Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Exo

Quote from: KaliburÖöö, tessék: szülinapi ajándék egy barátn?mnek
Remélem még ez sem volt..., ha igen, ugyanaz vonatkozik rá, mint az el?z?re

Naggyon :cool:
Az elözö meg állhullajtó jellegü volt :D :jee:
 :hail:

Moloko

Quote from: KvikvegEn betelefonaltam par hete egy Bp-i boltba, ott egy Wacom Graphire 3 volt emlekeim szerint kb 26 000. Azaz a legkisebb, ami mar nyomaserzekeny.
http://www.codra.hu/arlista/codra-wacom_040506.htm

De ha az ember elnez a wacom honlapjara es szembesul a mar picivel jobbak araval, akkor lefordul a szekrol.  :grrr:
Ja es az akciosoknal van a Graphire2 hasznalt potom aron, aminek egeszen addig orultem, amig ki nem derult, hogy csak a lapot adjak ennyiert, toll nincs hozza /se eger, de az nem is erdekel/.

Megj en most egy kolcson Intuos2-t hasznalok, az ugyanaz a meret, de doleserzekeny is, bar meg nem vettem eszre, hogy ez latszana...
Intuos Wacom GD-0608-R (A5-ös) tábla van, amolyan munkahelyi darab szüleimnek grafikai munkákhoz, de vmiért az én gépembe van kötve... :rolleyes: lassan 3 éves a kicsike... nagyon hasznos, csak még nem volt időm tökéletesíteni grafikai-software tudásomat hogy jobban ki tudjam használni előnyeit...

Kalibur

Quote from: ExoNaggyon :cool:
Az elözö meg állhullajtó jellegü volt :D :jee:
 :hail:
Háát, nagyon szépen köszönöm ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Feldin

Felteszek Raggie képeket a saját kérésére.
De belinkelni nem tok. (a sajátjaimat se)
Szóval azt majd vki tegye meg nekem!
Thx!
Amúgy Kalibur szupi képek!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s


Raggie

Quote from: ShadowolfMegtörtént. ;)
Megjegyzés: mindegyik nagyon :cool:

Kösz, Feldinnek is! No azért nem jók annyira...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus

Hali!

Quote from: Raggie GordonKösz, Feldinnek is! No azért nem jók annyira...

Na jó tényleg nem jók
 :_piszka: csak vicceltem.
Nem kell szerénykedni.

Exo

Raggie>> nekem bejönnek a rajzok, szóval megjegyzés: :jee: :kiraly: :D

Komplikato

#1478
Gratula mindenkinek a képekhez!
Én már hetek óta töltögetek "anyagot" rajztémában, csak sajnos a DC-n elég lassan jönnek le a dolgok. Eddig pár teljes anyag jött le, a:
    How To Draw Anime For Beginner - Volume 1 - Male and Female Characters (Muto Anime)
    Techniques for Drawing - Female Manga Characters (Hikari Hayashi)
    How To Draw Manga - Power-Up MANGA Techniques for Begginers - Volume 1 - Compiling Characters (The Society for the Study of Manga Techniques???)
    How To Draw Manga - Illustrating Battles (Hikaru Hyashi)
    How To Draw - Anime & Game Characters - Vol.1 - Basics for Beginners and Beyond (Tadashi Ozawa)
Van még pár HTML ömlesztett tutorial, meg rengeteg cucc, ami csak töredékesen jött le (Pl. ruha megrajzolása, szinezési tutorial, ruhák gyűrődése, fegyverek, stb.)
Ha érdekel valakit, akkor talán fel lehetne tenni valahová???
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Freyja

Quote from: KomplikatoHa érdekel valakit, akkor talán fel lehetne tenni valahová???
Engem érdekel  :rolleyes:  Még nemtalálkoztam ilyesmivel, kíváncsi vagyok rá, és gondolom nem árthat :D
Viszont azt nem tudom, hogy hova lehetne feltenni...

Kalibur, Raggie: Gratula!  :cool:

Tegnap feltettem egy angyalt a gallerybe, de nem linkeltem. Most viszont pótolom :D
angyal (version 2)

Soridan

#1480
Quote from: Kaliburnemelégvéres sárkányka ebéd közben

Sárkány... /me leesett állakkal bámul. Ilyennek szerettem volna születni ...szipp...

Nagyon szép lett.

S bizony, a többieknek sincs okuk szégyenkezni */me képtelen elszakadni a sárkánytól*

Ahha, és megvillogtatom 'japántudásom' legjavát:

Kore wa boku no rasuto ezu desu... lélekszilánk

EDit: elsőre világos lett :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Nem találok szavakat, nagyon jó lett. Kúúúl

Komplikato

Heh. Valaki marha sokat aludt megint!  :_piszka:
Amúgy tényleg jó a kép, gratula! :appl:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Soridan

#1483
Quote from: KomplikatoHeh. Valaki marha sokat aludt megint!  :_piszka:
Amúgy tényleg jó a kép, gratula! :appl:

Bizony, tényleg sok volt... álmon haloook....

EDIT: És ez lemaradt: ez egy qrvajó kép!!! Amit postoltam! Mert igenis az! Ti akartátok! :T
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Quote from: KaliburHülye kérdés, de lehet, hogy azért, mert aki felrakja, nem ezen a véleményen van?

