Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Solarn

Meg tudnátok mondani, honnan tölthetnék le Noir animét eredeti japán nyelven angol felirattal? Az FTP-n csak angol fordításban van meg és az valahogy nem az igazi... kicsit bénán hangzik (viszont japánul meg nem tudok, azért kell az angol felirat). Szóval ha tudtok, segítsetek kérlek!

Stairan

Quote from: Solarn Meg tudnátok mondani, honnan tölthetnék le Noir animét eredeti japán nyelven angol felirattal? Az FTP-n csak angol fordításban van meg és az valahogy nem az igazi... kicsit bénán hangzik (viszont japánul meg nem tudok, azért kell az angol felirat). Szóval ha tudtok, segítsetek kérlek!
Szerintem itt a szerveren is fennt van japán hanggal és angol felírattal, csak hangsávot kell váltani! :)
Nézd meg itt, hogy hogy kell.

Solarn

Hálásan köszönöm! Megint megtudtam egy új dolgot (ami vszleg mindenki másnak már régóta nyilvánvaló volt).

Bruce

Quote from: Solarn Hálásan köszönöm! Megint megtudtam egy új dolgot (ami vszleg mindenki másnak már régóta nyilvánvaló volt).
Persze, hogy az volt! Miután anno domini elmagyarázták nekem, hogy ilyen is létezik... :hehe: Szal én is itt hallottam róla elõször :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: SolarnNoir
:jee:

Igen tartalmas hozzászólásunkat láthatták. :)

Xaga

Quote from: Trivi:jee:

Igen tartalmas hozzászólásunkat láthatták. :)

A lényeg benne van mi kell még. Láttam a német Viván, japán hangal jobb.

Dragon

Hát, nemtom, biztos bennem van a baj, de valahogy nem bírom végigverekedni magam rajta. Már egyetlen Noir rész végigülése is soknak tûnik.
Pedig egyáltalán nem mondható rossznak, sõt, a történet, meg az egész úgy tetszik is, de mégsem megy....
Pedig én aztán láttam már iszonyatosan depresszív, vontatott, akciómentes, zavaros animet is, és ez egyáltalán nem tartozik ezekbe a kategóriákba. Ezt mégsem sikerül végignéznem.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Nem vagy Chloe-fan ;) :D

Cobra

Nekem Kirika jobban tetszik  :hehe:  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: bpka000Hát, nemtom, biztos bennem van a baj, de valahogy nem bírom végigverekedni magam rajta. Már egyetlen Noir rész végigülése is soknak tûnik.
Nem vagy egyedul. En vegigverekedtem magam az elso 4 reszen, de aztan feladtam. Egyszeruen nem az en stilusom. Maradok a Hellsingnel, a GITS-SAC-nal es Cowboy Bebopnal... Stb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xaga

Quote from: CobraNekem Kirika jobban tetszik  :hehe:  :)

Nekem is.  Chloe csak második lehett Kirika mögöt :)

Tiaro

Helló!
Csak egy gyors közérdekû felhívás, ha érdekel vkit- már egy hete nincs netem otthon, és nem tudom, mikor lesz. Ha hallotok valamit a miskolci UPC-kirendeltségen elkövetett brutális mészárlásról, az nem én voltam.
A PM-eket elolvasgattam, csak még nem volt idõm válaszolni rájuk.
Kellemes szorgalmi idõszakot/ tavénkezdést mindenkinek...  :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moha

Hmm, UPC bácsi rendezkedik?  :wtf:
Nálunk jöttek volna kábelmodemet cserélni. Csak az új modem nem akart felállni, szóval maradt a régi. Viszont annyit mondtak, hogy meg kell nézniük a kábeleket a padláson, mire faterom kiosztotta õket, hogy márpedig nekünk akkor nem kell az új modem... :D
Remélem nem fog nálunk is leállni a net, bár akkor valszleg egybõl megyünk át ADSL-re. Apropó, ki az, aki még UPC-s itt? Ishi101 tudom. Más?

Meske

Quote from: MohaApropó, ki az, aki még UPC-s itt? Ishi101 tudom. Más?
Én, természetesen!  :hehe: (de gondolom ezt eddig is tudtat... :p)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Isi101

Nálunk minden rendben, az uj modemet gond nélkül beüzemelték,
a padra is felengedtem õket, még oda is húztak kábelt, ahol eddig nem volt :)
Csak a korlát ne lenne... :(
Én úgy vettem észre nagyon nem érdekli õket, hogy hova, milyen kábel van húzgálva,hiszen 2 gép megy routerrel, és azért sem szóltak, pedig nem szabadna :)
Sõt, kis borravalóért talán még a szomszéd nénihez is bekötnék a Tvt... :)
(Mondjuk a Lan partykhoz használt 16-os Switch en kicsit felszaladt a szemöldöke, pedig az be sem volt üzemelve :)  )

TurboK

Az UPC addig szar marad ameddig korlátos. Mire megy az ember 1 megás vonallal ha csak 3 napig használhatja egy hónapban?

az ADSLnek sokkal jobb az elosztása, mert habár lassú, de korlátlan. Csak az a lassú feltöltés ne lenne...

errõl jut eszembe, van a UPC kábelnetnek Newsserver hozzáférése? az Axeleroval van csak éppen a bináris fájlok (magyarul a lényeg) vannak tiltva.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Thomasson

Uj tag lévén azt szeretném kérdezni hol lehet képet beállítani illetve aláírást csinálni ...

Shadowolf

Quote from: ThomassonUj tag lévén azt szeretném kérdezni hol lehet képet beállítani illetve aláírást csinálni ...

