Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: XipeHolgyeim es Uraim.
Chat-re ott van az irc csatorna.

Ezzel csak egyetlen aprócska probléma van. Már több, mint egy éve látogatom az irc csatornát, de Baldyn kívül még senkit nem láttam a(z) (fél)aktív fórumozók közül... õt is csak elvétve. Persze, miután bejelentettem, hogy lehet tobzódni ott az élvezetekben, rögtön jött a lelkes válasz - "ott leszek" etc - mégsem történt semmi változás. Szerintem lusták hozzá :morci:

Ja igen, még Pandórát láttam, ca 10 percig :) (meg kisv1rágot, de az más tészta :/ )

Valahogy nem érzem kihasználva a csati full potenciálját. :(

Mattanja

Quote from: RouninEzzel csak egyetlen aprócska probléma van. Már több, mint egy éve látogatom az irc csatornát, de Baldyn kívül még senkit nem láttam a(z) (fél)aktív fórumozók közül... õt is csak elvétve. Persze, miután bejelentettem, hogy lehet tobzódni ott az élvezetekben, rögtön jött a lelkes válasz - "ott leszek" etc - mégsem történt semmi változás. Szerintem lusták hozzá :morci:

Ja igen, még Pandórát láttam, ca 10 percig :) (meg kisv1rágot, de az más tészta :/ )

Valahogy nem érzem kihasználva a csati full potenciálját. :(
És ez miért lehet így? Többek között azért, mert ott "nem hagy nyomot" maga után az ember, ott nem látják sokan, hogy õ milyen okosakat mondott. Nem lesz sok postja, elõkelõ rangja. Természetesen nem mindenkire vonatkozik ez, de sajnos vannak ilyenek is. :(
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Quote from: ShiroiÉs ez miért lehet így? Többek között azért, mert ott "nem hagy nyomot" maga után az ember, ott nem látják sokan, hogy õ milyen okosakat mondott. Nem lesz sok postja, elõkelõ rangja. Természetesen nem mindenkire vonatkozik ez, de sajnos vannak ilyenek is. :(
Nna azért ezt nem gondoltad komolyan ügye? Vagy tényleg azt hiszed ezért járnak ide az emberek? Én nem hiszem...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Raggie GordonNna azért ezt nem gondoltad komolyan ügye? Vagy tényleg azt hiszed ezért járnak ide az emberek? Én nem hiszem...
Én csak hiszem, de te csak hidd! :lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

#9904
Quote from: ShiroiÉs ez miért lehet így? Többek között azért, mert ott "nem hagy nyomot" maga után az ember, ott nem látják sokan, hogy õ milyen okosakat mondott. Nem lesz sok postja, elõkelõ rangja. Természetesen nem mindenkire vonatkozik ez, de sajnos vannak ilyenek is. :(

:( Hát õszintén sajnálnám, ha emiatt lenne. Nyoma tényleg nem marad, csak a logokban, meg az emlékeinkben (és EZ a legfontosabb, ugyebár).
A rang dolog meg necces. Ne már egy nevem alatt szereplõ szó határozza meg, mekkora elismerést (vagy útálatot) vívtam ki magamnak.

Raggie: láttad, van olyan, aki gyermeki büszkeséggel eltelve hangoztatja postjainak számát :/ No comment. Biztos nem ez az elsõdleges célja, de amikor csak EZT tartalmazza a post :ejj:

Shiroi : kellõen semmitmondó post :p Tartalmat plz! :zen: (j/k, de számolom a postokat;) )

Raggie

#9905
Shiroi:OK! :D

Nna végigolvastam a nagy véleménykifejtéseket, és valóban változtatott a véleményemen. Lehet, hogy mégis lehetne alkalmazni a rep-ezést de csak akkor, ha egy kicsit kevesebb lenne a súlya. Akkor nem lennének belõle sértõdések és/vagy személyeskedések és/vagy fightok és/vagy szivatgatások. Tehát, ha valaki kapna mondjuk egy bad rep-et, akkor az csak elgondolkozna, h miért kaphatta arra a postjára, majd levonná a következtetést és kész, még esetleg PM-ezhet az adóval, hogy õ mire gondolt(a korrektséghez tényleg kell a név odaírása szvsz). Így elég humánusnak tûnik nekem... de ha marad ez a mostani dolog, akkor még indíg ellene vagyok. A forum tagjait illetõen messzemenõleg egyetértek HVp213 kollégával!! :tezsvir:

