Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: DjinnBelinkeltem az oldalt, ott vannak árak. Vagy már megint nem mûködik a link?
Így a biztos: http://www.animecrack.com/

Egy példa:
X -Japan - The Last Live
cdJapan: 9429 yen (kb 17000 ft)
AnimeCrack:19$ (kb 4200 ft)

Vannak Japánból hozott dolgaik is, azok természetesen sokban kerülnek.
Eesetleg rakhatok fel fényképet azokról, amiket eddig megkaptunk, ha van rá igény.

Persze kétségtelen az eredeti temékek értéke és vonzereje, de sajnos nem mindenki engedheti meg magának... :(
Ha megbizható a hely, akkor benne vagyok egy Love Hina és egy Berserk összesben.

Moha

#1021
Quote from: DjinnHa esetlg van itt olyan ember akinek nincsenek erkölcsi aggályai a hamisítványokkal szemben, és nem is milliomos, akkor ajánlom ezt az oldalt.
Postaköltség hogy van náluk? Ha nem túl sok, én majd lehet, hogy megrendelem tõlük a Love Hina manga hiányzó köteteit. A mangák táncsak eredetiek. :haha:
De ahogy nézem, a rendes amerikai kiadás borítói vannak fent DVD-bõl is (nem a HKDVD-é) és a Love Hina lemezek árai kb. ugyanott vannak, mint a többi boltban...

Edit: Hmmm, 10 dolcsi az alapérték, 7 cuccra már $22 ... asszem maga tekintetében maradok az eBay mellett.
De azért még majd alaposabban szétnézek a boltban.

Moha

Yakumo, Shiroi: Most nincs sok idõm, és hulla vagyok (szokás szerint :rolleyes: ) szóval csak annyit: megjöttek a figurák. :)

Yakumo

Quote from: MohaYakumo, Shiroi: Most nincs sok idõm, és hulla vagyok (szokás szerint :rolleyes: ) szóval csak annyit: megjöttek a figurák. :)
:whoah: :whoah: :whoah:
:tezsvir:

Mattanja

Quote from: MohaYakumo, Shiroi: Most nincs sok idõm, és hulla vagyok (szokás szerint :rolleyes: ) szóval csak annyit: megjöttek a figurák. :)
Remek.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: katzHa megbizható a hely, akkor benne vagyok egy Love Hina és egy Berserk összesben.
Nem tudom megbízható-e, mindenesetre mi kétszer rendeltünk eddig onnan és mind a kétszer megjött. És az jött amit rendeltünk. :)
Kétségtelen, hogy pl az EMS-el küldött cuccok hamarabb ideérnek és megbízhatóbbak is, mert a lopás esélye minimális. (gondolom saját embereik vannak mindenhol) HMV-tõl rendeltünk pár DVD-t, feladták õket 11-én du hatkor és 13-án hajnali kilenckor csöngetett a postás a csomaggal!! Mégha az idõeltolódást is belevesszük...:eek: [SIZE="1"](a postaköltség is elviselhetõ volt (4800ft))[/SIZE] Viszont egy DVD/CD kb 4x annyiba kerül. :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Most jutott eszembe, h a multkor elfelejtettem emliteni. A multkori rendeléssel kaptam 20%-os kedvezményt a következõ rendelésbõl. Viszont az csak jan 31-ig érvényes.

Ki mit szeretne rendelni?

Raggie

#1027
Quote from: katzMost jutott eszembe, h a multkor elfelejtettem emliteni. A multkori rendeléssel kaptam 20%-os kedvezményt a következõ rendelésbõl. Viszont az csak jan 31-ig érvényes.

Ki mit szeretne rendelni?
:whoah:
Én kérnék egy M-es és egy L-es Cow Pulp CB pólót... ha lehet és össze is jön egy rendelésnyi.
Edit: meg még egy z152 -ös és egy z326 -ös CB wallscrollt! :D Meg a WSZ96 -ös Akira wallscroll-t.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: katzMost jutott eszembe, h a multkor elfelejtettem emliteni. A multkori rendeléssel kaptam 20%-os kedvezményt a következõ rendelésbõl. Viszont az csak jan 31-ig érvényes.

