Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Ramiz

#1260
43GET :Kiraly:

Énnekem úgy rémlik, van rárakódó közös pluszköltség, de nem biztos. Az x=const költségen (25 dolcsi?) felüli Free Shipping opció csak USA-n belül érvényes, ugye? (Egész nyáron Free Shippinggel rendelgettünk kint, ezért már egészen megszoktam... :lazza: )

Próféta: hát lehetne több a Gone With The Blastwave-ben, de azért a netes képek nem túl nagy felbontásúak, viszont gyönyörűek, nekem egész más élmény lesz kézbe venni (<= ez külön van?) a képregényt papiron, szépen kinyomtatva. Egyébként is, minden eddigi manga és amerikai képregény, amit számitógépen olvastam, "csak egy történet", a "papir alapúak" a polcon viszont a barátaim, közös emlékekkel... (Kicsit geekül hangzik, tudom... :haha: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Azóta végül is rendelt valaki? Olcsóbban megússzuk a szállítást, ha közösen rendelünk vagy nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

folyton elszórom másra a pénzemet :redface:

Fazék

na most van egy kis petákom, benne lennék egy rendelésben.
igazából egy Zahn trilógia érdekelne angolul, állítólag a legjobb SW regénysorozat, kíváncsi vagyok rá :)
(magyarul csak az első kettő kötetet tudnám beszerezni, harmadikat csak angolul, akkor meg már inkább legyen az összes angolul)
meg talán még ki tudnék találni mellé egyéb rendelnivalókat is :)

Zsiga

Nekem meg ez kéne: [link]
Az úgy jó neked hogy te rendeled, én meg neked fizetem a rám eső részt HUF-ban?

Szerk.: Aztán ha gyorsan el tudom majd adni a csütörtökön feleslegessé váló egyik 250-es vinyómat akkor lehet hogy a másik két részt is bevállalnám.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-12-02, 17:46:44
Nekem meg ez kéne: [link]
Az úgy jó neked hogy te rendeled, én meg neked fizetem a rám eső részt HUF-ban?
nekem hibátlanul megfelel.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-12-02, 19:31:59
nekem hibátlanul megfelel.
Ezt örömmel hallom. :)
Mikor tervezed megrendelni a cuccot? Illetve honnan? Amazon? Vagy esetleg nézelődjünk hátha van valami olcsóbb hely? (Nekem legalábbis elég soknak tűnik egy 7$-os könyvre a fix 3-4$ posta, meg még plusz ugyanennyi tételenként, mindezt a leglassabb, egy hónap körüli határidővel.)

Fazék

ilyen részletkérdésekkel még nem foglalkoztam :D
most álltam neki nézelődni, hogy mi milyen áron van. aztán küldök egy levelet a pendragon-nak, hogy ők mennyiért hoznák be ezeket. és mérlegelek :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-12-02, 20:31:38
ilyen részletkérdésekkel még nem foglalkoztam :D
most álltam neki nézelődni, hogy mi milyen áron van. aztán küldök egy levelet a pendragon-nak, hogy ők mennyiért hoznák be ezeket. és mérlegelek :)
Akkor ha van valami dobj meg egy privivel. :)

Ramiz

Engem is érdekelne a rendelősdi talán (pénzkérdés:D), szóval majd szóljatok, oké? :)

edit: mi a pendragon email? az oldal átépítés alatt van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

http://www.pendragon.hu/belso.html (a főoldalon a cégérre kell kattintani a bejutáshoz :))

amúgy amazon.co.uk-ről rendeltem volna alapból, de kicsit ledöbbentem, hogy ilyen rohadt drága a szállítás... 5 font alapból + 3 font/könyv :eek:
ennél még usa-ból is jobban megéri rendelni :rolleyes:

Ramiz

USA-ból mennyi a szállítási díj?
Amik engem érdekelnek (Cronenberg On Cronenberg, Spook Country, TechGnosis), azokat én is megkérdem azért a Pendragontól.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Attól függ, mi a cucc. Van, hogy a szállítás drágább, mint maga amit rendelsz. Air Shipping-nél az alap olyan 6-7$ (de ez tényleg a leglassabb, akár 1,5 hónap), de wallscroll esetén van pofájuk 55$-t is elkérni, ezért jenkiktől nem rendelünk wallscroll-t. :)

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-02, 20:47:38
USA-ból mennyi a szállítási díj?
ha jól emlékszem könyv csomagnál alapdíj 3$ és könyvenként +3$, szóval az angol árakhoz képest istenes

Ramiz

Oké, amazonba asszem beszállnék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Ez azért van, mert az amazon berágott a Magyar Postára.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-12-03, 11:15:59
Ez azért van, mert az amazon berágott a Magyar Postára.
Mindenhova ennyiért küldik, ez az általános nemzetközi (azon belül is EU) ár.

Fazék

visszaírtak Pendragon-tól a Steve Zahn féle Thrawn trilógiával kapcsolatban és jobb árat adtak, mintha magyarul akarnám megvenni...
nem tudom, hogy megéri-e szórakozni használt példányok vadászásával a net-ről... hajlok rá, hogy megrendelem pendragon-on keresztül, hacsak nem találtok valami korrekt online Mo-ra is küldő könyvesboltot.

amazon-nál számomra fölmerül a kérdés, hogy mi van, ha nem egy helyről rendeljük a könyveket? vagy egyáltalán hogy működik ez? mert rengeteg használt cuccot írnak. azok ott vannak náluk raktáron? vagy fölveszik a kapcsolatot az eladóval, begyűjtik tőlük és egybe elküldik? vagy az eladók egyenként? vagy hogy van ez? ???

