Verekedõs játékok

Started by Itachi, 2003-11-15, 01:20:29

Previous topic - Next topic

Karma XXL

Mirõl beszéltek?

Shadowolf

Quote from: SysOP XXLMirõl beszéltek?

Errõl...

Karma XXL

Áhh már látom mi ez... Valami film  :rolleyes:
Az elsõ oldal, ahogy letöltési lehetõséget találtam 6KiB/snél nem adott többet :(

Bocs a hülye kérdésért fentebb, azt hittem Feldin a Yie Ar Kung-fu-t keresi rajtad... ami mellesleg egy 64KBos, 1985ös verekedõs játék :) De nagyon  :lol: és izmosnehéz  :uzi:

Shadowolf

Quote from: SysOP XXLÁhh már látom mi ez... Valami film  :rolleyes:
Az elsõ oldal, ahogy letöltési lehetõséget találtam 6KiB/snél nem adott többet :(

Hehe csak találtam hozzá egy linket. :D

Feldin

Quote from: SysOP XXLÁhh már látom mi ez... Valami film  :rolleyes:
Az elsõ oldal, ahogy letöltési lehetõséget találtam 6KiB/snél nem adott többet :(

Bocs a hülye kérdésért fentebb, azt hittem Feldin a Yie Ar Kung-fu-t keresi rajtad... ami mellesleg egy 64KBos, 1985ös verekedõs játék :) De nagyon  :lol: és izmosnehéz  :uzi:
Nem. Azt rajtad keresem! Megvan?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShadowolfHehe csak találtam hozzá egy linket. :D
Nekem még mindig nincs netem...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: SysOP XXLÁhh már látom mi ez... Valami film  :rolleyes:
Az elsõ oldal, ahogy letöltési lehetõséget találtam 6KiB/snél nem adott többet :(

Bocs a hülye kérdésért fentebb, azt hittem Feldin a Yie Ar Kung-fu-t keresi rajtad... ami mellesleg egy 64KBos, 1985ös verekedõs játék :) De nagyon  :lol: és izmosnehéz  :uzi:

Egy az egyben ezt hittem én is. Persze hogy hülyén pislogok :D

Shadowolf

Quote from: FeldinNekem még mindig nincs netem...

Neked még mindig el fogom vinni meetre. :hehe:

Offolást innentõl kéretik mindenkinek abbahagyni.

Feldin

Quote from: ShadowolfNeked még mindig el fogom vinni meetre. :hehe:

Offolást innentõl kéretik mindenkinek abbahagyni.
Ok. Szombat? Hányra jössz?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Khmm.. új vagyok még a szakmában, de azért már megvan a jelenlegi kedvencem : Bloody Roar 2 (PSX)
Ami leginkább megfogott benne, hogy MOrtalon nevelkedett ujjaim képtelenek voltak Virtua Fighteres öcsémet leverni, míg rá nem jöttem, hogy itt 'okosan' kell játszani^^, nem pedig mindent nyomni, amit érsz :D (sarkítás, vigyázat) Szóval :cool:

Itachi

Quote from: RouninKhmm.. új vagyok még a szakmában, de azért már megvan a jelenlegi kedvencem : Bloody Roar 2 (PSX)
Ami leginkább megfogott benne, hogy MOrtalon nevelkedett ujjaim képtelenek voltak Virtua Fighteres öcsémet leverni, míg rá nem jöttem, hogy itt 'okosan' kell játszani^^, nem pedig mindent nyomni, amit érsz :D (sarkítás, vigyázat) Szóval :cool:
Hmmm...Mond ezt egy olyannak aki Fighting Game fanatikus, és az tuti meglincsel....A BR2 annyira deep mint kb. a DOA1,2 vagy 3.... :rolleyes:  Mashers paradise.És valszeg ha öcséd csak a gombokat nyomogatja és elver, akkor õ láma ,de te sem vagy jobb.Ezen az segít, ha sokat foglalkozol egy game el és akkor már nem fog holmi masher agyon verni.Fogadok a tesód vagy Jacky vel, Lau al vagy Lion al van(ha meg VF4 akkor Lei Fei el..-mashers best friend.) tuti,hogy egy Akira val xart sem tudna.Prsze lehet, hogy tévedek.Anno mikor elõször megvettem a Tekken 3 at Ps re(régi szép idõk) ,,gondot jelentett az ,hogy védjem a nyomi Gun Jack mid majd low Scissor ját.Most már csak nevetek.Eddynek is kikészített a Thong Bikini Bushwacker nevû mozgása, most meg csak mosolygok rajta.Ezen csak az segített, hogy megismertem a karimat, és az ellenfelemét is.Szal üben, üben,üben .Meglátod menni fog.Ja és bár én is szeretem a BR t azért inkább Tekken ez vagy Virtua zz ha már 3d.Ennyi lenne.Remélem nem volt túl sértõ. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

