Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: katzOks. Szólsz neki, v átveszed helyette?
Szólók neki h jón akkor átviszi h nem akkor át viszem helyette.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: RamizSzerintem meg az elsõ marha jó. :cool: Tényleg, L.Mole ilyeneket vajon vállal? :D
Még kérded a motoros Cloud után? :ejnye: :D

Moha

Szóval akkor a figurák nem érdekelnek senkit? :( Kár. Én rendelnék kettõt, de így elég drága lesz...

Yakumo

Quote from: MohaSzóval akkor a figurák nem érdekelnek senkit? :( Kár. Én rendelnék kettõt, de így elég drága lesz...
Hát ha még nem rendeltél mester, engem  :3x3: Ez érdekelne;) Csak az Ebayhez tök Ass vagyok, el tudod te intézni? Mondd mit kéne tennem.

kisvirag

:ejnye: és még nekem mondja, hogy perverz :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisvirag:ejnye: és még nekem mondja, hogy perverz :hehe:
Kapásból rámrabolt! :lul: Jól van: Ott a pont! :hail:  :D :muhahah:

Mattanja

Quote from: MohaSzóval akkor a figurák nem érdekelnek senkit? :( Kár. Én rendelnék kettõt, de így elég drága lesz...
Hé! Ignore list-en vagyok, vagy mi?
[SIZE="3"]post korábbról[/SIZE]
Érdekelnének a részletek, hogy körülbelül mennyi lesz a vége, hova menjen a pénz, mikorra érkezik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

#997
Quote from: ShiroiHé! Ignore list-en vagyok, vagy mi?
Dehogy is, csak azt hittem még véglegesíteni fogod, mert hogy "gondolkoztál" rajta.

Namost, ezek aukcióban mennek és 2 nap múlva fognak lejárni. Nem garantált, hogy le tudom ütni mindet, mert lehet, hogy pont elõttem viszik el (Shiroi, te már láttál ilyet :))

Az eladó szerint a postaköltség 5 dolcsi az elsõ cuccra, plusz 1 dollár minden továbbira, tehát ha összesen pl 5 cuccot rendelünk, akkor összesen $9 a posta. Ezt gondoltam, hogy elosztanánk. Kérdés, hogy személyenként v. tárgyanként legyen elosztva.

Mindjárt megnézem, hogy kinek mennyin áll az aukció ára. Szóljatok, hogy kinek mennyit ér meg, és akkor addig tartom az árat.

Shiroi:
DearS (#6024649869), $6.95, még nincs rá licit.
DearS (#6024649872), $6.95, még nincs rá licit.
Oblivion (#6024650330), $5.95, még nincs rá licit.

Yakumo:
Topless Girl :hehe: $14.95, még nincs rá licit.

Mindegyik aukcióból még jó 2 nap hátravan.

Yakumo

Quote from: MohaDehogy is, csak azt hittem még véglegesíteni fogod, mert hogy "gondolkoztál" rajta.

Namost, ezek aukcióban mennek és 2 nap múlva fognak lejárni. Nem garantált, hogy le tudom ütni mindet, mert lehet, hogy pont elõttem viszik el (Shiroi, te már láttál ilyet :))

Az eladó szerint a postaköltség 5 dolcsi az elsõ cuccra, plusz 1 dollár minden továbbira, tehát ha összesen pl 5 cuccot rendelünk, akkor összesen $9 a posta. Ezt gondoltam, hogy elosztanánk. Kérdés, hogy személyenként v. tárgyanként legyen elosztva.

Mindjárt megnézem, hogy kinek mennyin áll az aukció ára. Szóljatok, hogy kinek mennyit ér meg, és akkor addig tartom az árat.

Shiroi:
DearS (#6024649869), $6.95, még nincs rá licit.
DearS (#6024649872), $6.95, még nincs rá licit.
Oblivion (#6024650330), $5.95, még nincs rá licit.

Yakumo:
Topless Girl :hehe: $14.95, még nincs rá licit.

