Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: KvikvegNos: vegy egy idegen szavak szotarat, es atlagosan 7  havert.
Nyisd ki a szotarat, es keress benne egy lehetoleg ismeretlen szot/kifejezest.
Olvasd fel.
Ha vki ismeri, csápol, elmondja, ha jo kap 1 pontot, ha nem, -1.
Ha senki sem ismeri/vagy nem vallalja be/, akkor jon az igazi jatek:
Mindenki kap egy ugyanolyan fecnit.
A jatekvezeto lediktalja a szot. Pl "Nunc est bibendum!".
Ezek utan mindenki ir egy kamu jelentest. A fenti eseteben ugye valoszinuleg latin, de azon tul mindenki sajat izlese szerint talalgathat.
Ekozben a jatekvezeto leirja az igazi jelentest.
Ha mindenki kesz, a jatekvezeto felolvassa az osszeset.  :hopp:  :rotflol:  :lol:
Szavazas: ha vki a tiedre szavaz, neked 1 pont. Ha te a jo /eredeti/ megoldasra szavazol, neked 1 pont.

Asszem Mensa Hungarica-s jatek eredetileg.

Olyan okorsegek szoktak bejonni talalgatasnak, hogy az hihetetlen. :rotflol:  :hehe:
Ez mekkora!!! :jee: Lesz egy kis szabadidõm biztos kipróbálom cimborákkal.
Quote from: BaldyEz mondjuk nem társasjáték, de akkor is nagyon szórakoztató szokott lenni: Uno :D  Kiváncsi vagyok ki az, aki ismeri még :D
Ismerem, régebben sokszor játszottunk, hatalmas szivatásokat lehet vele mûvelni! :D

Ami még nagy favorit: Védd meg a tábort! Indiános taktikai játék, már elég régi, bár aztán lehet hogy azóta kihozták megint. Aztán: Twister, természetesen koedukált csapattal. :hehe: Monopoly, Hotel, Saint Or Sinner - hazugságvizsgálós játék, nagyon durva.

Kvikveg

Help help help.
Nincs valakinek AXN csatorna?
AXN Vasarnap 22:00 Tokeletes gyilkosok (A breed Apart/ Perfect Assassins)
Robert Patrickkal (T-1000es modell :rotflol: )
Nekem nincs ez a csatorna.
Fel tudja valaki venni?(egyszeruseg kedveert valaki pesti?)

Gozom nincs milyen, a pasi miatt erdekel. Lehet, hogy pocsek. Sot valoszinu.

Meg nem forumos ismerosoket kerdezgetek.

RATED: R
CHARACTER:  Leo Benita
GOOD GUY/BAD GUY:  Good Guy...sort of.
DESCRIPTION:   Action
Robert Patrick plays a humorous low class likable loser in the witness protection program who can't stay put and can't seem to decide if he's a good guy or a bad guy.  He joins an FBI profiler, (Andrew McCarthy) with whom he has shared a previous FBI agent/criminal relationship, in tracking down a group of highly-trained, fearless, remorseless terrorists who are determined to carry out their missions or die.  One of those killers is the brother of Portia de Rossi's character who was snatched when he was a kid.  She accompanies the pair on their mission.
OTHER ACTORS:    Andrew McCarthy, Portia de Rossi, Nick Mancuso
COMMENTS:   This is another one of those movies where RP plays a skeezy guy (think of his role in Striptease) with humor.   Andrew McCarthy, in the leading role, seems to have been miscast.  In fact, the better scenes are Robert Patrick's scenes with Portia de Rossi who is outwardly disgusted with RP's low class character.  If you are a Robert Patrick fan, see this movie just to see how well he does this type of character.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: BaldyA Cluedo nekünk is megvan, már jó ideje, de sajna eddig még nem jutott el odaáig a familia, hogy játszunk is vele, ugyhogy szivesen kipróbálnám már azt, kiváncsi vagyok rá, hogy milyen :)
De játszottunk már vele.

Baldy

Hmmm...
Az angol szakaszt miért vágtad be? Reklám, vagy azt szeretnéd, hogy leforditsuk neked? :)
Amugy részemrõl sorry, nincs AXN-m... Azt se tudom, mi az... :(
Pirula: a Hotel játék is jó, bár vannak jobbak is :) Ezt az idegen szavak szótára hülyeséget meg én is meg fogom játszani, fõleg kocsmában :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Quote from: Baldynincs AXN-m... Azt se tudom, mi az...
Az egy filmeket/sorozatokat vetítõ csatorna, ami helyett mi pl. a Sport2-t kaptuk...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Quote from: ShiroiAz egy filmeket/sorozatokat vetítõ csatorna, ami helyett mi pl. a Sport2-t kaptuk...

Ezt jó hirnek veszem, a Sport2 kifejezetten jó csatorna, pont ugy, mint a Sport1 :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Quote from: AnimalNeked megvan a Végvári Viadalok? Milyen játszani vele? Én még kb. tizenX éve kaptam, de valahogy azóta sem sikerült megfejteni a játékszabályt  :confused:  Pedig többen is próbáltuk és sokszor nekifutottunk.

Sajnos nincs meg, de játszottam vele. Szerintem nem bonyolult.

Animal

Quote from: DamnatusSajnos nincs meg, de játszottam vele. Szerintem nem bonyolult.