Quote from: ItachiHmmm...Mond ezt egy olyannak aki Fighting Game fanatikus, és az tuti meglincsel....A BR2 annyira deep mint kb. a DOA1,2 vagy 3.... :rolleyes:  Mashers paradise.És valszeg ha öcséd csak a gombokat nyomogatja és elver, akkor õ láma ,de te sem vagy jobb.Ezen az segít, ha sokat foglalkozol egy game el és akkor már nem fog holmi masher agyon verni.Fogadok a tesód vagy Jacky vel, Lau al vagy Lion al van(ha meg VF4 akkor Lei Fei el..-mashers best friend.) tuti,hogy egy Akira val xart sem tudna.Prsze lehet, hogy tévedek.Anno mikor elõször megvettem a Tekken 3 at Ps re(régi szép idõk) ,,gondot jelentett az ,hogy védjem a nyomi Gun Jack mid majd low Scissor ját.Most már csak nevetek.Eddynek is kikészített a Thong Bikini Bushwacker nevû mozgása, most meg csak mosolygok rajta.Ezen csak az segített, hogy megismertem a karimat, és az ellenfelemét is.Szal üben, üben,üben .Meglátod menni fog.Ja és bár én is szeretem a BR t azért inkább Tekken ez vagy Virtua zz ha már 3d.Ennyi lenne.Remélem nem volt túl sértõ. :zen:

Khe... *levegõ után kapkod* Ennyi szakkifejezést :D Ugyan, menj már, rég túl vagyok a sértõdõsdi stíluson. ;)
Szóval hadd tegyem hozzá, hogy én 3d fightingba még csak a BR2-vel és Battle Arena Toshindenel játszottam :D
Öcsém nem masher volt, én voltam masher. Hangsúly a volt-on. Éppen ezért tudott elverni (hangsúly megint a múlt idõn). De aztán kipécéztem magamnak 1 karakter (Bakuryu) és most már no gond :)
Különben alapban a Tekkent és Virtuát pécéztem ki magamnak, de egyelõre nem tudtam leszedni õket :rolleyes: Hát maradt egy régi ismerõs, amirõl legalább tudtam, hogy milyen (meg a BAT, de az xar).
Szóval mester, szavaid értõ fülekre találtak -.- :zen:

Majd visszatérünk erre, ha elég érett leszek a trónfosztásra :D

Itachi

Quote from: RouninKhe... *levegõ után kapkod* Ennyi szakkifejezést :D Ugyan, menj már, rég túl vagyok a sértõdõsdi stíluson. ;)
Szóval hadd tegyem hozzá, hogy én 3d fightingba még csak a BR2-vel és Battle Arena Toshindenel játszottam :D
Öcsém nem masher volt, én voltam masher. Hangsúly a volt-on. Éppen ezért tudott elverni (hangsúly megint a múlt idõn). De aztán kipécéztem magamnak 1 karakter (Bakuryu) és most már no gond :)
Különben alapban a Tekkent és Virtuát pécéztem ki magamnak, de egyelõre nem tudtam leszedni õket :rolleyes: Hát maradt egy régi ismerõs, amirõl legalább tudtam, hogy milyen (meg a BAT, de az xar).
Szóval mester, szavaid értõ fülekre találtak -.- :zen:

