Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Baldy

Sajna én nem tudok ebben segiteni, de talán StabWest :) Ő profi ebben :)
Amugy StabWest: találtál valami újabb letölthető anyagot? :) És jösz meetre? Vagy meg se próbáljam visszahozni a CD-d? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

Quote from: NeoExDeathHali.
A sCRyed utolsó 4 része ugye felkerül a szerverre valamikor?
thx.
Ez most kérdés volt, vagy válasz ?!

NeoExDeath

Quote from: Shock12Ez most kérdés volt, vagy válasz ?!

Hát nekem eléggé kérdésnek tűnik..

Akkor úgy kérdezem, hogy mikor kerül fel? Illetve, feltölti valaki egyátalán? :)

Shock12

#2613
Quote from: NeoExDeathHát nekem eléggé kérdésnek tűnik..

Akkor úgy kérdezem, hogy mikor kerül fel? Illetve, feltölti valaki egyátalán? :)
Mivel fenn van a sorozat nagy része, DVDripben, akkor gyanítható, hogy fel fog az is kerülni, amint lerippeli majd valamelyik általunk elfogadott csapat.

Alapvetően nagyon szeresse a feltöltéseket/beszerzéseket végző társaság az olyan kérdéseket, amik sürgetőek / követelőzőek...  ;)

De mint láthatod, a hölgy az utánam lévő hozzászólásában van oly kedves, hogy megosztja velünk az elfekvőben lévő fennmaradó részét... ;)

Saori

Quote from: NeoExDeathHali.
A sCRyed utolsó 4 része ugye felkerül a szerverre valamikor?
thx.

Nálam megvan végig a sorozat, kb 200 mb egy-egy rész..ha jólemléxem.. megnézem majd, ésha kell felrakhatom.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

Quote from: Shock12Mivel fenn van a sorozat nagy része, DVDripben, akkor gyanítható, hogy fel fog az is kerülni, amint lerippeli majd valamelyik általunk elfogadott csapat.

Alapvetően nagyon szeresse a feltöltéseket/beszerzéseket végző társaság az olyan kérdéseket, amik sürgetőek / követelőzőek...  ;)

Sorry ezt nemláttam..akkor nemszóltam.. :zen:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: SaoriSorry ezt nemláttam..akkor nemszóltam..
Ettől fgtlenül Feltöltheted :) ! Majd ha meglesz a Rip, akkor majd lecseréljük.

Saori

Quote from: Shock12Ettől fgtlenül Feltöltheted :) ! Majd ha meglesz a Rip, akkor majd lecseréljük.

Hai.. Ok. Akkor megy fel.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Felkerült a Green Green openingje és endingje mp3-ban, elérhető lesz, ha zsozso átrakta. Megyek, szólok is neki pm-ben.

StabWest

Messze vagyok a profitól :) ... Próbáltam olyan lapokat keresni, de nem jártam túl sok sikerrel. Én a jrock/visual kei stílust részesítem előnyben. Nem nagyon ismerek poposabb előadókat.

Baldy: Azt hiszem, ezt a hetet kihagyom... Még Rád bízom CD-m védelmezését :) . Van olyan csapat, amelyik megtetszett? Rátettem pár elborultabbat is ;) . De már úgyis túl vagy rajtuk :) .
Konkrét helyet nem tudok, ahonnan le lehetne tölteni cuccokat. Viszont a SoulSeek nagyon bejött. 1 hét alatt kb. 9 Penicillin albumot szedtem le!
Van már két Baiser, két Hakuei... Meg majd a Luna Sea-t is be kéne cserkészni. Hatékonyabbnak tűnik, mint a WinMX. Szóval, most Penicillin-lázban égek :whoah: .

Cobra

Shock mikor lesz meg végig a RahXephon ?   :D   :_piszka:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NeoExDeath

Quote from: SaoriHai.. Ok. Akkor megy fel.
Köszi!
Már rég nem arról van szó, hogy dvd rip legyen vagy ilyesmi (az a 14 részig van csak meg), egyszerüen szeretném végignézni a sorozatot :)
thx

Venom

Quote from: NeoExDeathKöszi!
Már rég nem arról van szó, hogy dvd rip legyen vagy ilyesmi (az a 14 részig van csak meg), egyszerüen szeretném végignézni a sorozatot :)
thx

Nem vagy vele egyedül barátom, de a türelem is szép erény. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Shock12

Quote from: VenomNem vagy vele egyedül barátom, de a türelem is szép erény. :)
:hail:

... nomeg az önállóság ... :D

NeoExDeath

Quote from: Shock12... nomeg az önállóság ... :D

Ó, ez rám vonatkozot? :)
Hidd el, mielött ide fordultam volna, már jópár módon próbáltam megoldani a dolgot.. :)

Saori

Quote from: NeoExDeathÓ, ez rám vonatkozot? :)
Hidd el, mielött ide fordultam volna, már jópár módon próbáltam megoldani a dolgot.. :)
ha továbbra is bírok ilyen sebességgel tölteni, akkor holnap estére fnt lesznek a hiányzó részek.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos

Mini-Goddess DVDRIP! :)
http://www.anime-xplosion.com/

BT-n van fent, kérem, akinek van szabad sávszélessége az töltse le, és töltse majd fel, mert nekem rengeteg dolgom van, és nincs időm leszedni, annak pedig nem örülnék, ha eltűnne az a torrent...:)
Előre is köszönöm a segítségeket! ;)

CHRONOS

Shock12

Quote from: ChronosMini-Goddess DVDRIP! :)
BT-n van fent, kérem, akinek van szabad sávszélessége az töltse le, és töltse majd fel, mert nekem rengeteg dolgom van, és nincs időm leszedni, annak pedig nem örülnék, ha eltűnne az a torrent...:)
Már húzom is :) !

