Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: SaoriA másik meg: ..muszály mindig a másiknak beszólni és igen "mélyenszántó" megjegyzéseket tenni..?!..:ejj:... (akinek nem inge... ne vegye magára..)
Öngól... ugyanis pont Shock kezdte a beszólások sorát :ejj:
És te is kezded már? Ennyire nem ismeritek ignust? Egy ártatlan kis poén miatt, ami egyértelműen nem volt komoly szándékú, így letámadjátok őt... Ha ignusnak komoly kérése van, az a stílusán is meglátszik. Gyakoroljatok már egy kis önkritikát! Főleg te Shock.

Saori

#1441
Quote from: ignusSemmi tolakodás és tiszteletlenség nem volt a postomban... És most sem vélem felfedezni. Nem megfenyegettem Saorit, hanem poénkodtam egyet... Ennyi. Sajnálom hogy megtettem, a héten már másodszor került olyanra sor hogy valaki félreértette azt amit irtam... Lehet hogy egy kicsit hagyagolnom kéne a fórumot? Off vége...

Nekem sem tűnt igazán poénnak, de mindegy...:rolleyes:..

Mégegy kis :_off: : Már nagyon elegem van, hogy állandóan miattam tör ki valami vita.. vagy legalábbis legtöbbször van benne valami részem (vonzom a bajt?) úgyhogy asszem jobb lesz ha visszafogom magam...
Egy utolsó rajz ide.. amolyan hangulatjelentés ..


Edit:

Quote from: TriviÖngól... ugyanis pont Shock kezdte a beszólások sorát :ejj:
És te is kezded már? Ennyire nem ismeritek ignust? Egy ártatlan kis poén miatt, ami egyértelműen nem volt komoly szándékú, így letámadjátok őt... Ha ignusnak komoly kérése van, az a stílusán is meglátszik. Gyakoroljatok már egy kis önkritikát! Főleg te Shock.

Nem öngól Trivi.. ugyanis ez mindenkinek szólt mert nagyon elegem van ebből.. És azért kezdem, mert ugyan ritka türelmes vagyok de az én türelmemnek is van határa, és elegem van abból, hogy mást sem csináltok, csak ahol tudtok beszóltok a másiknak..Önkritikám meg van elég.. és Shocknak is.. de egy kicsit te is elgondolkozhatnál...

Részemről befejezve. Ha kell valami->pm.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Oké emberek a flame-elést most tessék befejezni, mielött idehívom Chronos-t (akinek gondolom jobb dolga is van) és töröltetem vele az uccsó fél oldalt. :mad: Mégis hol vagyunk, az óvódában? :rolleyes: Ezennel megkérném mindkét felet, hogy fejezze be a :_piszka:-lódást, vagy legalábbis pm-ben folytassa ahelyett hogy szétoffolja ezt a threadet. Együttműködésüket előre is köszönöm...

Itachi

Én nem akartam ide írni mivel ezzel most megint bőviteni fogom az off sort. Saori: pont a lényegre tappintottál rá. Mindig akkor van gáz ha valaki mond neked valamit ami nem is ellenséges akar lenni erre Shock rögtön eljácca a " védelmező barátot" amikor nem is kéne. Akkor is ez volt mikor én összevesztem Tac-al.Mondtam valami csúnyát ami Tacnak szólt és ő rögtön letámadott ,hogy hogy mondhatok ilyet egy lánynak... :ejj:  És ,hogy nem hülyeség amit mondok azt saját magad állapítottad meg akaratlanul. Shock egy kicsit túlzásba viszi a védnökséget, ami már-már néha támadás( pl. most).Ezért van az ,hogy mindig te körülötted van a vita. Próbálja meg egy kicsit lazábban nézni a dolgokat mivel , legyünk őszinték; ki az aki neked rosszat akarna, vagy mondana. Jó mvolna ha ezt te is megértenéd Shock, mert akkor nem lennének flame elések meg megsértődések, holmi túlreagálás/félreértés miatt. Na részemről off mert amit szerettem volna elmondtam. Ha bárki még akar valami akkor az már PM eset. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Exo

A PM-es megoldást szorgalmazom én is :D
Úgy tünik itt a lányok még a széltöl (beszélgetéstöl) is védve vannak...pedig sztem télleg nincsenek rosszakarók a fórumon....na részemröl vége az offolásnak :D

Saori>> klassz a rajz...kicsit passiós hangulata van

Damnatus

"Szeressük egymást, gyerekek, hisz minden percért kár!"

Ozu

Húúú..., mint egy nagy család :rotflol:
Lerohadt az ujjam, mire odaértem a Saori által postolt képekhez, de MEGÉRTE!!! :hail:
Ellenségeskedést helyett inkább tömörüljünk Saori fanclubba  :_piszka:
Az én kedvencem a reggelis, s ha ez nem olyan magán, meg ide is beraktad, utólagos engedelmeddel én betettem háttérnek.
Az opencanvasos beg egyszerűen besz.rás. :tezsvir:
...én ott se voltam!!!

