Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

roderick

#2820
nos nemtom mivan Anime-MXéknél, de a listában pl. a 26. rész az intermezzo... még nem volt idöm megkeresni vajon melyik epizód maradt ki és, hogy ez az ö hivájuk-e vagy a DVD-n így van, de ez engem is eléggé zavar, mivel állandóan azt hiszem, hogy én rontottam el.
Amúgy felraktam a X TV most kijött két ripjét... aztat akarom még kérdezni, hogyha feltöltök egy fájlt a szerverre akkor hogyan tudom ellenörizni a crc-jét, ha egyáltalán tudom... talán Total Commanderrel lehet ilyet?

Edit: Tadaaaaa... kb. 3 perc Google és meg is van, a 15 - Evidence részt nem rippeléték le, valszeg azért mert az egy recap rész, de akkor se értem miért?
Namindegy, viszont miért írják a honlapon, hogy megcsinálták a 25-26-ost amikor még irc nincs is fent???
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: rodericknos nemtom mivan Anime-MXéknél, de a listában pl. a 26. rész az intermezzo... még nem volt idöm megkeresni vajon melyik epizód maradt ki és, hogy ez az ö hivájuk-e vagy a DVD-n így van, de ez engem is eléggé zavar, mivel állandóan azt hiszem, hogy én rontottam el.
De nem az Anime-MX rontotta el, hanem az Anime-Kraze, azoknál lett az Intermezzo a 27. rész.
.hack//SIGN-hoz még valamit:
A játékkal sem fejeződik be a történet, azután 4 évvel játszódik a .hack//Legend Of The Twilight, ami szintén egy TV sorozat (12 részes).

roderick

nemnem, az intermezzo a 27, a hivatalos DVD-ken is úgy van
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

StabWest

Pedig, nyugodtan beöltözhetsz :) . Lesznek ott fangirl-ök :) .

OFF: Lady Oscar: Itt egy nagyon jó honlap, rengeteg információval. Van egy Lady Oscar The Movie. Ez 40 epizód másfélórás változata (olaszul). Ha "egy picit" kíváncsi vagy az anime-re, akkor kezdetnek megteszi. Majd, ha eljutok egy meetre, odaadom.:OFF

Leszedtem egy nagyon jó Guniw Tools klipet * _ *... Eddig ez a legjobb daluk azok közül, amiket hallottam. Egyszer már rendszereznem kéne az mp3-jaimat.

Moloko

lady oscar engem is erdekelne :)

nade: Koda Kumi-rol hallott vki vmit?

edrebel

Sziasztok!

Mivel tudomásom szerint eddig nem volt ilyen, ezért generáltam hosszas-hosszas munkával egy magyar feliratot a FLCL anime alapműhöz. A felirat teljesen pontos (nem az angol felirat, hanem a japán szöveg alapján készült), maximum némi egészséges magyarítás van benne. :)

Mondjátok, hogy hova küldjem, vagy ha adtok egy accot, föl is tudom tölteni.
ed

Baldy

Quote from: StabWestPedig, nyugodtan beöltözhetsz :) . Lesznek ott fangirl-ök :) .

OFF: Lady Oscar: Itt egy nagyon jó honlap, rengeteg információval. Van egy Lady Oscar The Movie. Ez 40 epizód másfélórás változata (olaszul). Ha "egy picit" kíváncsi vagy az anime-re, akkor kezdetnek megteszi. Majd, ha eljutok egy meetre, odaadom.:OFF

Leszedtem egy nagyon jó Guniw Tools klipet * _ *... Eddig ez a legjobb daluk azok közül, amiket hallottam. Egyszer már rendszereznem kéne az mp3-jaimat.

Olaszul??? Sajna azt a nyelvet én nem vágom, ugyhogy megpróbálok valami jobbat keresni akkor :)
Beöltözve menni ugy, hogy nincs hölgy ismerős velem... Nem hinném, hogy azt bevállalom... :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Ezt skuvizzátok, ha még nem láttátok.. bár lehet, hogy inkább kínai, mint japán, de állati :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: VóbertEzt skuvizzátok, ha még nem láttátok.. bár lehet, hogy inkább kínai, mint japán, de állati :D :D :D
:hopp::rotflol::rotflol::rotflol::rotflol::hopp:
Nincs meg tovább?????
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: Feldin:hopp::rotflol::rotflol::rotflol::rotflol::hopp:
Nincs meg tovább?????

Nekem is az kellene... sajna csak ennyi... de király mi?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: VóbertNekem is az kellene... sajna csak ennyi... de király mi?
Fenomenális!!!!
Posztold be a LOL-ba!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: FeldinFenomenális!!!!
Posztold be a LOL-ba!!!

De kéretik ezt a threadet offtopic mentesen hagyni!
Ugyhogy bármilyen megjegyzés, ami nem nem témával vagy Visual Kei bulival kapcsolatos, kerülje el ezt a témát...
Előre is köszi...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Na kicsitkutattam a japán idolok között...és a fiatalok között valószínüleg Ayumi Hamasaki viszi a pálmát.
Hallgattam egy dal is töle, hát be kell, hogy valljam tetszett...pedig nem vagyok popper :D
Amúgy a hölgyemény is aranyos...keressetek rá googleban

ignus

#2833
Valaki akinek száguldó nete van, fel tudná tölteni a Naruto 84-et? Innen:
http://www.gotwoot.net/torrents.php

TNX
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Acélpatkány

Edrebel, vevő lennék a Furikuri feliratodra! De hogy mindenki élvezhesse, töltsd fel a //www.animevilag.hu oldalra (regisztrálás után) a feliratletöltés menüpontban!

