Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: katzA hétvégén döntsd el, h a héten át tud adni a pénzt és fel tudjam adni a rendelést!
Szeretném csütörötök estig letudni a rendelés feladását
Hmm... 7végébõl még vissza van a mai nap.:D  De rendben, mindenképpen igyekszem. (sajna ki kell kalkulálnom, h mi mindenre kell még költenem ebben a hónapban:S)
 Dollár az mennyi most kb?

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

emeric

Feladtam a rendelésem az amazon.co.uk-n. Elvileg holnap légipostázzák, aztán február 1. és 6. között fog megérkezni. Gondoltam megosztom majd a tapasztalataimat, hátha valakinek a késõbbiekben hasznos lesz. Bepipáltam a gift-ként küldést, de rosszul tudtam, mert ingyenes, csak akkor kell külön fizetni, ha kérsz hozzá üdvözlõlapot is. Most várakozó álláspontra helyezkedek, aztán meglátom mi lesz. A rendelés egyébként Ichi, the killer 2 disc special edition + Battle Royale 2 disc special edition (postával, mindennel együtt 41.80 font, cirka 15.000.- Ft) volt.
"I hate this place... Hell was better."

Raggie

Quote from: katzEddigi rendelések:
Raggie: 1 M-es és 1 L-es Cow Pulp CB póló 2x16,50$ (Ez a pisztolyos polo?) + z152 16,99$, z326 16,99$ CB WS + WSZ96 Akira WS 15,99$ = 82,97$ + szállítási költség
Az az! A piros feliratos, fehér pisztollyal.

Btw az a 2db WS csak 27.98 akció nem megy? Mert akkor úgy kérném a két Bebopos WS-omat. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: katzKvikveg: 1 db CB WS z181 $16.99
207 Ft-tal az kb 3500 - dehat ez kiraly!
Plusz meg posta...
Az mennyi is lenne kb per cucc?
Ha nem tul sok, akkor meg mazsolazok kicsit. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: katz(felhivnám figyelmedet a csillagos részre: Special order item. Will take an extra 1-2 weeks to ship Felejtõs...)
Meglincselnétek, ha még egy-két hetet kéne várnotok? Ugye nem? :) Vagy azt külön csomagban küldik? Mert akkor a postaköltség sok lenne tényleg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#1056
Quote from: Kvikveg207 Ft-tal az kb 3500 - dehat ez kiraly!
Plusz meg posta...
Az mennyi is lenne kb per cucc?
Ha nem tul sok, akkor meg mazsolazok kicsit. :)
Azt monta katz erre a rendelésre kap 20% ár engedmény. ugy 2800 Ft + posta.

Btw Én Lemondom a Rendelésem akadt egy anyagi problémám.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: RamizMeglincselnétek, ha még egy-két hetet kéne várnotok? Ugye nem? :)
Hááát.... :rolleyes: :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

#1058
Raggie: 1 M-es és 1 L-es Cow Pulp CB póló 2x16,50$ (Ez a pisztolyos polo?) + z152 16,99$, z326 16,99$ CB WS + WSZ96 Akira WS 15,99$ = 82,97$ + szállítási költség
Yakumo: 1db Hellsing T-shirt, Guns 16.50 XXL + 1db Haibane Renmei T-shirt, Trenchcoat 16.50 XXL = 33$
kisvirag: Kirara plüs 9" 17,9$
Kvikveg: 1 db CB WS z181 $16.99
Ramiz: + 1 db Samurai Champloo-s póló: Cha Shadow MSS Black BF10003 M (ha az nincs, akkor L) 16,50$ + 1 db CB WS z271
assasin: later something....
Quote from: NecridBtw Én Lemondom a Rendelésem akadt egy anyagi problémám.
Add el az egyik tevéd/feleséged.
Quote from: Raggie GordonHááát.... :rolleyes: :__devil:
Hááát. Igen. Nyugi, ugyis én adom fel, illetve nem adom fel a rendelést :__devil:
Quote from: Kvikveg207 Ft-tal az kb 3500 - dehat ez kiraly!
Plusz meg posta...
Az mennyi is lenne kb per cucc?
800-1500 közt. Rendelés nagyságától függ...
Quote from: KvikvegHa nem tul sok, akkor meg mazsolazok kicsit. :)
Tész ugy :)

