Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Nekem Miyu jött ki. Fogalmam sincs ki ő...

dizzy

#2551
Nekem is Miyu jött ki, de azért volt pár olyan kérdés, amihez egyiket se választottam volna, de akkor meg szinte biztos, hogy lain jön ki (most próbáltam)

Közben találtam róla info-t, no meg usteam-en fent van egy csomó epizód:
/Anime/Vampire_Princess_Miyu
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Tiaro

Sztem csal ez is.
Nekem is Fuu-t hozta ki, pedig nem szeretem a szemüveges csajokat. :mad:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Sephiroth

#2553
Szóval aki érdeklődöt a FF midik után(és aki nem és érdekli őket), tájékoztatom, hogy felraktam az oldalunkra ide.  Még elégé kezdetleges.:(
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Srácok nektek ki lesz az ideális barátnőtök? http://guru.theotaku.com/gfriend/gfriend.shtml
Az enyém Belldandy lett. :D

Ez nekem nemjóóóóóóóóó... :beken:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Ez nekem nemjóóóóóóóóó... :beken:

Az oldalon a hölgyeknek is van egy, ideális barát rész. :D

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az oldalon a hölgyeknek is van egy, ideális barát rész. :D

Ryouga?!!! Ez hülyeség....:rolleyes:
//meghekkeltem és kiderült yasha nincs is..így nemjó..;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ArchElf

Visszavagyok!
vissza, Vissza VISSZA!!!!
2 hónap internetnélküliség után kihevertem a költözés fáradalmait és ismét itt lehetek... Remélem nem szállt még olyan messzire a fórum, hogy ne érhetném utol.

Így utólag is mindenkinek minden jót (BÚÉK lett volna, de ezzel már megkéstem kicsit)!
:hopp:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Szóval aki érdeklődöt a FF midik után(és aki nem és érdekli őket), tájékoztatom, hogy felraktam az oldalunkra ide.  Még elégé kezdetleges.:(

Én is csináltam egy ki aranyor programot, amivel ki lehet csűrni a midiket az FF7-ből, úgyhogy megvan (talán) mind :)
De megvan mp3- ban is (kiadták a full FF7 zenét cd-n, érdekel:confused:)
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Sephiroth

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Én is csináltam egy ki aranyor programot, amivel ki lehet csűrni a midiket az FF7-ből, úgyhogy megvan (talán) mind :)
De megvan mp3- ban is (kiadták a full FF7 zenét cd-n, érdekel:confused:)
:)
AE

Mp3-ban milyen jellegű? Teljesen úgy hangzik mint a játékban vagy Szinfónikus? Mert amit én találtam mp3-at az egy az egyben a játéké. Kivéve a One winged angel:hopp:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

#2560
QuoteOriginally posted by Sephiroth
Mp3-ban milyen jellegű? Teljesen úgy hangzik mint a játékban vagy Szinfónikus? Mert amit én találtam mp3-at az egy az egyben a játéké. Kivéve a One winged angel:hopp:
Errõl jut eszembe, láttam valahol kint FF szimfónikus gyûjteményt... (valami batársok volt)... ráadásul torrenten... Neked nincs meg ? (nemazért kérdezem, hogy nekem megvan... csak mp3nál én is arra a gyûjteményre gondoltam)

Ja, és Üdv megint nálunk ArchElf[HUN] ! (mánnemtudtam hun vagy... :D)

(Nekem Belldandy jött ki... éshátja...)

Itachi

Nekem is Lain jöttki és valóban igaz!;) :D :D :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Nekem is Sasami jött ki...
Mess with the best,
Die like the rest...

Sephiroth

#2563
QuoteOriginally posted by Shock12
Errõl jut eszembe, láttam valahol kint FF szimfónikus gyûjteményt... (valami batársok volt)... ráadásul torrenten... Neked nincs meg ? (nemazért kérdezem, hogy nekem megvan... csak mp3nál én is arra a gyûjteményre gondoltam)
 

FFVIII-ból van Fithos Lusec Wicos Winosec című album (csak jól írtam:rolleyes: ). Az egy az egybe symph. A VII,IX és X-ből egy-két darabka.
Mondjuk a tíz zenéi már alapból is elég jól hangszereltek voltak. Úgy meg van a 4CD alap + Piano.

