Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Titkos

Quote from: bpka000ezt az egyet találtam
OVA 1

Másnak sem megy a letöltés? :(
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


bugger

Sentou Yousei Yukikaze OVA - Sentou Yousei Shoujo Tasukete! Mave-chan [dp]

OS-tan AMV

Blade of the Immortal Manga ch99
bugger

Manitu

Felment az Ichigo 100% manga 13 kötet vége, meg a 14 kötet.
Meg 81-es és 83-as fejezet mégegyszer, mert amit a múltkor feltettem, az valamiért hibásan volt. Bocsi.
Ha zsozso átrakja, lehet tölteni.

Plusz lenne igény hogy az anime raw verzióját is feltegyem? Az animeaddictson készül hozzá szép magyar felírat.


Phoeneix

feltoltes alatt: [HH]_Moonlight_Lady_Ep_05-[Xvid]-[543DAF64].avi
reggelre mar tuti fenn lesz
minden mas amit fel szeretnek tolteni mar fenn van, mire nekem lejon:)

egyeb kerdes, gundam seed destiny-nek a 20 utani reszei 3 kulonbozo verzioban vannak fent... Szal kene vmi info hogy melyik fog fennmaradni, mert igy eleg zavaro.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Miura

Quote from: Phoeneixfeltoltes alatt: [HH]_Moonlight_Lady_Ep_05-[Xvid]-[543DAF64].avi
reggelre mar tuti fenn lesz
minden mas amit fel szeretnek tolteni mar fenn van, mire nekem lejon:)

egyeb kerdes, gundam seed destiny-nek a 20 utani reszei 3 kulonbozo verzioban vannak fent... Szal kene vmi info hogy melyik fog fennmaradni, mert igy eleg zavaro.

nekem tök mindegy melyik lesz fennt..általában a Haro Tori fansub szokott a leghamarabb fennt lenni..szal azt nézem meg,ami hamarbb kerül fel..így is tûkön ülök,míg nem lesz fennt a kövi rész ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

TurboK

catgirl nuku nuku nekem is kéne.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Quote from: TurboKcatgirl nuku nuku nekem is kéne.
Talan nezzetek korul...
Death is the only redemption

Dragon

Quote from: zsozsoTalan nezzetek korul...
Éljen!
Már szedem is.
Iszonyat nagy köszönet annak, aki felrakta.
 :merci:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

Berserk v29c254-255 feltöltve
Gantz c194 feltöltve

Tyrael

latom Naruto-bol naprakeszek vagytok (sajna utolertem a tv-t, igy mostantol csak egyesevel tudom nezni)
viszont olvastam, hogy Narutobol kijott 2004ben egy The Movie neven futo sidestory valami atletikai verseny a nindzsasuliban, de ebbol csak felirat nelkuli valtozatot talaltam
letezik hogy nincs meg hozza angol felirat, illetve beleegetett feliratos verzio?

Tyrael

zsozso

Quote from: Tyraellatom Naruto-bol naprakeszek vagytok (sajna utolertem a tv-t, igy mostantol csak egyesevel tudom nezni)
viszont olvastam, hogy Narutobol kijott 2004ben egy The Movie neven futo sidestory valami atletikai verseny a nindzsasuliban, de ebbol csak felirat nelkuli valtozatot talaltam
letezik hogy nincs meg hozza angol felirat, illetve beleegetett feliratos verzio?

Tyrael
Talan kerdezes elott korulneznel ;)
Death is the only redemption

faxmactor

Felment a Mezzo Forte (xvid vfr mkv, japán hang, angol és magyar softsub) - szebb lett, mint az [RG], se dotcrawl, se rainbow nem "örvendezteti" a nézõt ;)
A feliratért rajtam kívül Tealevel és Õrnagy tehetõ felelõssé. Hu-huh, zavarbaejtõ ám H jeleneteket fordítani :hehe:
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Tyrael

Quote from: zsozsoTalan kerdezes elott korulneznel ;)
Anime/Naruto konyvtarban nem volt mikor kerdeztem, kozben mar leszedtem torrentrol, de narutofan.com -on is nemreg lett csak kihirezve a feliratos verzio...
Naruto The Movie by Dattebayo
Reported by: Tazmo on Sunday, May 1st, 2005 at 03:04AM

Tyrael

zsozso

Quote from: TyraelAnime/Naruto konyvtarban nem volt mikor kerdeztem, kozben mar leszedtem torrentrol, de narutofan.com -on is nemreg lett csak kihirezve a feliratos verzio...
Naruto The Movie by Dattebayo
Reported by: Tazmo on Sunday, May 1st, 2005 at 03:04AM

Tyrael
Nem volt? Na ezt kotve hiszem hisz en raktam ki ;)
May  1 06:39 [DB]_Naruto_Movie_[D367824A].avi
Death is the only redemption

Tyrael

Quote from: zsozsoNem volt? Na ezt kotve hiszem hisz en raktam ki ;)
May  1 06:39 [DB]_Naruto_Movie_[D367824A].avi
mikor neztem, akkor nem volt, ezutan keresgeltem mashol, letoltottem egy verziot, amin mint utolag kiderult nem volt felirat, ekkor kerdeztem ra, de akkor ugylatszik, hogy amig nekem leert a raw, te kiraktad a feliratost.
ez esetben elnezest, de szerintem nem volt jogos a letolasod

