Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Ramiz

Nagy a dilemma...
Eddig a Hellsinget angolul gyûjtögettem, egyesével, amikor volt pénzem (1.-4.). Viszont most elértek idáig a német fordítással is, azaz ezentúl vehetném azt (több mint egy ezressel olcsóbb). Viszont félek, hogy ki vannak cenzúrázva a "Heil!"-ek meg a horogkeresztek, meg különben is, hogy néz ki, hogy a Führer németül szónokol, aztán Lady Hellsing, a 100%-os angol is németül szólal meg... Nem tudom, mi legyen...
A Ghost in the Shell legalább nincs németül (legalábbis én még nem láttam), úgyhogy az nem kérdés, hogy hogy vegyem meg. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

What's the status of the order? If I may ask.. :3x3:

kisvirag

sajna semmi jó (legalábbis még tegnap...)
vsz várnak valamire, ami nincs raktáron...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviragsajna semmi jó (legalábbis még tegnap...)
vsz várnak valamire, ami nincs raktáron...
Erre rendesen ráültek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarErre rendesen ráültek. :)
A lóvét már rég zárolták a számlán, de még semmi eredmény. Irtam nekik egy mailt, de nem válaszoltak, most akarnák nekik irni mégegyet, de a freemail Adatbázis hibán kívül mást nem tud produkálni  :b+:

Ha sikerül végre belépnem, akkor ma irok mégegyett, h küldjenek vmit, vagy adják vissza a pénzt...

Ramiz

Quote from: katzde a freemail Adatbázis hibán kívül mást nem tud produkálni  :b+:
Így jár, aki freemailt használ :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Quote from: RamizÍgy jár, aki freemailt használ :lazza:
Nekem mükszik a freemail!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniNekem mükszik a freemail!
Nekem viszont nem. :mad:, hotmail Rulez :lazza:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: RamizNagy a dilemma...
Eddig a Hellsinget angolul gyûjtögettem, egyesével, amikor volt pénzem (1.-4.). Viszont most elértek idáig a német fordítással is, azaz ezentúl vehetném azt (több mint egy ezressel olcsóbb). Viszont félek, hogy ki vannak cenzúrázva a "Heil!"-ek meg a horogkeresztek, meg különben is, hogy néz ki, hogy a Führer németül szónokol, aztán Lady Hellsing, a 100%-os angol is németül szólal meg... Nem tudom, mi legyen...
A Ghost in the Shell legalább nincs németül (legalábbis én még nem láttam), úgyhogy az nem kérdés, hogy hogy vegyem meg. :)
Nehogy el merd kezdeni németül, mert átmegyek és jaj neked. Legalább az egyik legkirályabb mangasorozatodat ne cs*szd el avval a sz*r német nyelvvel!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

A státus ugyan az maradt, de a pénz zárolását megszüntették, szal a rendelés valószinüleg bukott. Mellesleg 2 levelemre nem tudtak/akartak válaszolni, szal éppen irni akartam, hogy töröljék a rendelést.
Jövö héten nekifutok még 1x, aztán ha záros határidön belül nincs eredmény, akkor mindenki visszakapja a pénzét...

Yakumo

:bruhuhu:  :beken: Azért kösz, hogy megpróbálod mégegyszer!  :hail:
Quote from: katzA státus ugyan az maradt, de a pénz zárolását megszüntették, szal a rendelés valószinüleg bukott. Mellesleg 2 levelemre nem tudtak/akartak válaszolni, szal éppen irni akartam, hogy töröljék a rendelést.
Jövö héten nekifutok még 1x, aztán ha záros határidön belül nincs eredmény, akkor mindenki visszakapja a pénzét...

Necrid^

Quote from: katzA státus ugyan az maradt, de a pénz zárolását megszüntették, szal a rendelés valószinüleg bukott. Mellesleg 2 levelemre nem tudtak/akartak válaszolni, szal éppen irni akartam, hogy töröljék a rendelést.
Jövö héten nekifutok még 1x, aztán ha záros határidön belül nincs eredmény, akkor mindenki visszakapja a pénzét...
kár. már naon vártam a wallscrollok, helyet is csinltam nekik. :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

neee, mááá! .... Most megint várhatom a Spike-os zippomat meg a pólómat egy ideig! :( :bruhuhu:

Edit: innen rendeltetek elõszörre is nem?! Akkor nem volt semmi gond nem?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sztem nem árt h várunk meg 1-2 hetet én legalább nem sietek. hátha vissza irnak katz.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: NecridSztem nem árt h várunk meg 1-2 hetet én legalább nem sietek. hátha vissza irnak katz.
Többség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:

Necrid^

Quote from: katzTöbbség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:
oks. :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: katzTöbbség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:
Támogatom.  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: katzTöbbség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:
Ezt valahogy megértem. :jee:

animoni

Quote from: katzTöbbség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:
Hajrá! Én veled vagyok! :jee:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

thrall

Az isten és a párt engedelmével én is veled tartok!!! :D

Kvikveg

Quote from: katzTöbbség dönt, de ha 1 hét mulva sem lesz eredmény, akkor áttérek a mohammedán hitre és dzsihád címen nyomok egy bazinagy atomot Kaliforniára. :b+:
Tamogatom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Kalifornia in ruins! :D  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

No, mivel a tököm tele volt ezekkel, ezért a hét elején megint feladtam a rendelést. Hellsi-s pénztárca már elfogyott, ugyhogy animoni errõl sajna lecsucstál. Visszafizessem a pénzt, vagy szeretnéd a következõ rendelésnél (nov. közepe) megpróbálni?



A többieknek pedig:
Ma miután hazajöttem elsõ dolgom az volt, h megnézzem:

Status: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)
Lehet örûni vaze :D

Necrid^

Quote from: katzNo, mivel a tököm tele volt ezekkel, ezért a hét elején megint feladtam a rendelést. Hellsi-s pénztárca már elfogyott, ugyhogy animoni errõl sajna lecsucstál. Visszafizessem a pénzt, vagy szeretnéd a következõ rendelésnél (nov. közepe) megpróbálni?



A többieknek pedig:
Ma miután hazajöttem elsõ dolgom az volt, h megnézzem:

Status: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)
Lehet örûni vaze :D
VÉGRE. és akkor innentõl 2 hét. :hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Végra valahára. Köszönkük! Az nem derült ki végül, hogy az elsõvel mi lett?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: katzA többieknek pedig:
Ma miután hazajöttem elsõ dolgom az volt, h megnézzem:

Status: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)
Lehet örûni vaze :D
Hiiinnnnye!!! Csuhajja! Dínom-dánom én nem bánom, hejje-hujja ördög bugyra, beleesett ki nem veszed, összeszorult már a belem, nem szórakoznak már ezek velem, falba mélyen belevéssük, JÖN MÁR A RENDELÉSÜNK!!!
Ok, nem ittam, csak ha fáradt vagyok, akkor irtó hülye is! :D

 :hopp:  :whoah:

Raggie

Quote from: katzStatus: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)
Lehet örûni vaze :D
:hail: :tezsvir: :kiraly: Köszi! :lazza: (kövi meeten egy sörre a vendégem vagy!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"