Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Angelés milyen rövid IDŐ alatt?
Igen :)
Köszönöm a kiegészítést, az valahogy lemaradt :)

Soridan

Quote from: KaliburElfújta a szél

Ahogy szavaimat is :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Quote from: SoridanAhogy szavaimat is :zen:
Köszi Sori  :hahaha:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Exo

Hmmm...tegnap este rászabadultam a http://www.deviantart.com "portré" szekciójára...hát igen...rá kellett jönnöm, hogy egyátalán nem tudok rajzolni hozzájuk képest...kész, ami ott van, az emberfeletti...aki nem járt még ott, az feltétlen látogasson el oda...megéri. :jee:

Soridan

Quote from: KaliburKöszi Sori  :hahaha:

Van is mit, de tettél is érte valamit :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

poharka

:beken: Sikerült! Végig olvastam :hopp:

Yo!

Már egy ideje olvasom ezt a threadet és nagyon szép képeket találtam :) Úgyhogy itt is maradok^^

Freyja

Quote from: poharkaMár egy ideje olvasom ezt a threadet és nagyon szép képeket találtam :) Úgyhogy itt is maradok^^
Üdvözlet köztünk! :D
Én is leszedegettem a galleryből azokat, amikre eddig nem volt időm. Feltenni most nincs mit, mert a scanner még mindig nem jó :(

belldandy

Miután a "Saját készítésű manga" threadet végigrinyáltam a rajztudásom hiánya miatt, most felraktam 1 kb. 4 hónapos rajzomat. Lécci ne szörnyűlködjetek, tudom hogy vacak.

Régebbi rajz
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Damnatus

Hali!

Quote from: belldandyMiután a "Saját készítésű manga" threadet végigrinyáltam a rajztudásom hiánya miatt, most felraktam 1 kb. 4 hónapos rajzomat. Lécci ne szörnyűlködjetek, tudom hogy vacak.
Régebbi rajz

Hát ha nem szörnyülködhetünk, akkor vagy csöndbemaradunk, vagy dicsérünk.  :_piszka:

És ha már szoltam, nekem tetszik! :)

Soridan

Quote from: belldandyMiután a "Saját készítésű manga" threadet végigrinyáltam a rajztudásom hiánya miatt, most felraktam 1 kb. 4 hónapos rajzomat. Lécci ne szörnyűlködjetek, tudom hogy vacak.

Régebbi rajz

Erre most majdnem egy nagyon durva dolgot mondtam :mad:
Uramatyám, valaki lője le az ilyen embereket! Még hogy vacak.... inkább nem szólok többet :(

Edit: scuzi az erős kirohanásért, de ez volt az első reakcióm, és gondoltam, talán ez fejezi ki leghívebben a véleményem a rajzról
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Cobra

Különben is, nem Saori rajzaihoz kell viszonyítani :)
Szerintem se rossz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Az én véleményem az említett threadben található...

belldandy

Quote from: SoridanErre most majdnem egy nagyon durva dolgot mondtam :mad:
Uramatyám, valaki lője le az ilyen embereket! Még hogy vacak.... inkább nem szólok többet :(

Edit: scuzi az erős kirohanásért, de ez volt az első reakcióm, és gondoltam, talán ez fejezi ki leghívebben a véleményem a rajzról


Most vérben fagyva fexem 1 sikátorban és varjak kőröznek felettem. A fák nem hoznak többé gyümölcsöt, hideg szél söpör végig az utcákon.

Nem akartam nagyképűsködni, azért gondoltam, hogy vacak, mert amióta széjjelnéztem a DeivantArt-on, azóta megcsappant az önbizalmam.

Ha valakit megsértettem, bocsánatot kérek.

Saorihoz meg nem hasonlítom magam. Ő  :zen: .
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

poharka

Quote from: belldandyMost vérben fagyva fexem 1 sikátorban és varjak kőröznek felettem. A fák nem hoznak többé gyümölcsöt, hideg szél söpör végig az utcákon.

Nem akartam nagyképűsködni, azért gondoltam, hogy vacak, mert amióta széjjelnéztem a DeivantArt-on, azóta megcsappant az önbizalmam.

Ha valakit megsértettem, bocsánatot kérek.

Saorihoz meg nem hasonlítom magam. Ő  :zen: .

Minden rajznak megvan a maga szép oldala:) Tiednek is van egy pár :)

Damnatus

Hali!

Quote from: belldandyNem akartam nagykép?sködni, azért gondoltam, hogy vacak, mert amióta széjjelnéztem a DeivantArt-on, azóta megcsappant az önbizalmam.

Az álszerénység sem jó ;)

belldandy

Quote from: DamnatusHali!



Az álszerénység sem jó ;)



Az sem akartam lenni. Sajna elég nagyok az elvárásaim magammal kapcsolatban. Amikor csinálok vmit és azt mondom, na ez igen, ez király lett, kb. fél perc múlva azon gondokozom: szép, szép, de lehetne még jobb is.

Most befejezem, mert jönnek értem és visznek vissza a pszichiátriára. :rotflol:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Exo

Quote from: belldandyMiután a "Saját készítésű manga" threadet végigrinyáltam a rajztudásom hiánya miatt, most felraktam 1 kb. 4 hónapos rajzomat. Lécci ne szörnyűlködjetek, tudom hogy vacak.

Régebbi rajz

Szerintem ez a rajz a legkevésbé sem fedi a "vacak" fogalmát...ez yóóó ;) :jee:
Fel a fejjel...a deviantart engem is letaglózott....amúgy meg én sokkal gyérebben "rajzolok" mint Te...szóval ganbatte kudasai ;)

Én személyszerint kíváncsian várom  következő alkotásaidat, és remélem azokkal már jobban megleszel elégedve...more önbizalom please :)

belldandy

Quote from: ExoSzerintem ez a rajz a legkevésbé sem fedi a "vacak" fogalmát...ez yóóó ;) :jee:
Fel a fejjel...a deviantart engem is letaglózott....amúgy meg én sokkal gyérebben "rajzolok" mint Te...szóval ganbatte kudasai ;)

Én személyszerint kíváncsian várom  következő alkotásaidat, és remélem azokkal már jobban megleszel elégedve...more önbizalom please :)


Na EZZEL már meg vagyok elégedve: :)

Szerintem kawaii

Kösz mindenkinek az önbizalomnövelő tréninget. Zigazság az, hogy eddigi ismerőseimnek megmutatva (nem anime fanok) dobtak 1 hátast, hogy "miért olyan nagyok a szemek?". Az anime értők meg azt mondták, hogy jó-jó, de pl. miért nincs semmi fantasy-s benne és hogy ők ezt így csinálnák, stb.

Még1szer, nem akartam álszerény lenni, csak mióta a gimiben a rajztanárom majdnem kivágott a suliból, mert manga stílusban "mertem" alkotni, nem igazán mutogatom a rajzaimat senkinek.

Soridan-tól és Damnatus-tól meg bocsit kérek, ha felhúztam Őket.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

belldandy

Hm. eltelt 1 kis idő, de még mindig tetszik. lehet, hogy gyógyulok? ;)

Ja, a kép azért ilyen, mert széjjelment a scannerem és így lefotóztam.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

.Attila

Tanács: tojd le nagy ívben azokat, akiknek a manga stílussal bajuk van :morci: ;)

Relunx

Régen írtam ide...

Ismét firkatottam egy jó kis fanartot. A gond az hogy nincs scannerem, tehát nemtom mikor fogom vkivel bescanneltetni...majd egyszer ha lesz rá idő...

Relunx

Damnatus

Hali!

Nem húztál fel,:)  de légy objektív magaddal szemben. Szvsz jó a rajz, nincs mit rajta szégyellni.

Kalibur

Quote from: FreyjaÜdvözlet köztünk! :D
Én is leszedegettem a galleryből azokat, amikre eddig nem volt időm. Feltenni most nincs mit, mert a scanner még mindig nem jó :(
Ingázol még Bp környékén? Ha igen, szombaton beingázhatnál meetre, én fognám, eltenném és később scannelném és átméretezném az alkotásokat, ha gondolod...
*arrébbmegy, lecsapja belldandyt, közben az orra alatt motyog valamit, amit akár BAKA-nak is lehet érteni, majd fejcsóválva távozik a színről azon morfondírozva, mi is definiálja a gyenge jelzőt...*
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

belldandy

#1553
Quote from: Kalibur*arrébbmegy, lecsapja belldandyt, közben az orra alatt motyog valamit, amit akár BAKA-nak is lehet érteni, majd fejcsóválva távozik a színről azon morfondírozva, mi is definiálja a gyenge jelzőt...*

Heeee, nandeee ????
Ez most  :_piszka: akar lenni?

Ha igen, akkor Zettai ne uruse nai !! :nagyere:

Ha nem  :_piszka: akkor gomen.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

belldandy

Quote from: Kalibur*arrébbmegy, lecsapja belldandyt, közben az orra alatt motyog valamit, amit akár BAKA-nak is lehet érteni, majd fejcsóválva távozik a színről azon morfondírozva, mi is definiálja a gyenge jelzőt...*

HEEEEE ???? NANDEEEE ???????????  :eek:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Kvikveg

Quote from: belldandyMég1szer, nem akartam álszerény lenni, csak mióta a gimiben a rajztanárom majdnem kivágott a suliból, mert manga stílusban "mertem" alkotni, nem igazán mutogatom a rajzaimat senkinek.
:morci:  :morci:  :morci:   :nagyere:  :hogyaza:   :mad:
Szoval ennyit az illetorol.
Ha mar nem tanitjak az embert rajzolni, legalabb hagynak, hogy ugy rajzoljon, ahogy ohajt...
/me nagy voros fejjel fustolog a monitor elott... Bummm!/

Megj: alapvetoen tetszettek a rajzok. 1 dolog van: folyamatos egyenes vonallal rajzolni. Gyakorlas kerdese. De alapvetoen a formajuk tokjo. Es az a nehezebbik resze. Szerintem. :) /mert nekem meg az nem megy  :rotflol: /
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tiaro

Tényleg aranyosak! :)
Amúgy a rajztanárom velem is el akarta hitetni, hogy nem tudok rajzolni, de én csak azért se hittem neki.  :lazza: Bár az énektanáromnak igazat adok...  :rotflol:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Rounin

#1557
Quote from: belldandyNa EZZEL már meg vagyok elégedve: :)

Szerintem kawaii

Uhh, nekem meg pont az előző tetszett jobban -_-"" Pedig ez is tetszik :) (és én inkább hallgatok, ha nem, szóval tessen szépen elhinni)

QuoteSoridan-tól és Damnatus-tól meg bocsit kérek, ha felhúztam Őket.

Utóbbiról nem tudok, de előbbit nem sikerült felhúzni. Azért lógni még lóghat :hehe: :D

Rounin

#1558
Quote from: belldandyHEEEEE ???? NANDEEEE ???????????  :eek:

Magyarázat: nagy adag dícséret egyedi köntösbe bújtatva. Tessen magácskát megtisztelve érezni :D

belldandy

Quote from: RouninMagyarázat: nagy adag dícséret egyedi köntösbe bújtatva. Tessen magácskát megtisztelve érezni :D


Ano... eto... sono...

/*belldandy 1ik lábáról a másikra álldogál, irul-pirul és a földet nézi*/

Arigato gozaimashita! Ore wa tottemo ureshi desu!  :p  :merci:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?