Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: YakumoOk, de Necridet sem ismered? Õ ismer engem. Együtt megyünk a Scrollokért, ez nem elég?
De persze ha ragaszkodsz hozzá, rakok fel képet. (?)
Oks

BTW Necrid, anyám hiányolja a könyvét. Sok érdekeset tanultál belõle? ;)

Kvikveg

Quote from: katzOks

BTW Necrid, anyám hiányolja a könyvét. Sok érdekeset tanultál belõle? ;)
Azt hittem Necrid mamaja hianyolja az o konyvet. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: katzOks

BTW Necrid, anyám hiányolja a könyvét. Sok érdekeset tanultál belõle? ;)
okok! hozom 7fõn :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Eddig összesen 3 ember jelezte, h ott lesz és kell a WS-e. A többikenek (Darkstar, Raggie) jó, ha késõbb kapják meg?

Darkstar

Én hétfõn magyarból kisérettségizem, de ha az ottlévõk közül vállalja valaki, akkor megtenné, hogy elhozza nekem, és köv meeten odaadja?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Mostani rendelés tételei:
kisvirag: 1 db Bebop plüss Ed 13,99$
Raggie: 1 db "Cowboy Bebop: Spike" lighter, 14,90 $; + 2 db póló( CB: Shadow, egy M-es és egy L-es) 2x16,50$;
animoni: 1 db 615-HELLSI, Hellsing-es pénztárca 9,99$
thrall: 1db, polo Eva Eyes Color: Black (XL) 16,50$
Assasin: Rurouni Kenshin Wallscroll: 1db: WSZ290: 5200Ft

Ha vki vmi aberrációt lát üvöltsön.
Quote from: DarkstarÉn hétfõn magyarból kisérettségizem, de ha az ottlévõk közül vállalja valaki, akkor megtenné, hogy elhozza nekem, és köv meeten odaadja?
Necrid és Yakumo jelezte, h átveszi másét is.

Yakumo

Quote from: katzNecrid és Yakumo jelezte, h átveszi másét is.
Jaja, csak valakinek azért jelezd, hogy hozza el. Mondjuk nekem? Vagy Necridnek. Vasárnap én is megyek Meetre kb. 95%.

edit: ja ez Darkstarnak szólt of course!

Darkstar

Quote from: YakumoJaja, csak valakinek azért jelezd, hogy hozza el. Mondjuk nekem? Vagy Necridnek. Vasárnap én is megyek Meetre kb. 95%.

edit: ja ez Darkstarnak szólt of course!

Akkor megtennéd nekem, hogy elhozod? Ha igen, akkor köszönöm. :) :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: DarkstarAkkor megtennéd nekem, hogy elhozod? Ha igen, akkor köszönöm. :) :merci:
At your service! De remélem katz-el is tudattad a dolgot! Nehogy hülyén nézzen rám szegény holnap! :D

kisvirag

#939
hááát, emberek, megjegyeztem!

Én már nem is voltam jo senkinek! :hehe:
vagy féltek velem sötétedés után találkozni? eeeejnye! :hehe:

viszont, nekem már itt a wallsrollom bebe, és csodaszép, és holnap amint szög is kerül a felra, fenn fog lóóóógni! :iszonyatosanszélesrehúzottelégedettvigyor:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisviraghááát, emberek, megjegyeztem!

Én már nem is voltam jo senkinek! :hehe:
Erre van mentségem:D : ma is meg tegnap is dolgoztam, így jött ki, Cool! Különben sem találkoznék csak úgy katz predator barátnõjével csak úgy látatlanba, szeretem az életem! :D
Quoteféltek velem sötétedés után találkozni? eeeejnye!
Ez meg tény. Én félek! :D

katz

Mindjárt indulok. H ne aprozzuk el a dolgot, viszem mindegyik WS-t, majd ott kiválogatjuk. Yakumo átveszi Darkstarét, a Nagy Fehér Jószivû Fõnök mondta, h az övét adjam megörzésre a hitetlen arabnak, Raggiét, meg majd átveszi vki. Gondolom ketõtök közül vki biztos többet találkozik vele mint én.