Szinte biztos :) (mármint, hogy azért, és nem az, hogy hülye kérdés -_-")
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: Kaliburnemelégvéres sárkányka ebéd közben

Elég király... viszont nekem egy kicsit kontúrtalan... ergo csak vastagabbra kellene húzni a körvonalakat, mert egy kicsit belemosódik a feje a képbe...
Maga a style állati, nagyon szép sárkány...!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertQL :D DK rulez :D


Ehhem... DK? Dungeon Keeper? Mert akkor fals. DK? Azmiaz? Biztos nevetni fogok hirtelenjött tudatlanságomon, de ez van ... :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanEhhem... DK? Dungeon Keeper? Mert akkor fals. DK? Azmiaz? Biztos nevetni fogok hirtelenjött tudatlanságomon, de ez van ... :(

Csak kicsit sokat MUonline-ozik. :D Dark Knight-ra gondol. ;)

Soridan

Quote from: ShadowolfCsak kicsit sokat MUonline-ozik. :D Dark Knight-ra gondol. ;)

Ah, so ka. :) Akkor nem csoda, hogy nem értettem. Szerintem mondjuk nem lovagos, inkább amolyan faölelgető-hajlamú talpas :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: ShadowolfCsak kicsit sokat MUonline-ozik. :D Dark Knight-ra gondol. ;)

Lehet... :D Sőőőőőt  Biztos :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Exo

Quote from: SoridanKore wa boku no rasuto ezu desu... lélekszilánk

Ano...eto...sono...ez télleg qrvajó lett...pa'llót fogtam :D :jee:
:hail:

ignus

Sori nagyon állat a kép!.... Télleg gyönyörű
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Exo, Ignus:

Köszönöm alássan :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Raggie

Quote from: ExoRaggie>> nekem bejönnek a rajzok, szóval megjegyzés: :jee: :kiraly: :D
Kösz! Majd akkor a következőket is rásózom a Feldinre :)!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

Quote from: Raggie GordonKösz! Majd akkor a következőket is rásózom a Feldinre :)!
Heh... szokja itt a jómódot :)
Persze, adjad csak!
Rajzok Ramiznál.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

OK, megkaptam őket! A köv párat majd sajna csak soká fogom tudni adni, mert a következő 2 hetemben fingani sem lesz időm... mindegy majd az egyik meetre egyszer csak beállítok egy csomag papirossal!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Feldin2.) Heh... szokja itt a jómódot :)
Persze, adjad csak!
1.) Rajzok Ramiznál.

1.) Már nem.  :hehe:
2.) Hát ha már így kényezteted! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

#1498
Damnatus írta az offtopicban a következőt, de szerintem ide kéne ezt igazából kitenni:

Japán Rajzfilmek Klubja országos pályázatot hirdet mniden anime rajongónak!

Küld el legjobban sikerült munkádat, lehetőleg úgy, hogy postai úton gyűrődésmentesen érkezzen hozzánk. A pályázatokat Július 23-ig küldjétek el. Aki kéri rajzát visszapostázzuk.
Néhány tudnivaló:
Az alkotások szabad technikával készülhetnek (festék, grafit, szén, tus, ceruza stb..)
A rajzokat minimum A/3-as méretben csináljátok.
A témája a "Gonosz és a Jó" kapcsolatáról szoljon.
A pályázatok Ne képregényes formájúak legyenek!
Minden egyes munka hátuljára irjátok fel ezeket: név (becenévvel, nyomtatott nagy betűvel) telefonszám (mobil), e-mail (webcím is ha van), cím, életkor, A kép címe, és ha szeretnéd visszakapni a képet akkor azt is írd rá!

Nevezési díj: 400ft/fő (nem rajzonként!)
Az első 5 helyezés jutalomban részesül
A Rajzok eredetiek, ne képről készítettek legyenek!
Korlátlan számú rajzal lehet nevezni de:
Ha lehet müszaki kartonra, aquarell v "engrély" papírra rajzoljátok munkátokat. A félfamentes rajzlapra és a füzetlapra rajzolást kerüljétek.
Ha tudjátok akkor pasztpartozzátok, vagy írjátok oda milyen színű pasztpartot szeretnétek.
A rajzon semmijen írás ne szerepeljen (pl: by XY, for YX)
Továbbá minden pályázó küldjön magáról egy rajzot (képet) saját magáról (ami a valóságbeli énjét tükrözi) A/4, A/5 méretben. Lehet mellékelni leírást is.

A kiállítás a Debreceni Mezon Galériában lesz megtekinthető Augusztus 2 - 27-ig
címe: 4031 Debrecen, Batthyány u. 2/b.
Nyitva tartás: H-P 10h-18h, Sz 10h-13h
A galéria megtekintése ingyenes.
A kiállitás sok munka esetén 2 részletre lesz bontva, 2 hetente lesznek cserélve a rajzok.

A kiállítással kapcsolatban érdeklődni lehet:
Vári Erika (Seiya) 06306215293
Erdei Panna (Akky) 06304567774

A rajzokat az alábbi címre küldjétek: Erdei Panna 4034 Debrecen. Csuka u. 20.

EDIT:FIGYELEM! Az irányítószám téves volt, de átírtam! Ha már valaki megjegyezte az előzőt sürgősen felejtse el, s helyette ezt vésse az eszébe!!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: MeskeDamnatus írta az offtopicban a következőt, de szerintem ide kéne ezt igazából kitenni:

Japán Rajzfilmek Klubja országos pályázatot hirdet mniden anime rajongónak!

.
Hmm..-. igen, ide is jöhet... Kösz :)
Bár meg kell, hogy mondjam, nekem ez írtózatosan nem éri meg... van ám olyan is mint pölö con, ahova a nevezés ingyenes...ki meg ott is állítják...
Oh, kép... befejeztem végre egy régebbi képem: swampparty
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."