Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Vobi

Egy érdekesen induló sorozat elsõ része van fent az ftp-n, a címe: KURAU Phantom Memory. Ha tennétek fel több részt az jó lenne.

.Attila

Quote from: ShiroiEzerrel szedem az új fajta Saikano-t, amirõl Manu értesített minket - már holnap el tudom kezdeni felrakni. Érdekel valakit?
Tudom Feldin, téged biztosan!  :)
ÁÁÁÁÁÁÁ, csak pár nappal ezelõtt írtam ki a rosszabb minõségût!!! :grrr:

Isi101

Quote from: TriviÁÁÁÁÁÁÁ, csak pár nappal ezelõtt írtam ki a rosszabb minõségût!!! :grrr:
Én pár hónapja, de gyorsan elajándékoztam a dvdket :)
Így marad a jobb minõségû nekem :)

Feldin

Quote from: ShiroiEzerrel szedem az új fajta Saikano-t, amirõl Manu értesített minket - már holnap el tudom kezdeni felrakni. Érdekel valakit?
Tudom Feldin, téged biztosan!  :)
Jól tudod :)
Ha lesz pénzem=helyem akkor elkérem. Meet? Jössz?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vobi

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, hogy szóltam a KURAU miatt és, hogy felkerült egy rakás rész, de ha nincs akkor is nagyon köszönöm.

TurboK

DVDR ripek kerülnek majd fel vagy arra végképp nincs hely?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

ayame1987

MARMALADE BOY(ANIMECHA) PLEASE!!!!!!!
ONEGAIIIIIIIIIII
nAGYON KELLENE :hopp:  :lol:

Isi101

#3367
(2004) Howl's Moving Castle (Image Album) [MPC]
[MST-3] Howl's Moving Castle OP Single - Sekai no Yakusoku (Chieko Baisho)

pár perc és fent.
Már kész is.../me kicsit ásít.../

Ugyan volt egy harmadik is, 26 db mp3 al, de azt nem bírtam leszedni az animereacor szerverérõl (ed2k://|server|66.194.40.98|700|/)(ed2k://|file|[PaZu].Joe.Hisaishi.-.Howl.s.Moving.Castle.OST.320.rar|149694804|0729B4E6E7B07EDD2529ABB4978E42D6|/)
Ha esetleg valaki szerencsésebb...

Feldin

Quote from: Isi101(2004) Howl's Moving Castle (Image Album) [MPC]
[MST-3] Howl's Moving Castle OP Single - Sekai no Yakusoku (Chieko Baisho)

pár perc és fent.
Már kész is.../me kicsit ásít.../

Ugyan volt egy harmadik is, 26 db mp3 al, de azt nem bírtam leszedni az animereacor szerverérõl (ed2k://|server|66.194.40.98|700|/)(ed2k://|file|[PaZu].Joe.Hisaishi.-.Howl.s.Moving.Castle.OST.320.rar|149694804|0729B4E6E7B07EDD2529ABB4978E42D6|/)
Ha esetleg valaki szerencsésebb...
És a film????
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vobi

A Kurau 9. és 11. része hiányzik. Fel tudnátok tenni?

via_mala

Mexereztem a 4. részt is, valamint az 1. és 2. részt is a [HnT] rip-bõl. Feltöltsem?
Közben látom felkerült a 4. rész [Shinsen-Subs] kiadásban is, úgyhogy csak az egységes "Hikari no Tamashii" rip érdekében kérdezem.
Ha érdekel valakit, akkor jelezze, és kérek zsozso-tól uploader pw-t.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Isi101

Quote from: FeldinÉs a film????
Lol !
Ne légy tellhetetlen, majd lessz az is :ejnye:

Mattanja

A sorozat (.mkv) + a filmzene. Menjen?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Fruits Basket-el hogy álsz?

Manu

Quote from: ShiroiA sorozat (.mkv) + a filmzene. Menjen?

Annak láttam az elsQ két-három részét, aranyosnak tünt, én igényt tartanék rá. A Saikano-t meg így utólag köszönöm.

