Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: MohaProgramozás kérdése az egész :)

Az még rendben de a GRAFIKA!!! Pixie pixel vs pixel Pixie

Tiaro

Nos, hogy is fogjak bele..

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Ennyi. :P
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Suszi

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kivánok!
[/COLOR]  :rotflol:

Marfy

Tudtátok hogy 25-26-án a Matáv hálózatán belül INGYEN lehet telefonálni?
Holnap egész nap telefonon lógok :jee:, szegény mobilosok  :hehe: .

.Attila

Mások reputation-jét hol lehet megnézni? Mert jó, hogy a sajátomét látom, de ennek pont az a lényege, hogy másokét lássam, és az alapján el tudjam dönteni, mennyire bízzak benne. Nem mintha itt nem bíznék vkiben, igazából csak a kíváncsiság hajt :)
Csak a rep. powert látni, ami asszem fõleg a postok számától, ha jól tudom, így az nem jelent sok info-t.

Manu

Quote from: TriviMások reputation-jét hol lehet megnézni? Mert jó, hogy a sajátomét látom, de ennek pont az a lényege, hogy másokét lássam, és az alapján el tudjam dönteni, mennyire bízzak benne. Nem mintha itt nem bíznék vkiben, igazából csak a kíváncsiság hajt :)
Csak a rep. powert látni, ami asszem fõleg a postok számától, ha jól tudom, így az nem jelent sok info-t.

Én úgy silabizáltam, hogy a rep. power nem a postok számától függ, hanem, hogy hányan adtak a reputációdhoz. Minden egyes elismerés bizonyos pontot ér, s ha elérsz egy ponthatár szintet lépsz. Legalábbis és így értelmeztem.

zsozso

Quote from: TriviMások reputation-jét hol lehet megnézni? Mert jó, hogy a sajátomét látom, de ennek pont az a lényege, hogy másokét lássam, és az alapján el tudjam dönteni, mennyire bízzak benne. Nem mintha itt nem bíznék vkiben, igazából csak a kíváncsiság hajt :)
Csak a rep. powert látni, ami asszem fõleg a postok számától, ha jól tudom, így az nem jelent sok info-t.
Vidd ra az egeret a kis sarga 4zetre ;)
Death is the only redemption

Moha

Quote from: TriviCsak a rep. powert látni, ami asszem fõleg a postok számától, ha jól tudom, így az nem jelent sok info-t.
Ahogy észrevettem, ez a postok számától, illetve attól függ, hogy mióta tag az illetõ. Amekkora valakinek a rep power-je, annyi rep pontot ad, vagy von le az illetõtõl, akinek minõsíti a postját. A reputation-t jelzõ kis négyzet pedig kölönbözõ szövegeket ír, rep pontnak megfelelõen. Pl <10: xy is an unknown quantity at this point, 10-19: xy is on a ditinguished road, 20-: xy will became famous soon enough

Ramiz

"Szerepjátékos szemmel" elég értelmetlen a dolog: ha vki nem kap pontot, nem fejlõdik, nem is osztogathat. Ha vki kap pontot, az kioszthatja, az illetõtõl (vszeg amúgy is jó haverja) visszakapja, kioszthatja, és máris szintet lépett ;) meg úgyis a postok alapján alakul ki az emberben egy kép valakirõl, nem ez alapján. De legalább a kezdõk (kevés postosok) is versenyezhetnek... már ha akarnak. (Szerintem épp elég a verseny az életben.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Hali!

Én általában az írásokért/képekért/rajzokért osztogatom a repet. És engem nem zavar, hogy nekem magas-e vagy alacsony. Csak az a kár, hogy 10 különbözõ embernek kell szétosztani, így van, akire azért nem tudok szavazni, mert még nem szavaztam elõtte 10 más emberkére.

.Attila

Nyílt nemrég egy nagy áruház, ahol kifutó ruházatokat lehet venni jó olcsón, ha jól tudom, Outdoor-nak hívják, hacsak nem informáltak félre. Tudja vki, hogy hol van ez a legközelebb? Nekem azt mondták, hogy vhol az M0-ás, vagy az M1-es autópályánál van. Nincs közelebb? Esetleg van ennek vmi honlapja, vagy egy térkép, hogy hol van?

Cobra

Ezt nem ismerem, de a Lurdy-házban is van valami olcsó ruhaüzlet az emeleten. Az ilyen outletek, amit keresel általában városon kívül vannak, mert ott jóval olcsób a terület és a szállítás is egyszerûbb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraEzt nem ismerem, de a Lurdy-házban is van valami olcsó ruhaüzlet az emeleten. Az ilyen outletek, amit keresel általában városon kívül vannak, mert ott jóval olcsób a terület és a szállítás is egyszerûbb.
Tudom, és hajlandó is vagyok kimenni, mert vennék jópár cuccot. Állítólag a Móricz körtértõl megy egy busz, holnap megnézem.

Moha

A Help-Bittorent threadbõl:
Quote from: XagaNekem is 512 van és csak nagy ritkán akad be de pl szobatársamnak a CS nagyon akad legalacsonyabb beállításokon Azu mellett.
Ja, hát én játszani nem szoktam mellette (az 1300-as procimmal max Heroes 3-at), de pl Azureus+DVD írás+Videó nézés lazán elvan együtt.