Edit: Rounin: rendben, lehet, hogy van de akkor ki kell törölni és kész! Mondjuk szvsz az ilyen emberek sem azért hangoztatják a post-jaik számát, mert a rangjuknak annyira örülnek, csak jó érzés nekik, hogy ennyit postoltak már egy ilyen szimpatikus, barátságos légkörû fórumon! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Rounin:( Hát õszintén sajnálnám, ha emiatt lenne. Nyoma tényleg nem marad, csak a logokban, meg az emlékeinkben (és EZ a legfontosabb, ugyebár).
A rang dolog meg necces. Ne már egy nevem alatt szereplõ szó határozza meg, mekkora elismerést (vagy útálatot) vívtam ki magamnak.
Szánalmas, de vannak ilyenek. Nekik más fontos, mint neked vagy nekem.
Quote from: RouninShiroi : kellõen semmitmondó post :p Tartalmat plz! :zen: (j/k, de számolom a postokat;) )
Pedig szerintem kitalálható volt belõle, hogy én ezt nem hiszem hanem tudom, és Raggie pedig gondol amit akar, akkor is ez a véleményem. Bár gondolom így is semmitmondó maradt a szöveg ... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

#9907
Nekem nem a sok hozzászólással van a bajom, hanem a nem odaillõ hozzászólásokkal! És nem zavar az, ha valakinek sok postja van, csak akkor, ha teleszemeteli a hozzászólásaival a topikokat.
Szóval a gratulációkkal semmi gond nincs. Amíg a gratokra és köszönésekre használjuk. De ha ketten ott kívánják megbeszélni, hogy mit reggeliztek, az már zavar!
Szóval szvsz ha önkontrollt gyakororlunk, akokkor nem lesz folyamatosan sok fölösleges hozzászólás, és akkor nem lesz bad reputation se  :tezsvir:

Mattanja

Quote from: DamnatusNekem nem a sok hozzászólással van a bajom, hanem a nem odaillõ hozzászólásokkal! És nem zavar az, ha valakinek sok postja van, csak akkor, ha teleszemeteli a hozzászólásaival a topikokat.
Szóval a fratulációkkal semmi gond nincs. Amíg a gratokra és köszönésekre használjuk. De ha ketten ott kívánják megbeszélni, hogy mit reggeliztek, az már zavar!
Szóval szvsz ha önkontrollt gyakororlunk, akokkor nem lesz folyamatosan sok fölösleges hozzászólás, és akkor nem lesz bad reputation se  :tezsvir:
Ez a post pl. érdemelne pozitív rep-et, csak sajnos:
You must spread some Reputation around before giving it to Damnatus again.
:(
És nekem sem az bajom, hogy vannak offtopic hozzászólások, csak amikor már 10+ ilyen van egymás után, aztán szól valamelyik mod hogy elég lesz, jön néhány on, aztán folytatódik az off, az rendkívül idegesítõ tud lenni. Miért kell ugyanannak az embernek minden héten (bár olyan ritkán kellene... :rolleyes: ) elmondani ugyanazt? Elsõre nem fogja fel? Elfelejti? Tartok tõle, hogy erre a kérdésre nincs ésszerû válasz.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiEz a post pl. érdemelne pozitív rep-et, csak sajnos:
You must spread some Reputation around before giving it to Damnatus again.
:(
És nekem sem az bajom, hogy vannak offtopic hozzászólások, csak amikor már 10+ ilyen van egymás után, aztán szól valamelyik mod hogy elég lesz, jön néhány on, aztán folytatódik az off, az rendkívül idegesítõ tud lenni. Miért kell ugyanannak az embernek minden héten (bár olyan ritkán kellene... :rolleyes: ) elmondani ugyanazt? Elsõre nem fogja fel? Elfelejti? Tartok tõle, hogy erre a kérdésre nincs ésszerû válasz.


torlodik a rovidtavu(RAM) memoriajabol es betoltodik a hosszutavu(kuka) taroloegysegbe.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

#9910
Quote from: RouninNem, nem tévedsz. (A lol az, hogy éjfélkor kint van a 12-es karika, holott ilyenkor ezek már alszanak^^) by Rounin
Ha lehet vitatkoznék! Csak kéne aludniuk! Magamról tudom, hogy nem egyszer voltam fent nem épp éjfélig... (TV-t néztem, s mielött még elkeveredne 1-2 ember gondolata, akkor még nem volt "olyan" csatornánk :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Quote from: PirulaAki megfejti hogy kinek a hozzászólását nyúltam le, kap tõlem egy kakasos nyalókát a legközelebbi meeten amin megjelenek.
Szerintem Meskéét, csak kihagytál belõle 2 sort. Nos?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: RouninCsak Meskére tudok tippelni o.o Kicsit módosítva, mert TurboK kihagyva (a számok és hoz hoz hez hoz adott tippet) Eltaláltam? :)
Bingo! Csak Shiroi 2 perccel megelõzött, szóval neki jár a nyeremény. :)
Quote from: ShiroiSzerintem Meskéét, csak kihagytál belõle 2 sort. Nos?
Lásd fent. :) Tényleg kihagytam mert nem láttam õket, így nem tudtam hogy gratuláljak-é hozzá.