Majd visszatérünk erre, ha elég érett leszek a trónfosztásra :D
Köszi. :)  Mivel látom, hogy nem nextgen platformokkal nyomulsz,(gondolom ps emu) ezért ha van mondjuk chankast od( Dreamcast emu) mindenképp szedd le rá a Soul Calibur t.Ha nem tudod honnan akkor nézz körül az emulátor vagy ebben a thread ben. Nem fogod megbánni.Ami a mestert illeti attól én azért messze vagyok.Annyi csak, hogy sok a tapasztalatom.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

TurboK

Quote from: RouninKhmm.. új vagyok még a szakmában, de azért már megvan a jelenlegi kedvencem : Bloody Roar 2 (PSX)
Ami leginkább megfogott benne, hogy MOrtalon nevelkedett ujjaim képtelenek voltak Virtua Fighteres öcsémet leverni, míg rá nem jöttem, hogy itt 'okosan' kell játszani^^, nem pedig mindent nyomni, amit érsz :D (sarkítás, vigyázat) Szóval :cool:
védekezz majd amikor leáll egy adott sorozattal gyorsan nyomj egy ütés-ütés-ütés-rugás vagy hasonló kombót. Ha grapplerrel vagy (Jacky, Wolf), akkor egy erõsebb dobást, általában az irányokat el lehet kezdeni nyomkodni védekezés KÖZBEN.
Shunnal, Lionnal, és Akirával üss-fuss taktikát használj, legyél nagyon gyors vagy nagyon össze-vissza hogy ne tudja mikor ütsz és merre.
Akirával és Aoival counterezni is lehet keményen.
Több szereplõ asszem nincs is.
Ha lepofoztad az ellenfelet a földre, akkor fel -> ütés és megtaposod.
kb. ennyi taktikával végignyomtam azt a három VF játékot amihez eddig szerencsém volt még Saturnon. (note: a Fighters Megamixben a Virtua Copos csaj Aoi mozdulatait használja egy-az-egyben a VF3ból).

A MK3ban pedig abszolute nullára mész masher taktikával.

ja, és Battle Arena Toshinden rox. de csak a PC verzió és az elsõ rész, a többi vagy irányithatatlan vagy bûnronda volt vagy kb. 15 fps-el ment.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

A Soul Calibur DC verzióról meg annyit hogy a mai napig a legjobb 3d bunyós játék, kivéve talán a VF4 Evot és a SC2õt.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

#315
Quote from: TurboKvédekezz majd amikor leáll egy adott sorozattal gyorsan nyomj egy ütés-ütés-ütés-rugás vagy hasonló kombót. Ha grapplerrel vagy (Jacky, Wolf), akkor egy erõsebb dobást, általában az irányokat el lehet kezdeni nyomkodni védekezés KÖZBEN.
Shunnal, Lionnal, és Akirával üss-fuss taktikát használj, legyél nagyon gyors vagy nagyon össze-vissza hogy ne tudja mikor ütsz és merre.
Akirával és Aoival counterezni is lehet keményen.
Több szereplõ asszem nincs is.
Ha lepofoztad az ellenfelet a földre, akkor fel -> ütés és megtaposod.
kb. ennyi taktikával végignyomtam azt a három VF játékot amihez eddig szerencsém volt még Saturnon. (note: a Fighters Megamixben a Virtua Copos csaj Aoi mozdulatait használja egy-az-egyben a VF3ból).

A MK3ban pedig abszolute nullára mész masher taktikával.

ja, és Battle Arena Toshinden rox. de csak a PC verzió és az elsõ rész, a többi vagy irányithatatlan vagy bûnronda volt vagy kb. 15 fps-el ment.

Mint mondtam, nem Virtuáztam még és egy darabig nem is fogok, de azért köszi a tanácsokat :D

Itachi: tervbe is volt véve Soul Calibur, annyira isteníti mindenki. És az én szemszögembõl bõven kijár a mester megszólítás :D (de nem erõltetem)

EDIT : MK3-ban pedig gépi ellenfelek ellen másként nem boldogultam :rolleyes:
Emberekkel szemben meg sosem volt gondom, igaz, ott azértfinomítottam a technikámon. SOsem volt legyõzõm a suliban (ez persze nem jelent semmit, lehet, hogy csak überbénák voltak)

Shadowolf

Quote from: Rounintervbe is volt véve Soul Calibur, annyira isteníti mindenki.