.Attila

Új kérdés: ismer vki egy ingyenes web-es e-mail tárat, ahol szabad címet lehet választani? pl. bela@kovacs.hu

Marfy

Quote from: TriviÚj kérdés: ismer vki egy ingyenes web-es e-mail tárat, ahol szabad címet lehet választani? pl. bela@kovacs.hu
A prímpostánál választhacc jó párat pl:@maffia.hu, @fpi.hu, @pro.hu stb.
De szabad itt sincs.:(
Ez amúgy engem is érdekel.

Moha

Quote from: TriviÚj kérdés: ismer vki egy ingyenes web-es e-mail tárat, ahol szabad címet lehet választani? pl. bela@kovacs.hu
A //www.primposta.hu és //www.netposta.net két hasonló rendszer, és mindkettõnél van egy rakat domain, amibõl választani lehet. (pl a pro.hu a pirmpostánál elég hangzatos).

Marfy

#6557
Quote from: MohaA //www.primposta.hu és //www.netposta.net két hasonló rendszer, és mindkettõnél van egy rakat domain, amibõl választani lehet.
A netpostánál van @bolond.hu  :lol: , de a @loser.hu sem rosz :lul:.
Lehet csinálok új ímélcímet .
Edit: A prímpostánál van: avh, ak47, kgb, jakuza, lamer, shotgun  :rotflol: .

Moha

Quote from: NokiDe szabad itt sincs.:(
Ez amúgy engem is érdekel.
Na állj! Most ti úgy gondoltátok, hogy beírtok egy xyz123.hu címet és azt használjátok?
Sajna ez nem úgy megy! Ezeket a domaineket külön regisztrálni kell, nem lehet bármit használni, csak amit a mail szolgáltató felkínál (mert regisztrálta õket).
Saját domain nevet amúgy bárki regisztrálhat (nem olyan drága), de arra viszont kell egy mail szerver, ha levelezni akarsz.

Xaga

Nah, ebbõl vajon mi sûl ki

Fazék

Quote from: XagaNah, ebbõl vajon mi sûl ki
én nagyon megörültem amikor olvastam a hírt anno, bízom benne, hogy jó film lesz. persze nagyon kétélû a dolog, mert ha ez nem lesz sikeres...

Damnatus

Hali!

Azért a rendezõ remélem garancia arra, hogy jó film lesz!

Mattanja

Quote from: XagaNah, ebbõl vajon mi sûl ki
Az Alien2 és a T2 alapján még jó is lehet. Csak addig nem árt majd elolvasni a mangát - bár valami miatt úgy sejtem, hogy nem lesz hozzá sok (semmi) köze.
U.i.: a T3 nekem nagyon nem tetszett, remélem inkább a régi színvonal jön majd elõ...
Xaga: nem  :_piszka: , de sül. ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiAz Alien2 és a T2 alapján még jó is lehet. Csak addig nem árt majd elolvasni a mangát - bár valami miatt úgy sejtem, hogy nem lesz hozzá sok (semmi) köze.
U.i.: a T3 nekem nagyon nem tetszett, remélem inkább a régi színvonal jön majd elõ...
Xaga: nem  :_piszka: , de sül. ;)
sztem azért lesz köze a manga-hoz, mert az mondta, azért filmesíti meg, mert az egyik kedvence(, nem pedig azért, hogy hátha dõl majd a lé...)  ui: a T3-hoz semmi köze James Cameron-nak, ha ez megnyugtat :)

Mattanja

Quote from: Blimpsztem azért lesz köze a manga-hoz, mert az mondta, azért filmesíti meg, mert az egyik kedvence(, nem pedig azért, hogy hátha dõl majd a lé...)
Ennek fényében mindjárt más. Mégis...
Quote from: Blimpa T3-hoz semmi köze James Cameron-nak, ha ez megnyugtat :)
Ezt nem tudtam. Itt láttam, és nem olvastam el, hogy mihez volt köze a filmen belül. Kösz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: XagaNah, ebbõl vajon mi sûl ki

El fogja cs*szni mint az állat...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ebbõl már folt egy anime film, az jó volt... ehez nem fûzök sok reményt.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

Quote from: RamizEl fogja cs*szni mint az állat...
Reméljük, hogy nem.
Habár sok idõ van még addig, bármi történhet.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kvikveg

Azert elegge erdekes egy oldal, T1-hez ki az elso a stablistan: Lance Henriksen... Nem am Schwarzenegger. Aaa. Nem igazan ertem miert raktak elore, mert ugyan a Millenium c sorozat foszereploje volt, de azert ANNYIRA nem ismert...
Cameron T2-je nekem abszolut bejott. Tobb regi szereplo azert nem vallalta a T3-at, mert nem Cameron volt a rendezo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegCameron T2-je nekem abszolut bejott. Tobb regi szereplo azert nem vallalta a T3-at, mert nem Cameron volt a rendezo.
ill. ha jól tudom, akkor a hatóságokkal való "rossz viszony" miatt nem kérték fel a szerepre E.Furlong-ot, aki pedig mindenképpen kellett volna egy T3-hoz (legalábbis sztem), mert vmi átkozottul jó színész!