Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: SoridanFigyeltem, csak fránya sulinet m iatt mire odajutottam, hogy töröltem a felesleges kérdést, már reagáltál ... pff... :ejj: :( Nu sebaj.
Ok,ok. Részvétem. Nem semmi, azért sulinet ről usteam ezni. :eek:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Köszönöm megértésedet :zen:

Főleg ilyen szép eredménnyel, mint én teszem :) (szerénység, szerénység... nem megy! :rotflol: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Cobra

Ide is beírom, hogy az is értesüljön róla, aki még nem olvasta a támogassatok thread legfrissebb postjait: a szerver haldoklik, ezért megkérünk minden aktív fórumlátogatót, aki szeretné, hogy tovább működjön az ftp, az segítse ki zsozsot anyagilag vagy valamilyen jobb hardverelemmel (alaplap, processzor,  raidkártya)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soridan

Hümm...

Mindenkinek ajánlom figyelmébe Vicki Baum: Hotel Shanghai c. könyvét. Mindamellett, hogy izgalmasan tárja elénk kilenc ember (többek közt egy zsidó orvos, kínai riksakuli, amerikai vegyész/fényképész, kínai parasztból lett bankár etc.) életét születésüktől egészen a második világháború előestéjén bekövetkezett közös halálukig, de rengeteg kínai/japán bölcsességet és verset is tartalmaz. (Így utólag kérem engedelmeteket, hogy megosszam ezt az élményt :) )

"Az éhező ember nem látja a holdat"
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kvikveg

Hali! Ez most bazi offtopic lesz, de benne vagyok a korusban, es a szent cel erdekeben mindent  :rotflol:
Nalam is vannak jegyek, de vizsgaidoszak van es kb 2hetente 1x vagyok bent... Mondjuk jovo het kedden bemegyek, es utana valoszinuleg surubben, szoval ha valaki, vagy vkinek az ismerose erdekelt, a BME-n tudok jegyet adni, vagy megbeszelt idoben/helyen.
 :merci:  :_off:  :_off:  :_off:  /tudom offtopic threadben vagyok.../
--------------------------------------
Meghívó
Az
Erkel Ferenc Vegyeskar
szeretettel meghívja Önt, és kedves családját
2004. június 26-án szombaton 17 00 órakor
az Erzsébet-ligeti Színházban
(Budapest, XVI. Hunyadvár u. 43/D)
megrendezésre kerülő

KÓRUSHANGVERSENYÉRE

A koncertet a kórus a III. Brémai Kórusolimpián való részvételéhez
hiányzó anyagi feltételek előteremtése érdekében szervezi,
a bevétel teljes összegét erre a célra fordítja.

A koncerten a magyar és az egyetemes zenetörténet jelentősebb stílusait
és korszakait felölelő kórusművek és zongoradarabok csendülnek fel.

Vezényel: Cseri Zsófia
Közreműködik: Varga Csilla zongoraművész

Köszönjük, hogy támogatja
a III. Brémai kórusolimpián való részvételünket!

Jegyek a koncert helyszínén is válthatók 500,- és 1.000,- Ft-os áron.

Köszönjük az Erzsébet-ligeti színház munkatársainak segítő támogatását,
és hogy rendezvényünknek helyszínt biztosítottak!

//www.erkelferencvegyeskar.hu
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soridan

#5225
Quote from: KvikvegHali! Ez most bazi offtopic lesz, de benne vagyok a korusban,

Hohó, részvétem (illetve gratuláció, azt hiszem :) )

Én szívesen megnézném/hallgatnám, de messze van ez nekem :/
Valaki becsempészhetne egy magnót :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Na, mindenkinek boldog nyári szünetet és jó nyaralást! Aztán jót ne halljak rólatok :) ! Majd ha van egy kis szerencsém és nethez jutok a nyári szünet alatt, akkor benézek ám ide! Még jövő héten lehet hogy leszek, de ez már sajna nem biztos...

Viszlát!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

Bruce: Revive In MotionPicture. RIP azaz piheny békésen néz sok animét gyere meetre és jó nyarat. Remélhetőleg találkozunk majd Velencén.

Damnatus

Hali!

Jó pihenést Bruce579

Ramiz

Quote from: CobraIde is beírom, hogy az is értesüljön róla, aki még nem olvasta a támogassatok thread legfrissebb postjait: a szerver haldoklik, ezért megkérünk minden aktív fórumlátogatót, aki szeretné, hogy tovább működjön az ftp, az segítse ki zsozsot anyagilag vagy valamilyen jobb hardverelemmel (alaplap, processzor,  raidkártya)

Igen... én mikor megkapom az ADSL-et, akkor beszállok, de addig úgyse töltögetek. Viszont nem lehetne megoldani, hogy az ftp túlterheltsége miatt (vagy nem tudom pontosan, nem értek ehhez) ne tűnjön el a fórum? A fórum fontosabb, mint az ftp! (Legalábbis nekem, és akkor is az lesz, ha már lesz gyors netelérésem).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Isi101

Ezt nézzétek meg!