Ramiz

Nekem is jó árat mondott a Pendragon, úgyhogy nem kell az amazon!
Volt már ilyen, de olyan is volt velem, hogy jobban megérte rendelni kintről, szóval mindig csekkolni kell. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Fazék on 2007-12-04, 03:10:28
amazon-nál számomra fölmerül a kérdés, hogy mi van, ha nem egy helyről rendeljük a könyveket? vagy egyáltalán hogy működik ez? mert rengeteg használt cuccot írnak. azok ott vannak náluk raktáron? vagy fölveszik a kapcsolatot az eladóval, begyűjtik tőlük és egybe elküldik? vagy az eladók egyenként? vagy hogy van ez? ???

Begyűjtik és elküldik egybe, amit lehet, és írnak, ha valamit külön küldenek, mert később tudják beszerezni stb. Családilag rendeltünk onnét, és nagyon pozitív volt az egész lezajlása a dolognak :jee:

.Attila

Quote from: Zsiga on 2007-12-03, 14:56:41
Quote from: .Attila on 2007-12-03, 11:15:59
Ez azért van, mert az amazon berágott a Magyar Postára.
Mindenhova ennyiért küldik, ez az általános nemzetközi (azon belül is EU) ár.

Akkor le vagyok maradva, nem is olyan rég tudtommal nem lehetett csak DHL-lel rendelni :)

Moha

Nos, kicsit feleleveníteném a topicot, hátha...

Szeretnék rendelni pár figurát, kinéztem magamnak az alábbi csomagot:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=250232184778&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=015

Csak egybe lehet megrendelni, viszont nekem csak a buzogányos Dokuro és még mondjuk a hálóinges kellene. Ha valakit érdekelne a többi figurá bármelyike, az pls. szóljon. Nagyjából 2500 HUF lenne darabonként...

Illetve ettől az eladótól is vennék pár dolgot: http://stores.ebay.com/tv-toys-store
Tőle már 3x rendeltem, megbízható, korrekt eladó és minél többet rendelünk tőle, annál kevesebbre jön ki a darabonkénti postaköltség.
Ha valaki innen szeretne valamit, az is jelezze, privátban vagy itt a topicban!

Előre is köszi!

Kvikveg

Jack Skellington
Na ez lehet, hogy erdekel, de csak holnap lesz idom megnezni hogy tenylegesen mindennel egyutt mennyi. Meg megegyszer atgondolni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Valakinek van PayPal-es számlája kb 3000 forinttal? Szeretnék rendelni egy könyvet külföldről, a pénzt előre át tudom utalni bármilyen bankszámlára.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 12:58:18
Valakinek van PayPal-es számlája kb 3000 forinttal? Szeretnék rendelni egy könyvet külföldről, a pénzt előre át tudom utalni bármilyen bankszámlára.
van. küldd a könyv link-jét és hogy 100%-osan átolvastad a leírását, postaköltséget, megnézted az eladó megbízhatóságát és hogy üssem le azonnal :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-06, 13:29:49
Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 12:58:18
Valakinek van PayPal-es számlája kb 3000 forinttal? Szeretnék rendelni egy könyvet külföldről, a pénzt előre át tudom utalni bármilyen bankszámlára.
van. küldd a könyv link-jét és hogy 100%-osan átolvastad a leírását, postaköltséget, megnézted az eladó megbízhatóságát és hogy üssem le azonnal :)

Nem eBay, úgyhogy szerintem nem lesz gond a megbízhatósággal. :D
Akkor pm-et küldök. :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Kit érdeklenek eredeti US Anime DVD-k olcsón?
Klikk: http://stores.ebay.com/animeshumi

Ha valaki szeretne innen rendelni, szóljon, rendeljünk közösben és spóroljunk a postával. Ahogy látom az illető szépen kiárusítja az anime kollekcióját, gondolom pénz szűkében lehet, mert pár elég ritka gyűjtemény elég olcsón van kirakva...

Fazék

#1287
Quote from: Moha on 2008-10-17, 14:20:01
Kit érdeklenek eredeti US Anime DVD-k olcsón?
Klikk: http://stores.ebay.com/animeshumi

Ha valaki szeretne innen rendelni, szóljon, rendeljünk közösben és spóroljunk a postával. Ahogy látom az illető szépen kiárusítja az anime kollekcióját, gondolom pénz szűkében lehet, mert pár elég ritka gyűjtemény elég olcsón van kirakva...
vagy meghalt a gyermeke valami súlyos balesetben (mondjuk kedvenc mangáját olvasta és figyelmetlenül lépett le az úttestre, áthajtott rajta 1 kombájn konvoj - a véres manga felárasan megvehető) és most árulja az elátkozott gyűjteményét...


miért ragaszkodsz az 1-es régiójú dvd-khez? EU-ban ennyivel rosszabbak a kiadványok?

Moha

Nem ragaszkodom az 1-es régióhoz, de itt szinte mind díszdobozos kiadás és egész tűrhető áron.
Oké, 2-es régiós UK kiadás tényleg jobb (LH Christmas Specialból az van meg), mert nem kell vacakolni a régiókóddal, de komplett, díszdobozos kiadást EU verzióból is nehéz (pláne jó áron) szerezni...

White SeeD

Szerintem elég drágák, főleg hogy használtak.

Az R2-es kiadásokkal csak annyi a baj, hogy drágábbak, meg nem tudom, nekem R2-es kiadású cuccok doboza nem tetszett.
Az a múltkori NGE lőszeresdobozban sem volt túl szép látvány. Hát még az ára. ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6