Freyja

Hűha...nagyon elszabadultak itt az idulatok...rég jártam erre...
Annyi a hozzáfűznivalóm, hogy szerintem Saori is meg tudja védeni magát...

Na és hogy végre legyen egy kis ON:
Opencanvas tesztelés:
ismételten songoku
korábbi tündér másként

Exo

Quote from: FreyjaNa és hogy végre legyen egy kis ON:
Opencanvas tesztelés:
ismételten songoku
korábbi tündér másként

Hüüü, nagyon szépek a rajzok :Jee:
Föleg a tündérke teccik...naggyon :cool:

Soridan

Quote from: FreyjaHűha...nagyon elszabadultak itt az idulatok...rég jártam erre...
Annyi a hozzáfűznivalóm, hogy szerintem Saori is meg tudja védeni magát...

Na és hogy végre legyen egy kis ON:
Opencanvas tesztelés:
ismételten songoku
korábbi tündér másként

Goku nagyon :cool: Tündérke meg szimplán aranyos.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: SoridanGoku nagyon :cool: Tündérke meg szimplán aranyos.
Szimplán? Inkább nagyon! :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Télleg szépek a képek Freya!!! GRAT
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Quote from: Bruce579Szimplán? Inkább nagyon! :)

Szimplán= ennyit mondok, mert nem akarok szóvirágokból koszorút fonni... méltatlan az én ujjam, hogy ékesebbnél ékesebb cirádákkal kuszáljam a fórum sorait :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Na ez de gyenge lett^^"

Útálom, amikor szúnyogot akarnak lenyomni a hallójáratomon :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Exo

Quote from: SoridanNa ez de gyenge lett^^"

Útálom, amikor szúnyogot akarnak lenyomni a hallójáratomon :D

Hehehhh,...aszongya gyenge :D :lol:

Kérlekszépen ez :kiraly: :jee: :cool:

Ozu

Quote from: SoridanNa ez de gyenge lett^^"

Útálom, amikor szúnyogot akarnak lenyomni a hallójáratomon :D


Kukucs!

A szerénység nemes dolog, de azért azt is csak módjával, egészségesen.

Miért nem tud valaki belinkelni képet valami hasonló szöveggel: "Na ez most k...va jó lett!!" ? :confused:

Gratula :appl:
...én ott se voltam!!!

Bruce

Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal... de hogy a szúnyog hogy jön a képbe :confused:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ozu

Quote from: Bruce579Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal... de hogy a szúnyog hogy jön a képbe :confused:



Ez amolyan művészi attitüd, tudod. Mi ezt nem érthetjük. :muhahah:
...én ott se voltam!!!

Chronos

[Ez most offtopic lesz, előre bocsánat mindenkinek érte, de muszály valahova beírnom, és ez a legideálisabb hely]
Nos, sokan szóltak nekem hogy törölni kéne pár hozzászólást...
Ezt nem fogom tudni megtenni, mert:

-1 post törlése 2 oldalújratöltés, ami azt jelenti, hogy letöltés/feltöltés mellett kb. 1 perc-be (talán pár mp-vel kevesebbe) telik 1 post kitörlése számomra...
Nos tehát akkor 30 post = fél óra az amúgy is kevés szabadidőmből... :(

-Nincs kedvem törölni, egyesek úgyis felháborodnának miatta és jelenleg nincs szükségem idegeskedésre, főleg, hogy van elég így is...

-Nincs időm foglalkozni mostanában a fórummal...
1 hónap múlva lesz csak időm, pontosabban amint véget ért a szóbeli érettségi...
Utána szabad leszek, és foglalkozom továbbra is mindennap a fórummal, mint régen...

-Egy ilyen nagy látogatottságú fórumot nehéz kezelni/rendezni...
Láttam fórumokat, ahol 6 moderátor nem bírta a terhet, pedig fele akkora látogatottsága volt, mint most az Usteamnek...

DE:

-Minden offtopic offtopic, amennyiben az nem az offtopic fórumba íródott, és semmi köze sincs a témához = offtopic
Offtopic post = törlés (más helyeken néha ban is jár, szó nélkül)

-Én megteszek minden tőlem telhetőt a fórum karbantartásában és az animék letöltésében/feltöltésében, mindig próbálok segíteni, és általában nem utasítok el senkit elsőre...
És ezt meg is akarom tartani...

-Az offtopic smilie kirakása engedélyezett, bár nem garantálom, hogy azt a postot nem törlöm ki...
Megmondtam, és le is van írva a szabályzatban, hogy 1-2 offtopic lehet a normális postok között, pl:

Téma: Anime
Thread: -Valami anime-

Valaki: Láttátok már ezt az animét? Tetszett?
Valaki 2: Ja, tök jó volt! :)
Valaki 3: És a -t ismeritek?
Valaki: Ja, de azért maradjunk témánál, jó?
Valaki 3: Ok...

