Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Titkos®

QuoteOriginally posted by Zodd
Felekrült a Ranma S6 9-16 ig AX féle mkv dvd ripp és fojtatódik a ranma S7 17-25 el nemsokára :)

Juhúú!!:D :hopp:  Arigatou gozaimashu! (Remélem jól írtam.;) ):zen:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Pharaoh

Én mostanság Hamasaki Ayumi-t hallgatok. Nagyon jó, mert sok féle zenéje van a rocktól a technoig.

Kono

QuoteOriginally posted by Saori
KHM...szeretném én eldnteni kié vagyok ..ha lehet ;)
De egy táncban benne vagyok ;)

Hihi ^^ Még nem láttalak táncolni, itt lesz az ideje, ha már én nemtudok ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
KHM! ^^" Hidd el én már előbb le stopiztam, bár táncolni nemtudnék asszem... Egyébként is olyan félreérthető vagy :D Ő NEM a tiéd :p

Ne aggódj, csak szórakoztam :) Ne legyél féltékeny. Amugy is már mondtam: én most jobban rajongok a magányért. De a hölgyet bizony megtáncoltatom :) Ahhoz kétség sem férhet :D
Szóval megnyugtatásként: én neten nem kezdek ki senkivel...(már nem). Elég volt már a sok rossz tapasztalatból :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
KHM...szeretném én eldnteni kié vagyok ..ha lehet ;)
De egy táncban benne vagyok ;)

Egy tánc nem tánc :)
Készülj arra, hogy a sok táncoltatástól még a cipőd talpa is le fog kopni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Egy tánc nem tánc :)
Készülj arra, hogy a sok táncoltatástól még a cipőd talpa is le fog kopni :D


LOL és akkor mibe megy haza? Ja jó, majd visszük ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Saori

#1986
HéHé! Haggyatok mááár:) Szeretek táncolni, és nem hinném hogy elfáradok benne, szal Baldy készülj fel ;)

EDIT: Baldy ha már tudsz vmit ICQ-n is megtalálsz :) Én már felvettelek contact listre ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kono

QuoteOriginally posted by Saori
HéHé! Haggyatok mááár:) Szeretek táncolni, és nem hinném hogy elfáradok benne, szal Baldy készülj fel ;)

EDIT: Baldy ha már tudsz vmit ICQ-n is megtalálsz :) Én már felvettelek contact listre ;)

Hát már ittse lehet poénkodni....jó ^^ Szal én csak kíváncsi vagyok, hogy táncolsz ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Itachi

Nem tudom ki volt az az Isten de ,ezer thx!! a Nightshift Nurse meg a New Angel felrakásáért!!!!!!!!!!!!!!!! :hopp: :hail: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Prof. William

Mononoke
Csak egy nagy kérdés. A Mononoke Hime angol, vagy japán nyelvem van fent?

Engem nem zavar a japán, de egyszer halottam az angol szinkronját. Hát az fergeteges!

Szóval van angolul? esetleg valamikor lessz?

Remegve várom a választ.

Saori

QuoteOriginally posted by Kono
Hát már ittse lehet poénkodni....jó ^^ Szal én csak kíváncsi vagyok, hogy táncolsz ^^

Jóóóó..tudom......Majd vmikor megmutatom :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos

QuoteOriginally posted by Prof. William
Mononoke
Csak egy nagy kérdés. A Mononoke Hime angol, vagy japán nyelvem van fent?

Engem nem zavar a japán, de egyszer halottam az angol szinkronját. Hát az fergeteges!

Szóval van angolul? esetleg valamikor lessz?

Remegve várom a választ.
Nem kell remegned, ugyanis fentvan ogm-ekben...;) (van angol hangsáv is benne)

CHRONOS

ronhaven

Planet ES lesz majd valamikor?

ignus

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem kell remegned, ugyanis fentvan ogm-ekben...;) (van angol hangsáv is benne)

CHRONOS

:lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

roderick

ööö... most jut eszembe, de már kicsit kés?n, hogy megkérdezzem: feltöltsek-e a Gilgamesh-t?... mertmár feltöltöttem az 1-3, 5 részt és a negyediket is épp töltöm fel...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
ööö... most jut eszembe, de már kicsit kés?n, hogy megkérdezzem: feltöltsek-e a Gilgamesh-t?... mertmár feltöltöttem az 1-3, 5 részt és a negyediket is épp töltöm fel...

