Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

ignus

Kalibur! Én találtam egy állat, de nem az enyém... lehet hogy a Tiéd? Viszont az enyém sincs még meg... Ezt a képet most fogom kinyomtatni és kitenni a falamra. Márha a szerző is beleegyezik.
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Hát Saori ez nem semmi...
:zen:
Kérhetnék tőled vmit?
Az Open Canves-hez egy gyorstalpalót?
Ha van vmikor pár felesleges perced és épp nem rajzolsz nem tudnál összedobni nekem egy mit hogyan csináljunk kis firkálmányt?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Saori

Quote from: ignusKalibur! Én találtam egy állat, de nem az enyém... lehet hogy a Tiéd? Viszont az enyém sincs még meg... Ezt a képet most fogom kinyomtatni és kitenni a falamra. Márha a szerző is beleegyezik.

Csak nyugodtan..
Feldin: majd valamit összedobok :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

Quote from: ignusKalibur! Én találtam egy állat, de nem az enyém... lehet hogy a Tiéd? Viszont az enyém sincs még meg... Ezt a képet most fogom kinyomtatni és kitenni a falamra. Márha a szerző is beleegyezik.

Csak nyugodtan..
Feldin: majd valamit összedobok :)

Edit: Kérdés: Feldin..vagy egy olyan rajzsorozat ami lépésről-lépésre készült a vázlattól egészen a kész rajzig opencanvassal..az jó lesz?
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Bruce

Szeretem, mikor Saori csak úgy firkálgat :) Ennél már csak az jobb, ha ő is azt mondja, hogy most tényleg rajzolt :hehe:

Erre az OpenCanvasos rajzsorozatra én is vevő vagyok ám! :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

Quote from: SaoriEdit: Kérdés: Feldin..vagy egy olyan rajzsorozat ami lépésről-lépésre készült a vázlattól egészen a kész rajzig opencanvassal..az jó lesz?
Nekemisnekemiiiis!!!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Quote from: Bruce579Ennél már csak az jobb, ha ő is azt mondja, hogy most tényleg rajzolt :hehe:

Hmm.. igaz, hogy régóta rajzolok.. és elég shockat..de olyan rajzom..amibe tényleg mindent beleadtam..amire tényleg azt mondom hogy ez most olyan amilyennek akartam..talán..csak egy van..

Ésakkor..ismét firka :D
A szeráfom ..:) kicsit másképp..:)
A másik meg.. Saori reggelente

Aztán külső segítséggel a rajzsorozat..
Vázlat
Kihúzott
Háttér1
Háttér2
Háttér3
Szirén1
Szirén2
Szirén3
Szirén4
Szirén5
Szirén6
Szirén7
Kész-effekt
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

#1417
Quote from: SaoriÉsakkor..ismét firka :D
A szeráfom ..:) kicsit másképp..:)
[/URL]
Mit csinál a bal kezével? :rolleyes: :D
Egyébként szép, és a másik is.

edit: és egy mestermű elkészülésébe vethettünk be pillantást.

Saori

Quote from: TriviMit csinál a bal kezével? :rolleyes: :D

Te is ?! Hjajj.. tényleg oda kellett volna írnom... anyu első reakciója mikor meglátta a rajzot..: "Ez a mellét fogdozza?" ..neeem..nem a mellét fogdozza...csak ott a keze..:rolleyes:
(Amúgy a tegnapi elfemet is véleményezte: "Az ujját szopja? Micsoda dolog ez?!" //mostanában nagyon elemében van... ^^)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Nagyon szép rajzok
/me támogatja a "bepillantások a készülő műbe" dolgokat

Saori korrepetálást válalsz :D

Shock12

Quote from: SaoriA A szeráfom ..:) kicsit másképp..:)
A másik meg.. Saori reggelente
...Szirén...
Nagyon szépek... meg az a reggeli ön-kép nagyon Édes ^^''l
Az openCanvas HowTo jól jön nagyon :) !

