Vérrel ÉS homokkal...Ezt akkor kapta mikor megölte az anyja bátyját ,aki őt egy monstrumnak tartotta... :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
nemiis :) előbb utóbb úgyis rá fog jönni hogy van más megoldás is :)

Csak az a kérdés, hogy az erre való ráébredését (rajta kívül) más is meg fogja e élni? :hopp:

Moloko

:eek: atyaúristen ezt nézzétek nem golyózó szemmel!!

Itachi

Nem akarok csalódást okozni de Gaara hamr el fog tünni....:rolleyes:  Nem baj az a lényeg ,hogy Shikamaru marad és hátha összejön Ino val...:rolleyes: :D :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
:eek: atyaúristen ezt nézzétek nem golyózó szemmel!!

Megvolt, és most? Hé, miért van hirtelen négy belőled? :D

Itachi

Az előbbi post omból kiderült ,hogy elég nagy Shika-Ino fan vagyok...Kár ,hogy szegény Tsunade nak már nem jut senki..Megvígasztalnám a drágát...:rolleyes: :p :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nem akarok csalódást okozni de Gaara hamr el fog tünni....:rolleyes:  Nem baj az a lényeg ,hogy Shikamaru marad és hátha összejön Ino val...:rolleyes: :D :p :zen:

Reménykedésről jut eszembe: mikor jönnek az új anime részek? Sajna már végignéztem az ftp-n levő részeket. :(

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Reménykedésről jut eszembe: mikor jönnek az új anime részek? Sajna már végignéztem az ftp-n levő részeket. :(
Nagyon eccerű!hHa van bittorrent kliensed akkor innen le tudod őket tölteni.Japánban minden hét szerdáján sugározzák tehát a subberek úgy péntekre elkészítik(mondjuk Anbu ék mindig később, ők szombatra :ejj:  ) : //www.animesuki.com
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nagyon eccerű!hHa van bittorrent kliensed akkor innen le tudod őket tölteni.Japánban minden hét szerdáján sugározzák tehát a subberek úgy péntekre elkészítik(mondjuk Anbu ék mindig később, ők szombatra :ejj:  ) : //www.animesuki.com

Nem nagyon rajongok a bittorentért. :( Az ftp-re kb. mikorra kerülhetnek fel? (vagy ezt kérdezzem abban a topicban?)

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem nagyon rajongok a bittorentért. :( Az ftp-re kb. mikorra kerülhetnek fel? (vagy ezt kérdezzem abban a topicban?)
Én se nagyon szeretem de heti 1 szer kibírom... ;)  Szerintem kérdezd abban a topicban mivel nekem gőzöm sincs ,hogy hogy kell feltölteni...:confused: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Én se nagyon szeretem de heti 1 szer kibírom... ;)  Szerintem kérdezd abban a topicban mivel nekem gőzöm sincs ,hogy hogy kell feltölteni...:confused: :p :zen:

Neked meddig van meg? A feltöltést meg szerintem elmagyarázzák neked majd a srácok a meeten. :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Neked meddig van meg? A feltöltést meg szerintem elmagyarázzák neked majd a srácok a meeten. :D
Nekem a 68. ig holnap jön a 69. ;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nekem a 68. ig holnap jön a 69. ;) :p :zen:
en mar ma megnezem a 69et :p (feltéve ha az a nyavajás 68 hajlandó lejönni usteamről :()

Itachi

QuoteOriginally posted by Angel
en mar ma megnezem a 69et :p (feltéve ha az a nyavajás 68 hajlandó lejönni usteamről :()
Te is az animesuki ról szeded?Én csak azért holnap mivel ugyan már most is leszedhetném de én csak az Anbu által subbolt részeket szedem le ,az meg mindig szombaton jön ki.. :(
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Lorenor
Te is az animesuki ról szeded?Én csak azért holnap mivel ugyan már most is leszedhetném de én csak az Anbu által subbolt részeket szedem le ,az meg mindig szombaton jön ki.. :(

