Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

ignus

QuoteOriginally posted by Lorenor
Angel betelt a mailboxod,ezért nem tudok PM et írni...:ejj: :zen:

A kis népszerű! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Angel betelt a mailboxod,ezért nem tudok PM et írni...:ejj: :zen:
Eeeeeeeee???
:( :bruhuhu: :beken: akkor ma tényleg nincs jó napom...
na rögtön csinálok egy kis helyet...

Saori

QuoteOriginally posted by Angel

:( :bruhuhu: :beken: akkor ma tényleg nincs jó napom...

..Nem vagy egyedül..a mai napot énis szívesen kihagytam volna az életemből..//legalábbis amilyen eddig volt..:rolleyes:..no de sebaj ..lesz majd jobb is....valamikor biztosan....
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Mi ez az általános rosszkedv? Csak mert ****ul mennek a dolgok... ? :D Ezek a napok azért kellenek, hogy örülj teljes szívedből azoknak, amikor nem sikerült senkinek megszívatni kereszbetenni elütni megverni stb téged. Pesszimizmus rulez! ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shock12

QuoteOriginally posted by Ramiz
Pesszimizmus rulez! ;)
Most ne monggyá ilyeneket... :ejj: nincs hozzá kedvem, de nagyon nincs... (wall-ba kéne néhány melankorikus kép... vagy nyisson Valaki valami Melankory topicot ott... plíz...)

Tiaro

Hai! Melankólikus kép rendel, mindjárt keresek valami jót... ;)

Amúgy mit szóltok? Jövő héten máris ZH, hogy jó legyen nekem, ha már rosszkedvről van szó... :mad:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moloko

ejj, hamár ilyen sok a lehangolt ember...
nekem holnap egy hét szünet után suliba kell mennem, ráadásul úgy, hogy még egy csomó tenni valóm lenne :( (kb 2 hétnyi)
nade majd csak lesz valahogy...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
..Nem vagy egyedül..a mai napot énis szívesen kihagytam volna az életemből..//legalábbis amilyen eddig volt..:rolleyes:..no de sebaj ..lesz majd jobb is....valamikor biztosan....

Remélem azért az én kis Inu-Yasha dömpingem a képtárban emelt valamennyit a hangulatodon. :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Remélem azért az én kis Inu-Yasha dömpingem a képtárban emelt valamennyit a hangulatodon. :D
Tk hány mega Inu Yasha van a gyűjteményedben? (mind 1, így könnyű találgatni, miket szeretsz :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Tk hány mega Inu Yasha van a gyűjteményedben? (mind 1, így könnyű találgatni, miket szeretsz :D )

Mindent, ami Rumiko Takahashi (tuti hogy elírtam a nevét szegénynek :rolleyes: :D) -tól származik.  :hopp:

UI: még mindig haragszol rám a meet miatt? :(

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf

UI: még mindig haragszol rám a meet miatt? :(
Ezt pm-ben, mert nem túl közérdekű, hacsak nem fórum- valóvilágot akarsz jáccani :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ezt pm-ben, mert nem túl közérdekű, hacsak nem fórum- valóvilágot akarsz jáccani :D

Már tegnap küdtem egyet, de nem válaszoltál rá... Ebből (buta kis fejecskémmel) azt a következtetést vontam le, hogy még mindig dühös vagy rám. :rolleyes: VV-t meg ki nem állhatom, szóval ezt akár el is felejthetjük. :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ezt pm-ben, mert nem túl közérdekű, hacsak nem fórum- valóvilágot akarsz jáccani :D

Legyen közérdekű!!!
Végre lenne valami helyes kis civakodás itt is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

QuoteOriginally posted by Baldy
Legyen közérdekű!!!
Végre lenne valami helyes kis civakodás itt is :D

:lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Legyen közérdekű!!!
Végre lenne valami helyes kis civakodás itt is :D

:ejnye: Látod-látod, ha jöttél volna meetre, akkor most képben lennél. :D  (amúgy Trivi mondta, hogy valami fontos dolgod volt ;))

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:ejnye: Látod-látod, ha jöttél volna meetre, akkor most képben lennél. :D  (amúgy Trivi mondta, hogy valami fontos dolgod volt ;))

Hajcibálás kiabálás? :hopp:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Hajcibálás kiabálás? :hopp:

Erre a kérdésre csak az ügyvédem jelenlétében vagyok hajlandó válaszolni. :D (amúgy ez már tényleg privát dolog szóval sztem lassan ejtsük a témát. :rolleyes: )

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Hajcibálás kiabálás? :hopp:
:jee: igazi Meet-színvonaló veszekedésnek lehetnénk szemtanúi... :rolleyes: (najó, nem akarok én itt senkit se megbántani, de nekem ezek voltak az utolsó benyomásaim meetről...)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
:jee: igazi Meet-színvonaló veszekedésnek lehetnénk szemtanúi... :rolleyes: (najó, nem akarok én itt senkit se megbántani, de nekem ezek voltak az utolsó benyomásaim meetről...)