Az ilyen típusú offtopicokat nem törlöm, ellenben a "márféloldalonkeresztültartóofftopic" postokat szó nélkül törölhetem...

-Én elhiszem, hogy jobb rögtön a post után válaszolni ugyanabban a topicban, mégha off is, de szerintem egy rendezett fórum sokkal jobb élmény...
Ha valaki felhoz egy új témát, azt az offtopic fórumban meg lehet beszélni...
A fórum azért van, hogy közös gondolatokat osszunk meg a fórum többi memberével...

Remélem azért nem fog süket fülekre találni az irományom, mostanában ugyanis rengeteg dolgom van, és nem akarok egy "teleofftopicolt" fórumba visszatérni...
Köszönöm a megértéseteket, és további jó fórumozást!

CHRONOS

Feldin

Quote from: SaoriCsak nyugodtan..
Feldin: majd valamit összedobok :)

Edit: Kérdés: Feldin..vagy egy olyan rajzsorozat ami lépésről-lépésre készült a vázlattól egészen a kész rajzig opencanvassal..az jó lesz?
Szerintem ok ha le van benne írva hogy épp mi lett használva és hogy.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: OzuHúúú..., mint egy nagy család :rotflol:
Lerohadt az ujjam, mire odaértem a Saori által postolt képekhez, de MEGÉRTE!!! :hail:
Ellenségeskedést helyett inkább tömörüljünk Saori fanclubba  :_piszka:
Az én kedvencem a reggelis, s ha ez nem olyan magán, meg ide is beraktad, utólagos engedelmeddel én betettem háttérnek.
Az opencanvasos beg egyszerűen besz.rás. :tezsvir:
Egyetértek!
Az én kedvencem a yin-yang-os!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: OzuKukucs!

A szerénység nemes dolog, de azért azt is csak módjával, egészségesen.

Miért nem tud valaki belinkelni képet valami hasonló szöveggel: "Na ez most k...va jó lett!!" ? :confused:

Gratula :appl:
Tudod mit Ozu! A héten sikerált összehouni egyet.
Bescannalem és belinkelem hogy Ez most *va jó lett :)

Edit: bocs hogy ennyi egymás után...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: OzuKukucs!

A szerénység nemes dolog, de azért azt is csak módjával, egészségesen.

Miért nem tud valaki belinkelni képet valami hasonló szöveggel: "Na ez most k...va jó lett!!" ? :confused:

Gratula :appl:

Köszke mindenki, de saját mércém szerint véleményezem a saját rajzokat :p

A szúnyog a padtársam akciója volt :D

Más: én akartam már ezzel a szöveggel postolni, és van is egy , ahol közöltem, hogy nekem tetszik, tehát nem beszólni, vagy morc leszek :D
De kérésed parancs... várd ki a holnapot ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Freyja

Quote from: SoridanNa ez de gyenge lett^^"

Ne mondjál már ilyet, Sori!!  :rotflol:

És köszi mindenkinek mindent! :D Jó ez a progi :)

(ja és remélem Saori nem gondolta komolyan hogy az volt az utolsó amit postolt...nagyon sokat veszítenénk vele...:()

Komplikato

Quote from: Freyjaja és remélem Saori nem gondolta komolyan hogy az volt az utolsó amit postolt...nagyon sokat veszítenénk vele...:(
Öööö. Hol állított ilyesmit???  :eek:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Soridan

Quote from: KomplikatoÖööö. Hol állított ilyesmit???  :eek:

Itt

Freyja: de mondok, mert önostorozás nélkül nincs mi hajtana a javulás felé... vagymi :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Nya, asszondja hogy... megijedtem mit össze tudtok marakodni vakhülye dógokon... de mivel nem ezért jöttem ide, erről ennyit is.
Azt olvastam, hiányolva van az az "eztökjólettnézzétekmeg" megjegyzés a művészek részéről... Hülye kérdés, de lehet, hogy azért, mert aki felrakja, nem ezen a véleményen van?
De csak hogy részben eleget tegyek a kívánságnak, felrakok egy közel 3 éves rajzomat, amit annak idején valóban tökjónak találtam, és hogy ne rontsam el az összképet, mostani véleményemet nem írom mellé...nemelégvéres sárkányka ebéd közben remélem még nem volt, de ha igen, szóljatok és törlöm a komplett posttal együtt... mostanában kicsit szita az agyam, nem emlékszem mindenre...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

#1467
Quote from: Kaliburnemelégvéres sárkányka ebéd közben
Hűűű, szuper :jee: Gyönyörű :)

ignus

Quote from: KaliburURL=http://www.deviantart.com/view/6890274/]nemelégvéres sárkányka ebéd közben[/URL]


Télleg nagyon :cool:. Még ilyet
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kalibur

Quote from: ignusTélleg nagyon :cool:. Még ilyet
Ööö, tessék: szülinapi ajándék egy barátnőmnek
Remélem még ez sem volt..., ha igen, ugyanaz vonatkozik rá, mint az előzőre
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."