Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: KvikvegSzerintem elso korben irjal nekik angolul, mindjart megnezem hova tudsz irni.
Jah, itt tudsz irni nekik valamelyik mailcimre. Szerintem a legfolsore, mert vegulis ez altalanos kerdes. Azt tedd hozza, hogy ha angolul nem megy a levelezes, akkor szerzel valakit aki fordit. Vegulis a kerdesed nem bonyolult.
Ha megvan az info, es tudod, hogy megrendeled, akkor szoljal, es megnezem hogy megy a rendeles. ;)
Szoval infok: nem tudsz nemetul, mi erdekel /linkkel/, utanvettel szeretned, KB mennyi lenne igy. Ennyit szerintem angolul is felfognak. Es ez nem a magyar piac, ahol nem valaszolnak vissza...
Azert nem nezem meg neked konkretan, mert nem 100% tudok nemetul, es nem kockaztatom, hogy hulyeseget mondok, aztan meg a nyakadba soznak x eurot mindenfele cimeken. Pl utanvet +5 euro ha jol lattam.

Rendeles: Stückzahl: 1, in den Warenkorb *click* Bestellen *click* es ott majd gondolom megadod az adataidat.
Oksi:) Éppen ezt tanuljok most angolból...mármint az ilyen típusú levelezést:D Na próba cseresznye.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Quote from: DanhibikiOksi:) Éppen ezt tanuljok most angolból...mármint az ilyen típusú levelezést:D Na próba cseresznye.
Hajra, neked szurkolok. Ha kell pm es leellenorzom. (szerintem vandoroljunk at pm-be amugy is)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Katz: mi van akkor avval a másik rendeléssel???(amiben a pólók meg az öngyújtók is vannak :rolleyes: ) Lehet vmit tudni róla? Fel lett már adva?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

És mikor lehet újra rendelni?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

a rendelés fel van adva, statusrol viszont fogalmam sincs, de mivel nem mondott semmit a kedves, ezért vagy elflejtette mostanában nézni (amit nem tartok tul valoszinunek) vagy nincs változás.

ujrarendelés idén nem lesz, majd jövõre, katz intézésében mindenképp január végéig megjöjjön módon.
utána meg maeglátjuk
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Kösz az infot kisvirag! Akkor megkérdenéd majd valamikor, h tud-e vmit?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

A jó hir:
Status Ship
Ship Date 12/09/05

Tegnap néztem, csak éjfélkor már nem volt kedvem fórumozni


A rossz hir:
216,7836 HUF/USD

A még rosszabb:
Remarks NA: Shadow size M qty of 2

És még mindig lehett fokozni:
A teljes rendelési költség: 173,86USD volt. Nos mivel 2 cucc hiányzik ezért gondoltam olcsobb lesz. De nem. Ugyan ugy 173,86 USD-t számláztak ki PLUSSZ vmiért kiszámláztak még 49,5 USD-t. Most irtam nekik egy levelet. Egyenlõre várom válaszukat, addig is minden nap elküldöm a levelet. Ha nem akaródznak válaszolni, akkor majd a késõbbiekben majd hivatkozást teszek az Electrolux ügyvédjére...

A fentiek után rohadtul kivácsi leszek mi lesz a csomagban...

A csomag várhatóan nem jön meg Karácsony elõtt. Ha mégis, akkor a karácsony elõtti pénteken felviszem pestre és a Népstadionnál át lehet venni. Ha nem jön meg, akkor ofkorsz majd január elején viszem fel...

Raggie

Quote from: katzA jó hir:
Status Ship
Ship Date 12/09/05

A rossz hir:
216,7836 HUF/USD

A még rosszabb:
Remarks NA: Shadow size M qty of 2

És még mindig lehett fokozni:
A teljes rendelési költség: 173,86USD volt. Nos mivel 2 cucc hiányzik ezért gondoltam olcsobb lesz. De nem. Ugyan ugy 173,86 USD-t számláztak ki PLUSSZ vmiért kiszámláztak még 49,5 USD-t. Most irtam nekik egy levelet. Egyenlõre várom válaszukat, addig is minden nap elküldöm a levelet. Ha nem akaródznak válaszolni, akkor majd a késõbbiekben majd hivatkozást teszek az Electrolux ügyvédjére...

A fentiek után rohadtul kivácsi leszek mi lesz a csomagban...
1: juhééé! :jee: :whoah:
2: :(
3: :mad: :bruhuhu: :beken:
4: :eeek: :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

A 4. számu probléma rendezõdött és már a pénz is visszakerült a számlámra, csak :_piszka: kellett õket.