Venom

Quote from: ChronosMini-Goddess DVDRIP! :)
http://www.anime-xplosion.com/

BT-n van fent, kérem, akinek van szabad sávszélessége az töltse le, és töltse majd fel, mert nekem rengeteg dolgom van, és nincs időm leszedni, annak pedig nem örülnék, ha eltűnne az a torrent...:)
Előre is köszönöm a segítségeket! ;)

CHRONOS

Meglátom mit tehetek, még csak most tettem fel a BT kliensemet és spyware-k után kutatok. Ha minden okés, megpróbálom lehúzni. Az még val'szeg holnap reggelig meglesz. De mivel nem leszek itthon hétvégén, a feltöltés max vasárnap este tudom elkezdeni. Meg kellenének ilyen apróságok, minthogy 1) zsozso engedély 2) Login feltöltéshez 3) zsozso engedélye. Kihagytam valamit? :)

Edit: Most akkor ne húzzam? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Shock12

#2629
Quote from: VenomEdit: Most akkor ne húzzam? :)
Nekem már jön le, előreláthatólag 11 és 20 órányi idő között lejön... akkor elkezdem feltölteni, és a 600 mega fel is megy egy nap alatt. Amennyiben így megfelel (kb hétfőre meglesz), akkor nem kell. :)

.Attila

:hopp: ÁÁÁ, jön az Adventure of Mini-Goddess! Előre is köszönöm mindenkinek! :hopp:

NeoExDeath

Quote from: Saoriha továbbra is bírok ilyen sebességgel tölteni, akkor holnap estére fnt lesznek a hiányzó részek.

Köszi!

Meg gondolom mást is érdekel :)

Baldy

Quote from: StabWestMessze vagyok a profitól :) ... Próbáltam olyan lapokat keresni, de nem jártam túl sok sikerrel. Én a jrock/visual kei stílust részesítem előnyben. Nem nagyon ismerek poposabb előadókat.

Baldy: Azt hiszem, ezt a hetet kihagyom... Még Rád bízom CD-m védelmezését :) . Van olyan csapat, amelyik megtetszett? Rátettem pár elborultabbat is ;) . De már úgyis túl vagy rajtuk :) .
Konkrét helyet nem tudok, ahonnan le lehetne tölteni cuccokat. Viszont a SoulSeek nagyon bejött. 1 hét alatt kb. 9 Penicillin albumot szedtem le!
Van már két Baiser, két Hakuei... Meg majd a Luna Sea-t is be kéne cserkészni. Hatékonyabbnak tűnik, mint a WinMX. Szóval, most Penicillin-lázban égek :whoah: .

Akkor ideje beszedni az antibiotikumot :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Venom

Quote from: Shock12nem kell. :)

Hai hai. ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

Quote from: Trivi:hopp: ÁÁÁ, jön az Adventure of Mini-Goddess! Előre is köszönöm mindenkinek! :hopp:
Ráadásul nagyon jó rip lesz, mert az [axp] (animexplosion) egy nagyon jó csapat...:)
Ha valakinek nem ugrana be, az ftpn lévő Hellsing is az ő művük...:)

CHRONOS

Shock12

Quote from: ChronosHa valakinek nem ugrana be, az ftpn lévő Hellsing is az ő művük...:)
Télleg... az mx akkoron még nem csinálta meg, hogy nem az került fel ?!

.Attila

A Hikaru no Go fent van az ftp? Nekem is van szemem, nem azért kérdezem, csak ilyen címmel nem találtam, viszont nem tudom, hogy esetleg nem vmi alternatív címen van-e fent. Animenfon nem találtam alternatív címet.
Ha nincs fent, és másnak sincs még meg, akkor én szívesen levadászom. Menjek el vadászni, vagy felesleges?

Saori

Quote from: TriviA Hikaru no Go fent van az ftp? Nekem is van szemem, nem azért kérdezem, csak ilyen címmel nem találtam, viszont nem tudom, hogy esetleg nem vmi alternatív címen van-e fent. Animenfon nem találtam alternatív címet.
Ha nincs fent, és másnak sincs még meg, akkor én szívesen levadászom. Menjek el vadászni, vagy felesleges?

Asszem nincs.. de pont tegnap futottam össze vhol egy torrenttel... majd utánanézek énis..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos

Quote from: Shock12Télleg... az mx akkoron még nem csinálta meg, hogy nem az került fel ?!
Az MX még nem csinálta meg...:)

CHRONOS

.Attila

Quote from: SaoriAsszem nincs.. de pont tegnap futottam össze vhol egy torrenttel... majd utánanézek énis..
Mondom, én dc-n sok forrásból meg tudom szerezni.