Mindegyik aukcióból még jó 2 nap hátravan.
A postaköltség elosztását rátok bízom, alkalmazkodom. De azért ne mindet rám terheljétek:D Tárgy vagy személy nekem mindegy. 25$-ig elmehetsz, Mester;) De azért remélem addig nem megy fel,de addig tarthatod;)
Köszönöm elõre is! :merci:

Moha

Quote from: YakumoA postaköltség elosztását rátok bízom, alkalmazkodom. De azért ne mindet rám terheljétek:D Tárgy vagy személy nekem mindegy. 25$-ig elmehetsz, Mester;) De azért remélem addig nem megy fel,de addig tarthatod;)
Köszönöm elõre is! :merci:
Rendben. Oké, akkor $25 max + posta.
Ha hárman összeállunk, akkor szerintem fejenként max 4 dolcsi lesz a posta. Azt azért még megkérdezem az illetõtõl, hogy max hány figurát küld el egyben.

Shiroi?

Mattanja

Quote from: MohaNamost, ezek aukcióban mennek és 2 nap múlva fognak lejárni. Nem garantált, hogy le tudom ütni mindet, mert lehet, hogy pont elõttem viszik el (Shiroi, te már láttál ilyet :))
Egyszer járt nálam egy testvérpár, velük is hasonló esett meg.
Quote from: MohaKérdés, hogy személyenként v. tárgyanként legyen elosztva.
Mindegy, ahogyan neked jobb.
Quote from: MohaSzóljatok, hogy kinek mennyit ér meg, és akkor addig tartom az árat.
Mehetnek 10$-ig.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Megvan a Spike-os öngyújtóm!!! Naggyonjóóóóó! :D :jee: :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Shiroi, Yakumo: esetleg itt is szétnézhettek. Ugyanaz az eladó, csak más felhasználónév alatt. Azt mondjuk még nem tudom, hogy hajlandó-e kombinálni a két usertõl vett cuccokat egy csomagba (email ment neki).
Egyébként azt írta, hogy a leírt postaköltség az fix, ergo ha többe kerülne mégis, akkor õ állja a maradékot. :) Ja, és nincs limit, hogy hány figura mehet egy csomagba.

katz

Cuccok leszállítva.

Thrall: a polot a Nagy Fehér Fõnöknél keresd
Assasin: WS-ed a  Kis Fekete Hamis Istenségnél található

Mattanja

Asuka
Rei
Szintén 10$-ig kérném tartani darabját.
Quote from: katzCuccok leszállítva.

Thrall: a polot a Nagy Fehér Fõnöknél keresd
Assasin: WS-ed a  Kis Fekete Hamis Istenségnél található
Ikszdé!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiAsuka
Rei
Szintén 10$-ig kérném tartani darabját.
Pluszba a másik háromhoz?
Egyébként oké, össze tudja pakolni egy csomagba a két külön usernél rendelt cuccokat.

thrall

Quote from: katzCuccok leszállítva.

Thrall: a polot a Nagy Fehér Fõnöknél keresd
Assasin: WS-ed a  Kis Fekete Hamis Istenségnél található
kinél? I'm LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME :D

Necrid^

Quote from: thrallkinél? I'm LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME :D
Fehér Lelku = our Beloved moderator Shirio.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: MohaPluszba a másik háromhoz?
Egyébként oké, össze tudja pakolni egy csomagba a két külön usernél rendelt cuccokat.
Igen, plusszba.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: NecridFehér Lelku = our Beloved moderator Shirio.
majdnem:D........

Moha

#1010
Yakumo: Megvan a figura! Teeee, hentai! :D
Shiroi: DesrS figurák megvannak, Oblivion folyamatban

Edit: Megvan az Oblivion figura is. :)

Edit2: Örülhet mindenki, megvan az összes cucc. :)

Necrid^

Quote from: Yakumomajdnem:D........
Opps. sry :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: MohaYakumo: Megvan a figura! Teeee, hentai! :D
Shiroi: DesrS figurák megvannak, Oblivion folyamatban

Edit: Megvan az Oblivion figura is. :)

Edit2: Örülhet mindenki, megvan az összes cucc. :)
Remek, köszönöm!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Tegnap kifizettem a figurákat. Összesen 8-at rendeltem (Shiroinak 5, Yakumonak 1, nekem meg 2)
Az egész volt $72.72 ($60.72 + $12 posta)
A postát elosztottam tárgyanként, így $1.5 jut egyre.

