Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: NimlotHáj emberek!
Most néztem meg a Chobit nevû animét.. nagyon kiráj és tetszenek benne a zenék! nagyon tetszenek és azt akarnám tudni hogy honan tudnám letölteni õket.

Chobits OST
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nimlot

Attól tartok, hogy nem tudok torrenttel letölteni... nincs valamilyen chobit-center?
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Quote from: NimlotAttól tartok, hogy nem tudok torrenttel letölteni... nincs valamilyen chobit-center?

http://realitylapse.com/music/chobits/mp3s.php itten van néked Chobit:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Nimlot

MERCI!!! Ezt hogy találtad? tegnap ill ma vagy 3 órán keresztül nézelõdtem neten googlé-val meg kurzorral meg még mittom én mit hogy találjak valamit... 10 honlapra regeltem hogy benézhessek és semmit sem találtam... valszeg ehhez  :lame: vagyok
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Quote from: NimlotMERCI!!! Ezt hogy találtad? tegnap ill ma vagy 3 órán keresztül nézelõdtem neten googlé-val meg kurzorral meg még mittom én mit hogy találjak valamit... 10 honlapra regeltem hogy benézhessek és semmit sem találtam... valszeg ehhez  :lame: vagyok

Cowboy Bebop zenéket kerestem és ezen az oldalon volt, meg még egy csomó anime-nek a zenéje is... :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Nimlot

ÁÁÁ hiányos egy kicsit ... asszem ebbõl dc++ lesz  :(
"Being too kind is also... cruel!"

Rune

Quote from: NimlotÁÁÁ hiányos egy kicsit ... asszem ebbõl dc++ lesz  :(
Én ezt találtam:

http://www.boxtorrents.com/details.php?id=127318
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Nimlot

#667
Igazából föleg 1 számot keresek már csak. A 20. részben megy mikor megtalálják chii-t kb 14:30-tõl megy.
PLZ ha valaki tud róla valamit az szóljon!
"Being too kind is also... cruel!"

Darkstar

Quote from: RuneÉn ezt találtam:

http://www.boxtorrents.com/details.php?id=127318

Eleinte én is ezt akartam linkelni, de aztán láttam, hogy ez nem az OST, hanem csak 1 szám.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nimlot

Úr Isten! már 3 óráj ülök a gép elõtt és keresem a számot... asszem kezdek megbolondulni   :grrr: a DC meg már tényleg a halálbakerget  :comp:  :morci:
"Being too kind is also... cruel!"

Necrid^

Quote from: NimlotÚr Isten! már 3 óráj ülök a gép elõtt és keresem a számot... asszem kezdek megbolondulni   :grrr: a DC meg már tényleg a halálbakerget  :comp:  :morci:
De miért nem müxik neked a torrent? mi a baj? esetleg tudunk segiteni..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

átnéztem az 1- ost-t és nem volt közte a 2. ost-nek viszont csak a felét tudtam letölteni mert szar volt a honlap. a torrentetl az a gond hogy a norton telljesen bevadul. az az nem szereti hiába kapcsolom ki.
"Being too kind is also... cruel!"

Nimlot

#672
Sikerült megtalálni a számot amit kerestem uh most már mekönnyebbültem :D de köszönöm a segítséget.

Hamár ezt beírtam akkor mondom azt is hogy mit kerestem: Chobits - Techno az az Chobits - Dark Chii Theme [Fuuma Dialogue Mix]  a 2 majdnem ugyan az ill zenében nem is külömbözik ami végülis számomra a lényeg viszont van alatta szöveg is. A külömbség hogy más mondja a szöveget a 2 alatt.... én mindenkinek ajánlom ennek a számnak valamilyen módú letöltését mert kiváló! igaz a szöveg nem kéne bele, de azt a verziót még keresem.
"Being too kind is also... cruel!"