Tyrael

zsozso

Quote from: Tyraelmikor neztem, akkor nem volt, ezutan keresgeltem mashol, letoltottem egy verziot, amin mint utolag kiderult nem volt felirat, ekkor kerdeztem ra, de akkor ugylatszik, hogy amig nekem leert a raw, te kiraktad a feliratost.
ez esetben elnezest, de szerintem nem volt jogos a letolasod

Tyrael
Hacsak nem 6:30 elott keresgelted akkor ok, de akkor jott le torrentrol es raktam ki rogton. (Mikor a datumot keresgeltem nekemis figyelni kellett mert beleolvad a tomegbe :p)
Death is the only redemption

Titkos

Quote from: bpka000Éljen!
Már szedem is.
Iszonyat nagy köszönet annak, aki felrakta.
 :merci:

Csatlakozom! :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Tyrael

#3737
felve kerdezem csak meg:
naruto manga csak kesz Vol-onkent kerul ki?
mert amit talaltam az ftp-n: Naruto Vol 24[Chaos].zip volt az utolso, ebben a 215os volt az uccso, de mar 257es is van
ha lehetseges en vallalnam, hogy feltoltom a manga reszeket
marmint most a 258ig, aztan majd folyamatosan

Tyrael

.Attila

Feltöltöttem a Chrono Cross zenéjét, elvileg mind a három lemez anyaga, de nem igazán redszerezve, bár szerintem ez nem annyira nagy probléma :)
Már csak zsozsonak kell átraknia :)

Tyrael

Quote from: BonciFeltöltöttem a Chrono Cross zenéjét, elvileg mind a három lemez anyaga, de nem igazán redszerezve, bár szerintem ez nem annyira nagy probléma :)
Már csak zsozsonak kell átraknia :)
nekem megvan a jatek, de csak 2 cd :)
vagy az OST harom lemez?
amugy a kiszedett movie-kat nem lehet letolteni? mert nekem a bevezeto video nagyon bejott, van olyan jo, mint az FF8 introja

Tyrael

.Attila

Quote from: Tyraelnekem megvan a jatek, de csak 2 cd :)
vagy az OST harom lemez?
amugy a kiszedett movie-kat nem lehet letolteni? mert nekem a bevezeto video nagyon bejott, van olyan jo, mint az FF8 introja

Tyrael
A játék maga 2 cd-s, az OST 3. Játékok nem kerülhetnek fel.
A bevezetõ video japán változata (különbség: szöveg az elején) nekem megvan. Nem túl jó minõség, de elviselhetõ még. És igen, van olyan jó, mint az FFVIII introja, sõt, nálam talán kicsit jobb is, bár nem nagyon összehasonlíthatóak, másért jobb mindkettõ.

Ez volt az elsõ és utolsó OFFom ide :)

Tyrael

Quote from: BonciA játék maga 2 cd-s, az OST 3. Játékok nem kerülhetnek fel.
A bevezetõ video japán változata (különbség: szöveg az elején) nekem megvan. Nem túl jó minõség, de elviselhetõ még. És igen, van olyan jó, mint az FFVIII introja, sõt, nálam talán kicsit jobb is, bár nem nagyon összehasonlíthatóak, másért jobb mindkettõ.

Ez volt az elsõ és utolsó OFFom ide :)
mar miert lenne OFF? :)
amugy en kiszednem, de valamiert akad 1-2 helyen, nem tudom hogy emulator, vagy lemez hiba. :(

Tyrael

TurboK

#3742
Tokyo Mew Mew érdekel valakit? aniverse ircen a #honobono csatornán fenn van elég sok rész (elvileg még teszik fel a maradékot).

edit: szerveren valszeg nem lesz mert holdtündér koppintás az egész.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

bugger

Felraktam a Naruto OST3 hiányzó / félig felkerült számait.
bugger

kikuchiyo

2 db Studio 4C kisfilm (Higan,  Dan Petory's UFO Blues (vagy vmi hasonlo :))) up.

A sokat emlegetett Comedy-val egy sorozatba tartoznak, bar sajnos annyira nem jok.

FElmegy meg ezenkivul a Robot Carnival is, a klasszikusok azon kedveloi szamara, akik  nem akarnak 3 napot varni arra, hogy a boxt*rrentsrol lejojjon...
Failure is the default option

Tyrael

hulye kerdes:
Hogy lehet feltolteni?

Tyrael

TurboK

夢現の境界 aka "The Boundary Between Dream and Reality" <--- errõl létezik rip?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Tyrael


zsozso

Quote from: Tyraelhttp://w3.isohunt.com/download.php?mode=bt&id=3050890
de mintha ezt mar beirtam volna

Tyrael
Mit szolnal hozza, hogyha a valtozatossag kedveert 1x korul is neznel? :p
Death is the only redemption

Oblodra

Felkerült az Irresponsible Captain Tylor ogm-es változata.
Embernek ember a farkasa...