Leszedtem a 3.3as client installt... És ha rányomok valami cpu-s erroral kilép... Help me!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

QuoteOriginally posted by ignus
Leszedtem a 3.3as client installt... És ha rányomok valami cpu-s erroral kilép... Help me!
Ha tudnék , segítenék de őszinte legyek gőzőm sincs ,hogy mi lehet.. :mad: :confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ha tudnék , segítenék de őszinte legyek gőzőm sincs ,hogy mi lehet.. :mad: :confused: :zen:

Hát azért köszi...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
:eek: atyaúristen ezt nézzétek nem golyózó szemmel!!

most jó beképzelt leszek
nekem nem golyózott a szemem, hamar észrevettem, hogy eredetileg semmi sem mozog, csak ha mozgatod a szemed, akkor úgy tűnik, mintha mozognának
fixáld le a tekinteted egy pontra, és észre fogod venni, hogy az egész egy állókép

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
most jó beképzelt leszek
nekem nem golyózott a szemem, hamar észrevettem, hogy eredetileg semmi sem mozog, csak ha mozgatod a szemed, akkor úgy tűnik, mintha mozognának
fixáld le a tekinteted egy pontra, és észre fogod venni, hogy az egész egy állókép

A kis felvágós! :D Biztos gyakorolta otthon a tükör előtt. :hopp:

Kalibur

OK, közel három nap kihagyása után újra itt :D
Hi all !
Tk Shadowolfot szeretném figyelmeztetni, nézze meg a pm-jeit, de ha már itt vagyok, asszem megkérdem, mi jóról maradtam le?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
OK, közel három nap kihagyása után újra itt :D
Hi all !
Tk Shadowolfot szeretném figyelmeztetni, nézze meg a pm-jeit, de ha már itt vagyok, asszem megkérdem, mi jóról maradtam le?

Megnéztem, válaszoltam...:D Hát az én cosplay dömpingemről tuti lemaradtál. (azt behozni el fog egy ideig tartani :hopp: ). Ezen kívül még talán a gratuláció rovatba érdemes benézned, ott volt még jelentős forgalom az utóbbi napokban. S most átadnám a szót a többieknek..:D

Shadowolf

...Átadnám, ha lenne itt valaki rajtam meg Kaliburon kívül. :D
Bármennyire is szeretem az ilyen meghitt hangulatokat, azért jó lenne, ha nem csak ketten lennénk itt... Halló? :hopp:

Shadowolf

:eek: Ez gyors volt srácok! Mire befejeztem a post írását, már öten voltunk. :D

Shadowolf

És ha jól látom, Kalibur megsértődött és távozott... Bummer! :( Na, majd megvigasztalom valamivel. :D

Shadowolf

Öcsém, de szeretek magammal párbeszédet folytatni. :D

ignus

Már én is ittvagyok... Kalibur! A cosplay gyűjteményt  csak evés elött, mert van benne egy-két elég hmm hogy is mondjam: "fura" darab! :) De mindenképpen köszi Shadowolfnak értük... ilyen jót rég nevettem öcsémmel. Egy pár téllew gáz! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Már én is ittvagyok... Kalibur! A cosplay gyűjteményt  csak evés elött, mert van benne egy-két elég hmm hogy is mondjam: "fura" darab! :) De mindenképpen köszi Shadowolfnak értük... ilyen jót rég nevettem öcsémmel. Egy pár téllew gáz! :D

Amúgy Kaolla Su-s cosplay képeim is vannak. ;) Mivel viszont Trivivel abban egyeztünk meg, hogy a normálisabb fajtákból postolok (néhány kivétellel :D), ezeket inkább megtartom magamnak. :D

Shadowolf

:eek: Most nézem csak... Kalibur, mi történt a szép új avatároddal?! :confused: A vámpírhölgy féltékeny lett, és megette? :D De most komolyan, miért váltottál vissza a régebbire?