Chronos

Quote from: Shock12Szal  megérné lecserélni a régieket ? :)
Amennyiben többet ér neked a minőség, mint a mennyiség, abban az esetben igen...:)
A kép kb. 3x élesebb...(bár nem tudom, hogy rajtam kívül ez kit érdekel)

CHRONOS

Shock12

Quote from: ChronosAmennyiben többet ér neked a minőség, mint a mennyiség, abban az esetben igen...:)
A kép kb. 3x élesebb...(bár nem tudom, hogy rajtam kívül ez kit érdekel)
Többet hát... akkor asszem, én is lehúzom... :) !

.Attila

Quote from: Chronos(bár nem tudom, hogy rajtam kívül ez kit érdekel)
Pl. engem. Példaként: megvan a Dirty Pair nekünk vinyón, de olyan pocsék a minősége, hogy inkább meg sem nézem. Ellenben a .hack//SIGN MX változata olyan gyönyörű, hogy már majdnem tiszta DVD minőség.
Én viszont csak dc-n tudok keresgélni.

Chronos

Quote from: TriviPl. engem. Példaként: megvan a Dirty Pair nekünk vinyón, de olyan pocsék a minősége, hogy inkább meg sem nézem. Ellenben a .hack//SIGN MX változata olyan gyönyörű, hogy már majdnem tiszta DVD minőség.
Én viszont csak dc-n tudok keresgélni.
DC-n meg nem valószinű, hogy mindenki MXes encodokkal mászkál...
Úgyhogy marad az IRC...:)

Ja igen, hallottatok róla hogy valaki felrakta bittorrentre az mx encodejait?  :confused:
Ha valaki tud róla valamit, az szóljon, mert sokakat érdekelne a dolog... :)

CHRONOS

Shock12

#2839
Quote from: ChronosJa igen, hallottatok róla hogy valaki felrakta bittorrentre az mx encodejait?  :confused:
Ha valaki tud róla valamit, az szóljon, mert sokakat érdekelne a dolog... :)
Igen... de csak az eddigi 12Kokki-t. (gondolom bár csak 2.2 Giga....).

Ja, hamarosan lejön az LE 7-8, illetve felkerül a utolsó két mx-es chobits rész is.

Venom

Hoi

Csak szeretném megkérdezni, hogy a Hunter X Hunter többi része tervbe van-e véve feltöltésre a közeljövőben? Ha kell, tudok segíteni Torrentékkel.

Arigato


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

Quote from: VenomHoi

Csak szeretném megkérdezni, hogy a Hunter X Hunter többi része tervbe van-e véve feltöltésre a közeljövőben? Ha kell, tudok segíteni Torrentékkel.

Arigato
Nekem is kellenének azok a részek, torrenten fent van az egész:
http://www.animesuki.com/series.php/176.html

De sajnos nekem most nincs időm, se helyem leszedni, szóval ha valakinek van fölös sávja/helye, annak megköszönném, ha feltenné... :)

CHRONOS

Chronos

Ha valakit érdekel:

MX-es Trigun:
http://www.boxtorrents.com/Details/10723/?files=yes

Egy kis segítség:
A torrent a jobb felső sarokban található...:)

CHRONOS

edrebel

Quote from: AcélpatkányEdrebel, vevő lennék a Furikuri feliratodra! De hogy mindenki élvezhesse, töltsd fel a //www.animevilag.hu oldalra (regisztrálás után) a feliratletöltés menüpontban!

simán, feltöltöm oda is majd, csak még egy végső lektorálás hátravan (egy ismerősöm nézi át, aki több évig volt kint japánban)... egyébként itt a UsTeam-en is fönt lesz.
ed

ignus

Quote from: ChronosHa valakit érdekel:

MX-es Trigun:
http://www.boxtorrents.com/Details/10723/?files=yes

Egy kis segítség:
A torrent a jobb felső sarokban található...:)

CHRONOS

Be jo is lenne ha valaki feltöltené a szerverre!!! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Fazék

Quote from: ChronosHa valakit érdekel:

MX-es Trigun:
http://www.boxtorrents.com/Details/10723/?files=yes

Egy kis segítség:
A torrent a jobb felső sarokban található...:)

CHRONOS
akkor én most tenném félre a tankönyvet, elvégzek egy gyorstalpaló önképző bittorrent tanfolyamot, és nekiállok a letöltésnek :D

ignus

Quote from: Blimpakkor én most tenném félre a tankönyvet, elvégzek egy gyorstalpaló önképző bittorrent tanfolyamot, és nekiállok a letöltésnek :D

Éljen Blimp!!! :D Köszi
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Fazék

Quote from: ignusÉljen Blimp!!! :D Köszi
azért nem kell ennyire örülni, most raktam fel az Azureus klienst, egy gyors bemutatkozás volt, és jelenleg 7 nap 21 órát jelez hátralévő időnek és nagyon szeszélyesen változik...

Shock12

Quote from: Blimpazért nem kell ennyire örülni, most raktam fel az Azureus klienst, egy gyors bemutatkozás volt, és jelenleg 7 nap 21 órát jelez hátralévő időnek és nagyon szeszélyesen változik...
Majd begyorsul, nyugi... ;)

Venom

#2849
Quote from: Shock12Majd begyorsul, nyugi... ;)

Hja. Nekem egy 700 megás film kb 2 hét alatt jött le. BT rulez. :P
Chronos: Lehúzom a Hunter X Hunter-t, a feltöltéshez majd igényelek accot zsozsotól. De szerintem a feltöltés rész még odébb van, BT nekem télleg lassú (full speed upload-ra állítva). Nah mind1, egy-két hónap alatt lenn lesznek. :)

Edit: lehúzom az A-Flux & Lunar combót 10-ig, utána pedig Anime-Kissaten, végül AkuFansubs. Fő a változatosság (és a DVD minőség). :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne