Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Ami egyszer bement, az ki is fog jönni :rolleyes: Csak gyõzd összerakni :D

Pirula

#6421
Quote from: bpka000Szerintem ültesd a kutyát is egy gép elé, a tudás már benne van  :lol:
(csak segíts neki a regisztrációval)
Ha odaültetném a gép elé akkor valószínûleg muszájdzsekiben vinnének el itthonról. Már vagy 4 éve eltemettük szegényt ugyanis. (Vizuális típusok hátrányban.) Ezért is lepõdtem meg amikor megjelent, bár igaz ami igaz furcsálltam körülötte a zöldesen fluoreszkáló miazmás kipárolgásokat.  :)
Quote from: TriviAmi egyszer bement, az ki is fog jönni :rolleyes: Csak gyõzd összerakni :D
Gyermekkoromban sokat legóztam, de erre talán mégse vállalkoznék ha sor kerülne rá. :D

Moha

De sok pihent agy van errefelé!  :rolleyes:
Mi lesz itt? Egy újabb betonszamár-jelenet? ;)

Trivi: Nem tudom ki kotorná össze szivesen a végtermékbõl azt a könyvet. :)

Kvikveg

Quote from: PirulaHa odaültetném a gép elé akkor valószínûleg muszájdzsekiben vinnének el itthonról. Már vagy 4 éve eltemettük szegényt ugyanis. (Vizuális típusok hátrányban.) Ezért is lepõdtem meg amikor megjelent, bár igaz ami igaz furcsálltam körülötte a zöldesen fluoreszkáló miazmás kipárolgásokat.  :)
 
Aaaa.  :lol:  :rotflol:
 :merci:  3 nappal vizsga elott engem fetrengve rohogesre kesztetni nagy teljesitmeny! Ezuton gratulalok hozza! :hahaha:
Ja, es hatranyban vagyok.  :hehe:
Asszem illene az avataromat egy depresszios hullara lecserelnem, de par napra nem erdemes. Utana vagy megkonnyebbult hulla leszek, vagy meg sotetebb depis hulla. Hozzavalo piros sapival igy Karacsony tajan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Isi101


.Attila

Quote from: ShiroiKösz a megerõsítést, Trivi! Kellemetlen lett volna, ha kamu... nekem is és neki is... De mint írtam, ez nem merült fel bennem.
Te is gépen nézed?
Máskor írj új üzenetet, mert már az edit elõtt elolvastam ezt a postot, és ha nem olvasok vissza, nem veszem észre a kérdést ;)
Igen, gépen, mert nincs régió 1-es lejátszóm.

Pirula

Quote from: KvikvegAaaa.  :lol:  :rotflol:
 :merci:  3 nappal vizsga elott engem fetrengve rohogesre kesztetni nagy teljesitmeny! Ezuton gratulalok hozza! :hahaha:
Meg is veregettem a vállamat. :) Én 4 és 6 nap múlva vizsgázok, úgyhogy szolidarítok.

Ramiz

Ahogy így elolvastam az utóbbi oldalon lévõ bejegyzéseket, egy üzenet fogalmazódott meg bennem világosan:
ALUDNI, FIÚK, ALUDNI![/COLOR]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Ahogy így elolvastam az utóbbi oldalon lévõ bejegyzéseket, egy üzenet fogalmazódott meg bennem világosan:
ALUDNI, FIÚK, ALUDNI![/COLOR] :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Miért, neked nem elég napi 4-5 óra (+hétvégék)?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: ShiroiMiért, neked nem elég napi 4-5 óra (+hétvégék)?
Nem. De hozzá kell szoknom...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Quote from: RamizAhogy így elolvastam az utóbbi oldalon lévõ bejegyzéseket, egy üzenet fogalmazódott meg bennem világosan:
ALUDNI, FIÚK, ALUDNI![/COLOR] :D
Aludni... régen mintha hallottam már volna ezt a szót... olyan furcsa... mint mikor érzel egy illatot, és tudod hogy már érezted, de mégse jössz rá mi az... Mit jelent ez a szó?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Mattanja

Miért is jó, hogy látom, kinek mi az ip címe? (Who's online)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: ShiroiMiért is jó, hogy látom, kinek mi az ip címe? (Who's online)

Mert moderátor lettél? :P

Edit: egyenlõre próbaidõn vagy szóval viselkedj! :D

Shadowolf

Quote from: anatolehehe majd ittis offolunk szépeket :D

Ha rajtam múlik, akkor garantáltan nem fogtok. :P

Marfy

Quote from: ShadowolfHa rajtam múlik, akkor garantáltan nem fogtok. :P
:rotflol:

Xaga

Quote from: ShadowolfHa rajtam múlik, akkor garantáltan nem fogtok. :P

Húúúúú de megilyedtem.... :rotflol:

Shadowolf

#6437
Quote from: XagaHúúúúú de megilyedtem.... :rotflol:

Annyira, hogy már a szót se tudod helyesen leírni? :P

Quote from: Xagasokat szeretnél dolgozni vagy keveset mert akkor ahoz tartom magam  :bsd:  :hopp:

Ha lehet ne törjétek meg már az elsõ hetén. :rolleyes:

Mattanja

Quote from: ShadowolfHa rajtam múlik, akkor garantáltan nem fogtok. :P
Hagyd, hadd útáljanak meg engem...
Quote from: ShadowolfHa lehet ne törjétek meg már az elsõ hetén. :rolleyes:
:rotflol:  :rotflol:  :rotflol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Áááááá! Még egy moderátor!!! :D  :rotflol:  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizÁááááá! Még egy moderátor!!! :D  :rotflol:  :hehe:

Nos ha ez vigasztal, õ az uccsó. ;) (legalábbis amíg én és Chronos itt vagyunk)

Ramiz

"Elsõk között az utolsó..."
Anno én is felajánlottam magam, de könnyûnek találtattam.
De így legalább offolhatok!!!  :bsd:  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

zsozso

Death is the only redemption

Ramiz

Quote from: BruceAludni... régen mintha hallottam már volna ezt a szót... olyan furcsa... mint mikor érzel egy illatot, és tudod hogy már érezted, de mégse jössz rá mi az... Mit jelent ez a szó?

Az a néhány másodperc, ami aközött telik el, hogy összefolynak a betûk a képernyõn/könyvön, és hogy koppan a fejed az asztalon. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: zsozsoPar kep az uj hazikorol:
http://usteam.uw.hu/stacker/
Azta, mennyi venti!  :eeek:
Ígéretesen néz ki.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]


.Attila

Azért nem lefagyasztani kell a vinyókat :rotflol:

Dragon

Quote from: TriviAzért nem lefagyasztani kell a vinyókat :rotflol:
Szegény zsozso, most hetente kétszer mehet majd kiporszívózni az alaplapról a port  :lol:
vagy van valami szûrõ?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

zsozso

Quote from: bpka000Szegény zsozso, most hetente kétszer mehet majd kiporszívózni az alaplapról a port  :lol:
vagy van valami szûrõ?
persze vmelyik kepen latszanak is :p
Death is the only redemption

Cobra

#6449
Wow, látom ez már megvan. De én úgy olvastam, hogy ebbe csak 8 HDD fér be (a kiegészítõ tartóval együtt). edit: Bár most látom a képeken, hogy nem 2, hanem 4 HDD tartó fér be, tehát akkor belemegy 16 HDD.
Többi alkatrész?
Ja és bocs, de most sajnos nem tudok besegíteni a pénzügyiekbe, mert igencsak le vagyok nullázva (legalábbis a saját anyagi szintemhez képest  :)  )
Hide and fear, Cobra Commander is here !