Exo

Nagyon ott vannak a rajzok :jee:

.Attila

Quote from: ExoNagyon ott vannak a rajzok :jee:
Hol? Én nem látom. :_piszka: :)

Shadowolf

Quote from: SaoriHmm.. igaz, hogy régóta rajzolok.. és elég shockat..de olyan rajzom..amibe tényleg mindent beleadtam..amire tényleg azt mondom hogy ez most olyan amilyennek akartam..talán..csak egy van..

Ésakkor..ismét firka :D
A szeráfom ..:) kicsit másképp..:)

A mellfogdosós poént látom már lelőtték. :rolleyes: Francba. :p :D

QuoteA másik meg.. Saori reggelente

Tök cuki a...maci. :p

QuoteAztán külső segítséggel a rajzsorozat..
Vázlat
Kihúzott
Háttér1
Háttér2
Háttér3
Szirén1
Szirén2
Szirén3
Szirén4
Szirén5
Szirén6
Szirén7
Kész-effekt

:eek: Hát ez valami eszméletlen nagy királyság! :jee: :D

ignus

Ismét leesne az állat márha megtaláltam volna... (Kalibur, bizti hogy nincs nálad? :D) NAGYON JÓK!!!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Quote from: TriviHol? Én nem látom. :_piszka: :)

A gallery-ben! ;):D

Bruce

Quote from: SaoriHmm.. igaz, hogy régóta rajzolok.. és elég shockat..de olyan rajzom..amibe tényleg mindent beleadtam..amire tényleg azt mondom hogy ez most olyan amilyennek akartam..talán..csak egy van..

Az már fönn van? Csak hogy ismerjem a viszonyítási alapodat :)

Quote from: SaoriÉsakkor..ismét firka :D
A szeráfom ..:) kicsit másképp..:)
A másik meg.. Saori reggelente

Szerintem akkorsemfirka!  :hehe:
Quote from: SaoriAztán külső segítséggel a rajzsorozat..
Vázlat
Kihúzott
Háttér1
Háttér2
Háttér3
Szirén1
Szirén2
Szirén3
Szirén4
Szirén5
Szirén6
Szirén7
Kész-effekt
Én már ott kidőltem, hogy "vázlat" meg "kihúzott"... Lehet, hogy nem ártana először ezt megtanulni? :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kalibur

Quote from: ignusIsmét leesne az állat márha megtaláltam volna... (Kalibur, bizti hogy nincs nálad? :D) NAGYON JÓK!!!
Eeehm, találtam azóta egyet, de most hogy mondod, télleg kicsit kevésbé passzentos... tudod mit, cseréljünk, hátha úgy jobb lesz... És veszünk némi pillanatragasztót is, egy adag a rögzítésre, a másikkal mondjuk Trivi kezeit ragasztom a falhoz, hogy ne tudjon a közeljövőben inzultálni  :uzi:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Quote from: KaliburÉs veszünk némi pillanatragasztót is, egy adag a rögzítésre, a másikkal mondjuk Trivi kezeit ragasztom a falhoz, hogy ne tudjon a közeljövőben inzultálni  :uzi:
Ehh... ezt most miért is? Már nem tudom melyik postomhoz szólt :rolleyes:

ignus

Quote from: KaliburEeehm, találtam azóta egyet, de most hogy mondod, télleg kicsit kevésbé passzentos... tudod mit, cseréljünk, hátha úgy jobb lesz... És veszünk némi pillanatragasztót is, egy adag a rögzítésre, a másikkal mondjuk Trivi kezeit ragasztom a falhoz, hogy ne tudjon a közeljövőben inzultálni  :uzi:


Ok.... Asszem itt nagy pm háború fog majd dúlni Kalibur és Trivi között! :D Mindenki fedezékbe!  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

Quote from: Bruce579Az már fönn van? Csak hogy ismerjem a viszonyítási alapodat :)

Neeem...nincs..és nem is lesz.. :) Az olyan magán..:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Bruce

Quote from: SaoriNeeem...nincs..és nem is lesz.. :) Az olyan magán..:)
Sajnálom, de megértem... De azért remélem előbb-utóbb készítesz olyat, ami hasonló minőségű, és kevésbé magán :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Quote from: SaoriNeeem...nincs..és nem is lesz.. :) Az olyan magán..:)


Jajaj... .egyre jobban furja az oldam a kiváncsiság.... Naaaa lécci,lécci,lécci!!!  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Quote from: ignusJajaj... .egyre jobban furja az oldam a kiváncsiság.... Naaaa lécci,lécci,lécci!!!  :rolleyes:

Nyugi... a nem szerintem nemet jelent...
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shock12

Quote from: ignusJajaj... .egyre jobban furja az oldam a kiváncsiság.... Naaaa lécci,lécci,lécci!!!  :rolleyes:
Szerintem azért tisztelni kéne a magánszférát... bárkiről is legyen szó.

.Attila

Quote from: Shock12Szerintem azért tisztelni kéne a magánszférát... bárkiről is legyen szó.
Az ilyen általános szabályokat akkor te is tartsd be...

Shock12

Quote from: TriviAz ilyen általános szabályokat akkor te is tartsd be...
Jó... akkor légyszíves, pm-ben adjál linket azon postjaimra, ahol kértem, mitöbb követeltem valakitől valamit is, annak ellenére, hogy kikötötte, hogy sem ideje, sem kedve most azzal foglalkozni, illetve nem tartozik rám... (És lehet, hogy pont nem neked kéne ezzel dobálózni... ;) )

Köszönöm.

Részemről a "vita" lezárva.

Exo

Quote from: Shock12Szerintem azért tisztelni kéne a magánszférát... bárkir?l is legyen szó.

Hát szerintem egy ilyen kaliberü hozzászólással:
Quoteajaj... .egyre jobban furja az oldam a kiváncsiság.... Naaaa lécci,lécci,lécci!!!
még senki sem dúlta fel embertársának magánszféráját  :rolleyes:
(mondjuk ez az én látásmódom...lehet, hogy tévedek)
Meg amúgy is, ha Saori egyszer nem óhajtja közzétenni a rajzát, akkor úgysem fogja...hiába is kéri Ignus (mert ezt "követelés"-nek semmiképp se nevezném ;))
Szóval sztem nem kell, felvinni a pumpát és a bolhát elefánttá transzformálni...jó dolog a lovagiasság, de a sok ebböl is megárthat ;)

(bocsánatot kérek, hogy beleszóltam és hogy helyenként közhelyes voltam...ja és az offért is :D)

Biztos készül még hasonló kaliberü rajz, amibe majd esetleg betekinthetést nyerhetünk :)

Saori

#1438
[:_off:]
Hmm.. kivételesen örülök, hogy nem jztottam ide előbb..
azért "vicces", hogy egy egyszerű nem-ből mit ki tudtok hozni..:rolleyes:..
Ha van egy olyan rajzom amit nagyközönségnek nem akarok megmutatni, csak esetleg annak akinek rajzoltam, vagy csak pár embernek..akkor azt könyörgésre sem fogom berakni..
hameg valamit meg akarok mutatni azt úgyis megteszem.. úgyhogy én részemről itt lezártam..ide nem lesz berakva..akinek meg megakarom, annak megmutatom...
A másik meg: ..muszály mindig a másiknak beszólni és igen "mélyenszántó" megjegyzéseket tenni..?!..:ejj:... (akinek nem inge... ne vegye magára..)
[/:_off:]
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Quote from: Shock12Szerintem azért tisztelni kéne a magánszférát... bárkiről is legyen szó.

Semmi tolakodás és tiszteletlenség nem volt a postomban... És most sem vélem felfedezni. Nem megfenyegettem Saorit, hanem poénkodtam egyet... Ennyi. Sajnálom hogy megtettem, a héten már másodszor került olyanra sor hogy valaki félreértette azt amit irtam... Lehet hogy egy kicsit hagyagolnom kéne a fórumot? Off vége...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."