No, nézzük az adatokat:

Raggie: 7219,3
Assasin: -249,2
thrall: -1008,5

animoni: 2891
kvikveg: 3142
Darkstar: 16323,5

Kérnék PM-ban vagy MSN-en számlaszámokat, ahová mehet a plussz, akinek meg tartozása van az tudja az én számlaszámom...

katz

Raggie: 7219,3 (pénz utalva, hét közepére rajta is lesz a számládon)
Assasin: -249,2
thrall: -1008,5

animoni: 2891
kvikveg: 3142 (pénz utalva, hét elejére rajta is lesz a számládon)
Darkstar: 16323,5

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Nézelõdtem eBay-en anime figurák után. Ennek az eladónak van jópár érdekes. Nincs kedve valakinek egy közös rendeléshez, hogy spóroljunk a postával?


katz

Quote from: MohaNézelõdtem eBay-en anime figurák után. Ennek az eladónak van jópár érdekes. Nincs kedve valakinek egy közös rendeléshez, hogy spóroljunk a postával?
Hmm, ez teccik :D
Khm, Az "adult item"-ek mit takarnak? Az én accountom lejárt v vmi és nem tok belépni, uj regisztrációnál meg nem fogadja el a netes kártyám :3x3:

Moha

Quote from: katzKhm, Az "adult item"-ek mit takarnak? Az én accountom lejárt v vmi és nem tok belépni, uj regisztrációnál meg nem fogadja el a netes kártyám :3x3:
Ezeket itt.[COLOR="Red"] (18+!)[/COLOR]

katz

Quote from: MohaEzeket itt.[COLOR="Red"] (18+!)[/COLOR]
Asszem én ebbõl kimaradok.

Yakumo

Quote from: katzAsszem én ebbõl kimaradok.
Mééérr a negyedik tök ari:D :3x3:  A többi nekem se kéne.

Ramiz

Szerintem meg az elsõ marha jó. :cool: Tényleg, L.Mole ilyeneket vajon vállal? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Reggel jönni csomag. Kicsit beteg állapotban. De lenni benne sok jóság. Merri kriszmaszu minna.

Legkorábban a Lancelotos meeten megyek BP-re, utánna nem tom (talán január közepén a nyelvvizsgára), szal ha vkinek kell amit rendelt, akkor ott tudunk találkozni

Raggie

Quote from: katzReggel jönni csomag. Kicsit beteg állapotban. De lenni benne sok jóság. Merri kriszmaszu minna.

Legkorábban a Lancelotos meeten megyek BP-re, utánna nem tom (talán január közepén a nyelvvizsgára), szal ha vkinek kell amit rendelt, akkor ott tudunk találkozni
Jeeeeee, juhéééé, hurráááá!!! Visszajövök a fórumra és máris ilyen jó hírekkel találkozom: :jee: !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJeeeeee, juhéééé, hurráááá!!! Visszajövök a fórumra és máris ilyen jó hírekkel találkozom: :jee: !
Szilveszterkor Raggie sokszor kell majd tüzet adnod nekem... :D :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Edo babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Quote from: RamizSzilveszterkor Raggie sokszor kell majd tüzet adnod nekem... :D :lazza:
Ha boldoggá teszlek, akkor meg is teszem(legalább villanthatok a többiek elõtt is a CB öngyulámmal :D ).:whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

thrall

katz, mikor leszel fenn pesten, vagy valami, mert akkor mennék a cuccosért... is :D

katz

Quote from: thrallkatz, mikor leszel fenn pesten, vagy valami, mert akkor mennék a cuccosért... is :D
Dec 29 csütörtök 1/2 3 és 6 között (ld.: meet-es topic)

Raggie

Télleg, akkor meetre el is tod hozni a gyulám?! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonTélleg, akkor meetre el is tod hozni a gyulám?! :)
ofkorsz. Már csak Assasinnak kellene szólni, h jöhet a WS-éért. Xipe, Necrid, ti ismeritek személyesen is nem?

thrall

Quote from: katzDec 29 csütörtök 1/2 3 és 6 között (ld.: meet-es topic)
that is pont rossz nekem, mert... mert csak :P (amúgy mert moziba megyünk)... szal, ha tudod, valainek add már majd oda, és felmegyek érte... vagy nemtudom :D

Necrid^

Quote from: katzAssasinnak kellene szólni, h jöhet a WS-éért. Xipe, Necrid, ti ismeritek személyesen is nem?
Ezt rám bizd.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

#989
Quote from: NecridEzt rám bizd.
Oks. Szólsz neki, v átveszed helyette?
Quote from: thrallthat is pont rossz nekem, mert... mert csak :P (amúgy mert moziba megyünk)... szal, ha tudod, valainek add már majd oda, és felmegyek érte... vagy nemtudom :D
Oks. Ha egy meetre fel tudsz jönni, mert akkor odadom vkinek aki szokott járni, egyébként meg egyeztess vkivel aki jön (ld meetes topic)