kisvirag

Quote from: RamizMeglincselnétek, ha még egy-két hetet kéne várnotok? Ugye nem? :) Vagy azt külön csomagban küldik? Mert akkor a postaköltség sok lenne tényleg.
szegeny Sango már nagyon sir a cicája nélkül, alig gyõzöm vigasztalni...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: Raggie GordonBtw az a 2db WS csak 27.98 akció nem megy? Mert akkor úgy kérném a két Bebopos WS-omat. :)
WS-ek fölött ott van a lista: nagy piros "2 Wallscroll combo deal" felirattal
GYK: GE1589, GE1429, GE1474, GE1476 z126, z239

Raggie

Quote from: katzWS-ek fölött ott van a lista: nagy piros "2 Wallscroll combo deal" felirattal
GYK: GE1589, GE1429, GE1474, GE1476 z126, z239
Huhhh!... Én :lame: ! :p  OK, kösz a felvilágosítást! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#1062
Akkor mennyit is kell befizetni? Rendelés összege dollárban * 207 * 0.8 (a kedvezmény miatt) * X (a postaköltség szorzója)... ???

edit: vki el tudja küldeni katz számlaszámát, mert nem találom sehol sem postolva. :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramizedit: vki el tudja küldeni katz számlaszámát, mert nem találom sehol sem postolva. :merci:
Maj megadom én! :D

A postaköltség nem szorzó, hanem rendelt darabonként fog bizonyos összeg hozzájönni.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Jó, de akkor mennyi pénzt küldjek?
A számlaszámot azért szívesen megkapnám még valahonnan, nehogy kis baki miatt rossz helyre menjen a pénz... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizJó, de akkor mennyi pénzt küldjek?
A számlaszámot azért szívesen megkapnám még valahonnan, nehogy kis baki miatt rossz helyre menjen a pénz... :)
Majd katz mondja mennyit kell és mikor.. türelem türelem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: NecridMajd katz mondja mennyit kell és mikor.. türelem türelem.
Napkeleti bölcs! :zen: :hail:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Maradok az 1 db wallscrollomnal. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nah, még csüt elõtt van, szal ha még nem késõ, akkor szerénységem eztet az Naruto artbookot szeretné a magáénak tudni:D

katz

#1069
Raggie: 1 M-es és 1 L-es Cow Pulp CB póló 2x16,50$ + z152 16,99$, z326 16,99$ CB WS + WSZ96 Akira WS 15,99$ = 82,97$ + szállítási költség
Yakumo: 1db Hellsing T-shirt, Guns 16.50 XXL + 1db Haibane Renmei T-shirt, Trenchcoat 16.50 XXL = 33$
kisvirag: Kirara plüs 9" 17,9$
Kvikveg: 1 db CB WS z181 $16.99
Ramiz: + 1 db Samurai Champloo-s póló: Cha Shadow MSS Black BF10003 M (ha az nincs, akkor L) 16,50$ + 1 db CB WS z271
Lythis: Naruto Artbook

assasin: ???

Nemrég értem haza, mindjárt összeirom ki mennyit fizet. A fentiek stimmelnek? Nincs senkinek semmi extra kivánsága. Ez az uccso lehetõség!

Pénzfizetés: Majd kap ma mindenki PM-t, h mennyit fizet, hová utalja, etc
Mivel az idõ sürget ezért aki nem OTP-s, annak ajánlom ne utalja a pénzt, hanem sétáljon be egy OTP-be és ott fizesse be, aki OTP-s annak elvileg 2-3 napon belül átjön a pénz. Pénteken este már szeretném feladni a rendelést.

Raggie

Az az a póló! A fekete rajta a piros felirat+fehér pisztoly. (már kérdezted egyszer nem?)...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonAz az a póló! A fekete rajta a piros felirat+fehér pisztoly. (már kérdezted egyszer nem?)...
Ez a CTRL+C CTRL+V ereje ;)

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

No megvagyok.