Rounin

Quote from: PirulaBingo! Csak Shiroi 2 perccel megelõzött, szóval neki jár a nyeremény. :)

Lásd fent. :) Tényleg kihagytam mert nem láttam õket, így nem tudtam hogy gratuláljak-é hozzá.

Fene... kell nekem WoWozni közben :(

Mindegy. Úgysem megyek meetre :] Mindenképpen odaadtam volna másnak ;)

Pirula

Quote from: RouninMindegy. Úgysem megyek meetre :] Mindenképpen odaadtam volna másnak ;)
Én se hiszem hogy mostanában elkavarodok Pestre, szóval Shiroinak is majd vagy postán küdöm el, vagy letölthetõvé teszem. :D

Fazék

Quote from: ShiroiÉs ez miért lehet így? Többek között azért, mert ott "nem hagy nyomot" maga után az ember, ott nem látják sokan, hogy õ milyen okosakat mondott. Nem lesz sok postja, elõkelõ rangja. Természetesen nem mindenkire vonatkozik ez, de sajnos vannak ilyenek is. :(
Igen vannak ilyen emberek is, de sztem azért nem a chat-re mennek, mert ott folyamatosan kell figyelni, stb. A fórumon elég ha 3-4 percenként visszanéz az oldalra és úgy válaszol valamit. Egy chat-nek teljesen más a figyelemigénye. Nem hiszem hogy az összes ember csak post-szaporítás miatt ír hülyeségeket.

Mindjárt megnézem hogy áll "gonosz felem" milyen megszorításokat kap a sok bad rep-tõl következõleg :haha:

Evil Blimp

-19 points total

Egy kicsit többre számítottam, de indításnak ez se rossz... :haha: Köszönöm hogy ilyen segítõkészek vagytok  :zen:

Várom a további bad rep-eket, mert én gonosz vagyok és megérdemlem! :morci: :D

Mattanja

Quote from: PirulaÉn se hiszem hogy mostanában elkavarodok Pestre, szóval Shiroinak is majd vagy postán küdöm el, vagy letölthetõvé teszem. :D
És mivel én sem járok meet-re, ezért marad az általad is említett két megoldás egyike! :haha:
Quote from: BlimpNem hiszem hogy az összes ember csak post-szaporítás miatt ír hülyeségeket.
Én sem hiszem, hogy az összes, csak van olyan is.
Quote from: Evil BlimpVárom a további bad rep-eket, mert én gonosz vagyok és megérdemlem! :morci: :D
:) Kíváncsi vagyok, mikortól nem tudsz majd post-olni - ha egyáltalán lesz ilyen is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Szerintem mindig tud majd postolni, nézzétek meg a vBulletin leírásában, valahol  :G -ben megtaláljátok.
És nem kell félni a repek nagy súlyától, az a szint, ahol most mi állunk (<10) az sehol nincs a ranglistán.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

Quote from: Shiroi:) Kíváncsi vagyok, mikortól nem tudsz majd post-olni - ha egyáltalán lesz ilyen is.
Utánanéztem gyorsan én is google-ban, vbulletin-re rákeresve és tényleg igaza van bpka000-nak. Csak jelzésértéke van a reputation rendszernek... amirõl mindenki döntse el magának, hogy jó vagy rossz. :)

Amúgy valami nagyon durva, hogy május elejétõl kezdõdõen napi min. 5-10 új tagja van a fórumnak :eeek: Bár csak nagyon kevesen fórumoznak közülük (90%-uk 0 post-os), szóval nem teljesen értem a regisztrációt. :confused: Bár zavarni nem zavar, szóval jó ez így. :)

Djinn

Quote from: BlimpUtánanéztem gyorsan én is google-ban, vbulletin-re rákeresve és tényleg igaza van bpka000-nak. Csak jelzésértéke van a reputation rendszernek... amirõl mindenki döntse el magának, hogy jó vagy rossz. :)