Necrid^

#942
Nah átvittem katztol az Összes WS (Darkstar tied is nalam van).Annyit kérdeznek hogy kinek melyik a WS-kja?
Shiroi-e vagom hogy Berserk.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Ok, köszi. Az enyém az OMGs és az InuYashás.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarOk, köszi. Az enyém az OMGs és az InuYashás.
mind2 inuyasha?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necridmind2 inuyasha?
Nem, csak az egyik. Mindjárt megnézem melyik. (De mivel valszeg köv. meeten már hugom is lesz, õ biztosan fogja tudni :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarNem, csak az egyik. Mindjárt megnézem melyik. (De mivel valszeg köv. meeten már hugom is lesz, õ biztosan fogja tudni :))
oks
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: NecridNah átvittem katztol az Összes WS (Darkstar tied is nalam van).Annyit kérdeznek hogy kinek melyik a WS-kja?
Shiroi-e vagom hogy Berserk.
Kis segitség:
Shiroi: WSZ370, Inu Yasha Wall Scroll + WSZ115, Berserk
Yakumo: WSP24, Ai Yori Aoshi Wall Scroll,
Necrid: IY p135 WS + GE1589 cb ws
Darkstar: OMG Wallscroll WSZ193, + IY WS P102
Raggie: Ws CB: GE1476 + Ws CB: z181

Necrid^

Quote from: katzKis segitség:
Shiroi: WSZ370, Inu Yasha Wall Scroll + WSZ115, Berserk
Yakumo: WSP24, Ai Yori Aoshi Wall Scroll,
Necrid: IY p135 WS + GE1589 cb ws
Darkstar: OMG Wallscroll WSZ193, + IY WS P102
Raggie: Ws CB: GE1476 + Ws CB: z181
ty. azota már megnéztem :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Néhány apróbb probléma:

- Animoni: Hellsi pénztárca SOLD OUT
- Raggie: CB: Shadow polo L-es méret SOLD OUT csak M, XL és XXL van belõle.


Legkésõbb holnap estig várnék visszajelzést, különben ezek a dolgok nem lesznek megrendelve.

Raggie

Quote from: katzRaggie: CB: Shadow polo L-es méret SOLD OUT csak M, XL és XXL van belõle.
Akkor két M-eset légyszi! (egy M-es meg egy L-es volt eredetileg ugye?)
KöcC!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

thrall

most így mi hányan rendeltünk? 0.o

katz

Quote from: thrallmost így mi hányan rendeltünk? 0.o
5 rendelõ összesen 7 tétel, szállítási költség kb 1200 HUF lesz, de a $ árfolyama növekszik :(
Quote from: Raggie GordonAkkor két M-eset légyszi! (egy M-es meg egy L-es volt eredetileg ugye?)
Igen. Renedelés módosítva két L-esre

katz

Rendelés föladva.

Raggie

Quote from: katzIgen. Renedelés módosítva két L-esre
M-es van csak nem? (azt mondtad még a múltkor)
Mondjuk mindegy, mert ha M-es nincs akkor két L-eset kérek! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonM-es van csak nem? (azt mondtad még a múltkor)
Mondjuk mindegy, mert ha M-es nincs akkor két L-eset kérek! :D
Elirtam. Természetesen M-esre.

Danhibiki

Nagyon nagy gondom van...
Szeretnék egy effektpedált rendelni Ausztriából, de lövésem sincs, hogy hogyan és még e-mailt sem tudok nekik írni, mert nem tudok németül és ezért szeretném, ha valaki segítene nekem:) Az oldaluk címe ez: http://www.musik-produktiv.at/home/home01e.asp/sid/!18121995 (bocsi, hogy nem éppen anime/manga téma kapcsán írok ide, de máshonnan nem tudok segítséget kérni:()
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