1. A -20% csak a rendelt cuccokra vonatkozik, a szállítási költségre nem.
2. 210 HUF/$ árfolyammal számolok, elkerülve az olyan jellegû bonyodalmakat, amelyek a multkori rendelésnél is jeéentkeztek...
3. Szokásos szöveg: mindenkinek jóvá kell hagynia a rendelését én csak akkortól felelk az áruért, ha már meghozta a postás, bárkinek bármi baja van maga intézi.
4. Szállítási költség hozzávetõlegesen 1077 HUF/db

Mindjárt mennek a PM-ek.

Egyébiránt:
kisvirag:4084.2
Raggie:19324
Yakumo: 8202
Kvikveg:3931.3
Ramiz: 7780.3
Lythis: 4420.2

katz

Ramiz lemondta a rendelését. A költségek a következõképpen módosulnak

Szállítási költség 1256HUF/cucc

kisvirag:4263.7
Raggie:20221.5
Yakumo: 8561.0
Kvikveg:4110.8
Lythis: 4599.7

Fazék

Február 18-19 Londonban leszek. Nem 100%, hogy lesz rá idõm és kedvem, de könnyen lehet hogy be tudok tévedni a megfelelõ boltokba és körülnézni, és mivel össz vissz 1 hátizsákot fogok vinni, lesz még lehetõség 20 kilónyi táskatartalomra, és vszleg Domonkosnál is :) persze nem azt mondom, hogy árasszatok el kívánságokkal és benézek akár csak egy helyre is, mert életemben elõször leszek Londonban és szeretném megnézni rendesen, de mivel gyalog Amszterdamra bõven elég volt a másfél nap, és egy csomót jártunk boltokba, amikben egész sok manga is volt, ezért feltételezem, talán Londonban is jut erre egy kevés idõnk. :) Amszterdamban, kb 13 euro volt egy manga, Berserk 16 euro. volt pl Hellsing-es 2006-os naptár is 8-9 euro-ért leértékelve, de így látatlanban nem mertem megvenni neked Kvikveg :o Voltak poszterek is, de azokra pénzszûkében elsõre rá se mertem nézni, amikor meg visszamentünk a boltba, hogy vegyünk valamit, immár kiszámolva a pénzt, akkor meg tök kiment a tök fejembõl mégis megnézni õket :rolleyes:

Szóval szóljatok, ha kell esetleg valami, és ha van ötletetek, hogy hogyan lehet megoldani legnormálisabban a pénzügyi részét, mert most ennek a kigondolása túl nagy erõfeszítés lenne részemrõl, amire hirtelen nem érzem képesnek magamat. :)

katz

Quote from: Fazék... Berserk 16 euro...
Csak nem rám gondoltál :rolleyes:

A Djinn által linkelt helyen postaköltséggel 14$-ra jön ki darabja.

De ha esetleg gondolo, elugorhatnál a Dorset, Bovingtoni tankmúzeumba és készithetnél sok sok képet :D [SIZE="1"](Na jó oda személyesen akarok menni...)[/SIZE]

Az egyetlen dolog amin gondolkodom a következõ:
The Encyclopedia of Tanks and Armored Fighting Vehicles - The Comprehensive Guide to Over 900 Armored Fighting Vehicles From 1915 to the Present Day, General Editor: Christopher F. Foss, 2002

Raggie

Quote from: katzRamiz lemondta a rendelését. A költségek a következõképpen módosulnak

Szállítási költség 1256HUF/cucc

kisvirag:4263.7
Raggie:20221.5
Yakumo: 8561.0
Kvikveg:4110.8
Lythis: 4599.7
OK vettem! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: katzRamiz lemondta a rendelését. A költségek a következõképpen módosulnak

Szállítási költség 1256HUF/cucc

kisvirag:4263.7
Raggie:20221.5
Yakumo: 8561.0
Kvikveg:4110.8
Lythis: 4599.7
Vettem az adast! :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Én meg már feladtam a pénzt^^