Ha torrentként megfelel, innen leszedheted. ;)

Rounin

Quote from: ShadowolfHa torrentként megfelel, innen leszedheted. ;)

:merci: (bár torrent gebac lassú o_O )

TurboK

Quote from: RouninEDIT : MK3-ban pedig gépi ellenfelek ellen másként nem boldogultam :rolleyes:
gép ellen Robo smoke, hátraszaltó + rugás, erre a gép rádlõ valamit. teleportálj, telibe fogod találni. tegyél egy ugrórugás + blokk kombót és belerúgsz + eldobod egyszerre (öszvissz 40% körüli damage).
ha parádézol akkor a teleport után mehet egy csáklyázás + kombó is. ugyanannyit sebez.
Motaro és Shao Kahn ellen sheeva jött be nekem, a teleport fullot sebez ugyanis. meg van egy hosssssszzú kombója is ami nagyon hatásos. használd még gyakran a futást (motaro ellen szaltózz de shao kahn ellen nem szabad) hogy gyorsan ott teremj a képükben egy kombóval.
kahn ellen lehet még Sub Zeroval fagyasztani és felütni. ha jól idõzited nem lesz ideje talpraállni, nemhogy támadni.

Egyszer verekedjünk a Kaillerán, mert még én se harcoltam olyan ellen aki nem volt totál nulla.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Feldin

#319
Quote from: ItachiKöszi. :)  Mivel látom, hogy nem nextgen platformokkal nyomulsz,(gondolom ps emu) ezért ha van mondjuk chankast od( Dreamcast emu) mindenképp szedd le rá a Soul Calibur t.Ha nem tudod honnan akkor nézz körül az emulátor vagy ebben a thread ben. Nem fogod megbánni.Ami a mestert illeti attól én azért messze vagyok.Annyi csak, hogy sok a tapasztalatom.
Nekem van SC, de nincs mûködõ emum! Valaki?

Edit: ps1-es verekedõs játék mi jó van még?
(Amik megvannak: Tekken 3 DoA Az az állatos 2)
Ja, a kérdés úgy értendõ, hogy mit tudtok nekem leírni, kölcsönözni stb. :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

#320
Quote from: TurboKvédekezz majd amikor leáll egy adott sorozattal gyorsan nyomj egy ütés-ütés-ütés-rugás vagy hasonló kombót. Ha grapplerrel vagy (Jacky, Wolf), akkor egy erõsebb dobást, általában az irányokat el lehet kezdeni nyomkodni védekezés KÖZBEN.
Shunnal, Lionnal, és Akirával üss-fuss taktikát használj, legyél nagyon gyors vagy nagyon össze-vissza hogy ne tudja mikor ütsz és merre.
Akirával és Aoival counterezni is lehet keményen.
Több szereplõ asszem nincs is.
Ha lepofoztad az ellenfelet a földre, akkor fel -> ütés és megtaposod.
kb. ennyi taktikával végignyomtam azt a három VF játékot amihez eddig szerencsém volt még Saturnon. (note: a Fighters Megamixben a Virtua Copos csaj Aoi mozdulatait használja egy-az-egyben a VF3ból).

A MK3ban pedig abszolute nullára mész masher taktikával.

ja, és Battle Arena Toshinden rox. de csak a PC verzió és az elsõ rész, a többi vagy irányithatatlan vagy bûnronda volt vagy kb. 15 fps-el ment.
Kage t ,Lau t ,Sarah t meg Pai t kihagytad... :rolleyes:  :_piszka:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Errõl TurboK írt máshol: Garou Mark of the Wolves
Ki mit tud róla? Milyen? Platform? Hol lehet beszerezni ha esetleg ps 1-es vagy pc-s?

Edit: hétvégén ráébredtem hogy béna vagyok. :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Karma XXL

Quote from: FeldinErrõl TurboK írt máshol: Garou Mark of the Wolves
Ki mit tud róla? Milyen? Platform? Hol lehet beszerezni ha esetleg ps 1-es vagy pc-s?

