Verekedõs játékok

Started by Itachi, 2003-11-15, 01:20:29

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: FeldinÉn igyekszem. A mega táp szuper cuccok hogy jönnek be?
Meg mi a különbség a speed meg a power között?
először is elég hosszadalmas volna ezt itt leírni, ezért javaslom a //www.gamefaqs.com ot. Ja annyit azért még elmondok, hogy a power meg speed annyiban különbözik egymástól ,hogy power ként van super ed és lassab vagy, speed ben viszont nincs szupered de van super combo d , gyorsabb vagy és sok mozgást össze tucc linkelni amiket power ben nem = custom combo. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Quote from: Lorenorelőször is elég hosszadalmas volna ezt itt leírni, ezért javaslom a //www.gamefaqs.com ot. Ja annyit azért még elmondok, hogy a power meg speed annyiban különbözik egymástól ,hogy power ként van super ed és lassab vagy, speed ben viszont nincs szupered de van super combo d , gyorsabb vagy és sok mozgást össze tucc linkelni amiket power ben nem = custom combo. :zen:
speed rulez
Lorenor! Készülj! Vizsgák után megmérkőzünk! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vikunya

Quote from: Lorenorelőször is elég hosszadalmas volna ezt itt leírni, ezért javaslom a //www.gamefaqs.com ot. Ja annyit azért még elmondok, hogy a power meg speed annyiban különbözik egymástól ,hogy power ként van super ed és lassab vagy, speed ben viszont nincs szupered de van super combo d , gyorsabb vagy és sok mozgást össze tucc linkelni amiket power ben nem = custom combo. :zen:

Speedben is van supered, powerben viszont van super supered! (Asszem a hivatalos megnevezés desperation ill. super desperation.)

Power mode: normál mozgások is sebeznek, ha blokkolsz, van egy special mindenkinek, amit megszakíthat a desperationnal (super cancel), super desperation

Speed mode: lánc kombók (normál mozgások egymás után, pl. b+A,A,A,B,f+B) super kombó

Meg ott az Ex mode (2. részben, arcade verzióban csak kóddal) ami a kettő együtt viszont sokat sebződsz.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Itachi

Quote from: Feldinspeed rulez
Lorenor! Készülj! Vizsgák után megmérkőzünk! :)
Orokamono...Ebben biztos elversz mivel én a 2 D s ekben láma vagyok.Jáccok velük, de ahhoz túl primkók, hogy  jó legyek bennük. A 3 D sekben vagyok igazán jó. Pl. Tekken sorozat, Soul Calibur, DOA, Bushido Blade stb...Meg úgy nagyrészt a 3 D sek. :rotflol:  megmondom előre, hogy egy noob Setsuna laposra ver. Tudom miről beszélek , mert csak én tudom, hogy Kaillerán hányszor veszítek. :rolleyes:  :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Quote from: LorenorOrokamono...Ebben biztos elversz mivel én a 2 D s ekben láma vagyok.Jáccok velük, de ahhoz túl primkók, hogy  jó legyek bennük. A 3 D sekben vagyok igazán jó. Pl. Tekken sorozat, Soul Calibur, DOA, Bushido Blade stb...Meg úgy nagyrészt a 3 D sek. :rotflol:  megmondom előre, hogy egy noob Setsuna laposra ver. Tudom miről beszélek , mert csak én tudom, hogy Kaillerán hányszor veszítek. :rolleyes:  :beken:  :zen:
Kaillera?
Hm. azok a 3d-sek érdekelnének. A Tekkent meg a SC-t ismerem(botos rulez!!!)
Hm. Majd leteszteljük :)
Egyébként amilyen :lame: vagyok le versz 2d-ben is.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: FeldinKaillera?
Hm. azok a 3d-sek érdekelnének. A Tekkent meg a SC-t ismerem(botos rulez!!!)
Hm. Majd leteszteljük :)
Egyébként amilyen :lame: vagyok le versz 2d-ben is.
Kilik re gondolsz? Én is szeretem. Bár Bűntudattal vagyok vele mert tudom, hogy elég " kezdőbarát" . A Kaillera az egy olyan online kliens amivel tucc mások ellen neten jáccani. Kawaks az támogatja, cyberpad is ,gens is Neorage is meg MAME. Ha visszanézel adtam én ebben a thread ben egy linket anno Sedó nak ott letudod tölteni a kawaks ot + Kaillera klienst. Utána már csak játék kell.Ha megvan szólj mert akkor küldök egy romlinket is. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorUtána már csak játék kell.Ha megvan szólj mert akkor küldök egy romlinket is. :zen:

Na ez az ami engem is érdekelne, mivel az én tekken 3-mam nem mükszik. :(

Itachi

Quote from: ShadowolfNa ez az ami engem is érdekelne, mivel az én tekken 3-mam nem mükszik. :(
Én kawaks ról meg mamer ról beszéltem. ISO linket sajna nem tudok. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Itt a link.  http://retroroms.official-website.net  Regisztráltatni kell magad és mehet a letöltés (bulk downloads) . :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorItt a link.  http://retroroms.official-website.net  Regisztráltatni kell magad és mehet a letöltés (bulk downloads) . :zen:

Köszi. :D Majd akkor vizsgaidöszak után nyomhatunk pár menetet. :D

.Attila

Quote from: ShadowolfKöszi. :D Majd akkor vizsgaidöszak után nyomhatunk pár menetet. :D
Na gyertek csak, King töréssorozattal szétnyomok mindenkit :morci:  :uzi: hahaha... :lazza:

Itachi

Quote from: TriviNa gyertek csak, King töréssorozattal szétnyomok mindenkit :morci:  :uzi: hahaha... :lazza:
Ahou ja...A kawkaks és amik felsoroltam kivéve a cyberpad nem tud ISO t jáccani... :rolleyes:  Gondolom arra gondoltál, hogy személyesen jáccunk egymás ellen és nem online.Persze lehet online is de ahhoz ISO linket nem tudok.Csak olyan cyberpad et aminek van kaillera kliens e. Az Iso t én is DC++ ról szedtem.Bár amire rájöttem, az ,hogy nekem meg volt a játék így fölös voilt az iso.... :lame:  :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Hi all...
De rég jártam itt...

Na a lényeg:
Nem emlékszik-e valamelyikőtök egy érdekes kis játék sorozsatra...
Állt egy sima verekedős játékból(ami leginkább a Little Fighter 2re hasonlított) egy foci, egy kosár és egy hoki verzióból...
A sport gamek is örökölték a verekedős játék agresszióját...
A sportverziók érdekessége a sok spec lövés, és a kosárlabdában a 3 egymás fölé függesztett palánk...
Nekem egy kis másolat konzolon volt meg japánul(ami nem rontja a játszhatóságot), ezért se a címet, se az eredeti rendszert nem tudom...
Valahol nes és snes között lehet kb...
Örülnék ha tudna vki segíteni...
Előre is thx...
Mess with the best,
Die like the rest...

.Attila

Hát ezt a játékot sem szabad megvenni.
Láttam egy videot, ahol a főellenséget kemény 24 másodperc alatt nyomták le. Az egész story módot 16 perc alatt játszották végig, emelett összesen 5 percnyi video van a lemezen... azaz az egész játék húzos 21 perc alatt végigjátszható/nézhető.

Relunx

Hali.
Lorenor-al ellentétben én a 2D-sekben vagyok nagyonjó! A 3D-sekkel is jól tudok, de azokban nem vagyok profi.

Kedvencem:
Capcom VS. SNK 1,2, Chaos
Karakterek:
Elég sok van, de Ryu az akivel a "legyőzhetetlen " vagyok...bár nemtom hogy mennyi esélyem lenne mondjuk a a játék készítői ellen.. :rolleyes:

Relunx

Damnatus

Hali!

Láttátok a Jacjie Chanos filmet?
Abban parodizálta a street fightert  :rotflol:

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Láttátok a Jacjie Chanos filmet?
Abban parodizálta a street fightert  :rotflol:
Már régen is :) A film: City Hunter. Fel van véve kazettára csak az a pár perc. Nagyon :lol:

Itachi

Quote from: RelunxHali.
Lorenor-al ellentétben én a 2D-sekben vagyok nagyonjó! A 3D-sekkel is jól tudok, de azokban nem vagyok profi.

Kedvencem:
Capcom VS. SNK 1,2, Chaos
Karakterek:
Elég sok van, de Ryu az akivel a "legyõzhetetlen " vagyok...bár nemtom hogy mennyi esélyem lenne mondjuk a a játék készítõi ellen.. :rolleyes:

Relunx
Gondolom a Chaos alatt SNK vs Capcom ot értesz... :rolleyes:  Nem vagyok rossz a 2 D sekben sem, csak azt hittem. Az volt a bajom, hogy csaka gép ellen harcoltam, így mikor emberek ellen kellett jáccanom Kaillerán szívtam, mivel picit más volt. Most már állíthatom, hogy csak a legjobb játékosok jelentenek komoly veszélyt számomra SFA3 ban, no meg a V ism Akuma k. :grrr:  Ja és persze akivel a legjobb vagyok az Akuma. Kent is szeretem. Ja meg Charlie t. Emellet rákattantam most a SF3 Thrird Strike ra. Nagyon baró játék. Végre van sok új és különleges karakter. Ja és persze a GGX is nagyon baró bár abban még alma vagyok... :hehe: Ami enegem egyébként a legjobban idegesít, hogy nincsnek itt MO n Tournamentek. Bezzeg Californiában most tombol a az EVO2004. Olyan ászok vannak ott mint Maddog Jin vagy az isteni és rettegett Daigo Umehara. Itt mér nincs ien??? :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ItachiItt mér nincs ien??? :beken:
Mert ez itt Magyarország, ahol ilyen fun_stuff-ok nincsenek, mert begyepesedett magyar nép ezt rossznak titulálja stb.stb. Magyarul hülyék :grrr:

edit: és mert nincs aki szervezzen... tehát ha akarunk, nekünk kell szerveznünk.