Hmmmmm, akkor valamit nagyon félreérthettünk  :hehe:

Damnatus

Hali!

A harc Európáért van meg, ami ugyanolyan zsetonos. Csak nehezebb. Bonyolultabb.

Animal

Quote from: DamnatusHali!

A harc Európáért van meg, ami ugyanolyan zsetonos. Csak nehezebb. Bonyolultabb.

Azt sajnos nem ismerem. Viszont most kedvet csináltál, hogy újra megpróbálkozzak a Végvári viadalok játékleírásával. Reméljük nem lesz megint az a vége, hogy:  :confused:  :confused:  :grrr:

Damnatus

Hali!

A harc Európáért nagyon jó játék. Nagyon sokat játszottam vele, fõként magam ellen. Sajnos  kezdõ haverjaimat mindíg elég gyorsan legyõztem, ezért nem akarnak játszani velem :(.
A végvári viadalokkal nem is tudom, talán 2.-ban játszottam. Sajnos én nem tudtam beszerezni sehol.

Baldy

Quote from: DamnatusHali!

A harc Európáért nagyon jó játék. Nagyon sokat játszottam vele, fõként magam ellen. Sajnos  kezdõ haverjaimat mindíg elég gyorsan legyõztem, ezért nem akarnak játszani velem :(.
A végvári viadalokkal nem is tudom, talán 2.-ban játszottam. Sajnos én nem tudtam beszerezni sehol.

Én megint azt kérdezném, hogy kinek lenne kedve összeülni társasozni valamelyik hétvégén? Persze nem a most következõ hétcégén, megszervezzük elõször rendesen, de ha lenne valakinek kedve, akkor szóljon, mert én szivesen játszanék :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyÉn megint azt kérdezném, hogy kinek lenne kedve összeülni társasozni valamelyik hétvégén? Persze nem a most következõ hétcégén, megszervezzük elõször rendesen, de ha lenne valakinek kedve, akkor szóljon, mert én szivesen játszanék :)
Én megint azt válaszolom, hogy nekem van  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Animal

Quote from: DjinnÉn megint azt válaszolom, hogy nekem van  :)

Én pedig megint csatlakozom az elõttem szólóhoz  :rotflol:

Baldy

Oksa, akkor 3-n már vagyunk :)
Remélem mindketten pestiek vagytok, vagy ha mégsem, akkor hajlandóak vagytok ezért feljönni Pestre egy fél napra :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Animal

Quote from: BaldyOksa, akkor 3-n már vagyunk :)
Remélem mindketten pestiek vagytok, vagy ha mégsem, akkor hajlandóak vagytok ezért feljönni Pestre egy fél napra :):):)

Nem vagyok pesti, de 20 perc alatt bent vagyok, úgyhogy rajtam nem múlik  :)

Djinn

Quote from: AnimalNem vagyok pesti, de 20 perc alatt bent vagyok, úgyhogy rajtam nem múlik  :)
Detto
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kvikveg

Mmm. Ezexerint senkinek sincs AXN.  :beken: Bruhuhuhu.
Angolul meg tudok, csak tajekoztatasul irtam be a dumakat.
Francba. Van x csatornank, es tuti, hogy ami engem erdekelne, az az x+1.en megy.  :grrr:  :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Akkor remek, érzem, hogy ebbõl lesz valami :)
Valszeg öcsémet is be fogom rángatni ebbe, meg még pár olyat, aki nem túl lusta kimozdulni otthonról :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Vizsgaidõszak után jó nekem is!

Meske

Én is mennék, ha valahogy megtudnám oldani, hogy felmenjek Pestre, és persze ha megyek magammal "cibálom" Mohát is! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: DamnatusHali!

Vizsgaidõszak után jó nekem is!

Meddig tart a vizsgaidõszakod?
Ha ugy megy nálad is, mint BME-n, akkor neked is jó lenne február 5-e? :) Az egy szép szombati nap :)
Meske: el tudnál te is akkor jönni Mohával? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Quote from: BaldyMeske: el tudnál te is akkor jönni Mohával? :)
Szerintem megoldható...
Remélhetõleg igen! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: MeskeSzerintem megoldható...
Remélhetõleg igen! :D

Remek! :)
A többieknek mennyire felelne meg ez az idõpont? :)
Kérem tessék jelezni! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Szerintem nekünk jó.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Helyes! :):):)
Akkor most már csak biztositani kell a helyet arra a dátumra, és akkor tök jó lesz :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

És persze egyeztetni kell a játékforrásokat  ;)
De ez ráér, miután megvan a hely.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnÉs persze egyeztetni kell a játékforrásokat  ;)
De ez ráér, miután megvan a hely.

Kereken 4 hét van még addig, nem kell sietni még ezekkel :)
De azért ötleteket lehet mondani, hogy mikkel játszunk :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: MeskeÉn is mennék, ha valahogy megtudnám oldani, hogy felmenjek Pestre, és persze ha megyek magammal "cibálom" Mohát is! ;)
Merre menétek Pestnek mert lehet mi útbaesünk de majd küldök PM-et és megbeszéljük mert lehet akkor én is mennék.

Baldy

Quote from: NokiMerre menétek Pestnek mert lehet mi útbaesünk de majd küldök PM-et és megbeszéljük mert lehet akkor én is mennék.

Nagyon örülnénk annak, ha te is csatlakoznál :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.