Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Ramiz"Elsõk között az utolsó..."
Anno én is felajánlottam magam, de könnyûnek találtattam.
Azért szerintem az admin dolga, hogy eldöntse ki legyen moderátor, ajánlkozni szvsz nem nyerõ dolog.

Moha

A Hinata Hotsprings threadbõl:
Quote from: NokiNem szeretem a Google képkeresõjét mert talál egy  jó képet nagy teccik erre mikor elmegyk a linkre kiírja hogy hibás.
Ez tényleg bosszantó. De ilyenkor jön jól a WayBack Machine! Rengeteg leindexelt oldal, képekkel együtt eltárolva, akár évekre visszamenõleg is. Pl. még a néhai portálom is benne van, pedig már lassan 2 éve nem megy. Ja, és nem is kellett ide regisztrálnom.

Szóval ha 404-es hibát kapsz egy oldalra, nézd meg, nincs-e benne az archívban! :)

zsozso

Quote from: CobraWow, látom ez már megvan. De én úgy olvastam, hogy ebbe csak 8 HDD fér be (a kiegészítõ tartóval együtt). edit: Bár most látom a képeken, hogy nem 2, hanem 4 HDD tartó fér be, tehát akkor belemegy 16 HDD.
Többi alkatrész?
Ja és bocs, de most sajnos nem tudok besegíteni a pénzügyiekbe, mert igencsak le vagyok nullázva (legalábbis a saját anyagi szintemhez képest  :)  )
A tobbi alkatresz majd akkor, ha tudok vhonnan 1 alaplapot kerinteni, meg ha jon meg a hatralevo tamogatas :)))
Death is the only redemption

Bruce

Quote from: RamizAz a néhány másodperc, ami aközött telik el, hogy összefolynak a betûk a képernyõn/könyvön, és hogy koppan a fejed az asztalon. :D
Ja, azt így hívják? :eeek: Hát én azt ismerem! Csak itt úgy mondják (mármint a tanárok): Ennyire látványosan nem kéne unatkozni! :rolleyes:  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Marfy

Quote from: MohaA Hinata Hotsprings threadbõl:
Ez tényleg bosszantó. De ilyenkor jön jól a WayBack Machine! Rengeteg leindexelt oldal, képekkel együtt eltárolva, akár évekre visszamenõleg is. Pl. még a néhai portálom is benne van, pedig már lassan 2 éve nem megy. Ja, és nem is kellett ide regisztrálnom.

Szóval ha 404-es hibát kapsz egy oldalra, nézd meg, nincs-e benne az archívban! :)
Köszi a linket, hasznos  :merci: .
Zsozso: :cool: az új házikó!

Pirula

Quote from: MeskeTe tudsz, Agolul? Azt hol tanítják?
Van egy nagyon kevesek által ismert iskola, ott tanítanak hasonló nyelveket, mint például: fracia, émet, japá, fi, orvég, dá, spayol, mogol.

Shadowolf

Quote from: PirulaVan egy nagyon kevesek által ismert iskola, ott tanítanak hasonló nyelveket, mint például: fracia, émet, japá, fi, orvég, dá, spayol, mogol.

Na mivan, behalt az n billentyû? :D

.Attila

Quote from: PirulaVan egy nagyon kevesek által ismert iskola, ott tanítanak hasonló nyelveket, mint például: fracia, émet, japá, fi, orvég, dá, spayol, mogol.
Jajj :)

Pirula

Quote from: ShadowolfNa mivan, behalt az n billentyû? :D

em.
 :)

Shadowolf

Quote from: Pirulaem.
 :)

Ja, újraolvastam azt rájöttem. ^^"

Meske

Quote from: PirulaVan egy nagyon kevesek által ismert iskola, ott tanítanak hasonló nyelveket, mint például: fracia, émet, japá, fi, orvég, dá, spayol, mogol.
:lol:
Ebbe a suliba muszály ellátogatom! :hopp:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Meske

Egy dolgot pedig muszály elmondanom, mert olyan jó, hogy szét akarom kürtölni az egész világnak:

70%-os lett a nyelvvizsgám!!
:hopp: (Mohának pedig annak idején csak 62% :hehe: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: Meske70%-os lett a nyelvvizsgám!![/B] :hopp:

Szóbeli vagy írásbeli? Amúgy grat hozzá. ;)

.Attila

Quote from: ShadowolfSzóbeli vagy írásbeli? Amúgy grat hozzá. ;)
Gondolom a komplett C.
Gratula :appl:

Marfy

Quote from: MeskeEgy dolgot pedig muszály elmondanom, mert olyan jó, hogy szét akarom kürtölni az egész világnak:

70%-os lett a nyelvvizsgám!!
:hopp: (Mohának pedig annak idején csak 62% :hehe: )
Gart Grat Mesek itt is!
Mohával mindig megy a versengés? :)

Xaga

Quote from: Meske70%-os lett a nyelvvizsgám!![/B] :hopp: (Mohának pedig annak idején csak 62% :hehe: )

Keresztkérdés nyelvizsga tíííípusa?

Mattanja

#6466
Quote from: Pirula3300! Mein Gott! Gratulálok Trivi!
Lassan már egyszerûbb lenne a napi átlagos postok számából kiszámolni a következõ fordulót, aztán beírni a naptárba hogy mindenki fel tudjon készülni a köszöntésre.  :)
Vagy felírjuk magunknak a monitorra, hogy "Minden pénteken Trivinek grat!". Mert ezzel az átlaggal havonta 240-et post-ol...
Quote from: MeskeNagyon szépen köszönöm Pirula, Noki és Drótmalac! :merci:
Ha edit-ben írom, akor már észre sem veszed, hogy én is grat?  :rolleyes:

EDIT: Holnap ki jön meet-re? Mikorra? Lesz laptop? Vigyek amv-ket? Legyen csoportkép? Vigyek fényképezõt?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Quote from: ShiroiHa edit-ben írom, akor már észre sem veszed, hogy én is grat?  :rolleyes:
Bocsika, nem figyeltem, meg most kapkodok, mert pakolgatom a Love Hina képeket a képgalériába. De megyek és kijavítom...

Amúgy Rigó utcai, s ez most az írásbeli volt, mert a szóbelit szeptemberben már megcsináltam (szerencsére). Ezt le kellett volna írnom, csak siettem keresztapám szülinapjára, s nem volt idõm...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Pirula

Quote from: ShiroiVagy felírjuk magunknak a monitorra, hogy "Minden pénteken Trivinek grat!".
:D Aha. :D
Aztán legközelebb már a napfogyatkozások idõpontját is abból számoljuk ki hogy hányadiknál tart.
Eljõ még az idõ amikor egy lapon emlegetik majd Trivit Gergely pápával! :_patetikus:

Fazék

Quote from: ShiroiVagy felírjuk magunknak a monitorra, hogy "Minden pénteken Trivinek grat!".
Sajnos az a hely már foglalt, óriási betûkkel "PISLOGJ!" van odaírva nálam :D

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

:merci: Az én postjaim alapján naptárat? Hmm... lenne egy Chloe hónap, egy Motoko hónap, egy Sakaki hónap... :D

QuoteHolnap ki jön meet-re? Mikorra? Lesz laptop? Vigyek amv-ket? Legyen csoportkép? Vigyek fényképezõt?
Legyen?
Bár még gondolkozom, hogy megyek-e, szerdán vizsga van. Ha nem leszek képes holnap tanulni, akkor biztos megyek.

.Attila

Quote from: ignus(Trivi: guildet csinálj ha lesz idõd)
? Mi történt vele, hogy megint csinálni kell? Vagy csak a fórumon?

Xaga

Vki be tudná nekem azonosítani az ezzen az oldalon emberded zenét  >>Link<<

Fazék

grat-ból:

és hogy picit felvágjak, (mert naná, hogy nem bírom megállni... (tegnap még sikerült :) )) nekem 76%-os lett az angol-közép írásbelim elsõre. (a szóbeli csak 2 évre rá másodszorra lett meg "épphogy átment" 61%-osan, de ez nem lényeges :D)

Trivi: labor alatt mit értesz? az ami a szóbelivel együtt van? az nekem ugyan csak 13/15 lett, de nálam is nagyon sokat dobott a szóbeli részen :D

noriko

Quote from: XagaVki be tudná nekem azonosítani az ezzen az oldalon emberded zenét  >>Link<<
Na lássuk mit tudunk..
-asszongya Ff3over3...
-ahá,akkor talán valami Final Fantasy-s zene...
- :G :Ff3over3....---> "FF3Over3.mid (Overworld Theme, a.k.a. Terra's Theme) from Final Fantasy 3; composer and synthesizer unknown."
jatta!! :)
éééés egy kis bónusz;) :csomo hasonló zene meg ez is

teljesen felbuzdultam mióta megtaláltam azt a zenét amit én kerestem az AnimeZene topicban:) Látszik? :p
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: BlimpTrivi: labor alatt mit értesz? az ami a szóbelivel együtt van? az nekem ugyan csak 13/15 lett, de nálam is nagyon sokat dobott a szóbeli részen :D
Magnóhallgatás gyakorlatilag.

Fazék

Quote from: TriviMagnóhallgatás gyakorlatilag.
hmm.. hogy van a mai nyelvvizsgázás a Rigó utcában? mert 2 (4) éve még úgy volt, hogy ugyebár külön valamikor az írásbeli, erre kaptál egy százalékot, majd jóval késõbb egy napon a labor+szóbeli, ezekre egybe kaptál egy százalékot. ma is így van?

.Attila

Azt én nem tudom, hogy a Rigó utcában mi van, én a BME-n szereztem ;)
Ott meg 3 részben volt megtartva, írásbeli, labor, szóbeli, és így is volt lebontva az értékelés, bár a labort meg a szóbelit késõbb átlagolták, és majd így átlagolták az írásbelivel.

Xaga

Quote from: norikoNa lássuk mit tudunk..
-asszongya Ff3over3...
-ahá,akkor talán valami Final Fantasy-s zene...
- :G :Ff3over3....---> "FF3Over3.mid (Overworld Theme, a.k.a. Terra's Theme) from Final Fantasy 3; composer and synthesizer unknown."
jatta!! :)
éééés egy kis bónusz;) :csomo hasonló zene meg ez is

teljesen felbuzdultam mióta megtaláltam azt a zenét amit én kerestem az AnimeZene topicban:) Látszik? :p

Thaaank Jú, /me ma nagyon lusta volt ilyeneket kutatni :)