Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Xzone


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Xzone on 2012-11-12, 02:17:28
Van új Dorohedoro!
Jah, de még mindig nem bírtam magam rávenni, hogy elolvassam. :(
[reserved]

NLZ

Quote from: NLZ on 2012-11-12, 18:49:31
Quote from: Xzone on 2012-11-12, 02:17:28
Van új Dorohedoro!
Jah, de még mindig nem bírtam magam rávenni, hogy elolvassam. :(
Nah, így hogy tanulnom kéne, behoztam a lemaradást. :D

Tudtok még ehhez hasonló műveket ajánlani? Nem baj, ha régi.
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2013-01-20, 22:16:12
Quote from: NLZ on 2012-11-12, 18:49:31
Quote from: Xzone on 2012-11-12, 02:17:28
Van új Dorohedoro!
Jah, de még mindig nem bírtam magam rávenni, hogy elolvassam. :(
Nah, így hogy tanulnom kéne, behoztam a lemaradást. :D

Tudtok még ehhez hasonló műveket ajánlani? Nem baj, ha régi.

Engem is érdekelne. Elég nagy szívás így, hogy mindig egy évet kell várni a következő adagra :D

NLZ

Blame végigolvasva. Hogy ez mi a faszom volt, azt nem tudom. :)
[reserved]

chilip


Dreamcleaver

Létezik most valami (jó) központi gyűjtőhely manga download linkekre vagy mindent egyenként kell vadászni a fordítók oldaláról? (vagy Baka Updates-ről).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Nincs igazán. Régebbi anyagokért szoktam felmászni nibl-re, új dolgokat meg online olvasok. Szerencsére sok csapatnak van saját readere, vagy pedig Batoto-ra feltöltik, ahol minőségrontás nélkül olvashatóak.
[reserved]

Dreamcleaver

Igen azt én is néztem, hogy online vannak lehetőségek, de nekem most letöltve kéne. Na mindegy, akkor vadászok. Azért kösz.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Leara

Én mangatraders-ről szoktam leszedni mangákat. Regisztrálni kell és a letöltés nem a leggyorsabb, de eddig legalább minden fent volt, amire vadásztam. Nem tudom, te melyik mangát szeretnéd letölteni, szóval ha itt nincs fent, akkor bocsi :D.
MAL



fema

Olvassa valaki az Iris Zerot? :-(

NLZ

[reserved]

fema

#409
Quote from: NLZ on 2013-09-23, 16:32:59
Quote from: fema on 2013-09-23, 16:26:31
Olvassa valaki az Iris Zerot? :-(
Olvastam, de meguntam :(

Nekem valaki olyan kellene, aki lelkesen várja a következő fejezetet és minden infót tud, ami csak létezik. :-D

SaiyaGin


kada

Quote from: fema on 2013-09-23, 16:46:41
Quote from: NLZ on 2013-09-23, 16:32:59
Quote from: fema on 2013-09-23, 16:26:31Olvassa valaki az Iris Zerot? :-(
Olvastam, de meguntam :(
Nekem valaki olyan kellene, aki lelkesen várja a következő fejezetet és minden infót tud, ami csak létezik. :-D
Nekiálltam.

Ilyenkor mangánál általában két(ésfél) lehetőség van:
1) dobom
2) végigolvasom (opcionális átmeneti áramszünetekkel)
Csoda hogy nem állok neki OP-nak? Vagy rámegy egy hetem, vagy a véleménynyilvánítás után keresztrefeszít itt valaki...

Ez a második katergóriába esett most.

Történet:
Valahogy azok közt, akik max huszonvalahány éve születtek, egyre többen kezdtek olyan "dolgokat" látni, amit nem lenne lehetséges. Idővel annyira elszaporodtak, hogy aktuális iskolás főhősünk ( :zomg:) már azzal furcsa lény hogy nem rendelkezik ilyen képességgel.
Épp ezért kénytelen arra hagyatkozni amit ténylegesen lát és ért, viszont ebben Oreki-vel is felveszi a versenyt.

És a párhuzam itt nem merül ki, a főhős ugyanúgy nem szeret szaladgálni (bár némileg más okból), de valahogy Chitandauriel mindíg ráveszi.

Szerintem jó.
Nem fergeteges, kissé hullámzó, de volt hogy nevettem rajta, gondolkozásra kényszerített, próbáltam kitalálni előre hogy "ki a gyilkos" (és az egyik srác az emberek/élőlények halálát látja előre, úgyhogy...)...
Marad a listámon, akinek Hyouka tetszett, tegyen egy próbát, és írjon ide ha tetszett ha nem.  :smile:

-OJ-


Leara

Quote from: -OJ- on 2014-03-15, 11:11:27
Még három kötet és véget ér a Koe no Katachi
Kicsit bánom is, meg nem is. Bánom, mert szeretem olvasgatni hétről hétre, ugyanakkor valószínűleg ennél több sztori úgyse lenne benne, az pedig nem hiányzik, hogy felesleges dolgokkal elhúzzák :) (az eladásai eddig egész jók, szóval még erre is volt esély).
MAL

Leara

Júniusban folytatódik (végre) a Hunter x Hunter manga  :hopp:! Ettől függetlenül szerintem az animének befellegzett, mert mindenképp beérik a mangát és persze lehet fogadni, hogy most mennyi ideig bírja Togashi és utána milyen hosszú szünetre fog menni  :lul:.
MAL

chilip

Quote from: Leara on 2014-04-22, 10:51:49
Júniusban folytatódik (végre) a Hunter x Hunter manga  :hopp:! Ettől függetlenül szerintem az animének befellegzett, mert mindenképp beérik a mangát és persze lehet fogadni, hogy most mennyi ideig bírja Togashi és utána milyen hosszú szünetre fog menni  :lul:.

:whoah:

SaiyaGin

http://conanwiki.org/wiki/Special_Black_Edition

...és eddig erről nem is tudtam!
Ment a beszerzendők listájára. :lazza:

Selmo

#417
Dobjatok meg pár romantikus címmel. Elvárások:

  • legyen befejezett
  • legalább 10 fejezet
  • nem olvastam még
  • lehetőleg ne a manga utolsó oldalán mondják ki szemlesütve, hogy szeretik egymást
lehet ecchi is, csak ne az egész alig történetes hentai-ba forduljon. Ha valaki olvasta a Nozoki Ana-t, ahhoz hasonlók jöhetnek.

A tökéletesség unalmas.

Zelda

#418
Quote from: Selmo on 2014-10-09, 14:12:10
Dobjatok meg pár romantikus címmel. Elvárások:

  • legyen befejezett
  • legalább 10 fejezet
  • nem olvastam még
  • lehetőleg ne a manga utolsó oldalán mondják ki szemlesütve, hogy szeretik egymást
lehet ecchi is, csak ne az egész alig történetes hentai-ba forduljon. Ha valaki olvasta a Nozoki Ana-t, ahhoz hasonlók jöhetnek.
Megnéztem a listádat, úgy láttam, hogy ezt még nem olvastad:
Kyou, Koi wo hajimemasu
Én nagyon szerettem, van benne karakterfejlődés rendesen, és nem csak bohóckodásról van szó, egészen komoly darabnak mondható.
Hasonlóan jó ez is, bár egészen más hangulatú: Black Bird
És ez: Kare first love

Selmo


A tökéletesség unalmas.