Kommentálni nem akarom, azt hiszem a képek magukért beszélnek...
Spanyol gyerekek rajzai a háborúról
mindez a Wonderful world.c zenére....

.Attila

A tömeges post_eltűnéseknek a szerverprobléma az oka, vagy valamelyik moderátorunk végzi a dolgát?

Cobra

A tegnapi postok nagy része a szervergond miatt tűntek el.

Más: Soridan ne fogyókúrázz ennyit, mert elég rossz bőrben vagy   :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soridan

Quote from: CobraA tegnapi postok nagy része a szervergond miatt tűntek el.

Más: Soridan ne fogyókúrázz ennyit, mert elég rossz bőrben vagy   :D

Ancienthez ez dukál :D Nomen est omen :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Sori, neked má torporban kéne lenned :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: FeldinSori, neked má torporban kéne lenned :)

Megjártam :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanMegjártam :p
Hm.
Én csak egy pici nyuszi vagyok a sarokban. Nem kell ám észrevenni! Az a rózsa a rucimon meg csak szimpla dísz ám!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: FeldinHm.
Én csak egy pici nyuszi vagyok a sarokban. Nem kell ám észrevenni! Az a rózsa a rucimon meg csak szimpla dísz ám!!!
Atya ég ...
Miről maradtam én le azóta, hogy nincs időm folyton itt lógni o_O ??
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Meske

Sziasztok!
Most hogy itt a nyár, van idő, s ma a családdal neki fogunk ülni, s összeírunk egy hatalmas családfát. Minden rokoni ágat beleértve, s addig vezetjük vissza, amíg csak tudjuk. (kb. Mária Terézia koráig tudjuk visszavezetni  :hopp: ) S e miatt nézegettem 1-2 régi családi képet, ahol egy fotón rajta van, az egész család. Régen nagy divat volt ilyeneket csinálni. És szerintem nem is hülyeség, sőt ellenkezőleg!! Manapság az emberek miért nem csinálnak ilyeneket? (Lehet, hogy azért mert nem férne el a család egy képre, mert túl nagy?! :rolleyes: ) Akkor is legalább a közelebbi rokonság biztos ráférne.
Nektek mi a véleményetek effelől?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Isi101

Talán mert napjainkra megváltozott az emberek látásmódja :(
Régen, a középpontban a család állt, az emberek foglalkozak egymással.
Manapság a család egyre jobban háttérbe szorul, nem ritkán az egyén érdekei után következik.Napjainkban egyre gyakrabban találkozunk csak együttélő párokkal, a család, mint közösségi forma egyre ritkább.
Csak induljunk ki saját magunkból : pld. én azt sem tudnám megmondani, mikor készült rólunk közös fénykép(talán a ballagásomon, az meg nem tegnap volt)Talán ez az egyik oka. Vagy lehet, hogy kevesebb a lehetőség az olyan közös alkalmakra, amikor az egész család együtt van.

Isi101

Végre megtaláltam az avatáromat  :o
Pár nap és fel is rakom :)

Saori

Gratból:
Damnatusnak:

Mázlim volt, mert ugyan ma utolsónak mentem be és szinte az összes jó tételt kihúzták előttem.. de bent mardt pár kedvenc, és sikerült minden tantárgyból beletalálni és tökjó volt :)

Töri: Magyarország gazdasági, külpolitikai fejlődése az Anjou-korban / Diktatúra
Irodalom : Antikvítás (ezen belül görög dráma, Antigóné)
Nyelvtan: a szöveg nyelvi és tartalmi kapcsolóelemei
Földrajz: Magmás kőzet és ércképződés / USA mezőgazdasága/ napi középhőmérséklet kiszámítása
Angol meg megvolt nyelvvizsgából :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: Isi101Talán mert napjainkra megváltozott az emberek látásmódja :(
Régen, a középpontban a család állt, az emberek foglalkozak egymással.
Manapság a család egyre jobban háttérbe szorul, nem ritkán az egyén érdekei után következik.Napjainkban egyre gyakrabban találkozunk csak együttélő párokkal, a család, mint közösségi forma egyre ritkább.
Csak induljunk ki saját magunkból : pld. én azt sem tudnám megmondani, mikor készült rólunk közös fénykép(talán a ballagásomon, az meg nem tegnap volt)Talán ez az egyik oka. Vagy lehet, hogy kevesebb a lehetőség az olyan közös alkalmakra, amikor az egész család együtt van.

Nekem szerencsém van, olyannyira összetartó nagycsaládunk van, hogy még kanadából is rendzseresen tartják velünk hazaiakkal a kapcsolatot :)
Régi családi képről jutott eszembe: valami századeleji fényképen egy rakás maffiózó és maffiózófeleség néz mordul... brrrr. micsoda család '_'  :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Quote from: KaliburAtya ég ...
Miről maradtam én le azóta, hogy nincs időm folyton itt lógni o_O ??