Ki mit szeretne rendelni?
Erdekel, de most nincs idom korulnezni. Valszleg egy CB poszter lesz, akol Spike barban ul es laba fol van teve, cigi, pia.
Ha japanimation.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: KvikvegErdekel, de most nincs idom korulnezni. Valszleg egy CB poszter lesz, akol Spike barban ul es laba fol van teve, cigi, pia.
Ha japanimation.
:D Jóóóó is aaaz!!! :cool: (az ágyam fölött van :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

Quote from: KvikvegHa japanimation.

az :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

#1031
Quote from: katzMost jutott eszembe, h a multkor elfelejtettem emliteni. A multkori rendeléssel kaptam 20%-os kedvezményt a következõ rendelésbõl. Viszont az csak jan 31-ig érvényes.

Ki mit szeretne rendelni?
:hail:
Please 1db Hellsing T-shirt, Guns 16.50
1db Haibane Renmei T-shirt, Trenchcoat 16.50
Mindkettõt XXL méretben plz, ha az esetleg nincsen/elfogyott, jöhet XL-es is.
:merci: katz!

Raggie

:whoah: Jó választás ez is! :D Látom jó itt az ízlése mindenkinek! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: kisviragaz :)
öööö csak érdeklõdni: lesz rendelés akkor oder nicht? :) Mert katz-komát, mintha nem láttam volna fent egy ideje;) Vagy csak vak vagyok, mint állat:D

emeric

Hello mindenki, új vagyok itt és szeretnék kérdezni valamit.

Remélem nem túl off-topic a kérdésem, de kíváncsi lennék arra, hogy rendelt e már valaki az amazon.co.uk-rõl. Õk árulnak régió 2-es dvd-ket, mint pl. Ichi és Battle Royale, amik engem felettébb érdekelnének. Azonban bánt, hogy nincsenek igazán kirészletezve a dvd-k specifikációi, így egyelõre csak távolabbról nézegetem a dolgokat. Szóval a kérdés: Érdemes-e innen rendelni, vagy netán tudtok más olyan oldalról, ahonnan ezeket a filmeket megbízhatóan meg tudom rendelni, és bõvebb infó-val is tudnak esetleg szolgálni a lemezekrõl. (És van uncut Ichi.  )Gondolok itt elsõsorban arra, hogy van e angol felirat a dvd-n.

Egy másik kérdésem meg az lenne, hogy Anglia ugye szintén EU tagország, így vámot semmiképpen nem kell fizetnem ugye?

Mindenkinek kösz a választ!
"I hate this place... Hell was better."

Moha

Quote from: emericSzóval a kérdés: Érdemes-e innen rendelni, vagy netán tudtok más olyan oldalról, ahonnan ezeket a filmeket megbízhatóan meg tudom rendelni, és bõvebb infó-val is tudnak esetleg szolgálni a lemezekrõl. (És van uncut Ichi.  )Gondolok itt elsõsorban arra, hogy van e angol felirat a dvd-n.
Az Amazon-t nem nagyon ismerem, de esetleg nézz szét a cdjapan.co.jp oldalon. Ott is 2-es régiójú lemezek vannak, és szépen részletezik mindegyiket, ahogy láttam.
QuoteEgy másik kérdésem meg az lenne, hogy Anglia ugye szintén EU tagország, így vámot semmiképpen nem kell fizetnem ugye?
Vámot nem, de ha kereskedelmi áruként érkezik a cucc, akkor ÁFÁ-t igen... elvileg.

emeric

Kösz a segítséget, megnéztem a cdjapan oldalát. Ott viszont ntsc dvd-k vannak, meg angol felirat nélküliek (javarészt).

Kereskedelmi áruként tehát rápakolnak 25% áfát? Csak hát ha ajándékként rendelem, akkor meg fizetni kell azért, hogy ilyennek tüntessék fel... Úgy néz ki marad az amazon.co.uk.
"I hate this place... Hell was better."

Moha

Quote from: emericKereskedelmi áruként tehát rápakolnak 25% áfát?
Most már csak 20% :) De nem vagyok benne biztos, asszem az áru értékétõl is függ. Annyit tudok, hogy amit a cégnél rendeltünk monitorokat Angliából, azokra rendesen rárakták az áfát. De kérdezz meg valakit, aki járatos az ilyen dolgokban.

katz

#1038
Quote from: emericde kíváncsi lennék arra, hogy rendelt e már valaki az amazon.co.uk-rõl...
Amazon szerint mi nem vagyunk europai ország, ezért nem is szállítanak ide, vagy max 3. világbeli ország szinten...