Ezért kéne eljönnöd a mostaniakra, hogy új tapasztalatokat szerezz. :p ;) :D

dizzy

QuoteOriginally posted by Angel
hát, ha mindenkinek ilyen jól megy... talán megpróbálom a winxp sp1 profot megint... talán ezúttal nem tryalware virusirtót rakok rá... lehetséges, hogy az a pár rosszul crackelt és emiatt elxaródott progi a bibi? (

Én is már nagyon régóta Xp-t használok, Sp1 nélkül, csak a blaster patch van fent, és vírusirtóm sincsen, csak egy tűzfalam,
Tiny Personal Firewall a neve, és freeware.
Viszont ha nagyon sok progit installálsz fel/le akkor javaslom a RegCleaner nevű progit, amivel ki tudod írtani a feleslegesen fent hagyott entryket.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

dizzy

QuoteOriginally posted by Shock12

3 megát simán elvileg, fõleg nérónál bepakolod, és kiderül, ohgy a végén 10 megák lemaradnak üresen... (736 megás film és a 700 megás CD esete...)

Azért itt vigyázzunk a megákkal, mert a 700 mega az 700 megabyte, (általában 701..703), ami 700*1024*1024=734 003 200 byte, szóval az 700 mega.
Egyébként nekem sem sikerült Neroval még túlírnom a DVD-t, igaz az nem 3 mega volt, hanem valamivel több.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by dizzy
Én is már nagyon régóta Xp-t használok, Sp1 nélkül, csak a blaster patch van fent, és vírusirtóm sincsen, csak egy tűzfalam,
Tiny Personal Firewall a neve, és freeware.
Viszont ha nagyon sok progit installálsz fel/le akkor javaslom a RegCleaner nevű progit, amivel ki tudod írtani a feleslegesen fent hagyott entryket.
Akkor légyszíves, és használj vírusírtót. :ejj: Lehet, hogy te nem látod, de attol még simán átmenetelnek a vírusok a gépeden, és nem biztos, hogy mindenki örül neki.
Persze a vírusírtó sem garancia, de azért jobban szűr.
A többiről meg annyit, hogy én is ezt írtam az előző postban.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Angel
:jee: igazi Meet-színvonaló veszekedésnek lehetnénk szemtanúi... :rolleyes: (najó, nem akarok én itt senkit se megbántani, de nekem ezek voltak az utolsó benyomásaim meetről...)
Akkor nem is érdemes meet-re menni? :)
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Akkor nem is érdemes meet-re menni? :)

Dehogynem! :D Csak Angel elképzelése, hogy a meetek rosszak. :rolleyes: :D

Tiaro

Újabb hangulatkép:
/Szóljatok, ha unjátok, vagy nem ide való/

Mostanában megint kezd szétesni a világ. Csak ülök a szobámban, és american hi-fit hallgatok. A gitár szépen szól, az énekes hangja is kellemes.
I still belive it, when you say: it's another perfect day, another perfect day...
Mintha csak nekem írta volna, mintha nekem szólna az egész szám. Egy újabb tökéletes nap. Hát igen. Az aszalra dobva a fényképed hever, nem rakom arrébb, nem fordítom le, pedig talán jobb lenne. A legutóbbi beszélgetésünk visszhangzik a fejemben. Csak álltunk egymás mellett, és hallgattunk, nem is néztünk a másikra. Nem igazán volt mit mondanunk.
-Jól vagytok?
-Igen.
Ostoba kérdés, ostoba válasz, zavart csend. Nem nézet rád. Mit is mondhatnék? Hogy szeretnélek megöleni, hog szeretném végigsimítani az arcod, vagy csak figyelni, ahogy mellettem alszol. Nem mondom.
Nem mondhatom.
Persze úgyis tudod, a nők megérzik az ilyesmit. Nem hibáztatlak, ilyen az élet, nem igaz?
-Van már valakid?
Fura kérdés, talán hogy neked könnyebb legyen.
Mosolyogva rázom a fejem. Persze lehetett volna, csak a kezemet kellett volna kinyújtani a boldogságért. Én persze nemet mondtam. Nem tudom miért. Talán miattad.
Te is tudod. Érzem.
Lehetett volna másképp... de nem lett. Itt nincs második lehetőség. Csak mosolygok tovább, és nem mondok semmit. Már nem is fáj: igazából éppen ez zavar.
Nincs más, csak az üresség. Valami hiányzik. Valami elromlott.
My life is dream broken forever.
Elmosolyodok, elrakom a fényképet. Igen. Egy újabb tökéletes nap...
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Ramiz

Mondtam! Pesszimizmus rulez! ;) Hurrá! :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Nézd meg az Escaflowne 14. részét, és mindjárt jobb kedved lesz  
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

És olvasom Tiaro művét a félhomályban (nem kapcsolok lámpát, minek az...), kint esik, sötétedik, hideg van, és Behind blue eyest hallgatok... Kész életkedv dömping :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Vagy kint ülsz az ablakpárkányon, és közben felcsendül a kertszomszédban a néger - repper- gyerekek nagysikerû dala, a következõ refrénnel: "Jump!Jump!" ;)

Tiaro

A Behind blue eyes az tényleg jóóó... ;)

A jump, jumphoz is volt szerencsém... háát...

Szóval a Behind blue eyes az tényleg jóóóó... :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone