Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: katzStatus: New (Your order is being processed and ready to ship. You can't cancel the order without getting an authorization from us.)
Lehet örûni vaze :D
Oh Yeah!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: Raggie Gordon(kövi meeten egy sörre a vendégem vagy!)
Behajtom! :D


Ha megjön okt. 28-ig, akkor át lehet majd venni péntek este a Népstadionnál, ha nem, akkor a rá következõ meetre beviszem.

kisvirag

izé
még nem ért ide a hajo...
még elsüllyedhet...
szal, csak óvatosan, de mindenesetre erõst pozzzitiv :)
legalább egy lépéssel elõrébb vagyunk :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Érdekes, h most 3 nap alatt összepakolták a sok cuccot, míg korábban egy hét is eltelt amig összeszedték a keveset. Egyetlen különbség, h most nem freemailes mailcímrõl ment a rendelés, hanem Electroluxosról :rolleyes:

Yakumo

Quote from: katzhanem Electroluxosról :rolleyes:
Ammi?  :3x3:  Ha szabad kérdeznem?

kisvirag

#875
Electrolux?
olyan nagy izé, fehér kockákat meg téglatesteket is csinál, amit ha kinyitsz világit, meg jó esetben hideg van benne....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: YakumoAmmi?  :3x3:  Ha szabad kérdeznem?
Tipp: munkahelyrõl ment.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: kisviragElectrolux?
olyan nagy izé, fehér kockákat meg téglatesteket is csinál, amit ha kinyitsz világit, meg jó esetben hideg van benne....
Meg amibõl vész esetén mindíg ki lehet venni két jéghideg sört! ;)

katz: oké!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moloko

Nemtudom, az ilyen ügyeket itt szoktátok megvitatni?
Mert én szivesen nyitnék egy olyan topicot, ahol szigorúan azok lennének, hogy ki hol milyen animés cumót látott boltban, mennyiért, hogy lehet odajutni, meg ilyenek...

Raggie

Hát ez leginkább ilyen internetes rendelõs topic, de szvsz nyugodtan belefér amit te mondtál!

Apropó: status? Rendeléssel? Lehet tudni valami pontosat, h mikor jön meg??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

semmi változás nincs...
sajnos
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviragsemmi változás nincs...
sajnos
Mármint fel van adva, csak az érkezés idejérõl nincs info?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

nem, még csak összepakolva van...
legalábbis a status szerint
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

:bruhuhu: *iszonyúan váró szmiley* :comp:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Ezek direkt kínoznak minket! :beken: :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: kisviragnem, még csak összepakolva van...
legalábbis a status szerint
:grrr: :grrr: :grrr: :b+:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: kisviragnem, még csak összepakolva van...
legalábbis a status szerint
Ez most komoly? amig ideér addigra a gyerekeimnek fogom aljándékozni.:__devil:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

#887
Durva, hogy mennyire kivagytok... mondtam, hogy ne számitsatok könnyű menetre! És akkor ezek után még lesz, aki mégsem kapja meg... :bsd:

edit: jé, ez tök jó... wallscrollok drágák a magyar animerendelős honlapon, és kevés van, viszont a mangák, legalábbis ami engem érdekel, olcsóbbak, mint a japanimanián, ráadásul arra még bazinagy shipping cost is jön.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Mindenkinek köszönöm azt 92k körüli összeget amellyel támogatták ezt az egy hetes nyaralást. Nagyon élveztem az Oktoberfetet :jee:


Rendelés még mindig baszik jönni és már megint feloldották a lové zárolását, szal feltehetõleg nem is fog megérkezni. :grrr: :b+:
"C" változatként az lesz, h 2 részre bontom a rendelét, Wall scrollok + összes többi, kicsit több lesz a postaköltség, de hátha megjön. Próba cseresznye...

Yakumo

Anyám! Eddig tényleg nem volt gondotok ezekkel? Mitõl gajdultak így meg? :ejj: Azért let the "Plan C" come! ZEN;)

Ramiz

katz, áttértél már a mohamedán hitre?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: Ramizkatz, áttértél már a mohamedán hitre?
Nem, de Necriddõl már vettem egy SCUD-ot, atom robbanófejjel+ kaptam mellé egy Koránt is, szal folyamatban van.

Kuroi Tenshi

Quote from: katzNem, de Necriddõl már vettem egy SCUD-ot, atom robbanófejjel+ kaptam mellé egy Koránt is, szal folyamatban van.
Csak így tovább! :jee:

:lul:

Necrid^

Akkor most ezek szerint a novemberi rendelés elmarad. katz?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: NecridAkkor most ezek szerint a novemberi rendelés elmarad. katz?
Még nem tom, egyelõre jöjjön meg a mostani csomag. Ha ez nincs, akkor fölösleges szenvedni mégeggyel....

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

1. Menjetek a picsába. Kicsit beteg vok, erre 55 topicban van uj post. itt mindenki szarja az idõt?

2 A héten kettébontottam a rendelést és feladtam a WS részét.
Hátránya:
- csak a banda fele kapja meg most a rendelt cuccát.
- a szállítási költség cucconként 930HUF körüli (!!!) összegre emelkedik 770-rõl...
Elõnye:
Status Ship
Ship Date 11/04/05 (OTP még nem frissitette magát, szal a pontos szállítási költséget, még nem tom)

3. Hétfõn este feladom a második részletet...

Kvikveg

#897
A Hello Kittys kulcstartoimat... huzd ki ha meg lehet... Ha nem, akkor termeszetesen johetnek. Csak mar eredetileg is rohadt sokat hezitaltam, mert dragak. Raadasul mostanaban esett le, hogy Mammut2ben van boltjuk...
Koszi!
Francba. Ne lenne olyan kivannivaloan aranyos. :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegA Hello Kittys kulcstartoimat... huzd ki ha meg lehet... Ha nem, akkor termeszetesen johetnek. Csak mar eredetileg is rohadt sokat hezitaltam, mert dragak. Raadasul mostanaban esett le, hogy Mammut2ben van boltjuk...
Koszi!
Francba. Ne lenne olyan kivannivaloan aranyos. :bruhuhu:
Ok, renedlésed törölve.

Rendezzük majd személyesen az anyagiakat, vagy adsz egy számlaszámot?

Kvikveg

Quote from: katzOk, renedlésed törölve.

Rendezzük majd személyesen az anyagiakat, vagy adsz egy számlaszámot?
Majd szemelyesen, tobbieknek gondolom majd vetitesen adod ugyis a cuccost. Vagy ha valamelyikre bejossz elotte. Nem veszesen surgos, legalabb addig sem koltom el nyalokara. :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.