Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

lynx655

:merci: Jó, nem vettem észre, mert én csak Umi ga Kikoeru-t meg Oceanwaveset kerestem... :hehe:

Nekem se volt bajom a minõséggel meglepõ módon a méret ellenére...

Moha

Shiroi kérésére felraktam:
Ah! My Goddess - She's so High.avi AMV-t
Már csak át kell pakolni a közösbe.

Továbbá, nemrég jött le a Popotan  c. anime, ha érdekel titeket és zsozso is beleegyezik, holnap el is tudom kezdeni a feltöltést.
További infó még: itt és itt

Zsozso? Felmehet?

zsozso

Quote from: MohaShiroi kérésére felraktam:
Ah! My Goddess - She's so High.avi AMV-t
Már csak át kell pakolni a közösbe.

Továbbá, nemrég jött le a Popotan  c. anime, ha érdekel titeket és zsozso is beleegyezik, holnap el is tudom kezdeni a feltöltést.
További infó még: itt és itt

Zsozso? Felmehet?
Er ez vmit? :o
Death is the only redemption

Moha

Quote from: zsozsoEr ez vmit? :o
Még nem néztem meg. Mindenesetre jónak tûnik, az intrója meg kimondottan tetszik. De, ha azt mondod, ne rakjam fel, nem fogom eröltetni. Legfeljebb elküldöm DVD-n annak, akinek kell.

zsozso

Quote from: MohaMég nem néztem meg. Mindenesetre jónak tûnik, az intrója meg kimondottan tetszik. De, ha azt mondod, ne rakjam fel, nem fogom eröltetni. Legfeljebb elküldöm DVD-n annak, akinek kell.
Ezert mondom mindig, hogy mielott felakartok vmit tolteni, nezzetek meg, mert szart tarolni nincs helyem. Ha megfelelo minosegu akkor felkerulhet, de ezt eleg nehez eldonteni anelkul, hogy megnezned. Az osszes uj sorozatot feltom rakni perceken, max orakon belul, de nemtom milyen sorozat jo. Csak akkor rakok vmit at ha van vmi response.
Death is the only redemption

.Attila

Quote from: zsozsoEzert mondom mindig, hogy mielott felakartok vmit tolteni, nezzetek meg, mert szart tarolni nincs helyem. Ha megfelelo minosegu akkor felkerulhet, de ezt eleg nehez eldonteni anelkul, hogy megnezned. Az osszes uj sorozatot feltom rakni perceken, max orakon belul, de nemtom milyen sorozat jo. Csak akkor rakok vmit at ha van vmi response.
Ja ez így mûködik? oops :)
Akkor mondok egyet:
Wind - Breath of the Heart
1. részt láttam, és ígéretesnek tûnik, nagyon kíváncsi vagyok rá, de nem tudom beszerezni a többi részt.

zsozso

Quote from: TriviJa ez így mûködik? oops :)
Akkor mondok egyet:
Wind - Breath of the Heart
1. részt láttam, és ígéretesnek tûnik, nagyon kíváncsi vagyok rá, de nem tudom beszerezni a többi részt.
http://www.boxtorrents.com/download.php/11454/Wind%20-a%20breath%20of%20heart-%20TV.torrent
Death is the only redemption

Moha

Quote from: zsozsoEzert mondom mindig, hogy mielott felakartok vmit tolteni, nezzetek meg, mert szart tarolni nincs helyem. Ha megfelelo minosegu akkor felkerulhet, de ezt eleg nehez eldonteni anelkul, hogy megnezned. Az osszes uj sorozatot feltom rakni perceken, max orakon belul, de nemtom milyen sorozat jo. Csak akkor rakok vmit at ha van vmi response.
Értettem!
Nos, mindenképpen meg fogom nézni és ha addig ír valaki, hogy érdekelné, akkor felrakom majd.

TurboK

(HH)-Dragon_Pink_1.avi c2b66958
(HH)-Dragon_Pink_2.avi 0df557f0
(HH)-Dragon_Pink_3.avi b429769b
fenn van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Phoeneix

up
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_04_[13ED8C17].avi
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_05_[7730968D].avi
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Feldin

Quote from: TurboK(HH)-Dragon_Pink_1.avi c2b66958
(HH)-Dragon_Pink_2.avi 0df557f0
(HH)-Dragon_Pink_3.avi b429769b
fenn van.
Ez már fennvolt nem?
Vagy ez szebb és jobb?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinVagy ez szebb és jobb?