Amúgy valami nagyon durva, hogy május elejétõl kezdõdõen napi min. 5-10 új tagja van a fórumnak :eeek: Bár csak nagyon kevesen fórumoznak közülük (90%-uk 0 post-os), szóval nem teljesen értem a regisztrációt. :confused: Bár zavarni nem zavar, szóval jó ez így. :)
Lehet, hogy hülye vagyok, de az ftp-hez már regisztrálni kell, nem (illetve az ott megadott username és pass kell)? Gondolom azért...
Vagy tévedek?  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnLehet, hogy hülye vagyok, de az ftp-hez már regisztrálni kell, nem (illetve az ott megadott username és pass kell)? Gondolom azért...
Vagy tévedek?  :3x3:
Igen azt hiszem jó hozzá a fórumos regisztráció, de elsõdlegesnek a fõoldali számít (nekem elsõ próbálkozásra nem is ment a fórumossal, inkább regisztráltam a fõoldalon is), szóval ott kéne regisztrálniuk sztem, ha csak letölteni akarnak. De persze lehet, hogy tévedek. :)

Djinn

Quote from: BlimpIgen azt hiszem jó hozzá a fórumos regisztráció, de elsõdlegesnek a fõoldali számít (nekem elsõ próbálkozásra nem is ment a fórumossal, inkább regisztráltam a fõoldalon is), szóval ott kéne regisztrálniuk sztem, ha csak letölteni akarnak. De persze lehet, hogy tévedek. :)
Akkor bocs. Én meg sem próbáltam máshogy csak a fórumossal.
Ezek szerint csak az lehet az ok, hogy mindenki ide akar tartozni. :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Hát nem tudom...
Végigolvastam 2 oldalt, és... hát, nem tudom...
Akik annyira szidják a postszám-növelésre törekvõ usereket, mert milyen bénaság már, azok ékes példáját adják, hogy õket is mennyire érdekli a post-szám. A semmitmondó post egy dolog (amúgy milyen dolog már, hogy nem lehet az offtopicba offolni... meg hogy sokat kell lapozni... mindenki annyit néz fel, amennyit akar / amennyi ideje van... Valahogyan rá kell jönni, hogy lehet topicot törölni, és havonta kiseperni az offtopicot meg a gratulációkat, oszt' kész... majd kiderül, ki az, aki csak oda ír :__devil: ), de a postszám-növelésre egyszerûen csak tenni kell magasból, oszt' jóvan. Én sem a postszámot nézem, amikor valakinek a véleményét mérlegelem. Pl Manu irtó keveset postol, nagyrészt a filmes topicokba, de tök jókat ír & ajánl. Onnantól meg mindegy, hogy hány postja van. Mit kell ebbõl ekkora témát csinálni? :rolleyes:
Háború meg nem lesz, punktum. :haha:

Sok az új user: nem kell se örülni, se panaszkodni. Majd kiderül, ki marad, s hogy milyen arc. Azt meg be lehet kapcsolni (ha van ilyen beállítás), hogy a azok a (mittomén...) 25 post alatti userek, akik két hónapja nem voltak itt, törlõdjenek. Ez talán még nem túl kegyetlen.

Quote from: RouninEzzel csak egyetlen aprócska probléma van. Már több, mint egy éve látogatom az irc csatornát, de Baldyn kívül még senkit nem láttam a(z) (fél)aktív fórumozók közül... õt is csak elvétve. Persze, miután bejelentettem, hogy lehet tobzódni ott az élvezetekben, rögtön jött a lelkes válasz - "ott leszek" etc - mégsem történt semmi változás. Szerintem lusták hozzá :morci: Valahogy nem érzem kihasználva a csati full potenciálját. :(
Amikor én odamentem, akkor meg te nem voltál. :hehe:
Az Offtopic potenciálja ki van használva, de már nem sokáig... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Senkinek sem a sok posttal volt a baja, hanem azzal, ha valaki teleszemetel egy topicot.

Ramiz

Quote from: DamnatusSenkinek sem a sok posttal volt a baja, hanem azzal, ha valaki teleszemetel egy topicot.
Példákat! Én komolyan mondom e másfél év alatt alig láttam ilyesmit!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csatlakoznék Ramiz elõbbi(hosszabb) hozzástzólásához, és a chat-szerû dolgokról meg annyit, hogy most, a parázs vita közben, is volt rá példa és észre sem vették a nagy allanzõk... :hehe: nem :_piszka: -ból mondom csak ez van.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

syeren

Quote from: RamizSok az új user: nem kell se örülni, se panaszkodni. Majd kiderül, ki marad, s hogy milyen arc. Azt meg be lehet kapcsolni (ha van ilyen beállítás), hogy a azok a (mittomén...) 25 post alatti userek, akik két hónapja nem voltak itt, törlõdjenek. Ez talán még nem túl kegyetlen.

