Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Sky

Nekem nem feltétel hogy a zenéhez ismerjem az animet is
Ez alól az eggyetlen kivétel(legalábbis szerintem) a Noir, mert amíg az ember nem látta az animet, addig nem tudja felidézni a zenéhez tartozó hangulatatot, és ezzel a zene bebukja az értékének legalább a felét...
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

QuoteOriginally posted by Sky
Nekem nem feltétel hogy a zenéhez ismerjem az animet is
Ez alól az eggyetlen kivétel(legalábbis szerintem) a Noir, mert amíg az ember nem látta az animet, addig nem tudja felidézni a zenéhez tartozó hangulatatot, és ezzel a zene bebukja az értékének legalább a felét...

Én még nem láttam a Noir-t de igy is naponta egyszer meghallgatom a film zenéjét legalább egyszer. Munka alatt nálam mindig ez megy :)
Amugy most JPOP radio-n a Queen-Flash c. számát hallgatom japán kiadásban BIG-O! címmel :) Nagyon mulatságos :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

A Cowboy Bebop mindent üt nálam...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sky

QuoteOriginally posted by Baldy
Én még nem láttam a Noir-t de igy is naponta egyszer meghallgatom a film zenéjét legalább egyszer. Munka alatt nálam mindig ez megy :)
Amugy most JPOP radio-n a Queen-Flash c. számát hallgatom japán kiadásban BIG-O! címmel :) Nagyon mulatságos :D

Mostanában én is sokat hallgatom...
A kedvenceim a "Canta per me" és a "Corsican corridor"
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

QuoteOriginally posted by Sky
Mostanában én is sokat hallgatom...
A kedvenceim a "Canta per me" és a "Corsican corridor"

A Canta Per Me nekem is bejön, viszont a másikat igy cimről nem ismerem, mert a fene se tudja miért, a winamp nem hajlandó kiirni a cimét, és csak azért, hogy tudjam, mit hallgatok, nem fogom állandóan az alt+F3-t nyomkodni...
Valakinek tippje, hogy ez miért van?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Ich habe auch keine Ahnung, de én is így vagyok vele (és lusta vagyok utánanézni...). Szóval ha rájössz, jelezz!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
A Canta Per Me nekem is bejön, viszont a másikat igy cimről nem ismerem, mert a fene se tudja miért, a winamp nem hajlandó kiirni a cimét, és csak azért, hogy tudjam, mit hallgatok, nem fogom állandóan az alt+F3-t nyomkodni...
Valakinek tippje, hogy ez miért van?

A Corsican corridor közvetlenül a Canta Per Me után jön, az az 5. szám. (Hú de vágom ezt, már fejből. Túl sokat hallgatom talán?)

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
A Corsican corridor közvetlenül a Canta Per Me után jön, az az 5. szám. (Hú de vágom ezt, már fejből. Túl sokat hallgatom talán?)

Napi legalább 5-ször meghallgatni igencsak fanatikusnak tűnhet már pár ember szemében :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

Dehogy...
Ez így jó...
Most vannak új kedvenceim is : Inu-Yasha - Dearest,Every Heart,I Am,My Will,Fukai Mori
Mess with the best,
Die like the rest...

Ramiz

Az FLCL zenéje király, valahonnan megszerzem!:hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shock12

QuoteOriginally posted by Sky
Dehogy...
Ez így jó...
Most vannak új kedvenceim is : Inu-Yasha - Dearest,Every Heart,I Am,My Will,Fukai Mori

Van egy Best of InuYasha is, azon az összes "jó" ki van gyûjtve (aki addict, annak persze nem... :D), meg a Symphonic Collection is ezeket gyönyörûen visszaadja (télleg)... A Fukai Mori (és a Shinjitsu No Uta) az Do As Infinity (nagyon jól nyomják, anihq meg lenne feltolnám az eddig meglévõ albumaikat), és a Dearest meg Ayumi Hamasaki, azmeg úgyszint csodálatos album... A legutolsó ending (namie Amuro - Come) is gyönyörõ, de a CDje eléggé "énvagyokalazacsaj" fíling...

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
anihq meg lenne feltolnám

Miért nem rakod fel a USTeamre?

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
Miért nem rakod fel a USTeamre?
Mert ide csak OSTk mennek/mehetnek fel, Zsozso kikötötte (de lehet, hogy tévedek... én így hallottam).

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Mert ide csak OSTk mennek/mehetnek fel, Zsozso kikötötte (de lehet, hogy tévedek... én így hallottam).

Á,ezt nagyon kétlem,pl. az ftp-n lévő zsozso's collection mióta számít OST-nek?

Cyril

Üdv!

Nem tudja valamelyik?tök hogy a Full Metal Panic (1. sorozat) zenéjét honnan szerezhetném meg? Tudtommal ami fenn van az csak az 1. OST, ami az els? 1-2 rész háttérzenéjét öleli fel.
Ami nekem nagyon kéne az az a szám amikor Chidori és Teresa koncertet ad a tengeralattjárón.

