Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Blimpaz ftp-n is fönt van egy pár változatban amúgy...
ha kell albumom is van az elõadótól, hasonló stílusú számai vannak
Oda tudod adni az albumot valahogy?
Vagy az is fent van az ftp-n?

Damnatus

Hali!

Fönt van az ftp-n, Serial Experiments Lain néven (3 db könyvtár), az MP3 mappában.

Fazék

Quote from: DamnatusFönt van az ftp-n, Serial Experiments Lain néven (3 db könyvtár), az MP3 mappában.
sztem õ az elõadó általam felajánlott albumára gondolt :)

roderick

Az is fent van a szerveren.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Quote from: roderickAz is fent van a szerveren.
hoppá, ezzel most megleptetek... de nem tudom mennyire hivatalos album, ami fönt van, mert nekem az allmusic-on is megtalálható 2001-ben megjelent Twilight c. album van meg, ami kb ugyanez az album, csak más a számok sorrendje, és van rajta még pár plusz szám. na mindegy, akkor sorry, szóval az ftp-n is fönt van.

roderick

Hamár itt tartunk SeeSaw-tól is van fent album, habár csak 1 számba hallgattam bele, de eléggé Kajiura Yukisnak tünik.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

tényleg, valami japán rap-et nem tudtok ajánlani, ami ftp-n is fönt van? pl valami olyasmit, mint ami a Tainted Donuts - Trigun vs. Cowboy Bebop AMV-ben elhangzik

Maron

Ha minden igaz, holnap a Nipponsei már fel is teszi az Elfen Lied OST-t :zen:  :)

sirtomi

Most hallgatom Yokko Kanno. Scott Matthew - Lithium Flower címû számot.

Tud valaki hasonló zenét?

Ezt az ftp-rõl zsozso válogatásából szedtem le.

Rounin

Quote from: Blimptényleg, valami japán rap-et nem tudtok ajánlani, ami ftp-n is fönt van? pl valami olyasmit, mint ami a Tainted Donuts - Trigun vs. Cowboy Bebop AMV-ben elhangzik

*buzgón bólogat* Tartom és emelem kettõvel. Pedig nem vagyok vmi nagy raprajongó :)

Moha

Quote from: Rounin*buzgón bólogat* Tartom és emelem kettõvel. Pedig nem vagyok vmi nagy raprajongó :)
Megadom az emelést és megduplázom. :D Az a zene tényleg nagyon ott van. Én se vagyok rappes, de az tetszik.

Rounin

Itachi nagy Berserk-térülése juttatta eszembe, hogy érdemes lenne pár szóban megemlékezni róla :) Javarészt borzongató, sötét dallamok, néhány kivétellel (ez nem túl szakszerû megfogalmazás, ugye?) Szóval animetõl függetlenül is hallgatható számok, fõleg a Tell me why max. hangerõvel :]

Suszi

Nekem a Naruto zenéje baromira bejött. Jól illik a cselekményhez, mozgékony és fokozza a hangulatot. Egyszóval szuper!  :)

Mattanja

Quote from: SusziNekem a Naruto zenéje baromira bejött. Jól illik a cselekményhez, mozgékony és fokozza a hangulatot. Egyszóval szuper!  :)
És akkorát lehet edzeni a hallgatása közben, hogy úgy pofozzák fel az embert az ájulásból! :)
A Berserk pedig egyszerûen :jee:!!! Szerintem még az anime nézése nélkül is nagyon jó, de azzal együtt aztán... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Suszi

Tegnap elkezdtem nézni a PlanetES-t és a legelsõ dolog ami megfogott az a zenéje. Egyszerûen fantasztikus. Már a legelején lebilincselt! Emiatt valószínû hamar be fogom fejezni az animét. Sûrgõs nézhetnékem támadt.  :rotflol:

Damnatus

Hali!

Haverommal én Noirt hallgattam. Bár úgy is mindenki tudja, hogy jó.

.Attila

Nekiestem a Cowboy Bebop OST-nek.
Még csak most ízlelgetem, de a "Tank" és a "What planet is this" már nagyon :cool:
Kerülnek is bele a kedvencek közé :jee:
Még hallgatás közben vagyok, tehát késõbbi jelentések is várhatók :)

Marfy

Keresem a Record of Lodoss War TV zenéit fõleg az opening és az ending érdekelne de jöhet a többi is ha megvan :).
Az FTP-n néztem ott csak a 13-részes sorozatnak a zenéje van :(.
Vagy ha megvan valakinek írjon lécci.

Maron

AnimeHQ ftp-jén fennt van az opening kislemeze.  :)

Marfy

Közben a openinget felletem a szerveren csak elõször nem tudtam hogy azaz mert teljesen másképpen kezdõdött, de kell úgyis az egész.
Köszi Maron majd estére neki is esek.

Damnatus

Hali!

Megnéztem a Noirt, végighallgattam az OST-t is. Az openingje tetszett, de kicsivel gyengébb, mint az ending. A filmen belüli zenék azonban fantasztikusak. Annyira jók, hogy a 26 rész alatt sem untam meg õket. Betétzenének is remekek, és önállóan is megállják a helyüket.

.Attila


Damnatus

Hali!

Régóta megakartam már nézni, csak én úgy szeretek animét nézni, hogy egy sorozatot nagyjából egyhuzamban, hogy ne veszítsem el a fonalat. Még valószínûleg az Ayashi no cerest fogom megnézni, aztán jó ideig semmit.

Mattanja

... :eeek: ...
Ha tudnám, szívesen szavakba önteném, de most valahogy nem megy...hadd nevezzem csak nagyon jónak, aztán majd mindenki eldönti, hogy mi a véleménye...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Én az Akira zenéjére nem nagyon emlékszem, de majd meghallgatom újra.

Pirula

Nekem a Jin-Roh zenéje az ami nagyon bejön, amikor elõször hallgattam itthon anyám megkérdezte hogy ki halt meg az ismerõseim közül hogy ilyen gyászzenét hallgatok?
A Lainnek a Duvet mix albuma tetszik, meg az eredeti. A Cyberiás mixet is meghallgattam de az már elég távol áll tõlem.
Meg a Hellsing az ami üt, nekem kicsit ugyan bizarr, de nagyon bejön.

Mattanja

:jee: Gyönyörû!  :jee:
Tessék belehallgatni, az majd meghozza a kedvet e filmhez!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Valóban, fõleg az a gyerekdal, az a kedvencem!

Maron

Inu Yasha: WIND - Symphonic Theme Collection (Change the World-Grip!; My Will-Shinjitsu no Uta)
Fõcímdalok szimfónikus zenekarral elõadva!  :whoah:  :jee: Kötelezõ darab, Inu Yasha rajongóknak fõleg!

Moha

Quote from: Shiroi:jee: Gyönyörû!  :jee:
Tessék belehallgatni, az majd meghozza a kedvet e filmhez!
Oké, meglátjuk. Bár Ghiblinek még eddig mindig jó volt a zenéje. :D