Aruld mar el legyszives hogy miert toltod fel mikor mar fentvan?
/szemeket kinyitni neha.../
Death is the only redemption

roderick

QuoteOriginally posted by zsozso
Aruld mar el legyszives hogy miert toltod fel mikor mar fentvan?
/szemeket kinyitni neha.../

Hahh  zsírjó... de ez az utóbbi néhány napba kerülhetett fel... mert spec. régebben amiel?tt még bt-r?l beszereztem megnéztem és akkor nem volt fenn... :rolleyes:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
Hahh  zsírjó... de ez az utóbbi néhány napba kerülhetett fel... mert spec. régebben amiel?tt még bt-r?l beszereztem megnéztem és akkor nem volt fenn... :rolleyes:

Erre van az upload checker...
Death is the only redemption

Zodd

Akkor végre felkerült a Ranma 18 és 21 AX rip remélem most már nincs hibás rész benne.:D
:bsd:

Kono

QuoteOriginally posted by Saori
Jóóóó..tudom......Majd vmikor megmutatom :D


Hihihi, hurrá! :) De szavadon foglak ám! ;)
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Titkos®

QuoteOriginally posted by Zodd
Akkor végre felkerült a Ranma 18 és 21 AX rip remélem most már nincs hibás rész benne.:D

Nagyon köszi! (És én is remélem.:) )
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Ehehe

Fel tudná rakni valaki az Angel Tail 2 OVA-ját + a 2. szezont?
Ne törőggyé semmive, egyé zsömlét kiflive!!!

ronhaven

#2002
QuoteOriginally posted by ronhaven
Planet ES lesz majd valamikor?
// OMG... azért nem kéne mindennap megkérdezned, ha valaki szeretné feltölteni, akkor majd felkerül... (persze ehhez Zsozso beleegyezése is szükséges) //
Ja és még valami:
Leecher!!![/size]

StabWest

QuoteOriginally posted by Baldy
Én pár Jrockot hallottam eddig, de azok bejöttek :)
Amugy ha nem mondtam volna: én is bp.-i vagyok, akárcsak öcsém (nagyon meglepő módon) :) És minő meglepetés: pasi vagyok :D Szóval Stabwest: ha van kedved, gyere te is ilyen bulikra, mint amilyenről szó volt a Jpop,Jrock threadben :) Bár nem lepődnék meg, ha azt mondanád, hogy már voltál ott :) (csak megérzés)
Áttettem ide a válaszomat;) . Még nem voltam jrock buliban. A Marco Poloban sem jártam, de szeretnék elmenni egy ilyen party-ba. Olvastam a Sound of Japan-on milyen dalokat játszottak már :bruhuhu: ... Pl. Malice Mizertől a Beast Of Blood... Sőt, még a (talán) kevésbé ismert Noir Fleurir egyik számát is leadták, meg sorolás kihagyva:) ........

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Hihihi, hurrá! :) De szavadon foglak ám! ;)

Na de azért most már ne igérkessetek egymásnak semmit :) Ideje imádkozni, hogy hamar legyen buli, ahol csak jpop,jrock megy... Ha nem lesz nagyon hamar, akkor meg szervezni kéne valahogy egyet... Ellenvélemény?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

Februárban várható jrock buli... De nálam majdnem mindig ez van otthon:D . Ráadásul, ingyen!

Baldy

QuoteOriginally posted by StabWest
Februárban várható jrock buli... De nálam majdnem mindig ez van otthon:D . Ráadásul, ingyen!

És hozzád mikor mehetünk fel bulizni? :D
Február messze van :( Kéne addig szervezni egy kisebb bulit :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

QuoteOriginally posted by Baldy
És hozzád mikor mehetünk fel bulizni? :D
Február messze van :( Kéne addig szervezni egy kisebb bulit :)
Ööööööö...:) ...... Nem tudom, mit szólna egy nagypapa, egy nagymama és egy anya ehhez:D . Nekik elég, ha nappal hallgatják ezeket a zenéket. Persze, nem lenne rossz egy kisebb buli...
Komolyabban... Hol lehetne egy ilyen minibuli?

Baldy

QuoteOriginally posted by StabWest
Ööööööö...:) ...... Nem tudom, mit szólna egy nagypapa, egy nagymama és egy anya ehhez:D . Nekik elég, ha nappal hallgatják ezeket a zenéket. Persze, nem lenne rossz egy kisebb buli...
Komolyabban... Hol lehetne egy ilyen minibuli?

Az sok mindentől függ...
Pl. a minibuli méretétől :) Egy 20 személyes helységben 50-n nehezen tudnak szórakozni :)
Ezért szerintem előbb tisztázni kéne, ki mikor, hogyan miért ér rá, és akkor lehet azon gondolkodni, hogy megfelelő felszerelést honnan szedünk össze :) A zenéről mindenki gondoskodjon maga azzal, hogy elhozza a kedvenc számait egy-két vagy esetleg több CD-n :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

QuoteOriginally posted by Baldy
Az sok mindentől függ...
Pl. a minibuli méretétől :) Egy 20 személyes helységben 50-n nehezen tudnak szórakozni :)
Ezért szerintem előbb tisztázni kéne, ki mikor, hogyan miért ér rá, és akkor lehet azon gondolkodni, hogy megfelelő felszerelést honnan szedünk össze :) A zenéről mindenki gondoskodjon maga azzal, hogy elhozza a kedvenc számait egy-két vagy esetleg több CD-n :)
A több CD biztos lenne:D . Case-t is rá kéne venni egy ilyenre. Jártasabb az ügyben és szélesebb körben ismeri a japán zenéket.