Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Vobi

A One_Piece 131-es része fent van de mi lett a 130-assal???
Másrészt a Samurai Champloo 21. részét nem tudom leszedni, a win commander furán jeleníti meg a fájlnevet ez gyanus.

Chronos

#3541
Quote from: VobiA One_Piece 131-es része fent van de mi lett a 130-assal???
Másrészt a Samurai Champloo 21. részét nem tudom leszedni, a win commander furán jeleníti meg a fájlnevet ez gyanus.
Nem kell kétszer beírnod, majd valaki csak felrakja...

Edit: Fent van a 130.rész nézz körül jobban...:)

CHRONOS

Fazék

#3542
Berserk c250 c251 feltöltve
[CnC]_Egao_by_Makoto_Shinkai - a Hoshi no Koe készítõjének egy korábbi animációja, talán érdekel egyeseket, amv-k között lesz vélhetõen - feltöltve

Mattanja

Quote from: BlimpBerserk c250 c251 feltöltve
[CnC]_Egao_by_Makoto_Shinkai - a Hoshi no Koe készítõjének egy korábbi animációja, talán érdekel egyeseket, amv-k között lesz vélhetõen - 20 perc múlva feltöltve
Kösz mindkettõt!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék


Fazék

Paranoia Agent 05-07 + clean/japanese ep,op .mkv formátumban feltöltve

Fazék

#3546
Mahoromatic Summer Special  .mkv változatban feltöltve

kicsit rendezkedek és még megy pár dolog föl, szóljatok ha már unjátok :)

korábbi post-ok:

Mind Game - feltöltve

Paranoia Agent 05-07 + clean/japanese ep,op .mkv formátumban feltöltve

Fazék

#3547
feltöltve:
Golden Boy manga v02 c07-09
Gantz c190

Phoeneix

[Lunar] Bleach - 19 [3EAF4340].avi
[SS]_My-Hime_-_17_[C07F41D4].avi
[SS]_My-Hime_-_18_[E7D753A3].avi
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_17_[5132DD8C].avi


[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_18_[AC530398].avi nem fert fel teljesen, hianyzik belole az utcso 30 mega, de amint lesz hely befejezem
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Keiko

Sziasztok!

Én két animét keresek nagyon, az egyik a Kodomo no Omocha, a másik az Akuma na Eros. Egyiket se tervezitek felrakni, vagy nem tudjátok esetleg honnan szerezhetném meg? Elõre is köszi a választ!
Keiko

Alkyra

hi!

elméletileg már vagy egy hete le lehet tölteni a Naruto-122. részét.(//www.narutofan.com)
Azt mikor rakjátok fel?

Dragon

Quote from: Alkyrahi!

elméletileg már vagy egy hete le lehet tölteni a Naruto-122. részét.(//www.narutofan.com)
Azt mikor rakjátok fel?
fenn van>
[DB]_Naruto_122_[B8A61520].avi
DatteBayo sub, merhogy licencelve lett, és gondolom ez volt amit még meg lehetett kaparintani.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Moha

Quote from: KeikoSziasztok!

Én két animét keresek nagyon, az egyik a Kodomo no Omocha, a másik az Akuma na Eros. Egyiket se tervezitek felrakni, vagy nem tudjátok esetleg honnan szerezhetném meg? Elõre is köszi a választ!
Keiko
A Kodocha-ból DC-n lehet találni részeket, bár nagyon ki kell fogni. Nekem vagy 40 rész megvan belõle, de Bonci-t is megkérdezheted, õ is töltögette. Sajna a 45.-102. részeket szinte sehol nem lehet fellelni, max nagyon gyatra minõségben. :(
A másik animét nem ismerem.

Fazék

Fairy Princess Ren alias Elf Princess Rane alias Yousei Hime Ren - feltöltve
2-részes OVA, elég nagy ökörség, nekem bejön :D

Alkyra

Quote from: bpka000fenn van>
[DB]_Naruto_122_[B8A61520].avi
DatteBayo sub, merhogy licencelve lett, és gondolom ez volt amit még meg lehetett kaparintani.

