Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: KusanagiNem tudok keresni, amíg nem regisztráltam, de azt meg nem engedi!
Nincs olyan hogy nem engedi. most probáltam és müxik.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: MohaEgy ideje nem lehet regelni (állítólag technikai probléma), ki volt írva az oldalon a hírekbe is.
értem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kusanagi

Nem baj, végigpörgetem azt a 2000 oldalt, hátha megtalálom, amiket keresek, köszi!
És várom a további helyeket!

Nimlot

Hali emberek!
Final fantasy: Unlimited zenéjét hol találom?
"Being too kind is also... cruel!"

Necrid^

Quote from: NimlotHali emberek!
Final fantasy: Unlimited zenéjét hol találom?
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

esetleg ftp ? :)
Még mindig utálom a torrentes töltést :-/
"Being too kind is also... cruel!"

Pharaoh

A szerveren nincs már zene? Honnan lehet anime zenéket leszedni?

Necrid^

Quote from: PharaohA szerveren nincs már zene? Honnan lehet anime zenéket leszedni?
Innen
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pharaoh

Quote from: NecridInnen

Sanos us user limit betelet, így nem tok regelni.

Mattanja

Quote from: PharaohA szerveren nincs már zene? Honnan lehet anime zenéket leszedni?
Eltaláltad: nincs. Megoldásként lásd Necrid már-már aláírásnak is beillõ, folyton visszatérõ click-jét. :D
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Quote from: ShiroiEltaláltad: nincs. Megoldásként lásd Necrid már-már aláírásnak is beillő, folyton visszatérő click-jét. :D
:haha: :haha: :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: Nimlotesetleg ftp ? :)
Még mindig utálom a torrentes töltést :-/
Jó lenne. Én is utálom a torrenteket, de hát ez van...

Kuroi Tenshi

Na ja... egy órája csak a Kapcsolathiba és a 0 B/s-nál tart :rolleyes:
elvileg mennie kéne Azureus-sal is, nem? vagy mit csinálok rosszul? használtam eddig vagy kétszer torrentet, de akkor legalább mûködött... igaz, nem valami gyorsan... asszem négy nap alatt hozott le egy moviet :__devil: :rolleyes:

J.C.Denton

Aki otthon van anime zene témában, tudna nekem segíteni megmondani az alábbi anime részlet háttérzenéjének címét/szerzõjét (már ha egyáltalán egy külön szám):

http://digitus.itk.ppke.hu/~oroba/galaxy.mkv

Elõre is kösz!

Llew

#764
Sziasztok!

Én a Haibane Renmei OST-t keresem, de hiába. Valaki tud segíteni? Azt is megköszönném, ha valaki megnézné a boxtorrents-en, mert nem vagyok regelve, így nem megy a keresés. És még arra lennék kiváncsi, hogy flac-ot a gépen mivel tudok lejátszani? Leszedtem torrent-rõl az összes GITS OST-t, és mp3 lejátszón tudom is hallgatni, de a gépen is jó lenne.

Djinn

Quote from: LlewSziasztok!

Én a Haibane Renmei OST-t keresem, de hiába. Valaki tud segíteni? Azt is megköszönném, ha valaki megnézné a boxtorrents-en, mert nem vagyok regelve, így nem megy a keresés. És még arra lennék kiváncsi, hogy flac-ot a gépen mivel tudok lejátszani? Leszedtem torrent-rõl az összes GITS OST-t, és mp3 lejátszón tudom is hallgatni, de a gépen is jó lenne.
Boxtorrents:
Haibane Renmei OST Collection (flac) (756Mb)
   Haibane Renmei OSTs and Doujinshi (247Mb)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Llew

#766
Quote from: DjinnBoxtorrents:
Haibane Renmei OST Collection (flac) (756Mb)
   Haibane Renmei OSTs and Doujinshi (247Mb)
Köszi, hogy ilyen gyors voltál, de valami nem stimmel, mert ezek a linkek csak a boxtorrernts kezdõlapjára visznek engem, így nem sokra megyek velük.