Ha jól emlékszem .asf-ként volt fenn, szóval igen.

Feldin

Quote from: ShadowolfHa jól emlékszem .asf-ként volt fenn, szóval igen.
Az jó! Vicces volt :D Cat slave :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

TurboK

Quote from: FeldinEz már fennvolt nem?
Vagy ez szebb és jobb?
asfben volt fenn, wmv 7ben, az egyik ep meg avi volt. ami most felment az 640x480 DIV3+MP3.

(mondjuk azért igazán belõhették volna egy komolyabb codec-el hogy pont 700 megára jöjjön ki, jobb minõségben. és a kontraszt is egy picit magas. de legalább nem 320x240 fosban van meg.)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

Melody of Oblivion nincs meg valakinek? AnimeHQ-n csak 7-ig van fent.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: TurboKasfben volt fenn, wmv 7ben, az egyik ep meg avi volt. ami most felment az 640x480 DIV3+MP3.

(mondjuk azért igazán belõhették volna egy komolyabb codec-el hogy pont 700 megára jöjjön ki, jobb minõségben. és a kontraszt is egy picit magas. de legalább nem 320x240 fosban van meg.)
Szupi!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

ha van rá igény és más nem vállalja be, akkor feltöltöm a Samurai 7 ep17-et IY fansub változatban. (bár jelenleg BT-zek, ahhoz pedig sajna kell az upload sávom, de igény szerint egy napot azért tudok pihenni :))
továbbá arról szeretnék egy közvéleménykutatást tartani, hogy mennyire van igény a 18-as részre, mert egy újabb fansubber csapat, (számomra) meglepõ módon csak a feliratot készítette el (srt és ssa formátumokban) a RAW verzióhoz (bár így tényleg lényegesen gyorsabbak tudnak lenni más csapatoknál, akiknek bele is kell égetniük a feliratot, stb). szóval ha Zsozso beleegyezik és igény is van rá, akkor a 17-es rész mellé föltöltöm a 18-as RAW-ját ill. mellékelem a feliratot. megnéztem az ssa-s felirattal és egész korrektre sikeredett.

Damnatus

Hali!

Részemrõl jöhet! ;)

Suszi

Nem tudja valaki véletlenül feltölteni a chrono trigger anime-t? Láttam már bittorrenten, de én a suliból netezek, és innen nem tudom letölteni bittorrentel. Nagyon megköszönném, ha valaki megtenné ezt a szívességet.  :merci:

Phoeneix

Anime
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_06_[AC3EA174].avi
Manga
GantZ_c180.zip
GantZ_c181.zip
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Fazék

feltöltve:
anime
Samurai 7 ep 17 I-Y fansub
Samurai 7 ep 18 RAW + felirat-file
mp3
School_Rumble_ED_Single

Phoeneix

most szedem initial d 4th stage 7 & 8-at, vegre talaltam angol subbal, megnezem milyen a minoseg, es ha jo feltoltom az ost-vel 1utt
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Mattanja

Black Jack Movie kell valakinek? Sajnos avi, és a minõség sem tökéletes, de azért nézhetõ.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Phoeneix

Anime
Initial D 4th Stage - 07 [GFS_FS](english).avi
Initial D 4th Stage - 08 [GFS_FS](english).avi

OST
Initial D 4th Stage D Selection Plus (320cbr)[AOST&OA]
[Nipponsei] Gundam SEED DESTINY ED Single - Reason [Tamaki Nami]
[Nipponsei] Gundam SEED DESTINY OP1 Single - Ignited [T.M.Revolution]
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Phoeneix
Kösz a cuccot!

Shiroi
Zsozsotól függ, én örülnék, ha feljönne!

zsozso

Quote from: ShiroiBlack Jack Movie kell valakinek? Sajnos avi, és a minõség sem tökéletes, de azért nézhetõ.
Fentvan ahqn.
Death is the only redemption

Mattanja

Quote from: zsozsoFentvan ahqn.
De az valami special. :wtf:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Cobra

Az Initial D 1st Stage 9. és 26. része hibásan van fent, ha valaki meg tudja újból szerezni ezt a verziót, akkor az felrakhatná újból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Mattanja

#3359
Ezerrel szedem az új fajta Saikano-t, amirõl Manu értesített minket - már holnap el tudom kezdeni felrakni. Érdekel valakit?
Tudom Feldin, téged biztosan!  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((