Ready2

Nekem az X tv es a  Hitsuji no Uta (ova) ending theme-jei tetszenek. bar megszerezni meg nemtudtam oket  :mad:

Rune

"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

.Attila

Nagyon megtetszett a zene, ami a Shining Collection címû (Ah! My Goddess) amv alatt megy (most meeten lejátszottam). Mint kiderült, a Gravitation OVA zenéje :)

Darkstar

Quote from: BonciNagyon megtetszett a zene, ami a Shining Collection címû (Ah! My Goddess) amv alatt megy (most meeten lejátszottam). Mint kiderült, a Gravitation OVA zenéje :)
Nekem is tetszik, ma 4* ment le (mégegyszer köszi), de a Gravitation-t inkább mellõzöm.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Gravitation többi  zenéje is jó. (ill nem mind, de a nagyrésze szerintem nagyon jó). Nekünk pl a Sleepless beauty címû szám (a zongorás verzió) ment, miközben kimondtuk az igent.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DjinnGravitation többi  zenéje is jó. (ill nem mind, de a nagyrésze szerintem nagyon jó). Nekünk pl a Sleepless beauty címû szám (a zongorás verzió) ment, miközben kimondtuk az igent.  :haha:
Na akkor azt gyorsan levadászom :)
Én majd ha megtehetem, akkor tuti Kajiura Yukit fogok lejátszatni :rolleyes:

.Attila

Iceman - Shining Collection: ez a szám $ß÷×> jó :jee:

dragon83

Tudnátok olyan oldalakat mondani ahonnan ingyenesen le tudnék tölteni anime zeneszámokat?
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Ramiz

Quote from: BonciMost nem akarok megsérteni senkit, de az egész CB albumból (4cd) 5 számot tudtam kiválogatni, amit szívesen hallgatok.
Többi Yoko Kanno albumba is egyszer bele fogok hallgatni, addig csak annyit, hogy az én listámban 52 anime számból 23 Yuki Kajiura és csak 5 Yoko Kanno.
Nem sértesz meg senkit, egyszerûen csak más az ízlésed, mint a miénk. De nagyon. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Ghost in the Shell OST 3 éppen lejött és mennem kell dolgozni. Az élet kegyetlen :D

Rune

Quote from: RouninGhost in the Shell OST 3 éppen lejött és mennem kell dolgozni. Az élet kegyetlen :D
Én már hallgatom:)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Rounin

Quote from: RuneÉn már hallgatom:)

Egészségedre.
Én inkább nem hallgatom :S Valahogy nem tudom elhinni, hogy ez gits ost o.O
Óriási csalódás -.-

Nimlot

Hello srácok!
Ragnarok zenéket keresek. Nem tud valaki lelõhelyet?
"Being too kind is also... cruel!"

Necrid^

Quote from: NimlotHello srácok!
Ragnarok zenéket keresek. Nem tud valaki lelõhelyet?
Erre gondolsz? Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Azthiszem igen csak nem torrentben :(
"Being too kind is also... cruel!"

Anka3ban

Helló Mindenki!

Sürgõs segítségre lenne szükségem. Imádom az anime zenéket, és van rengeteg, csakhogy pont az nincs meg, ami igazán kellene. Nem tud valaki olyan ftp oldalt, ahonnan zenéket lehet letölteni ipari mennyiségben? Vagy nincs meg valakinek az összes Yu Yu Hakusho zene (most ez az új kedvenc, van is pár számom már, de az még mindig nem az összes)?
Elõre is köszi a segítéget.

Necrid^

Quote from: Anka3banHelló Mindenki!

Sürgõs segítségre lenne szükségem. Imádom az anime zenéket, és van rengeteg, csakhogy pont az nincs meg, ami igazán kellene. Nem tud valaki olyan ftp oldalt, ahonnan zenéket lehet letölteni ipari mennyiségben? Vagy nincs meg valakinek az összes Yu Yu Hakusho zene (most ez az új kedvenc, van is pár számom már, de az még mindig nem az összes)?
Elõre is köszi a segítéget.
A torrent az ember legjobb barátja.Click  .
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!