Edit: hétvégén ráébredtem hogy béna vagyok. :D

Tegnap szedtem le, TurboK ajánlása után :)

Hogy milyen? Laikus vagyok a verekedõs játékokhoz (3 perc után rájöttem, pedig még csak nem is a powermozdulatokat csinálta ellenem a gép :rolleyes:) Az animálása nagyon szép, nekem határozottan tetszik a mozgások kifinomultsága (hasonlóan a Metal Slugokhoz). A zenéjét nem tudom mihez hasonlítani, passzolok :) Játékélmény, egyszer játszottam vele és csúfos vereséget szenvedtem egy csajtól :hehe: De mondtam hogy láma vagyok :rolleyes: Majd még küzdök vele... Lehet, hogy affinitás is kell hozzá :wtf:


NeoGeo platformra épülõ árkád, tehát a MAMEval, amit küldtem nemrég ez is játszható. Beszerezhetõ a //www.playagain.net -en (sok más MAME játékkal együtt - Vs. Battle City r0xorz).
Oldalt válaszd a M.A.M.E. menüpontot, majd a "Rechercher un jeu / Find a game"-t! Írd be, hogy Garou! A listából "Garou - Mark of the Wolves (set 1)" feliratút, majd az oldal aljáról szedd le a garou.zip -et és a neogeo.zip-et!


Egy kis csellel lehet beüzemelni - a NeoGeo BIOSt ugyanis nem rakják bele a ROMba. Neked kell a garou.zipbe belemásolnod a neogeo.zip tartalmát, majd az így kiegészített ROMot berakni a MAME32 ROMkönyvtárába.


A fenti leírás az oldalon való navigálásról csak úgy leírtam, hátha kell valakinek valami :) A konkrét fájlok: garou.zip és neogeo.zip  :__devil:

Sok sikert!

Shadowolf

Quote from: SysOP XXLBeszerezhetõ a //www.playagain.net -en (sok más MAME játékkal együtt - Vs. Battle City r0xorz).
Oldalt válaszd a M.A.M.E. menüpontot, majd a "Rechercher un jeu / Find a game"-t! Írd be, hogy Garou! A listából "Garou - Mark of the Wolves (set 1)" feliratút, majd az oldal aljáról szedd le a garou.zip -et és a neogeo.zip-et!

Nem rossz, de én inkább maradok az angol oldalaknál. :)

TurboK

Quote from: ItachiKage t ,Lau t ,Sarah t meg Pai t kihagytad... :rolleyes:  :_piszka:
ütés-ütés-ütés-rugás (PPPK) kombó, de már mondtam, amúgy a figurák felével bejön.

Soul Calibur: ha letöltve van meg, akkor a Chankast viszi (izom gép kell hozzá)
//www.chanka.org

Garou: meg kell tanulni vele játszani, nem amolyan MvsC féle masher parádé a játék. Ja, a gép pedig piszkosul csal és ritka hülye is. (pl. Freeman hcf kick mozdulatát a végtelenségig lehet ismételni, a gépnek nincs annyi esze hogy lehajoljon - legnehezebb fokozaton így vittem végig a játékot egy creditbõl)

és a neogeo.zip tartalmát nehogy bemásold a garou.zipbe, van annak oka hogy külön van - az összes neo geo játék használja, azért van külön hogy ne kelljen 300 játékba bemásolgatni.

amúgy a játéknak van Dreamcast portja is, remixelt zenével.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Relunx

#325
SZEVA MINDENKINEK!

Én egy megszállott 2D fighting-os fan vagyok.
Na jó annyira azért nem...vagy mégis? :)

Nos ime a tények és a hozzászólásaim:
Lorenor/Itachi, egyetértek veled mint a topic elíndítójában hogy nekünk (magyar fighting rajongóknak) is össze kell tartanuk!
Persze az hogy bajnokságot szevezzünk oda még kevesek vagyunk...- hányszor álmodtam én errõl hogy vagyok egy ilyen bajnokságon... :rolleyes:  

A másik mondásod, miszerint a "human" playereknek is fejlõdéséhez az kell hogy más "human" playerek ellen nyomják ez is igaz. - Erre leginkább arra látnék megoldást hogy valahol/vkinél egy olyan 6 emberke összegyûlne 3x playstation 1 vagy 2-vel és leülnének azt mindenféle fighting gammel nyomnák...-de szép is lenne... :rolleyes:
Egyébként szivesen összemérném tudásomat veled Lorenor, vagy vki mással (sfa3-ban vagy capcom vs snk-ban)!