Cyril
If there's a need, there's a way.

Moloko

tenyleg vannak zenek, amiket azert szeret az ember mert latta az animet ... (pl nekem  a kenshin openingjei es endingjei - magamtol meg nem hallgatnam....)
de vannak animek, amibol csak megneztem az elso (vagy elso par) reszt, majd az animet otthagytam (esetleg kesobb folytattam) es csak a zenejet hallgattam.... a .hack//Sign-t ezert nem voltam kepes a mai napig megnezni: tul sokat hallgattam a zenejet, es valahogy a sorozattal nezni mar nem volt az igazi....
egyebkent meg:
Vampire Princess Miyu, WHR, Miyazaki filmek, hack//sign, EGArjuna zenei a legjobbak :) (meg a Noir is...)

Hallott mar valaki egy Escargo nevu valkirol/valakikrol, akik a Kaze no Yojimbohoz irtak a Tokyo es a Situation c. szamot?
Esetleg hogy honnan tudnam beszerezni az utobbit? :)

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
(meg a Noir is...)

Helyes, helyes, nem elfelejteni! :D

Sephiroth

Nobuo Uematsu
:hail:
Nálam rengetek stílusban top.

Ezen kivűl:
Love Hina
NGE
Hellsing (Ha nyitnék egy bárt tutti ilyen zenék szólnának)
Inu Yasha
Lodoss

Az utóbbiak nincsenek tetszési sorendben, ezek mind egyformán nagyon bejönek.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

Valaki nem tudja, hogy a Hellsing zenéjét ki szerezte?
Szeretnék még fellelni tőle pár stuffot, csak nem tudom hol elkezdeni... :(

Valahogy nekem a Hellsing az űber állesz.
Seph, mikor is megyünk abba  a bárba? :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

Egy kérdésem lenne:
Nem tudja vki, hol lehet gitárkottákat találni anime zenékhez?
Spec a CB-féle Call me, call me vagy mondjuk az August in Ganymede intrója annyira jól hangzik, de az egész neten nem találtam ilyen tabokat, ahhoz meg alma vagyok, hogy hallás után megtanuljam.
Naszóval bár gondolom ti se tudtok ilyenről, azért köszi ==> a remény örök...:lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Nephilim

QuoteOriginally posted by Tiaro
Egy kérdésem lenne:
Nem tudja vki, hol lehet gitárkottákat találni anime zenékhez?
Spec a CB-féle Call me, call me vagy mondjuk az August in Ganymede intrója annyira jól hangzik, de az egész neten nem találtam ilyen tabokat, ahhoz meg alma vagyok, hogy hallás után megtanuljam.
Naszóval bár gondolom ti se tudtok ilyenről, azért köszi ==> a remény örök...:lazza:

Azt hiszem Seph lesz gyógyskót a problémádra... kérdezd rá.
(már bots, Egyszárnyú, hogy így reklámozlak :D )
"God's in his heaven. All's right with the world."

Soridan

Az Arislant sem kéne megemlítetlenül hagyni :D Hihetelenül hangulatos :hopp:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Nephilim: köszi, már be is támadtam egy pmmel...
:)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Sky

Az egyik legújabb kedvenc:
Hoshi no Koe - Trough the years and far away
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Most jött le a GITS-SAC s2 op single-je, éshát... nem okoznak szerintem csalódást a ost1hez képest... nagyon kul... várom már most az ostjét, pedig még elõbb a sorozatniak kéne kijönni :D .

.Attila

Bővült a toplistám pár új zenével. A kedvenceim:

Trigun: opening

Love Hina: Sakura Saku (opening)

Noir: Salva Nos
         Canta Per Me
         Coppelia no hitsugi (opening)
         Chloe
         Melodie
         Romance
         Corsican Corridor
         Ode to power

Excel Saga: Ai (Chuuseishin)

.Attila

Nem konkrétan anime zene, de közel van hozzá.

FFVII OST -> hogy a ... lehet tömörítve 620 mega? :confused: :confused: :confused:

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem konkrétan anime zene, de közel van hozzá.

FFVII OST -> hogy a ... lehet tömörítve 620 mega? :confused: :confused: :confused:
Arról még nem hallottál, hogy jó minőség? :D
A méretéről itélve vagy bin, vagy ape...;)

CHRONOS

Nexxuss

Zone of the enders 2 OST. Fenn a serveren. Hát az valami nagyon frankó!!!! Tud valaki ehhez hasonlót? Jól jönné pár ilyen album. Akár a GitsSaC :))):cool:

ArchElf

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem konkrétan anime zene, de közel van hozzá.

FFVII OST -> hogy a ... lehet tömörítve 620 mega? :confused: :confused: :confused:
Most nyomom fefelel a FF VII OST-t, és eredetileg 4 CD, de mp3-ban csak 328872740 byte...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3