Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

faxmactor

#3480
Felkerült az Armitage III OVA-ból egy (az egyetlen) softsubos változat (AHQ) (a rip ugyan nem a legjobb minõségû, de a most a neten lévõk közül még mindig ez a legjobb - pedig 2005 februárban Japánban újra kiadják :rolleyes: )

Szóval: ennek az aktualitását az adja, hogy elkészültek (és fenn is vannak hozzá) a magyar feliratok (mivel az animevilag jelenleg is "pihen"). A feliratot Õrnagy, Tealevel és jómagam követtük el 9 hónap alatt (nehéz szülés volt ;) ) Szerintem jobb, mint új korában  :)
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Isi101

Quote from: OblodraA Tales lecserélve angol feliratra.
Kösz !
(néztem hogy olasz felirat az eredeti japán hanggal, csak akkor még nem volt kint belõle más verzió)
A film mellé meg azt hittem elég az angol feliratot feltölteni, de ha bele van égetve, úgy elég nehéz kiszedni.

Damnatus

Hali!

Blimp
Akkor a 2 cd-s ninja scroll belátható idõn belül (2-3 hét) nem lesz fent, ugye? Mert akkor kiírom az 1 cd-st.

Fazék

Quote from: DamnatusBlimp
Akkor a 2 cd-s ninja scroll belátható idõn belül (2-3 hét) nem lesz fent, ugye? Mert akkor kiírom az 1 cd-st.
milyen 2 cd-s :confused:  én végig egy 1 file-os felújított (10th Anniversary kiadású) KAA változatról beszéltem, ami kb pont 920,55 MB, és az már fönt van jópár napja, még torrent file is van hozzá a tracker-en :) szólj ha elkezded letölteni, mert akkor berakom a megosztásomba, hogy legyen +1 seed :)

Damnatus

Hali!
Quote from: Blimp[KAA]a 2cd-s ax-es változatot akartam eredetileg beszerezni, de az nem jött össze. szóval ez a 10th anniversary némiképp felújított verzió

Én erre gondoltam!

Vobi

Kérlek folytassátok a frissítését a :
-Juuni Kokki
-Samurai 7
-KURAU Phantom Memory
-Samurai Champloo
-Shura no Toki
                                 -nak/nek
Köszi.

Fazék

Quote from: DamnatusÉn erre gondoltam!
akkor jó töltögetést :)

Quote from: VobiKérlek folytassátok a frissítését a :
-Juuni Kokki
-Samurai 7
-KURAU Phantom Memory
-Samurai Champloo
-Shura no Toki
-nak/nek
Köszi.
Samurai 7-nél sajnos a fansubber-csapatok belustultak, egy ideje már nincs új rész...
Samurai Champloo jelenleg áll a 17. résznél, ha jól tudom ezen a héten adják majd le tv-ben a 18. részt (pár hónap szünet volt)
a többirõl sajnos nem tudok semmit és most éppen ellenõrizni se tudom õket, hogy mely részek hiányoznak

Damnatus

Hali!

Akkor nem várok a 2 cd-s verzióra, de mivel még nem tudom használni azureust :( ftp-rõl töltöm le.

kikuchiyo

A határozatlan idõre féletbe süllyedõ boxtorrents roncsai közül heroikus küzdelemben kimentettem az Infinite Ryvius c. sorozat a4e-féle dvd-rip kiadását. Egy "árnyalatnyival" jobb, mint a fentlévõ szemkápráztató minõségû fansub.

Mi legyen vele? Töltsem fel a szerverre, csináljak belõle torrentet, vagy nem érdekel senkit és hagyjam a fenébe?
Failure is the default option

via_mala

Quote from: kikuchiyoA határozatlan idõre féletbe süllyedõ boxtorrents roncsai közül heroikus küzdelemben kimentettem az Infinite Ryvius c. sorozat a4e-féle dvd-rip kiadását. Egy "árnyalatnyival" jobb, mint a fentlévõ szemkápráztató minõségû fansub.

Mi legyen vele? Töltsem fel a szerverre, csináljak belõle torrentet, vagy nem érdekel senkit és hagyjam a fenébe?
1, 2, x
Szerinted? Szerintem másfél!!!  :rotflol:
(ez nem off!!!)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Phoeneix

Feltettem Gantz manga 186-187 -et, most epp Grenadier 11 es 12 van feltoltes alatt.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

kikuchiyo

Mivel a boxtorrents idõközben magához tért, inkább töltse onnan, aki akarja.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyoMivel a boxtorrents idõközben magához tért, inkább töltse onnan, aki akarja.
híjjj, de keserûen hangzott ez :D
én amúgy még csak nem is hallottam errõl az anime-rõl, szóval azért nem kértem, ha írtál volna hozzá egy ajánlót, akkor lehet hogy kedvet kapnék hozzá (persze már a feltöltés fölajánlása is megfelelõ recommendation-nek számít esetedben) :)

ANFSCD: letöltöttem a full.metal.panic-nek a végirõl hiányzó pár részét, és ha senkit sem zavar, akkor lassan elkezdem feltölteni :)

kikuchiyo

Ha nincs a szerver teljesen leterhelve, akkor 8-900k-val tudnék feltölteni, felmenne 2 óra alatt, de ez csak reggel 5 és 9 között van így. A vizsgák miatt pedig nem tudok bemenni kora reggel.
Egyébként pedig épp azért van a torrent, hogy enyhítsük a szerver kínjait, ugyebár.

Off: magáról az animérõl nem sokat tudok még 5 rész után mondani, eddig khmm... szóval több volt az unszimpatikus elem, mint a szimpatikus, talán most kezd valami kialakulni... (a HW-ra írtam egy pár soros izét 1 7tel ezelõtt)
Failure is the default option

Venom

Az AonE bittorent oldalán le lehet tölteni egy OVA1&2 nevezetû dolgot, ami tartalmazza a jó öreg "Crimson Four Leaf Clover" részt, illetve egy 40 perces kis filmet is. Ez számomra új (szerveren még nem láttam), elég frissnek tûnik (ez relatív, Chuunin Vizsga után játszódik). Ha érdekel valakit, feltölthetem (persze ehhez kéne feltöltõ account meg ilyenek, de ez részletkérdés). :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Mattanja

Quote from: VenomHa érdekel valakit
Engem igen.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

Quote from: VenomAz AonE bittorent oldalán le lehet tölteni egy OVA1&2 nevezetû dolgot, ami tartalmazza a jó öreg "Crimson Four Leaf Clover" részt, illetve egy 40 perces kis filmet is. Ez számomra új (szerveren még nem láttam), elég frissnek tûnik (ez relatív, Chuunin Vizsga után játszódik). Ha érdekel valakit, feltölthetem (persze ehhez kéne feltöltõ account meg ilyenek, de ez részletkérdés). :)
Engem érdekelne.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Chronos

Quote from: kikuchiyoOff: magáról az animérõl nem sokat tudok még 5 rész után mondani, eddig khmm... szóval több volt az unszimpatikus elem, mint a szimpatikus, talán most kezd valami kialakulni...
Ahogy gondolod, tõlem 10/10-et kapott scifi kategóriában...:)

CHRONOS

Phoeneix

"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Quote from: kikuchiyoHa nincs a szerver teljesen leterhelve, akkor 8-900k-val tudnék feltölteni, felmenne 2 óra alatt, de ez csak reggel 5 és 9 között van így. QUOTE]
Akkor töltsed fel plíííz ;)!

kikuchiyo

Jól van, akkor hétfõn vagy kedden reggel megpróbálom feltölteni.
Failure is the default option

TurboK

FLCL Groundworks artbook kell valakinek? Olyan mint a design works, de nem skiccek vannak benne hanem komplett artwork képek.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Isi101

Quote from: TurboKFLCL Groundworks artbook kell valakinek? Olyan mint a design works, de nem skiccek vannak benne hanem komplett artwork képek.
engem érdekelne!

TurboK

Quote from: Isi101engem érdekelne!
fel van töltve.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

kikuchiyo

#3504
Hamarosan fent lesz az egész, ha minden jól megy.

Edit: felment.
Failure is the default option

via_mala

#3505
Felmentek:
Kenshin opening+ending
Hitsuji no Uta - Sheep's Song [HnT] rip 1. és 2. rész. (a 3. és 4. már HnT-s a szerveren).
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Phoeneix

zsozso,
Gundam SEED Destiny-bol melyik fansub menjen fel, az AnimeKeep fele, vagy az AnimeKingdom-AnimeOne fele???
Mert jelenleg mind a 2 fenn van majdnem addig, amig kiadtak.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

zsozso

Quote from: Phoeneixzsozso,
Gundam SEED Destiny-bol melyik fansub menjen fel, az AnimeKeep fele, vagy az AnimeKingdom-AnimeOne fele???
Mert jelenleg mind a 2 fenn van majdnem addig, amig kiadtak.
Nemtudom szavazzatok meg.
Death is the only redemption

Phoeneix

hat az AnimeKeep felet en nem nezem, mivel az aktualis reszt eleg soka adjak ki, igy nem tom mennyire "ertheto" a forditas
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Xipe

Quote from: Phoeneixhat az AnimeKeep felet en nem nezem, mivel az aktualis reszt eleg soka adjak ki, igy nem tom mennyire "ertheto" a forditas


ha lehetne akkor az Aone fele menjen fel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_