Akkor már meg sem említem az alsóneműm :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Meske

Quote from: SoridanNekem szerencsém van, olyannyira összetartó nagycsaládunk van, hogy még kanadából is rendzseresen tartják velünk hazaiakkal a kapcsolatot :)
Nekem is vannak amerikai rokonaim, a nagynéném kiment New Yersey-be, s vele tartjuk a kapcsolatot. De ma beszéltem papámmal, s kiderült, hogy az ükapám is annak idején kiment amcsiba, s e miatt meg sem házasodtak az ükanyámmal. Mivel ő már nem tudott az ükapám után menni a háború miatt, így itthon maradt. Ha kiment volna, nem is tudom most hol lennék...
Quote from: Isi101én azt sem tudnám megmondani, mikor készült rólunk közös fénykép(talán a ballagásomon, az meg nem tegnap volt)Talán ez az egyik oka. Vagy lehet, hogy kevesebb a lehetőség az olyan közös alkalmakra, amikor az egész család együtt van.
Én biztosan tudom, hogy az én közeli családomnak nincsen családi fényképe, de majd nyáron pótoltatom velük. :) Nálunk pedig elég sűrün van, hogy összejön a család, még Peströl is leutaznak, sőt néha Amcsiból is hazajön nagynéném és a lánya (bár ez tényleg elég ritka). Amúgy nem nehéz összeülnie a nagy családnak, mert a nagytöbbség itt van egyrakásra.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: SoridanAkkor már meg sem említem az alsóneműm :D
Affene  :beken:
Akkor erre mondják, ha hallgattál volna...
Naa, mesélj :D !!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Damnatus

Hali!

Bocsesz hogy ezt ide írom, nem tudom beküldte-e már valaki, de ha esetleg vkit érdekelne legyen róla infó. És ha vkinek van kedve, s van hozzá topic másolja be oda:

 Japán Rajzfilmek Klubja országos pályázatot hirdet mniden anime rajongónak!

Küld el legjobban sikerült munkádat, lehet?leg úgy, hogy postai úton gy?r?désmentesen érkezzen hozzánk. A pályázatokat Július 23-ig küldjétek el. Aki kéri rajzát visszapostázzuk.
Néhány tudnivaló:
Az alkotások szabad technikával készülhetnek (festék, grafit, szén, tus, ceruza stb..)
A rajzokat minimum A/3-as méretben csináljátok.
A témája a "Gonosz és a Jó" kapcsolatáról szoljon.
A pályázatok Ne képregényes formájúak legyenek!
Minden egyes munka hátuljára irjátok fel ezeket: név (becenévvel, nyomtatott nagy bet?vel) telefonszám (mobil), e-mail (webcím is ha van), cím, életkor, A kép címe, és ha szeretnéd visszakapni a képet akkor azt is írd rá!

Nevezési díj: 400ft/f? (nem rajzonként!)
Az els? 5 helyezés jutalomban részesül
A Rajzok eredetiek, ne képr?l készítettek legyenek!
Korlátlan számú rajzal lehet nevezni de:
Ha lehet müszaki kartonra, aquarell v "engrély" papírra rajzoljátok munkátokat. A félfamentes rajzlapra és a füzetlapra rajzolást kerüljétek.
Ha tudjátok akkor pasztpartozzátok, vagy írjátok oda milyen szín? pasztpartot szeretnétek.
A rajzon semmijen írás ne szerepeljen (pl: by XY, for YX)
Továbbá minden pályázó küldjön magáról egy rajzot (képet) saját magáról (ami a valóságbeli énjét tükrözi) A/4, A/5 méretben. Lehet mellékelni leírást is.

A kiállítás a Debreceni Mezon Galériában lesz megtekinthet? Augusztus 2 - 27-ig
címe: 4031 Debrecen, Batthyány u. 2/b.
Nyitva tartás: H-P 10h-18h, Sz 10h-13h
A galéria megtekintése ingyenes.
A kiállitás sok munka esetén 2 részletre lesz bontva, 2 hetente lesznek cserélve a rajzok.

A kiállítással kapcsolatban érdekl?dni lehet:
Vári Erika (Seiya) 06306215293
Erdei Panna (Akky) 06304567774

A rajzokat az alábbi címre küldjétek: Erdei Panna 6034 Debrecen. Csuka u. 20.

Meske

#5247
Quote from: DamnatusHali!

Bocsesz hogy ezt ide írom, nem tudom beküldte-e már valaki, de ha esetleg vkit érdekelne legyen róla infó. És ha vkinek van kedve, s van hozzá topic másolja be oda:

 Japán Rajzfilmek Klubja országos pályázatot hirdet mniden anime rajongónak!
A Fanartosokat biztosan érdekli, úgyhogy engedelmeddel átpostolom oda.
(EDIT:szégyen, hogy ezt nem én vettem észre, pedig Debreceni vagyok :()

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Ok, én is oda gondoltam :).

Soridan

Quote from: KaliburAffene  :beken:
Akkor erre mondják, ha hallgattál volna...
Naa, mesélj :D !!

Hááááát :o

/me gonosz vigyorral közelebb hajol:

Na jó, megsúgom, de nem továbbadni. Egy csini kis rózsaszín tanga egy fekete, vérszomjas rozsomákkal az elején :p  :rotflol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.