.Attila

Jajj ne, mkv? Azzal mindig bajom van.

Mattanja

Quote from: ManuAnnak láttam az elsQ két-három részét, aranyosnak tünt, én igényt tartanék rá. A Saikano-t meg így utólag köszönöm.
Azt sajnos nem nekem kell, hanem zsozso-nak.
De a jelentkezést vettem.
Quote from: NokiFruits Basket-el hogy álsz?
Amint megkapom a megrendelt dvd-imet, máris elkezdem tölteni. Ugyanis közel 6GB, és tele van a 160-as winchesterem.  :beken:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Quote from: TriviJajj ne, mkv? Azzal mindig bajom van.
Azzal nekem is :(.
Shiroi:De azért felteheted.
        Honnan rendelted meg? Erdeteiben megveszed?

Mattanja

Úgy értettem, hogy amint megkapom az üres dvd-imet, akkor tudok helyet csinálni, és már töltöm is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Gyerekek hasznaljatok mplayert miota supportalja az mkvt (1 eve) azota 1 mkv val se volt bajom...
Death is the only redemption

Vobi

Kurau 9. , 11, plííííííííííz

Fazék

valaki vszleg az értékelésemre szívességbõl fölrakta 1-2 napja az Elf Princess Rane 2-részes OVA-t, ez szép volt tõle, egyetlen apró problémát vetnék föl vele kapcsolatban... a felirat bezony franciának tûnik számomra :D de a jószándék vitathatatlanul megvolt :)

[2rok]

#3382
Elf Princess rane zuzva, Kurau ep 9 és 11t kb 1 hétig szenvedtem le.. és kb 1 hete töröltem.. lehet leszenvedem mégeccer és felrakom.. requesteket hogy mik legynek fent hozzám is lehet postolni ;) Hamarosan ezek lesznek kint: Grappler Baki S1+S2+Movie, Kaikan Phrase full, Black Widow(H).

Fazék

majd elfelejtettem... szóval feltöltve:
Samurai 7 RAW ep19,20 + fansub file-ok
Ai Yori Aoshi zx-es rip-nél sfv szerint hibás 2. és 23. file-ok hibátlan verziói

Mattanja

#3384
Megy a sorozat és a zene, 35K-val  és közel 2.5Giga-val számoljátok, hogy mikorra lesz kész.

Edit: inkább sehogy ne számoljatok. A TotalCommander folyton átviteli hibát jelez, a Far Manager-rel majd talán sikerül felszenvedni, de az is problémázik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiMegy a sorozat és a zene, 35K-val  és közel 2.5Giga-val számoljátok, hogy mikorra lesz kész.

Edit: inkább sehogy ne számoljatok. A TotalCommander folyton átviteli hibát jelez, a Far Manager-rel majd talán sikerül felszenvedni, de az is problémázik.
Melyik verzió megy fel? Az avi vagy az mkv?
Esetleg be tudok segíteni a feltöltésbe. ;)
A TCMD meg nekem is folyton hibákat jelzett feltöltéskor...

Mattanja

Az mkv megy és Far-ral, mert az nem áll le ha hiba van, hanem megy tovább - csak a stabil 38K helyett most max. 15-tel megy. Vagy még lassabban... :(
De hagyd csak, felszenvedem, aztán ha mégsem lesz jó, akkor jössz majd te!  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Próbáljátok ki a FlashFXP-vel szerintem egy nagyon jó program és még semmi gondom nem volt vele.
Meg ha jól emléxem Zsozso is ezt ajánlotta.

Fazék

én is flashfxp-t használok, és jelenleg egyetlen problémám van vele, hogy hiába van beállítva, hogy transfer közben frissítse a directory cache-t, hajlamos nem folytatni a feltöltéseket magától, folyton be kell avatkoznom, pedig korábban gond nélkül ment... (sorry, remélem ez nem volt túl nagy off...)

amúgy ez a Katana csoport nagyon beindult, vszleg még ma este elkezdem feltölteni a Samurai 7 ep21 RAW-ot, és a hozzá ma elkészült sub-ot...

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((