Köszi.

zsozso

Quote from: bpka000fenn van>
[DB]_Naruto_122_[B8A61520].avi
DatteBayo sub, merhogy licencelve lett, és gondolom ez volt amit még meg lehetett kaparintani.
Ottvan az aone kent is tessek szemeket kicsit jobban kinyitni :)
[AonE]_Naruto_122_[53271409].avi
Death is the only redemption

Marfy

Feltettem pár AMV-t melyek a következõk.
FMP.mpg
AMV - Love Hina - Toybox - Tarzan And Jane.mpg
LuV aNd jOy oF fRuItS bAsKeT - AMV by InVeRsE.wmv
Chobits - The Way I Feel.avi

Fazék

samurai7_22_katana_fansubs.avi - feltöltve
samurai7_23_katana_fansubs.avi - feltöltve

lassan megy föl a maradék rész is, kb reggelre fönt lesznek, csak gondoltam a nagyon türelmetlenek addig is hadd vágjanak bele :)

Fazék

samurai7 22-26 katana fansubs .avi-k - feltöltve

Acélpatkány

Az USTeamen lévõ Kaze no yojimbo sorozat több epizódja (eddig nekem a 2, 3, 23, de lesz még több is) másnak is hibás? Az index újraépítése után éppen elmegy, de a hármasnál már csúszik a hang, meg egyéb huncutságokat csinál a videó.

Pedig hogy megörültem, hogy az AHQ-n megjelent az utolsó két rész (hosszú évek várakozása után).

TurboK

Words Worth Gaiden 1-2 fennvan

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

feltöltöttem a Berserk mangához a valamiért kimaradt v29c247 -et. amint zsozso átrakja már töltheti is, aki hiányolta :)

Phoeneix

[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_18_[AC530398].avi
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_19_[0D29D53A].avi

18at ugyan lattam fenn, de multkor nem sikerult befejeznem a feltoltest, igy nem tom hogy az teljes e, ezert a bizti kedveert feltettem ujra
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Moha

#3563
Feltoltam az Angel's Tail 5.5 részét és a 4. epizód jó verzióját (ami fent volt, az össze volt kutyulva).

Továbbá most kúszik fel a 13. rész is.

Na, felcsorgott az is. Zsozso, majd tedd át a közösbe!

Fazék

Berserk manga v29c251 feltöltve - tudom hogy még rettentõ sok van hátra a mangából, de igazán hálás lennék, ha visszanyerné az eszét Caska... :rolleyes:

Flaser

Ha eleve egy kissé bekattant mániákus super-violent berseker vagy, akkor azt hogy miden barátodat felfalják; s a legjobb barátod és amúgy ideálod/hõsöd elárul akkor azt még csak-csak kibírod....mármint ha gyakran levezeted a feszültséget egy kis henteléssel.

....de ha a tetejébe magáévá tesz egy démon és torzszülött gyereket szülsz, továbbá nem vagy mániákus pszichopata....hát...

Persze, sztem is már kissé vontatott-elhúzott az egész "retardált-Caska" dolog, de valahol érthetõ, hogy nem fog hip-hopp kigyógyulni, csak mert Gatts elviszi pittypangot szedni.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fazék

#3566
megvan egy ilyen akármi Gensou Maden Saiyuki sorozat, mert le kellett töltenem valakinek az ftp-rõl hiányzó 41-47 részeket ogm-ben (ua. a verzió mint a fent lévõ 48-50). kérdés: érdekel-e egyáltalán bárkit is ez a sorozat, mert ha igen, akkor pár nap alatt feltöltöm. de ha nem akkor inkább törlöm :) (a sorozat azért nem érdekel, mert eddig két részbe pörgettem bele, és találtam össz-vissz egy gyengén kinézõ nõt, és sok kb félmeztelen macsó satöbbi csávót, vagyis nem nekem találták ki :rolleyes:)

Damnatus

Hali!

Töltsed fel, ártani nem árt!

Keeper

hali

a kérdésem valakinek megvan az inuyasha movie 1 és 4? mert nem leltem meg sehol, szomorkás vagyok kicsit miatta, pliz help  :haha:

Darkstar

A movie 1 fent van az ftp-n az "Inu Yasha Movie - The Love That Transcends Time" mappában.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん