Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Maron

Quote from: StairanAz rtl2-ön leadott animékbõl az openingek és néhány másik zene van rajta.

Pontosan :)

Exo

Yoko Kanno - Inner Universe (GiTS - SAC)
Yoko Kanno - You Are Not Alone (asz'szem Escaflowne)
Sakamoto Maaya - Gravity (Wolf's Rain)

Ezek nagyon is überek!!! :jee: :cool:

Maron

Quote from: roderickLécci jáccunk olyan játékot, hogy valaki megtalálja nekem a Petite Cossette-nek az openingjét!
és ha megtalálta, az lehet a jutalma, hogy meghallgathatja õ is, mert ám jóféle muzsika

Én megkeresem szívesen, de mi a szám címe?

Komplikato

Quote from: ExoYoko Kanno - Inner Universe (GiTS - SAC)
Engem fél éve esz a penész ... könyörgöm, valaki árulja már el, hogy miért oroszul van???  :wtf:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

cico

nem tudja valaki,hogy honnan lehetne letölteni az Elfen Lied nyitószámát?
Lilium a címe,és már 2 napja keresem,de sehol sem találom:(
elõre is köszi

Exo

Quote from: KomplikatoEngem fél éve esz a penész ... könyörgöm, valaki árulja már el, hogy miért oroszul van???  :wtf:

Passz...hát ezt nem tudom! :D
De nem csak oroszul van...van benne latin ("Mana du Vortes, Aeria Gloris") és angol ("I am calling, calling now...spirits rise and falling...)...de a miértre a választ nem tudom. (talán nagyon internacionálisak akartak lenni??? :D)

De ördögi vagyok! :bsd:  :bsd:  :bsd: :D

cico

szerintem azért van oroszul,mert Origa orosz
megvan a válogatás albuma,mondjuk a számok címe japánul van kiírva(gondolom mert Japánban is kiadták),de a nõ nem tûnik japánnak

Rounin

Quote from: KomplikatoEngem fél éve esz a penész ... könyörgöm, valaki árulja már el, hogy miért oroszul van???  :wtf:

?? Hoppá. Mi bajod van az orosszal? Szép nyelv az.

Exo

Quote from: cicoszerintem azért van oroszul,mert Origa orosz
megvan a válogatás albuma,mondjuk a számok címe japánul van kiírva(gondolom mert Japánban is kiadták),de a nõ nem tûnik japánnak


Origa?...az ki? :confused:

Ezt a dalt tuti, hogy Yoko Kanno énekli...õ pedig 100, hogy japán! :)

PearlClaw

Quote from: ExoOriga?...az ki? :confused:

Ezt a dalt tuti, hogy Yoko Kanno énekli...õ pedig 100, hogy japán! :)

Nem csak õ egyedül énekli..
Az elõadók: Yoko Kanno, Origa, Shanti Snyder

Exo

#310
Quote from: PearlClawNem csak õ egyedül énekli..
Az elõadók: Yoko Kanno, Origa, Shanti Snyder

OK...jogos!!! :D :zen: :merci:

Teljesen :lame: vagyok!!!
Ott van a lejátszólistámban a tökéletesen látszó elõadó/cím...csak én oda nem figyelek!!! :lame:
[Elõször csak a vágott verzió (a tényleges OP) volt meg és az maradt meg a fejemben...az így nézett ki: Yoko Kanno - Inner Universe (Ghost in the Shell Stand Alone Complex Opening Theme)]

Mégegyszer: Jogos!!!
Ezennel megkövetlek cico!!! Bocsi! :zen: Gomen!

cico

nem haragszom:)
én meg azt hittem,hogy Origa a fõénekese a számnak,mert nekem az van kiírva a számhoz,hogy Origa-Inner Universe

Karma XXL

Quote from: ciconem haragszom:)
én meg azt hittem,hogy Origa a fõénekese a számnak,mert nekem az van kiírva a számhoz,hogy Origa-Inner Universe

Én meg most vettem észre, hogy a GITS-SAC kezdõdésében az egyik verzióban Youko Kanno, a másikban meg Origa/Shanti Snyder az elõadó  :wtf:  :)

gzozee

Remélem tud valaki segíteni. Letöltöttem az Cowboy Bebop zenéi közül a cowboy_bebop_ost_box_set_ltd._edition-t és a cd-ken játszó együttesek nevét szeretném tudni. Leginkább a 4. cd elsõ 9 számát kitevõ koncertfelvétel együttesének nevét mert iszonyatosan jó!! THX

PearlClaw

Quote from: SysOP XXLÉn meg most vettem észre, hogy a GITS-SAC kezdõdésében az egyik verzióban Youko Kanno, a másikban meg Origa/Shanti Snyder az elõadó  :wtf:  :)

Yoko Kanno a szám szerzõje..az elõadó meg Origa és Shanti Snyder...vagy valami ilyesmi...:p

Stairan

Quote from: Ner-sanVárom a romatikus-, a dráma-, és természetesen bármilyen egyéb szakos otaku-k post-ját arról, hogy honnan lehetne megszerezni a teljes filmzenét(nem csak az intro/outro-t)!!! Onegai!!!
Az AnimeHQ-n fennt van az Opening, Precious Memories a címe.
De a teljes ost-t én csak az eMule-val tudtam megtalálni, pedig sokat kersetem, szóval azt ajánlom.

Shadowolf

Quote from: Ner-sanEgyelõre fogalmam sincs, hogy mi az az eMule, de majd igyekszem. Köszi!  :)

Chronos itt már írt róla. :)

Dragon

Valakinek megvan 192kbps CBR változatban a következõ alkotás:
Neon Genesis Evangelion - The Birthday of Rei Ayanami
(sajna boxtorrents-en mindenféle szedett-vedett gyatra minõségû mix van belõle)

illetve a Naruto aktuális szezon OST-je ?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Maron

Marina Inue Houseki  :jee: Imádom! Sorozatilag Le Portrait de Petit Cossette ending, music & lyric by Yuki Kajiura :whoah:

Rounin

Húha...újabb animebe szerettem bele látatlanul, pusztán a zene miatt. Escaflowne van olyanjó, mint a zenéje? Ez gyönyörû  :beken:
Egy darabig kénytelen leszek elszakadni a Seat Beltstõl, muszáj ezt hallgatnom :)

Cobra

Bizony, a sorozat is van olyan jó, mint a zenéje  
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Hogy ez miért került a Külvilágba, mikor ANIME????

Na, régen voltam már itt, szóval:

NOIR

Fõleg Salva Nos és Canta Per Me, de ezt már mind tudjátok :D

És .hack//SIGN persze (Yasashii Yoake, Fake wings :cool: )

Shadowolf

Quote from: TriviHogy ez miért került a Külvilágba, mikor ANIME????

Hogy ez miért csak a 7. oldalon tünik fel? :hehe:

Ha gondoljátok átrakhatom az anime-okhoz. :)

Bruce

Lenne egy kérdésem: a Hellsing endingje (Asszem a Shine címet viseli magán) nekem olyan befejezetlennek tûnik... Mintha a közepén elvágták volna. Ennek nincs egy hosszabb verziója? Mint pl. az openingjének?
Ja, egyébként OST-k közül nálam egyértelmûen döntetlen van Hellsing és Chrno Crusade zenéi közt :) Hm... el is indítottam a Logos Naki World címû számot :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: ShadowolfHogy ez miért csak a 7. oldalon tünik fel? :hehe:
Azért, mert ez eredetileg nem itt volt, hanem az Anime-ben ;)

Rounin

Quote from: CobraBizony, a sorozat is van olyan jó, mint a zenéje  

Jajj, akkor le kell töltenem, jajj, de nagyon le kell :D

Más: Cowboy Bebop, asszem 7-ik rész : Heavy Metal Queen. A fõmotívum zene fent van ftp-n? Ha igen, akkor milyen címen? Hetek óta kutakodok de nem találom :) Tudjátok, amit VT olyan nagy elõszeretettel hallgat :)

Rounin

Quote from: ShadowolfHogy ez miért csak a 7. oldalon tünik fel? :hehe:

Ha gondoljátok átrakhatom az anime-okhoz. :)

Azért, mert azt hittem, hogy már régóta nem ír ide senki, ezért csúszott le az elsõ oldalról. Erre bekukkantok a külvilágba csak úgy kíváncsian, és GEBAC!! hát ez itt van :)

sirtomi

Sziasztok!

A Lain fõcímdalát le lehet tölteni valahonnan? Nagyon kéne.
Esetleg az elõadót ismeri valaki?

Thx, elõre is. :)

Karma XXL

Quote from: sirtomiSziasztok!

A Lain fõcímdalát le lehet tölteni valahonnan? Nagyon kéne.
Esetleg az elõadót ismeri valaki?

Thx, elõre is. :)

A fõcímdal Boa -tól a Duvet címû szám. Hogy honnan van meg, ne kérdezd. Val'sz'eg Kazaaról. Ha megkeresel MSNnen, odaadhatom ;)

Fazék

Quote from: sirtomiSziasztok!

A Lain fõcímdalát le lehet tölteni valahonnan? Nagyon kéne.
Esetleg az elõadót ismeri valaki?

Thx, elõre is. :)
az ftp-n is fönt van egy pár változatban amúgy...
ha kell albumom is van az elõadótól, hasonló stílusú számai vannak