Itachi

Quote from: TriviMert ez itt Magyarország, ahol ilyen fun_stuff-ok nincsenek, mert begyepesedett magyar nép ezt rossznak titulálja stb.stb. Magyarul hülyék :grrr:

edit: és mert nincs aki szervezzen... tehát ha akarunk, nekünk kell szerveznünk.
Az ok. De a baj, az ,hogy nincs kikbõl. MO n az Arcade kultúra = nulla .Így csak az otthoni konzolosokra számithatunk, akik meg egymásról xart se tudnak....Ráadásul nincs hely a rendezvényre mivel pl. az EVO egy Californiai egyetem helyszínén van. Ja és persze van rengeteg szponzor is akik az Arcade játékokkal szakszerûen foglalkoznak.(pl. üzletláncok tulajdonosai , különbözõ kiadok még japánból is mint a tecmo, stb...) Itt nem is lesz szerintem soha. :beken:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

Quote from: CobraItachi kezdj el erre gyûjteni: http://www.tomshardware.com/game/20040717/index.html   ;)
Hmm...Nem rossz..A baj az, hogy arcade stick ekkel nem nagyon volt még dolgom mivel amit jáccom azt vagy PS, PS2 , vagy PC n jáccom joypad el. Kb. eccer jácottam arcade sticckel.Asszem úgy 4 éve volt akkor is Tekken Tag Tournament el. Meg kell szokni ,az biztos. Tervezem persze már régóta, hogy veszek egyet. Csak még valamiért nem jutottam el oda. :p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vikunya

Biztos jó ez az arcade stick, de ha belegondolok, hogy nemrég vettem gamepadet, oszt mostanra már mindent tudok vele játszani kivéve a fightereket, mert annyira hozzászoktam a billentyqzethez. Egyszóval nem nekem való.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

TurboK

Valamilyen misztikus külsõ világi oknál fogva hihetetlen késztetést érzek mostanában a Mortal széria iránt... Természetesen nem a háromdés förtelemre gondolok, hanem a klasszikus, néha teljesen irányíthatatlan 2D verziókra, ahol a gép csalt mint az állat de attól függetlenül állandóan csak az érdekelt hogy most menjen még egy menet, hátha még egy kombót, speckót felfedezek, vagy be tudok hozni egy brutális kivégzés.
A kedvencem jelenleg az Ultimate Mortal Kombat 3 arcade verziója, ami néha tényleg élvezhetetlen, de akkor is hangulatos, még ha a vérfolyás abszurd mértékû és kivégzéseknél 3 fej 5 borda és 16 végtag száll le az ellenfélrõl...

Van egy szó erre az érzésre ami most engem hatalmába keritett - NOSZTALGIA.

Persze ehez hozzá kell tennem hogy a Mortal Kombat 3madik része hihetetlen népszerû volt fiatal koromban, egyes szereplõk mozdultait "live action" módon mutattuk be néha a suliban.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Karma XXL

Hasonló okból szoktam Yie Ar-Kung Fu-t játszani mostanában MAME-val :) De igazából Mortal Kombat árkád verzióra vadászok... Azt hallottam, a PCs átiratok nullák azokhoz képest.

TurboK

Az átiratok közül a PC verzió közeliti meg a legjobban az árkádot a készitõk szerint. Szerintem max tisztább a zene és picivel jobb a felbontás (400x288).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Shadowolf

Nemtom ismeritek e: Ode to the 2 hit combo

Aki nem, az keressen rá a :G-on mert valami fenomenális...

Feldin

#297
Quote from: SysOP XXLHasonló okból szoktam Yie Ar-Kung Fu-t játszani mostanában MAME-val :) De igazából Mortal Kombat árkád verzióra vadászok... Azt hallottam, a PCs átiratok nullák azokhoz képest.
Az a kung fu-s mi?
Érdekelne!!!

Shadow! Megvan?
Kéne!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinShadow! Megvan?
Kéne!!!

Persze hogy megvan. S ha nem lenne 300+ mega akkor még talán fel is tölteném valahová. :rolleyes: Max valamelyik meetre majd elhozom.

Feldin

Quote from: ShadowolfPersze hogy megvan. S ha nem lenne 300+ mega akkor még talán fel is tölteném valahová. :rolleyes: Max valamelyik meetre majd elhozom.
És én nem tudnám leszedni net hnélkül.
Úgyhogy a meet az jó!
Viszem majd vissza az újraírható dvd-d. Szombat?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s