Eddigi rendelések:
Raggie: 1 M-es és 1 L-es Cow Pulp CB póló + z152, z326 CB WS + WSZ96 Akira WS
Kvikveg: WS?
Yakumo: 1db Hellsing T-shirt, Guns 16.50 XXL + 1db Haibane Renmei T-shirt, Trenchcoat 16.50 XXL
kisvirag: Kirara plüs

Raggie

:whoah: :jee: :cool: Ez marha jóóó lesz! Már most alig várom! (köszi katz)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Rendelesem:
z181 $16.99 CB Wallscroll (Raggie vett olyet emlekeim szerint)

------------

z271 van valakinek? Illetve nagyobb kep rola... (Biliardasztalos.)
Waaaa, Totoro wallscrollok tokaranyosak! :)
Fruits Basket, Shigure keychain, aaaaa...:whoah: :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Beszállnék én is:

- HK Action Heroes - WSZ101 Wallscroll
- Samurai Champloo-s póló: Cha Shadow MSS Black BF10003 M (ha az nincs, akkor L)

Bebop öngyújtó nincs nekik, ugye? Amilyen Raggienak jött. Az oldal nem jelzi ki, hogy "sold out". Ha van, olyan is kéne.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

:bruhuhu: Inuyasha ears SOLD OUT! :bruhuhu:

hogy lesz nekem igy cicafium? :__devil: :angyali:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: RamizBebop öngyújtó nincs nekik, ugye? Amilyen Raggienak jött. Az oldal nem jelzi ki, hogy "sold out". Ha van, olyan is kéne.
Ki van irva szép piros bötükkel: Sold out.
Quote from: kisvirag:bruhuhu: Inuyasha ears SOLD OUT! :bruhuhu:

hogy lesz nekem igy cicafium? :__devil: :angyali:
Sehogy! Cicafiúk NINCSNEK!

Necrid^

2 wallscroll - Cowboy bebop GE1940 és Bleach P154
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: katzKi van irva szép piros bötükkel: Sold out.
Ok. :merci: akkor a fenti 2 tétellel szállnék be csak.

Quote from: katzSehogy! Cicafiúk NINCSENEK!
1. Csak nem féltékenykedsz? :D
2. Még szerencse, hogy cicalányok viszont VANNAK... :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: Ramiz1. Csak nem féltékenykedsz? :D
2. Még szerencse, hogy cicalányok viszont VANNAK... :hopp:
1. Nem csak nem szeretem a Cosplayt, márha engem érint...
2. ...de ettõl még más csinálhatja :rolleyes: :D

katz

#1047
Eddigi rendelések:
Raggie: 1 M-es és 1 L-es Cow Pulp CB póló 2x16,50$ (Ez a pisztolyos polo?) + z152 16,99$, z326 16,99$ CB WS + WSZ96 Akira WS 15,99$ = 82,97$ + szállítási költség
Yakumo: 1db Hellsing T-shirt, Guns 16.50 XXL + 1db Haibane Renmei T-shirt, Trenchcoat 16.50 XXL = 33$
kisvirag: Kirara plüs 9" 17,9$
Necrid: 1 db Cb WS GE1940 16,5$ + 1 db Bleach WS P154 14,99$ = 31,49$
Kvikveg: 1 db CB WS z181 $16.99
Ramiz: + 1 db Samurai Champloo-s póló: Cha Shadow MSS Black BF10003 M (ha az nincs, akkor L) 16,50$ + 1 db HK Action Heroes  WS WSZ101 16,99$ (felhivnám figyelmedet a csillagos részre: Special order item. Will take an extra 1-2 weeks to ship Felejtõs...)
assasin: later something....

Lythis

Meddig lehet még vacilálni, hogy rendelek e vagy sem?

katz

Quote from: LythisMeddig lehet még vacilálni, hogy rendelek e vagy sem?
A hétvégén döntsd el, h a héten át tud adni a pénzt és fel tudjam adni a rendelést!
Szeretném csütörötök estig letudni a rendelés feladását