Shiroi:
DearS Ren: $6.95
DearS Miu: $6.95
Oblivion Sayoko: $5.95
Asuka: $7.01
Rei: $7.01
------------
Össz: $33.87
Posta: $1.5 x 5 = $7.5
------------
Total: $41.37
Tegnapi árfolyamon (214.12) = 8858 HUF


Yakumo:
Topless girl: $14.95
Posta: $1.5
------------
Total: $16.45 = 3522 HUF

Oszthatom a postát személyenként is (akkor mindenkinek $4), csak az Yakumonak nem túl szerencsés...

Az eladó 24 órán belül postázza és remélhetõleg 10 napon belül itt lesz.

A többit PM-ben.

Yakumo

#1014
Quote from: MohaYakumo: Megvan a figura! Teeee, hentai! :D
Shiroi: DesrS figurák megvannak, Oblivion folyamatban

Edit: Megvan az Oblivion figura is. :)

Edit2: Örülhet mindenki, megvan az összes cucc. :)
(itt régen volt valami:D) :D (megyek PM-be)

katz

Quote from: YakumoSzeretlek! :D (megyek PM-be)
Köszönöm, h megkimélsz bennünket a yaoi hentaitól

Yakumo

Wtf
#1016
Quote from: katzKöszönöm, h megkimélsz bennünket a yaoi hentaitól
Kösz,hogy megtalálsz ma te is. 1. amelyik figurát kiválasztottam, pont azért mert simán ari volt és nem túl perverz.
2. tettem ellened valamit, hogy megtaláltál ily komolyan? Ha igen bocs.
Nem hiszem hogy ilyen komolyan kéne venni ezt, úgy írtad mintha kislányokat erõszakolnék sorba:ejj: Na mindegy.

[SIZE="3"]Edit: [/SIZE]Miután a nejed felvilágosított, hogy mi a yaoi, rájöttem mire gondoltál :lame: Így már értem:hahaha:
De itthagyom a postom elejét is, lássák, mekkora hülye voltam:lame: :D
ui: én se szeretem a b*zikat:D :muhahah: Písz.

Djinn

Ha esetlg van itt olyan ember akinek nincsenek erkölcsi aggályai a hamisítványokkal szemben, és nem is milliomos, akkor ajánlom ezt az oldalt. Kipróbáltuk és tényleg elküldik. A minõség nagyon jó, csak a kiadó feliratán lehet észrevenni, hogy nem licencelt kiadás. Mi csak koncert DVD-ket rendeltünk, de úgy láttam más dolgokat is (filmeket, mangákat...) szinte fillérekért adnak. (Miya records cuccait láttam 4-5x ennyiért árulni máshol, szóval tényleg olcsó).
Ja és küldtek a csomaggal vmi cukorkát ajándékba. Tuti vami kábszeres cucc, bele van kódolva hogy minnél többet rendelj tõlük... :D
[SIZE="1"]
Hogy az esetleges vitákat megelõzzem: nem, nem szégyellem magam, amiért megkárosítok nemtoménhányembert. (már vagy 3 embertõl megkaptam...) Azonkívûl jó sok eredeti cuccot is vettünk már... [/SIZE]
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnHa esetlg van itt olyan ember akinek nincsenek erkölcsi aggályai
Én, én! :hopp:
Kíváncsi vagyok az áraikra.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizÉn, én! :hopp:
Kíváncsi vagyok az áraikra.
Belinkeltem az oldalt, ott vannak árak. Vagy már megint nem mûködik a link?
Így a biztos: http://www.animecrack.com/

Egy példa:
X -Japan - The Last Live
cdJapan: 9429 yen (kb 17000 ft)
AnimeCrack:19$ (kb 4200 ft)

Vannak Japánból hozott dolgaik is, azok természetesen sokban kerülnek.
Eesetleg rakhatok fel fényképet azokról, amiket eddig megkaptunk, ha van rá igény.

Persze kétségtelen az eredeti temékek értéke és vonzereje, de sajnos nem mindenki engedheti meg magának... :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"