Ezt azért nem tartom teljesen igazságosnak: én is egy olyan "új" user vagyok, aki a fórumot már min. fél éve rendszeressen olvassa, de csak most szántam el magam az "aktív" részvételre... Ha már akkor regisztráltam volna az általad javasolt rendszerben már rég "törlõdtem volna"... :eeek:

Sinistro

Quote from: DjinnErrõl két dolog jutott eszembe:

1. Ma láttam a moziban a bemutatót és nagyon nem tetszett. Igyekszem reménykedni, amíg nem láttam, de így nehéz... :(
2. David Brin: Csillagdagály (Startide Rising) címû regénye. Abban van emberek, delfinek és csimpánzok szövetsége. Jó kis sci-fi mindenkinek ajánlom!!  :jee:


Egy kicsit eltérve az utóbbi hozzászólásoktól, nekem Djinn post-jától szintén két dolog jutott az eszembe:
1. David Brin könyve nem egyszerûen csak jó, hanem fantasztikus! És aminek külön örülök, van egy magyar kiadó /Ulpius-ház/, aki megszerezte az összes könyvének a kiadási jogait itthon, így elõbb-utóbb ki fogják adni az egész Uplift-sagát is. Az elsõ könyve már fordítás alatt van, a címe angolul Kill'n People. Szóval tessék Brin-t olvasni, megéri!
2. Van egy másik szerzõ, akinek a könyve még jobban tetszett, mint David Brin-é, õt Dan Simmons-nak hívják, a könyv pedig a Hyperion és a Hyperion bukása /2 kötet, itthon 4 könyben jelent meg/. Tehát aki egy kicsit is szereti a Sci-fi-t és még nem olvasta ezt a mûvet, azokanak azt mondom: Tessék szépen Dan Simmons-t is olvasni!  :haha:

Az utóbbi hozzászólásokhoz pedig annyit szeretnék csak hozzáfûzni: Sokan vannak itt olyanok, akik hozzám hasonlóan újak vagy csak most aktivizáltuk/ák magu(n)kat és most kezdtünk el a fórumba post-olni. Vannak köztünk idõsebbek és vannak köztünk fiatalabbak. Hozzászólunk a létezõ témákhoz, mert hiszen hogyan ismerhetnétek meg minket /ismertethetnénk meg magunkat/, ha nem írnánk a fórumba?
Az utóbbi idõszak eseményei sok animét kedvelõ embert megráztak, és vannak köztük néhányan, akik nem csak azért regeltek be az oldalra, mert letölteni szeretnének, hanem mert valamiféle módon szeretnénk jobban kifejezni azt, hogy zsozso mellett állunk és mert felháborított az, ami történt. Fontosnak tartjuk az itt kialakult közösséget, és megpróbálunk valamiféle értékkel hozzájárulni, hiszen minden ember véleménye értékes valahol /legalábbis ha a fórum témájában szól hozzá  :) /.
És itt el is érkeztem ahhoz, amit mondani akartam: igen, vannak köztünk olyanok, akik "teleszemetelik" a fórumot, de ez átmeneti idõszak /szerintem/. Szóval legyünk egy kicsit türelmesek, és ha ilyen esetet tapasztalunk, akkor talán nem kellene rögtön mínuszt adni, hanem elõször lehetne az illetõnek PM-et írni, amiben röviden fel lehetne hívni a figyelmét arra, hogy legyen egy kicsit visszafogottabb. Szerintem minden új tag, aki ide ír, van annyira értelmes, hogy felfogja: nekünk kell a közösséghez alkalmazkodni és nem a közösségnek hozzánk...
Bár errõl eszembe jut egy Murphy mondás, biztos ismeritek, valahogy így szól: A Földön élõ lények intelligenciájának az összege állandó, a létszámuk pedig egyre növekszik  :) .

Ramiz

Quote from: syerenEzt azért nem tartom teljesen igazságosnak: én is egy olyan "új" user vagyok, aki a fórumot már min. fél éve rendszeressen olvassa, de csak most szántam el magam az "aktív" részvételre... Ha már akkor regisztráltam volna az általad javasolt rendszerben már rég "törlõdtem volna"... :eeek:
De nem is regeltél korábban, nem?
Most meg elkezdtél postolni, és az az 50 az nagyon hamar meglesz. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!