Djinn

Quote from: LlewKöszi, hogy ilyen gyors voltál, de valami nem stimmel, mert ezek a linkek csak a boxtorrernts kezdõlapjára visznek engem, így nem sokra megyek velük.
Ha gondolod elküldöm mailben, csak adj egy címet.:)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kuroi Tenshi

Quote from: LlewKöszi, hogy ilyen gyors voltál, de valami nem stimmel, mert ezek a linkek csak a boxtorrernts kezdõlapjára visznek engem, így nem sokra megyek velük.
Öt perc, mire végigböngészed az ost-ket, valszeg elõbb is megtalálod :)

Llew

Quote from: Kuro_TenshiÖt perc, mire végigböngészed az ost-ket, valszeg elõbb is megtalálod :)

Az oké, csak pont azt írtam, hogy nem vagyok tag, regelni már nem lehet, így keresni se tudok. De már mindegy priviben megoldottuk.

Kuroi Tenshi

Quote from: LlewAz oké, csak pont azt írtam, hogy nem vagyok tag, regelni már nem lehet, így keresni se tudok. De már mindegy priviben megoldottuk.
Nem kell ahhoz regelned, hogy végigböngészd, csak a kereséshez. ;)
Lehet, hogy most már nem aktuális, de késõbb még lehet ;)

Danhibiki

Nekem a Golden Boy intorjánaka  zenéje kéne, de az a verzió amiben ezt éneklik, hogy "gol-den bo-o-o-oy remélem értitek, hogy mire gondolok:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Végre megvan a jelenlegi DC openinghez és endinghez kiadott kislemez.:) Az ending nagyon ":jee:", az opening teljes verziójával ugyanaz a problémám, mint ami a 13-mal volt, hogy a teljes verzió nem olyan pörgõs, mint a TV. De azért így is ":)".

Maron

Quote from: SaiyaGinVégre megvan a jelenlegi DC openinghez és endinghez kiadott kislemez.:) Az ending nagyon ":jee:", az opening teljes verziójával ugyanaz a problémám, mint ami a 13-mal volt, hogy a teljes verzió nem olyan pörgõs, mint a TV. De azért így is ":)".

Igen :) De figyeld meg, alig telik el egy kis idõ, és ezt fogod éjjel-nappal hallgatni, és képtelen leszel áttekerni, mert soha nem fogod megunni (én így vagyok a 13-sal ;) A teljessel)

Más: a múltheti Pop Jamben [aki nem tudja, mi az: japán zenei tv-mûsor, különbözõ elõadók lépnek fel, elõadják a legújabb számukat, beszélgetnek is velük esetleg) az egyik fellépõ FictionJunction YUUKA volt a Honoo no Tobiraval, és a kérdésem annyi lenne, hogy a fellépésen vki vokálozott és egyúttal zongorán/szintetizátoron (nekem az zongorának nézett ki) kísérte. A kérdés az lenne, hogy a nõ Yuki Kajiura volt vagy vki más? Mert a cd bookletjén vokálra vmilyen Kaori van írva (a vezetéknevét nem tudom kiolvasni^^""), és szintetizátorra Yuki Kajiura. Csak én nem ismerem már meg, mert az egyetlen kép, amit láttam róla, az kb 2001-es, hátha vki tudja.
Képek:
Kép1 (õ lenne, aki a háttérben van)
Kép2
Kép3

SaiyaGin

Quote from: MaronIgen :) De figyeld meg, alig telik el egy kis idõ, és ezt fogod éjjel-nappal hallgatni, és képtelen leszel áttekerni, mert soha nem fogod megunni (én így vagyok a 13-sal ;) A teljessel)

Áttekerni most sem szoktam, mert a TV-verzió az új kedvencem. A teljes verzió is tetszik, csak éppen nem annyira, mint a tv. ;)

Maron

Az áttekerést úgy értettem, hogy én sok számot, ami amúgy kedvenc, áttekerek, a nincs hozzá hangulatom, de van pár, amit soha :)

Relunx

Most éppen a Full Metal Panic (elsõ) openingjét hallgatom - Tomorrow.:jee:

Relunx

Groven

Quote from: RelunxMost éppen a Full Metal Panic (elsõ) openingjét hallgatom - Tomorrow.:jee:

Relunx

Szerintem nagyonis passzol az animehez.:cool:

SaiyaGin

Quote from: RelunxMost éppen a Full Metal Panic (elsõ) openingjét hallgatom - Tomorrow.:jee:

Relunx

A kedvenc openingem. :lazza:

syeren

Az Air openinge tetszett nagyon, de az egész ost jó! :)
Az Ayashi no Ceres, X tv, Tsubasa Chronicles ost-jai is nagyon tetszettek nekem...