Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

zsozso

Csak szolok nektek, hogy mar szedik mind2-t, szoval nemfaradnek.
Death is the only redemption

ddh

Udv mindenkinek!

Uj gyerek vagyok itt, ugyhogy remelem nem irok rossz helyre.

Az a gondom, hogy a Naruto_82 resze minden lejatszoprogit kifagyaszt,
(program error) szoval semmivel nem tudom megnezni(nagybaj)

Tobbszor is leszedtem hatha a FlashXp cseszte el de nem, ma torrent-el
is leszedtem es az is rossz volt. A tobbi resz kivetel nelkul mind mukodott.

Megprobaltam VirtualDub-ban rendberakni de ne ment(bar nem vagyok nagy wizard).

Nagyon kerem, ha barki tud segitsen!

Elore is koszi!

ddh

Feldin

Quote from: ddhUdv mindenkinek!

Uj gyerek vagyok itt, ugyhogy remelem nem irok rossz helyre.

Az a gondom, hogy a Naruto_82 resze minden lejatszoprogit kifagyaszt,
(program error) szoval semmivel nem tudom megnezni(nagybaj)

Tobbszor is leszedtem hatha a FlashXp cseszte el de nem, ma torrent-el
is leszedtem es az is rossz volt. A tobbi resz kivetel nelkul mind mukodott.

Megprobaltam VirtualDub-ban rendberakni de ne ment(bar nem vagyok nagy wizard).

Nagyon kerem, ha barki tud segitsen!

Elore is koszi!

ddh
Hát majdnem. Van segítség thread.
De én sajna nem tudok segíteni.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: ddhUdv mindenkinek!

Uj gyerek vagyok itt, ugyhogy remelem nem irok rossz helyre.

Az a gondom, hogy a Naruto_82 resze minden lejatszoprogit kifagyaszt,
(program error) szoval semmivel nem tudom megnezni(nagybaj)

Hát öregem akkor a te gépedben van a hiba, mivel az csak egy szimpla .avi file ami azért nem kíván egy ultramodern lejátszót, hogy fusson (nekem a realplayer simán levitte). Mondjuk sokat segítene, ha elmondanád milyen lejátszóval próbálkoztál illetve, hogy milyen codec-jeid vannak.

ignus

Quote from: ShadowolfHát öregem akkor a te gépedben van a hiba, mivel az csak egy szimpla .avi file ami azért nem kíván egy ultramodern lejátszót, hogy fusson (nekem a realplayer simán levitte). Mondjuk sokat segítene, ha elmondanád milyen lejátszóval próbálkoztál illetve, hogy milyen codec-jeid vannak.

Én több embertől hallottam hogy a 82es rész problémás.... Nemtom mi lehet a baj...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ddh

Megoldodott a problema mindenesetre, koszi.
Az Mplayer lenyomta. Egyebkent media player classic-ot szoktam hasznalni, de probaltam mindennel bspalyer, stb.. a gep meg athlonxp2500+, geforce4 win2k, szoval azzal nincs nagy baj...

De az tuti, hogy van valami gond ezzel a resszel mert a VirtualDub is bekakkantott tole. A gits 2-nel is volt 2 hasonlo resz, azok fel is lettek rakva ujra.

ha valaki tudja esetleg, hogy mi lehet ez, azert erdekelne...

Egyebkent orok halam az egesz brigadnak amiert ez az egesz mukodik, es hozza tudtam jutni olyan filmekhez amikhez egyebkent bajosan vagy sehogysem.


Koszi!!!


-ddh-

ignus

Azért az a win2k az nem olyan ok.... De örülök hogy sikerült!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ddh

:) hat jelenleg nem tudok normalisabb windows verziot, sajnos. ha meg a linuxra gondoltal akkor az sajnos hasznalhatatlan(reszemrol) ha az ember melora is hasznalni akarja a gepet. egyenlore meg nincs rajta photoshop(ami megint a legkevesbe kellemetlen megoldas),stb..,  az os-el meg nem lehet melozni.
;]


-ddh-

zsozso

[anbu-aone]_naruto_82_[4d5f2941].avi 4D5F2941
mivel a crc szerint jo, vagy az eredeti file hibas amit kiadtak vagy nalatok van a bibi :)
Death is the only redemption

Venom

Quote from: zsozsoCsak szolok nektek, hogy mar szedik mind2-t, szoval nemfaradnek.

Oh? Rendben, kösz hogy szóltál. :) (jah igen, tegnap nekiláttam lehúzni, 20 óra alatt lejött 15%.  :uzi: BT )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Fazék

Nekem egyelőre nincs különösebb bajom a BT-vel. 21 óra alatt 1.7 GB jött le a Trigun-ból, ami kb fele a sávszélességemnek, vagyis nem mondanám rossznak.
Azt meg gondoltam, hogy más gyorsabb emberek is nekiálltak leszedni, de ha minden igaz a BT alapelve miatt talán még gyorsítom is az ő letöltésüket, hogy én is szedem. :D manapság úgyse akarok (pontosabban tudok) mást letölteni, ezt meg úgyis leszedném az usteam-ről, így meg még talán 1-2 rész feltöltésében is tudok majd segíteni :)

Chronos

Quote from: ddh:) hat jelenleg nem tudok normalisabb windows verziot, sajnos. ha meg a linuxra gondoltal akkor az sajnos hasznalhatatlan(reszemrol) ha az ember melora is hasznalni akarja a gepet. egyenlore meg nincs rajta photoshop(ami megint a legkevesbe kellemetlen megoldas),stb..,  az os-el meg nem lehet melozni.
;]


-ddh-
Bocs, de ez  :_off:
Kéretik PMben lerendezni az ilyeneket a közeljövőben... :)

CHRONOS

Baldy

Quote from: ExoNa kicsitkutattam a japán idolok között...és a fiatalok között valószínüleg Ayumi Hamasaki viszi a pálmát.
Hallgattam egy dal is töle, hát be kell, hogy valljam tetszett...pedig nem vagyok popper :D
Amúgy a hölgyemény is aranyos...keressetek rá googleban

Ejnye de sok honlap a kishölgynek :)
Csinos kislány, de a szöveg mellette sok most erre a késői időpontra, majd máskorra fogom halasztani az olvasgatást :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

Felkerült a Last Exile MXes változatának 7. és 8. része, illetve a Chobits utolsó két része a szerverre (Ezennel a Chobits teljes mértékben MXes lett).  :)

Chronos

Quote from: Shock12Felkerült a Last Exile MXes változatának 7. és 8. része, illetve a Chobits utolsó két része a szerverre (Ezennel a Chobits teljes mértékben MXes lett).  :)
Hát mit mondhatnék?  :)
Így tovább!  :jee:

CHRONOS

roderick

ennek örömére töltöm fölfelé a .Hack utsó 2 részét, meg az X-TV 15-16-ot...
Tokyo Babylon kell?
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

Death is the only redemption

Chronos

Quote from: roderickTokyo Babylon kell?
Mivel ez az anime az X előzményeit meséli el, ezért természetesen kell... :)

CHRONOS

Fazék

Hamár lekéstem a Trigun felrakásáról (ahogy meglett jósolva :), pont este 11-re végeztem a letöltésével tegnap...) , ha beleegyeztek felrakom a GitS SAC 2nd GIG-nek a soundtrack-jét .mpc formátumban. Vagy inkább csak adjam meg a torrent-et? :D

Komplikato

Feltoljam éjjel a Texhnolyze 1-22 részét, vagy valaki már feltette?
És mennyire gáz, ha TC-t használok hozzá? A Wizzu féle angol feliratos lenne.
Meg másik kérdésem, hogy elvileg ebből az utolsó rész liszences, akkor azt nem lehet feltenni?
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

ArchElf

ANBU PLANETES 13 up...
Így most már az egész sorozat ANBU...
(csak az azonos formátumra való átnevezést kellene valahogy megoldani)

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Shock12

Felkerül dulrván péntekig bezárólag a Last Exile 9. és 10 részének MXes változata... :)

Baldy

Na akkor a hirek, biztos, ami biztos...
Visual Kei buli lesz június 4-én a Marco Poloban este 8-tól hajnali 4-ig.
Beugró 600 Ft.
Srácoknak: A csajok szépek, gyönyörű sminkkel, ugyhogy van mit látni, és a tánctudásuk sem utolsó ;)
Lányoknak: Gyertek, hogy titeket is megbámulhassunk! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Shock, mondtad, hogy megvan a Chobits utolsó 2 részének is az MX-es változata. Fel is került már, vagy csak folyamatban van? Én még nem látom fent...
Más: öncélból el kezdtem leszedni a Ranma 1/2 [ax]-es változatát (.mkv formátumban), de ha igény van rá, feltöltöm. Jobb a minősége, aki össze akarja hasonlítani, ott a 7. season, az mind ax kódolás, és hasonlítsa össze az előzőkkel. És habár ez csak néhány embert érint, van rajta angol szinkron is.

Shock12

Quote from: TriviShock, mondtad, hogy megvan a Chobits utolsó 2 részének is az MX-es változata. Fel is került már, vagy csak folyamatban van? Én még nem látom fent...
Pedig fenn van, én látom. Utolsó kettő = 23. & 24.

.Attila

De a Chobits 26 részes, nem? Animenfo is ezt írja.
Sőt, még egy 27. special is van, de azt hagyjuk.

Shock12

Quote from: TriviDe a Chobits 26 részes, nem? Animenfo is ezt írja.
Sőt, még egy 27. special is van, de azt hagyjuk.
Igen... eredetileg 26 résznek írják, az mx is így írja, de a két kihagyott rész az recap, a történet szempontjából lényegtelen...

Kihagyott részek a TV sorozat számozása szerint:
09.   Shinbo and Sumomo Talk
18.   Minoru and Yuzuki Talk

.Attila

Quote from: Shock12Igen... eredetileg 26 résznek írják, az mx is így írja, de a két kihagyott rész az recap, a történet szempontjából lényegtelen...

Kihagyott részek a TV sorozat számozása szerint:
09.   Shinbo and Sumomo Talk
18.   Minoru and Yuzuki Talk
Aha, így már értem. Na azért majd belenézek, azt ha tényleg felesleges visszatekintés, akkor hagyom. Kösz.

Feldin

Quote from: BaldyNa akkor a hirek, biztos, ami biztos...
Visual Kei buli lesz június 4-én a Marco Poloban este 8-tól hajnali 4-ig.
Beugró 600 Ft.
Srácoknak: A csajok szépek, gyönyörű sminkkel, ugyhogy van mit látni, és a tánctudásuk sem utolsó ;)
Lányoknak: Gyertek, hogy titeket is megbámulhassunk! :D

Baldy! Ha beöltözöl kérünk képet!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviAha, így már értem. Na azért majd belenézek, azt ha tényleg felesleges visszatekintés, akkor hagyom. Kösz.
Kihagyni részt?
Azt nem szabad!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s