Más:
Billenytyûzet vagy joy-pad?
Én a joy-padra szavazok (ps1-hez volt eddig szerencsém, de volt már kezemben snes/sega joy is)
Jobban kézre esik!
Egy kis infó:
félelmetesen nyomom pl: street fighter-ben, (haver néha csak néz), pl: Akuma-val: szaltós fejberúgás, és amikor leérkezik, rögtön nyomja a Raging Demon szuper mozgást...nem rossz mi? :D

Karakterek:
Shotokan Brothers?
CSAK ÉS KIZÁRÓLAG RYU-VAL NYOMOM.
Ken-nel azért nem játszom, mert azt meghagytam havernak.
Akuma-val azért nem játszom mert, lehet hogy rengeteg mozgása van, de abból ugy is csak 3-at használsz: hadoke, dragon punch, hurricane kick, na jó max teleport...de ENNYI! - kipróbálás céljából azért játszottam vele néhányszor...
Dan: egy lúzer!

Gamek amikkel a LEGSZÍVESEBBEN JÁTSZOK:
Street Fighter Alpha 3 - THE BEST!
Capcom vs. SNK 1,2
Guilty Gear 1, X, X2

A többi gammel is eljátszogatok, de ezek a top best ultimate-ek!!!!

Kedvenc Karakterek:
Ryu, Sakura, Guy, Juli (YEAH!), Terry Bogard, King, Joe Higashi, Sol-Badguy

Akikkel profi vagyok (profi = végigviszem a gamet max fokozaton úgy hogy nem vesztek menetet)
Ryu, Juli, King

A többi karakterrel is jó vagyok mondjuk úgy hogy fél-profi :D

Akikkle nagyon fel tudom idegesíteni a haveromat:
Guy, King

Más:
2D vagy 3D???
Nos én 2D fan vagyok!!!
3D-t nem szeretem, DE eljátszom velük - noha nem olyan lelkesedéssel mint a 2D-sekkel.

Elõljáróban ennyit.

Mégvmi:
Ha vkinek megvan a STREET FIGHTER ALPHA 3 (psx) iso/bin/img-ben az szóljon lééci! Tnx.

Relunx

Relunx

Na mi van?
Csak nem kihalt ez a topic... :confused:

Relunx

Itachi

Quote from: RelunxNa mi van?
Csak nem kihalt ez a topic... :confused:

Relunx
Hali, Relunx! Amint látom, eléggé megszállotja vagy a 2 d nek.Én is elvileg az volnék, de mivel nincs kivel jáccanom, ezért inkább MMORPG kel jáccom.Átjöhetnél, eccer mivel nekem IRDATLANUL sok verekedõsõm van, 2D ,3D egyaránt.És szeretnék, végre vki olyannal jáccani aki tõl én tanulhatok, mert bár Trivi és Feldin át szoktak jönni de õk csak hobby gamerek és 2D ben nem nagy kihivások.Szal ha mondjuk nem Múcsaröcsögén laksz , akkor megbeszélhetnénk egy találkozót nálam, a vizsgaidõszak után.A részletek PM ben majd.De azért még itt válaszolj ha tucc :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xipe

hmm, en speciel FPS jatekokat kedvelek leginkabb,de azert verekedos jatekban is szoktam nyomulni.
regi kalsszikus kedvenceim koze tartozik a Strret Fighter 2 Turbo es a Mortal Kombat 1-2.

manapsag a Capcom vs SNK 2 EO-val jatszom a Marvel VS Capcom,Dead or Alive,Tekken Tag Tournament,Tekken 4...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

TurboK

#329
Quote from: RelunxDan: egy lúzer!

Na idáig olvastam a postot. Ekkora marhaságot mondani! Persze A legjobb mozdulatait (Otoko Michi, autogrammdobás, Jun Goku Satsu) kihagyták majd az összes játékból, ugyhogy érthetõ.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>