#957
Quote from: DanhibikiNagyon nagy gondom van...
Szeretnék egy effektpedált rendelni Ausztriából, de lövésem sincs, hogy hogyan és még e-mailt sem tudok nekik írni, mert nem tudok németül és ezért szeretném, ha valaki segítene nekem:) Az oldaluk címe ez: http://www.musik-produktiv.at/home/home01e.asp/sid/!18121995 (bocsi, hogy nem éppen anime/manga téma kapcsán írok ide, de máshonnan nem tudok segítséget kérni:()
Altalanos info: ha du 3ig megrendeled, aznap kikuldik, Ausztrian belul 2-3 nap alatt odaer. 14 napon belul meg visszakuldheted ha jol olvastam(konkretan ez nem biztos).
Auslandsversand pontot nezd itt
Ott vannak a szallitasi feltetelek. Te fizeted a postat - ez orszagonkent valtozo, ugyhogy nem reszleteztek. Ha nem 31,5 kg felett van a cucc, akkor az utolso ket mondatot el se olvasd az elso bekezdesbol.
Azt ajanljak, hogy 100 euro folott vegyel, ha kulfoldi vagy, kulonben a szallitas tobbet visz el. Vagy mi. Persze az az alattiakat is kiszallitjak.
Adokrol rizsazik vlamit utana...
Szerintem ha megirod nekem, hogy konkretan mit kersz, - gondolom utanvettel fizetsz - akkor megkerdezem oket, hogy sac mennyibe kerulhet.
De szerintem ha angolul irsz nekik az is jo. Meg ha megirod, hogy nemetul nem igazan tudsz...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Danhibiki

#958
Quote from: KvikvegAltalanos info: ha du 3ig megrendeled, aznap kikuldik, Ausztrian belul 2-3 nap alatt odaer. 14 napon belul meg visszakuldheted ha jol olvastam(konkretan ez nem biztos).
Auslandsversand pontot nezd itt
Ott vannak a szallitasi feltetelek. Te fizeted a postat - ez orszagonkent valtozo, ugyhogy nem reszleteztek. Ha nem 31,5 kg felett van a cucc, akkor az utolso ket mondatot el se olvasd az elso bekezdesbol.
Azt ajanljak, hogy 100 euro folott vegyel, ha kulfoldi vagy, kulonben a szallitas tobbet visz el. Vagy mi. Persze az az alattiakat is kiszallitjak.
Adokrol rizsazik vlamit utana...
Szerintem ha megirod nekem, hogy konkretan mit kersz, - gondolom utanvettel fizetsz - akkor megkerdezem oket, hogy sac mennyibe kerulhet.
De szerintem ha angolul irsz nekik az is jo. Meg ha megirod, hogy nemetul nem igazan tudsz...
Hûûû na szóval ez kéne: http://www.musik-produktiv.at/shop2/shop04.asp/sid/!18121995/artnr/3452013 És igen az utánvételes dolog lenne az igazi:) Szerintem még 1kg sincs a cucc:) Szóval a súlya nem lehet probléma meg a nagysága sem! Ha esetleg megtudakolnád nekem, hogy mennyi lenne ha idáig elküldenék, akkor azt megköszönném, meg, hogy lehet-e utánvétellel fizetni..
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Quote from: DanhibikiHûûû na szóval ez kéne: http://www.musik-produktiv.at/shop2/shop04.asp/sid/!18121995/artnr/3452013 És igen az utánvételes dolog lenne az igazi:) Szerintem még 1kg sincs a cucc:) Szóval a súlya nem lehet probléma meg a nagysága sem! Ha esetleg megtudakolnád nekem, hogy mennyi lenne ha idáig elküldenék, akkor azt megköszönném, meg, hogy lehet-e utánvétellel fizetni..
Szerintem elso korben irjal nekik angolul, mindjart megnezem hova tudsz irni.
Jah, itt tudsz irni nekik valamelyik mailcimre. Szerintem a legfolsore, mert vegulis ez altalanos kerdes. Azt tedd hozza, hogy ha angolul nem megy a levelezes, akkor szerzel valakit aki fordit. Vegulis a kerdesed nem bonyolult.
Ha megvan az info, es tudod, hogy megrendeled, akkor szoljal, es megnezem hogy megy a rendeles. ;)
Szoval infok: nem tudsz nemetul, mi erdekel /linkkel/, utanvettel szeretned, KB mennyi lenne igy. Ennyit szerintem angolul is felfognak. Es ez nem a magyar piac, ahol nem valaszolnak vissza...
Azert nem nezem meg neked konkretan, mert nem 100% tudok nemetul, es nem kockaztatom, hogy hulyeseget mondok, aztan meg a nyakadba soznak x eurot mindenfele cimeken. Pl utanvet +5 euro ha jol lattam.

Rendeles: Stückzahl: 1, in den Warenkorb *click* Bestellen *click* es ott majd gondolom megadod az adataidat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.