User CP. Edit avatar illetve Edit signature. :)

Shadowolf

Quote from: ShiroiMa leszedtem a Naruto elsõ részét, megnéztem, és rájöttem, hogy hiba volt. Mármint ilyen sokat várni!  :rotflol: Ez tényleg nagyon jó(-nak tûnik az elsõ rész alapján)! Ha ennél csak jobb lesz... :rolleyes:

Nézd meg az aktuális (101-ik) részt. Nem kötõdik szorosan a fõszálhoz (kíváncsi vok ezek után hogy fognak az eredeti töténetszálhoz visszatérni) szóval nem gond ha nem tudod, hogy hol tart éppen a történet. Viszont iszonyú jót lehet rajta szórakozni. :)

Dragon

Persze a Narutoban volt egy olyan néhányszor tíz résznyi szakasz, ahol érezhetõen húzták a történetet, és én úgy éreztem, hogy tíz epizód történéseit egy bõ másfél epizódba be lehetett volna rakni, ha nem az egymással farkasszemet nézõ küzdõ feleket mutatják percekig.

SPOILER!!!!
Lásd pl. Orochimaru vs. 3rd Hokage
__________________________________________________

De attól még elég jó sorozat, nekem tetszik.
Kár, hogy most már nem tudok egyszerre 5-6 részt megnézni.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

TurboK

kb ugy mint a Dragonballban? (dermesztõ vs. songoku - 5 perc mulva robban fel a bolygó de azé még 10 epizódig verekednek)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Shadowolf

Quote from: bpka000Persze a Narutoban volt egy olyan néhányszor tíz résznyi szakasz, ahol érezhetõen húzták a történetet

A mostani részek is arról szólnak. Ez azért van mert az anime mindjárt utóléri a mangát. A manga is még az Orochimaru saga-nál van szóval szerintem most ilyen töltelékrészekkel próbálnak a készítõk idõt nyerni. A csatajelenetek is ezért olyan hosszúak helyenként. Mindenesetre ha visszatérnek majd a fõ történethez garantálom, hogy még jobban fogjátok az új epizódokat várni. ;)

Bruce

Tudja valaki, hogy hogyan kell mozgó gifet avatárnak? Mert ez a mostani elvileg az, de gyakorlatilag meg se moccan...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: BruceTudja valaki, hogy hogyan kell mozgó gifet avatárnak? Mert ez a mostani elvileg az, de gyakorlatilag meg se moccan...
Valószínüleg sérült a file. Megpróbáltam szerkesztõvel megnyitni, és frame ID hibát jelzett.

Karma XXL

GIMPpel meg tudtam nyitni a GIF képet, de mindössze 11 képkockát látok benne - ami annyi, hogy a madár(ka) odaszáll az emberke karjára...

Feldin

Quote from: ShiroiNem tudom, hogy vagytok vele, de nekem nagyon sok idõmet elviszi, hogy minden nap (vagy legalábbis kétnaponta) végignézem az általam látogatott site-okat (4chan, 5chan, iichan, hentai paradize) új képekért. Egyszerûen túl sok képet raknak fel túl gyakran ahhoz, hogy mellette bõven legyen idõm másra is. 78K-val töltök, úgyhogy nem a net miatt tart sokáig. Szóval egy ötlet mindenkinek (ha már Feldinre nem számíthat az ember... ;) ): azokkal, akik esetleg hasonló problémával szembesülnek, és Budapesten élnek vagy sûrûn járnak erre, PM-ben megbeszélném, hogy ki melyik kategóriát töltené (vagy még esetleg az, hogy egy ember egy site-ra áll rá), és rendszeres-rendszertelen idõközönként odaadnánk egymásnak a gyûjteményt. Nos?

Gomen Shiroi, nincs netem. De támogatom az elképzelést!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Quote from: ShiroiMozdul az, de csak egyszer repül a kis verebed a karodra... :)  Utána viszont tényleg mozdulatlan marad.  :confused: No clue about it. Sorry.
Ja... Akkor csak elég lassú a net itt, hogy ezt ne lássam... :grrr:
Quote from: SysOP XXLGIMPpel meg tudtam nyitni a GIF képet, de mindössze 11 képkockát látok benne - ami annyi, hogy a madár(ka) odaszáll az emberke karjára...
Mert csak annyi az egész... Eredetileg több volt, de a méretével voltak kis gondjaim, mert nem tetszett a rendszernek a 300 kilobájt...  :uzi: ki kellett vennem pár képet. Bár utólag megfordult a fejemben, hogy csökkentem a képkockák méretét... de miután láttam hogy nem mozdul,  :beken: úgy döntöttem hogy nem strapálom magam.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

#5607
Quote from: BruceJa... Akkor csak elég lassú a net itt, hogy ezt ne lássam... :grrr:

Mert csak annyi az egész... Eredetileg több volt, de a méretével voltak kis gondjaim, mert nem tetszett a rendszernek a 300 kilobájt...  :uzi: ki kellett vennem pár képet. Bár utólag megfordult a fejemben, hogy csökkentem a képkockák méretét... de miután láttam hogy nem mozdul,  :beken: úgy döntöttem hogy nem strapálom magam.
En sem latom, pedig a BME-s halo nem a lassusagarol hires.
Ugy tudom, nem csak kepkivetellel lehet csokk a meretet. Az enyem sokkal tobb, mint 13 kocka ha jol emlekszem...
Ha akarod megprobalhatom megbuheralni. pm-t irjal ha kell.

edit: 19 kep, es az also folott csak a valtoztatas van tarolva. Es indexed szinei vannak persze.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

VASH

Tud valaki valamit Roshi-ról?

nem mûködik a linkje....:(
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rounin

Quote from: VASHTud valaki valamit Roshi-ról?

nem mûködik a linkje....:(

De már jó ideje. Sejtelmem sincs :) (igaz, nem is az volt a kérdés, ki _nem_ tud róla... pfff :ejj:)