Edit: Hogy ne kérdezétek mik vanak még.
FFVI - Piano
FFVII - Renuion(1cd)
FFVIII - Soundtrack (4cd)+piano(1cd)+Fithos...bla..bla
FFIX - Moviek Music-ja + Piano + Plusz a játék zenék
FFX - Soundtrack+Piano
FFXI - Valami mit tudom én. Még egyedül ezt nem hallgatam.
Ez mind mp3
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Itachi

Na most kitöltöttem helyesen(mivel az előbb valamit egy "picit félreértelmeztem..)..Most Usagi jött ki!:eek: :eek: :rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Btw. ki az az Usagi???Netán Bunny Tsukino a Sailor Moonból????:confused: :confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
FFVIII-ból van Fithos Lusec Wicos Winosec című album (csak jól írtam:rolleyes: ). Az egy az egybe symph. A VII,IX és X-ből egy-két darabka.
Mondjuk a tíz zenéi már alapból is elég jól hangszereltek voltak. Úgy meg van a 4CD alap + Piano.
I szí... nekem csak a Black Mages ... feltehetem, ha kell (ez gyûjtemény jelleg az összesbõl a II, III, IX kivételével) (egy CD 192õn kódolva, és nem szimfónikus, de újrakevert... (nem hiszem, hogy gitárszólók lennének az eredetikben :D))

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Btw. ki az az Usagi???Netán Bunny Tsukino a Sailor Moonból????:confused: :confused: :zen:

Igen, ő az...;)

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Hmm... eddig úgy tűnik, hogy csak Fuu-t nem kell kettébe szelni. :hopp:
nekem is ő jött ki, de még pasira nem néztem meg (ejnye, de én nem szeretem a szemuveget, ez igy csalás)

most nézem, kinek mi jött ki, a társaság fele azt se tudja kiről van szó... még úgy se hogy aképet látta... hát ez igen elkeserítő, pedig pl Lain és Miyu rettenetesen alapfigurák és alapanimék is .. :(

Moloko

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Szóval aki érdeklődöt a FF midik után(és aki nem és érdekli őket), tájékoztatom, hogy felraktam az oldalunkra ide.  Még elégé kezdetleges.:(
az FF VIII alól is az FF VIIre megy a link :bruhuhu:

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Nékem Lain bukant fel.

Csatlakozom a Lain rajongók klubjába, nekem is ő jött ki. Bárcsak tudnám, ki a fene ő :) Ha ez közben el lett mondva topicban, valaki szóljon már rám! :)
Amugy csávók! Találtam egy nagyon jó "Monitort belülről tisztító" progit! Nagyon tudom ajánlani :)

Monitortisztító
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

De gááááz!!!
Megnéztem, melyik dragonball pasas lennék én, erre mit dob ki??
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Szerintem elég gyengék az oldal tesztjei.
Üdv Archelf, már csak TurboK-ot és Vash-t kellene előkeríteni, meg Phrozen-t újból bannolni Aoiról, hogy ide is írjon. :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
De gááááz!!!
Megnéztem, melyik dragonball pasas lennék én, erre mit dob ki??

Nem tudom mit akarsz, a leírás tökéletesen illik rád. :hopp: :hopp: :hopp:

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem tudom mit akarsz, a leírás tökéletesen illik rád. :hopp: :hopp: :hopp:

Köcc :)
Amugy meg Cosplay ruhára ezt ajánlotta nekem :) Nem rossz... Talán fel is vennék egy ilyet, ha valaki megcsinálná :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem tudom mit akarsz, a leírás tökéletesen illik rád. :hopp: :hopp: :hopp:

Mármint hogy "dumb as a box of hair"? :D:D:D

Shock12

Anime Legend-re Setsuna Mudou-t dobta ki... kul :D !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Köcc :)
Amugy meg Cosplay ruhára ezt ajánlotta nekem :) Nem rossz... Talán fel is vennék egy ilyet, ha valaki megcsinálná :)

Kérd meg Angelt...:p

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Mármint hogy "dumb as a box of hair"? :D:D:D

Te mondtad, nem én...:D

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Te mondtad, nem én...:D

Grrrr :)
Amugy köcc az ötletet :D

Angel: varrnál nekem egy szép kis rucit ha szépen kérlek téged? ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.