Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: thrallEddig csak olyanról hallottam, hogy az áru kifgyott és így nem küldték el a cuccot, de a pénzt viszakapta (ha jólemlékszem :D)
Jól emlékszel, az egyik én voltam, a két cuccból az egyik nem volt, de a pénzt visszakaptam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

#811
kisvirag: 7688 Fizetve
Darkstar: 24965 Fizetve 25k
Necrid: 7688 Fizetve 8k
animoni: 2819 Fizetve: 2891 + az animonit is elfelejtetted
thrall: 4154 Fizetve
Yakumo: 4154 Yjakumo néven  fizetve 5k
Shiroi: 8099 Fizetve 8100

kvikveg: 3142 (fizetve 323, maradt 2819 HUF)
Raggie: 20027 (fizetve 2500, maradt: 17527 HUF)


Quote from: YakumoAki tud please válaszoljon, lenne egy kérdésem. Volt már a rendelések között olyan amit esetleg nem kaptatok meg (lenyúlták a postmasterek) vagy tré volt? Tehát a megbízhatóságra lennék kiváncsi. Erre persze elsõkézbõl katz tudna választ adni. katz? And the others?
Eddig 2 alkalommal fordult elõ:
Darkstarnak nem volt készleten 1 rendelt dolog: visszakapta a termék árát és a hozzátratozó szállítási költséget.
Ramiz: a rendelt cuccok közül nnem volt semmi raktáron. Teljes egészében visszakapta a befizetett összeget. illetve most a maradék 2500-bõl vásárol Raggie...
Quote from: NecridRaggienak netes problémái vannak (tegnap beszéltem vele). aki ismeri a Tele száma azt hivja fel sztem.
Huhh. Kösz, h szóltál. Most beszéltem vele. Holnap utalja a zsét. Elvileg holnap megy a rendelés...

Necrid^

Quote from: katzHuhh. Kösz, h szóltál. Most beszéltem vele. Holnap utalja a zsét. Elvileg holnap megy a rendelés...
Nincs mit. senki se maradjón semmiból :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

kisvirag: 7688 Fizetve
Darkstar: 24965 Fizetve 25k
Necrid: 7688 Fizetve 8k
animoni: 2819 Fizetve: 2891 + az animonit is elfelejtetted
thrall: 4154 Fizetve
Yakumo: 4154 Yjakumo néven fizetve 5k
Shiroi: 8099 Fizetve 8100
kvikveg: 3142 Fizetve 323+2819 HUF
Raggie: 20027 Fizetve 2500+18000 HUF

Rendelés feladva.

Õket ismerve kb a jövõ héten adják fel a csomagot. Akkor fogom megtudni, hogy megvan e minden és mennyibe kerül illetve onnantól számítva kb 2 hét h megjöb a cucc...


Következõ rendelés idõpontja: november közepe, hogy karácsonyra/hanukára/dzsihádra mejöjjön a rendelt áru és legyen mit ajándékozni az animekedvelõ ismerõsöknek/rokonoknak.

Darkstar

Quote from: katzRendelés feladva.
Ez jó hír! Köszönjük!  :hail:
Quote from: katzKövetkezõ rendelés idõpontja: november közep
e, hogy karácsonyra/hanukára/dzsihádra mejöjjön a rendelt áru és legyen mit ajándékozni az animekedvelõ ismerõsöknek/rokonoknak.
Megint kezdhetek spórolni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: katz...
Következõ rendelés idõpontja: november közepe, hogy karácsonyra/hanukára/dzsihádra mejöjjön a rendelt áru és legyen mit ajándékozni az animekedvelõ ismerõsöknek/rokonoknak.
:D :lul:

Az OTP ezekszerint kivetelesen gyors volt. Ma del korul fizettem be. Vegre talaltam egyet ami nyitva volt. Eljen az egyseges nyitvatartas, ami miatt tegnap ketszer is szentsegeltem.

Nna. Nyammnyamm. Mar csak varni kell.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Püss figurák milyen minõségûek? Rendelt egyáltalán már valaki?

Unokaöcsémnek rendelnék legközelebb egy Vash figurát :D

Necrid^

Quote from: katzRendelés feladva.
:hail:
Quote from: KvikvegMar csak varni kell.
Na azt amit utálok a legjóbban. :morci:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridNa azt amit utálok a legjóbban. :morci:
Neeem, a varakozas edes pillanatai, mint Karacsonykor varod a... eee... talan nem a legjobb hasonlat ebben az esetben... Najo, szulinap elotti napon? Es a beteljesedes, amint kezbe kapod katztol/leteped veletlenul katz kezfejet, mert tul gyorsan veszed el tole.  :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: katzRendelés feladva.

Õket ismerve kb a jövõ héten adják fel a csomagot. Akkor fogom megtudni, hogy megvan e minden és mennyibe kerül illetve onnantól számítva kb 2 hét h megjöb a cucc...
Király!  :jee:
Várni én is utálok, dehát nem élünk Amerikában, mondjuk én nem is akarok :lazza:
Remélem mindenkinek meglesz minden amit rendelt :whoah:  :p

kisvirag

Quote from: sirtomiPüss figurák milyen minõségûek? Rendelt egyáltalán már valaki?

Unokaöcsémnek rendelnék legközelebb egy Vash figurát :D

én most rendeltem egy Ed-et, ha megjön, tudok nyilatkozni :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Quote from: KvikvegEs a beteljesedes, amint kezbe kapod katztol/leteped veletlenul katz kezfejet, mert tul gyorsan veszed el tole.  :__devil:

mmm, Kvikveg, akkor veled majd vigyázunk  :hehe:
(mondjuuuk mikor meglatunk közeledni (vampirkent ugyis messzirõl megérzem a szagod :P ), letesszuk gyors asztalra/székre/földre) :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: KvikvegEs a beteljesedes, amint kezbe kapod katztol/leteped veletlenul katz kezfejet, mert tul gyorsan veszed el tole.  :__devil:
:hahaha: De azért majd vigyázzatok a kezére, még NAGY szüksége lesz rá! (pl. novemberi rendelés :haha:

Necrid^

Quote from: Yakumo:hahaha: De azért majd vigyázzatok a kezére, még NAGY szüksége lesz rá! (pl. novemberi rendelés :haha:
Okos!! :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Yakumo:hahaha: De azért majd vigyázzatok a kezére, még NAGY szüksége lesz rá! (pl. novemberi rendelés :haha:
:D Akkor majd visszafogom  magam. :D
Bar vicces, hogy en vadulok itt verbalisan. En, aki inkabb kiguvadt szemmel nezek es kivarok. Szoval sok kell ahhoz, hogy elboruljon az agyam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegNeeem, a varakozas edes pillanatai, mint Karacsonykor varod a... eee... talan nem a legjobb hasonlat ebben az esetben... Najo, szulinap elotti napon? Es a beteljesedes, amint kezbe kapod katztol/leteped veletlenul katz kezfejet, mert tul gyorsan veszed el tole.  :__devil:
Nem te lennél az elsõ vámpir akit levadászok :rolleyes:


Rossz hírek:
Status: Pend
Már irtam nekik hogy WTF van. Az volt kiirva, h 48 órán belül válaszolnak. Szoval plussz 1-2 nap késlekedés várható.  :(
Legfeljebb holnap feladom ujra a rendelést

Moha

Quote from: sirtomiPüss figurák milyen minõségûek? Rendelt egyáltalán már valaki?
Nekem egy Kitsune plüssöm van, az egész jó minõségû, normális anyagból van és jó a kidolgozása is. Igaz, azt nem itt vettem, hanem eBay-en, de amennyire láttam, ugyanazokat árulják mindenhol.

Kuroi Tenshi

Quote from: NecridNa azt amit utálok a legjóbban. :morci:
jaj, mit nyavalyogtok itt avval a két héttel!
Én három hónapot vártam a legutóbbi gitáromra (a vicc benne az volt, hogy másfél hónap alatt elkészítették, viszont a szállítás sztrájkok, határeltorlaszolások, meg legfõképp kedves kis magyar vám ( :b+: ) miatt 5 hét volt... szóval az utolsó 5ésfél hetet úgy vártam végig, hogy már úton van Németországból, bármikor megérkezhet...  :rolleyes: )
És tudjátok mit? Ez még nem is volt sok néhány különleges mesterhangszerhez képest... tudok 1-2 esetrõl, ahol 3 évbe telt, míg elkészült  :eeek:  :3x3:

Kvikveg

Quote from: katzNem te lennél az elsõ vámpir akit levadászok :rolleyes:
Szegeny kisvirag, megvannak meg a fogai, vagy mar az oveden logo fuzert bovitik?  :eeek:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

Quote from: KvikvegSzegeny kisvirag, megvannak meg a fogai, vagy mar az oveden logo fuzert bovitik?  :eeek:  :lul:

Kvikveg, ugye te sem gondoltad, hogy olyan könnyen el lehet velem bánni?
a fogaim a helyükön vannak, mellesleg köszönik szépen jól :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegSzegeny kisvirag, megvannak meg a fogai, vagy mar az oveden logo fuzert bovitik?  :eeek:  :lul:
"Jók a fogai, Laci bátyám. Most már visszateheti õket." :D

katz

Quote from: KvikvegSzegeny kisvirag, megvannak meg a fogai, vagy mar az oveden logo fuzert bovitik?  :eeek:  
Egy így nemes prédát kár lenne elpusztítani ;)


No de elég az OFF-ból!

Status: Recv  
CC is good and your order is being processed. Thank you.
Lassan elkezdik csomagolni a cuccot :)

Yakumo

Quote from: katzStatus: Recv  
CC is good and your order is being processed. Thank you.
Lassan elkezdik csomagolni a cuccot :)
Yeeeee! :jee:  :lazza:  :hopp:  :kiraly:  :p  :whoah:  :lol:  :cool:  :appl:

Necrid^

Quote from: katzStatus: Recv  
CC is good and your order is being processed. Thank you.
Lassan elkezdik csomagolni a cuccot :)
Király!  :jee:  :hopp:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

thrall

Quote from: katzNo de elég az OFF-ból!

Status: Recv  
CC is good and your order is being processed. Thank you.
Lassan elkezdik csomagolni a cuccot :)
oh, yeah, oh yeah *örömtáncot jár* (de aztán nehogy valaki által rendelt cucc ne legyen már raktáron, mert akkor átúszunk megöljük azt, akinél olyat látunk és elvisszük  :__devil: )

Darkstar

Még nem adták fel a rendelést?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarMég nem adták fel a rendelést?
Status: Recv  

Minden nap amikor hazajövök, azzal kezdek, h megnézem :)

Majd akkor lehet örülni, amikor ezt olvassátok:
Status: Pkgd vagy Status: Ship

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Ne örüljetek elõre a macira, én is már gondolatban-álmaimban minden cigit Bebopos öngyújtóval gyújtottam meg (szerettek is a lányok... ^^), aztán kiderült, hogy nincs raktáron. Azóta is magányos vagyok, az autók lefröcskölnek az utcán, megvágom magam borotválkozás közben, vírusok zabálják a gépemet és ráadásul egy kés nyele lóg ki a hátamból. :D Szóval még ne örüljetek. :bsd:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Na már csak egy hetet kéne várni. (Remlélem)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!